[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Śląski ZPN - Lubliniec

Runda wstępna - 25-26 lipca

Płomień Przystajń 2-4 Promień Glinica 26 lipca, 17:00
pd.
KS Lubliniec 3-4 LKS Wierzbie 26 lipca, 17:00

I runda - 1-2 sierpnia
Do gry dołączyli: Błękitni Herby, Huragan Jezioro, Jedność Boronów, Liswarta Lisów, LKS Droniowice, LKS Hadra, Mechanik Kochcice, MLKS Woźniki, Orzeł Babienica/Psary, Ruch Kochanowice, Sparta Lubliniec, Tajfun Harbułtowice, Unia Kalety, Warta Kamieńskie Młyny.

LKS Hadra 0-6 MLKS Woźniki 2 sierpnia, 17:00
Marcin Zaczyński 19, 88, Jarosław Wróbel 20, Dawid Breulich 22, Kamil Sośniak 46, Kamil Pilarski 89
Promień Glinica 2-3 Huragan Jezioro 2 sierpnia, 17:00
Ruch Kochanowice 3-1 Jedność Boronów 2 sierpnia, 17:00
Adam Szczudło 24, 62, Mariusz Król 33 - Przemysław Bralich 63
LKS Droniowice 1-4 Warta Kamieńskie Młyny 2 sierpnia, 17:00
Adam Fidelok 5 - Karol Klyta 18, 73, Kamil Lipiński 38, 85
Mechanik Kochcice 3-0 Sparta Lubliniec 2 sierpnia, 17:00
(wo)
Bartosz Dąbek 25 (s), Mirosław Wróbel 88 - Roland Skolik 15, 78, 84, Damian Gadecki 38, Mateusz Saflik 41, Jakub Sowa 62, 70, 75
na boisku 2-8 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
LKS Wierzbie 0-8 Unia Kalety 2 sierpnia, 17:00
Paweł Bżdzion 1, Dawid Baron 17, 23, 46, 86, Mateusz Nojman 51, Mariusz Urbańczyk 65, Andrzej Umlauf 81 (s)
Tajfun Harbułtowice 1-4 Liswarta Lisów 2 sierpnia, 17:00
Błękitni Herby 1-2 Orzeł Babienica/Psary 2 sierpnia, 17:00

II runda - 11 listopada

Huragan Jezioro 2-10 MLKS Woźniki 11 listopada, 11:00
Jarosław Szymanek 61, 64 - Dawid Morcinek 7, Łukasz Witor 20, 23, Kamil Pilarski 22, Wiktor Najder 33, 86, Adrian Sieradzki 36, Jarosław Wróbel 38, Marcin Zaczyński 53, Dawid Breulich 67
Ruch Kochanowice 1-4 Warta Kamieńskie Młyny 11 listopada, 13:00
Tomasz Hanszla 77 - Jacek Klyta 13, 73, Tomasz Hanszla 33 (s), Stanisław Michlowicz 90
Mechanik Kochcice 1-3 Unia Kalety 11 listopada, 11:00
Szymon Strzoda 79 - Michał Bambynek 38, Arnold Imiołczyk 81, Paweł Bżdzion 85
Liswarta Lisów 2-2 Orzeł Babienica/Psary 11 listopada, 11:00
pd. k. 6-5
Artur Zakaszewski 54 (k), Mateusz Gajda 88 - Kamil Stanchły 17, Piotr Klabis 18

1/2 finału - 12-13 marca

Warta Kamieńskie Młyny 0-2 MLKS Woźniki 13 marca, 15:00
Adrian Sieradzki 90, Dawid Breulich 90
Liswarta Lisów 3-5 Unia Kalety 13 marca, 14:00
pd.
Damian Kosiński 60, 75, Mateusz Korzekwa 86 - Mateusz Nojman 6, Dawid Baron 20, Mateusz Urbańczyk 43, Mateusz Painta 93, Dawid Cyl 103

Finał - 13 kwietnia

Unia Kalety 3-0 MLKS Woźniki 13 kwietnia, 16:30
Tomasz Gomoluch 48, Dawid Baron 60, Dawid Cyl 79
w Kaletach

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Częstochowa)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2015/2016 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas