[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Jelenia Góra
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sudety Giebułtów 28 68 21 5 2 89-26 12 1 1 55-16 9 4 1 34-10
2.  Olimpia Kamienna Góra 28 64 20 4 4 66-25 12 2 0 41-5 8 2 4 25-20
3.  Pogoń Świerzawa 28 57 17 6 5 58-23 10 2 2 33-9 7 4 3 25-14
4.  Stella Lubomierz 28 56 17 5 6 67-43 11 2 1 33-11 6 3 5 34-32
5.  Łużyce Lubań 28 54 16 6 6 55-35 8 4 2 22-10 8 2 4 33-25
6.  Gryf Gryfów Śląski 28 49 15 4 9 50-37 9 2 3 32-14 6 2 6 18-23
7.  Julia Szklarska Poręba 28 44 12 8 8 53-38 6 6 2 26-11 6 2 6 27-27
8.  Hutnik Pieńsk 28 38 12 2 14 50-56 7 2 5 30-27 5 0 9 20-29
9.  Cosmos Radzimów 28 36 11 3 14 49-56 6 3 5 32-28 5 0 9 17-28
10.  Sparta Zebrzydowa 28 35 10 5 13 35-45 7 2 5 25-21 3 3 8 10-24
11.  GKS Raciborowice 28 28 8 4 16 38-53 3 1 10 18-35 5 3 6 20-18
12.  Czarni Lwówek Śląski 28 24 7 3 18 36-67 6 1 7 23-20 1 2 11 13-47
13.  KS Stare Jaroszowice 28 18 5 3 20 40-76 3 1 10 20-36 2 2 10 20-40
14.  Orliki Węgliniec 28 13 4 1 23 22-80 1 1 12 9-42 3 0 11 13-38 2 3 1 0 1 3-4
 Piast Dziwiszów 28 13 4 1 23 24-78 3 0 11 15-36 1 1 12 9-42 2 0 0 0 2 1-6
Twardy Świętoszów wycofał się z rozgrywek po 4. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.
Orliki Węgliniec i Piast Dziwiszów wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Sudety Giebułtów    5-2 1-0 6-1 2-2 3-0 3-2 7-0 5-0 2-1 3-0 6-0 5-3 0-3* 7-2 
 2 Olimpia Kamienna Góra2-2     2-0 1-1 1-0 2-0 4-1 3-0 4-0 3-0 1-0 3-0* 7-0 5-1 3-0* 
 3 Pogoń Świerzawa0-2 4-1     3-1 5-1 2-0 5-0 2-1 1-2 1-1 1-0 0-0 3-0 3-0* 3-0 
 4 Stella Lubomierz1-1 3-1 1-0     2-4 2-1 1-0 4-2 2-0 0-0 3-1 6-1 2-0 3-0* 3-0* 
 5 Łużyce Lubań1-0 1-1 1-2 0-1     3-1 1-1 3-2 2-0 0-0 3-1 1-0 2-0 3-0* 1-1 
 6 Gryf Gryfów Śląski3-3 1-2 0-0 1-3 4-1     1-2 2-0 2-0 2-0 2-0 4-0 4-3 3-0* 3-0* 
 7 Julia Szklarska Poręba0-2 1-1 1-1 1-1 1-1 1-1     0-2 2-0 1-0 0-0 7-1 3-0 5-1 3-0* 
 8 Hutnik Pieńsk0-5 0-1 1-1 5-3 2-5 1-1 4-1     2-0 5-0 1-3 2-0 3-2 1-4 3-1 
 9 Cosmos Radzimów2-2 3-0 2-5 2-2 2-3 2-3 1-1 0-3     4-2 1-3 4-2 3-1 2-0 4-1 
 10 Sparta Zebrzydowa0-2 1-3 1-3 1-5 2-0 0-1 2-0 4-2 3-2     0-0 3-1 2-2 3-0* 3-0* 
 11 GKS Raciborowice0-3 0-3 2-5 1-3 2-4 2-3 0-3 2-0 0-4 0-1     1-2 2-2 3-0* 3-2 
 12 Czarni Lwówek Śląski0-1 0-1 1-3 2-1 1-2 0-2 2-3 1-0 4-1 0-3 2-2     4-1 3-0* 3-0* 
 13 KS Stare Jaroszowice1-5 1-4 1-2 4-3 0-4 1-2 2-5 1-2 1-2 2-0 1-2 2-2     3-1 0-2 
 14 Orliki Węgliniec0-3* 0-3* 0-0 3-6 1-3 2-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-2 0-5 3-2 0-3*     *** 
 15 Piast Dziwiszów0-3* 0-2 0-3* 2-3 0-3* 2-0 1-5 0-3* 0-3* 4-0 0-3* 5-2 0-3* 1-3     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Julia Szklarska Poręba 1-1 Olimpia Kamienna Góra 13 sierpnia, 17:00
Pogoń Świerzawa 5-1 Łużyce Lubań 14 sierpnia, 17:00
Piast Dziwiszów - Twardy Świętoszów 13 sierpnia, 15:00
było 1-0, anulowany
Stella Lubomierz 3-1 GKS Raciborowice 13 sierpnia, 17:00
KS Stare Jaroszowice 3-1 Orliki Węgliniec 13 sierpnia, 15:00
Sparta Zebrzydowa 0-2 Sudety Giebułtów 14 sierpnia, 11:00
Hutnik Pieńsk 2-0 Czarni Lwówek Śląski 14 sierpnia, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Cosmos Radzimów 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Olimpia Kamienna Góra 4-0 Cosmos Radzimów 20 sierpnia, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 0-2 Gryf Gryfów Śląski 20 sierpnia, 17:00
Sudety Giebułtów 7-0 Hutnik Pieńsk 21 sierpnia, 15:00
Orliki Węgliniec 0-2 Sparta Zebrzydowa 20 sierpnia, 15:00
GKS Raciborowice 2-2 KS Stare Jaroszowice 20 sierpnia, 15:00
Twardy Świętoszów - Stella Lubomierz 20 sierpnia, 17:00
było 1-1, anulowany
Łużyce Lubań 1-1 Piast Dziwiszów 20 sierpnia, 15:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 Pogoń Świerzawa 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Pogoń Świerzawa 4-1 Olimpia Kamienna Góra 24 sierpnia, 18:00
Piast Dziwiszów 1-5 Julia Szklarska Poręba 24 sierpnia, 18:00
Stella Lubomierz 2-4 Łużyce Lubań 24 sierpnia, 18:00
KS Stare Jaroszowice - Twardy Świętoszów 24 sierpnia, 18:00
było 1-2, anulowany
Sparta Zebrzydowa 0-0 GKS Raciborowice 24 sierpnia, 18:00
Hutnik Pieńsk 1-4 Orliki Węgliniec 24 sierpnia, 18:00
Gryf Gryfów Śląski 3-3 Sudety Giebułtów 24 sierpnia, 18:00
Cosmos Radzimów 4-2 Czarni Lwówek Śląski 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Olimpia Kamienna Góra 3-0 Czarni Lwówek Śląski 27 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sudety Giebułtów 5-0 Cosmos Radzimów 28 sierpnia, 15:00
Orliki Węgliniec 2-3 Gryf Gryfów Śląski 27 sierpnia, 15:00
GKS Raciborowice 2-0 Hutnik Pieńsk 27 sierpnia, 18:00
Twardy Świętoszów - Sparta Zebrzydowa 27 sierpnia, 17:00
było 1-1, anulowany
Łużyce Lubań 2-0 KS Stare Jaroszowice 27 sierpnia, 15:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 Stella Lubomierz 27 sierpnia, 18:00
Pogoń Świerzawa 3-0 Piast Dziwiszów 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 3-4 września

Pauza: Hutnik Pieńsk.
 
Piast Dziwiszów 0-2 Olimpia Kamienna Góra 3 września, 15:00 (30)
Stella Lubomierz 1-0 Pogoń Świerzawa 3 września, 17:00 (150)
KS Stare Jaroszowice 2-5 Julia Szklarska Poręba 3 września, 15:00
Sparta Zebrzydowa 2-0 Łużyce Lubań 3 września, 15:00 (100)
Gryf Gryfów Śląski 2-0 GKS Raciborowice 3 września, 16:00
Cosmos Radzimów 2-0 Orliki Węgliniec 4 września, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 0-1 Sudety Giebułtów 3 września, 17:00 (100)

Kolejka 6 - 10-11 września

Pauza: Gryf Gryfów Śląski.
 
Olimpia Kamienna Góra 2-2 Sudety Giebułtów 10 września, 17:00
Orliki Węgliniec 3-2 Czarni Lwówek Śląski 10 września, 15:00
GKS Raciborowice 0-4 Cosmos Radzimów 10 września, 16:00
Łużyce Lubań 3-2 Hutnik Pieńsk 10 września, 11:00 (100)
Julia Szklarska Poręba 1-0 Sparta Zebrzydowa 10 września, 17:00
Pogoń Świerzawa 3-0 KS Stare Jaroszowice 10 września, 16:00
Piast Dziwiszów 2-3 Stella Lubomierz 10 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września

Pauza: Cosmos Radzimów.
 
Stella Lubomierz 3-1 Olimpia Kamienna Góra 17 września, 16:00
KS Stare Jaroszowice 0-2 Piast Dziwiszów 17 września, 15:00
Sparta Zebrzydowa 1-3 Pogoń Świerzawa 18 września, 11:00
Hutnik Pieńsk 4-1 Julia Szklarska Poręba 17 września, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 4-1 Łużyce Lubań 17 września, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 2-2 GKS Raciborowice 17 września, 16:00
Sudety Giebułtów 0-3 Orliki Węgliniec 18 września, 15:00
(wo)
na boisku 10-2

Kolejka 8 - 24-25 września

Pauza: Czarni Lwówek Śląski.
 
Olimpia Kamienna Góra 5-1 Orliki Węgliniec 24 września, 16:00
GKS Raciborowice 0-3 Sudety Giebułtów 24 września, 15:00
Łużyce Lubań 2-0 Cosmos Radzimów 24 września, 14:00
Julia Szklarska Poręba 1-1 Gryf Gryfów Śląski 24 września, 17:00
Pogoń Świerzawa 2-1 Hutnik Pieńsk 24 września, 16:00
Piast Dziwiszów 4-0 Sparta Zebrzydowa 24 września, 15:00
Stella Lubomierz 2-0 KS Stare Jaroszowice 24 września, 16:00

Kolejka 9 - 1-2 października

Pauza: Sudety Giebułtów.
 
KS Stare Jaroszowice 1-4 Olimpia Kamienna Góra 1 października, 15:00
Sparta Zebrzydowa 1-5 Stella Lubomierz 2 października, 14:00
Hutnik Pieńsk 3-1 Piast Dziwiszów 2 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 0-0 Pogoń Świerzawa 1 października, 16:00 (250)
Cosmos Radzimów 1-1 Julia Szklarska Poręba 1 października, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 1-2 Łużyce Lubań 1 października, 15:00
Orliki Węgliniec 0-5 GKS Raciborowice 1 października, 15:00

Kolejka 10 - 8-9 października

Pauza: Orliki Węgliniec.
 
Olimpia Kamienna Góra 1-0 GKS Raciborowice 8 października, 16:00
Łużyce Lubań 1-0 Sudety Giebułtów 8 października, 15:00 (150)
Julia Szklarska Poręba 7-1 Czarni Lwówek Śląski 8 października, 15:30
Pogoń Świerzawa 1-2 Cosmos Radzimów 8 października, 15:00 (100)
Piast Dziwiszów 2-0 Gryf Gryfów Śląski 8 października, 15:00 (50)
Stella Lubomierz 4-2 Hutnik Pieńsk 9 października, 15:00
Sparta Zebrzydowa 2-2 KS Stare Jaroszowice 9 października, 11:00

Kolejka 11 - 15-16 października

Pauza: GKS Raciborowice.
 
Sparta Zebrzydowa 1-3 Olimpia Kamienna Góra 16 października, 11:00
Hutnik Pieńsk 3-2 KS Stare Jaroszowice 15 października, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 1-3 Stella Lubomierz 15 października, 15:30
Cosmos Radzimów 4-1 Piast Dziwiszów 15 października, 15:00 (100)
Czarni Lwówek Śląski 1-3 Pogoń Świerzawa 15 października, 15:00
Sudety Giebułtów 3-2 Julia Szklarska Poręba 16 października, 14:00
Orliki Węgliniec 1-3 Łużyce Lubań 15 października, 15:00

Kolejka 12 - 22-23 października

Pauza: Olimpia Kamienna Góra.
 
Łużyce Lubań 3-1 GKS Raciborowice 22 października, 14:00
Julia Szklarska Poręba 5-1 Orliki Węgliniec 22 października, 15:00
Pogoń Świerzawa 0-2 Sudety Giebułtów 22 października, 15:00
Piast Dziwiszów 5-2 Czarni Lwówek Śląski 22 października, 14:00
Stella Lubomierz 2-0 Cosmos Radzimów 22 października, 15:00
KS Stare Jaroszowice 1-2 Gryf Gryfów Śląski 22 października, 14:00
Sparta Zebrzydowa 4-2 Hutnik Pieńsk 22 października, 11:00

Kolejka 13 - 29-30 października

Pauza: Łużyce Lubań.
 
Hutnik Pieńsk 0-1 Olimpia Kamienna Góra 29 października, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Sparta Zebrzydowa 29 października, 14:30
Cosmos Radzimów 3-1 KS Stare Jaroszowice 29 października, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 2-1 Stella Lubomierz 29 października, 14:00 (150)
Sudety Giebułtów 7-2 Piast Dziwiszów 30 października, 14:00
Orliki Węgliniec 0-0 Pogoń Świerzawa 29 października, 14:00
GKS Raciborowice 0-3 Julia Szklarska Poręba 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Pauza: Julia Szklarska Poręba.
 
Olimpia Kamienna Góra 1-0 Łużyce Lubań 5 listopada, 14:00
Pogoń Świerzawa 1-0 GKS Raciborowice 5 listopada, 14:00
Piast Dziwiszów 1-3 Orliki Węgliniec 5 listopada, 13:00
Stella Lubomierz 1-1 Sudety Giebułtów 6 listopada, 14:00
KS Stare Jaroszowice 2-2 Czarni Lwówek Śląski 5 listopada, 13:00
Sparta Zebrzydowa 3-2 Cosmos Radzimów 6 listopada, 11:00
Hutnik Pieńsk 1-1 Gryf Gryfów Śląski 5 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Pauza: Pogoń Świerzawa.
 
Gryf Gryfów Śląski 1-2 Olimpia Kamienna Góra 12 listopada, 13:00
Cosmos Radzimów 0-3 Hutnik Pieńsk 12 listopada, 13:00
Czarni Lwówek Śląski 0-3 Sparta Zebrzydowa 12 listopada, 13:00
Sudety Giebułtów 5-3 KS Stare Jaroszowice 12 listopada, 14:00
Orliki Węgliniec 3-6 Stella Lubomierz 12 listopada, 13:00
GKS Raciborowice 3-2 Piast Dziwiszów 12 listopada, 13:00
Łużyce Lubań 1-1 Julia Szklarska Poręba 12 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Pauza: Piast Dziwiszów.
 
Olimpia Kamienna Góra 4-1 Julia Szklarska Poręba 18 marca, 16:00
Łużyce Lubań 1-2 Pogoń Świerzawa 18 marca, 14:00
GKS Raciborowice 1-3 Stella Lubomierz 19 marca, 15:00
Orliki Węgliniec 0-3 KS Stare Jaroszowice
(wo)
Sudety Giebułtów 2-1 Sparta Zebrzydowa 19 marca, 14:00
Czarni Lwówek Śląski 1-0 Hutnik Pieńsk 18 marca, 14:00
Cosmos Radzimów 2-3 Gryf Gryfów Śląski 18 marca, 14:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Pauza: Stella Lubomierz.
 
Cosmos Radzimów 3-0 Olimpia Kamienna Góra 26 marca, 14:00
Gryf Gryfów Śląski 4-0 Czarni Lwówek Śląski 25 marca, 15:00
Hutnik Pieńsk 0-5 Sudety Giebułtów 6 maja, 16:00
Sparta Zebrzydowa 3-0 Orliki Węgliniec
(wo)
KS Stare Jaroszowice 1-2 GKS Raciborowice 25 marca, 15:00
w Bolesławcu
Piast Dziwiszów 0-3 Łużyce Lubań
(wo)
Pogoń Świerzawa 5-0 Julia Szklarska Poręba 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Pauza: KS Stare Jaroszowice.
 
Olimpia Kamienna Góra 2-0 Pogoń Świerzawa 1 kwietnia, 17:00
Julia Szklarska Poręba 3-0 Piast Dziwiszów
(wo)
Łużyce Lubań 0-1 Stella Lubomierz 1 kwietnia, 17:00
GKS Raciborowice 0-1 Sparta Zebrzydowa 2 kwietnia, 16:00
Orliki Węgliniec 0-3 Hutnik Pieńsk
(wo)
Sudety Giebułtów 3-0 Gryf Gryfów Śląski 2 kwietnia, 15:00
Czarni Lwówek Śląski 4-1 Cosmos Radzimów 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Pauza: Sparta Zebrzydowa.
 
Czarni Lwówek Śląski 0-1 Olimpia Kamienna Góra 8 kwietnia, 16:00 (100)
Cosmos Radzimów 2-2 Sudety Giebułtów 9 kwietnia, 15:00
Gryf Gryfów Śląski 3-0 Orliki Węgliniec
(wo)
Hutnik Pieńsk 1-3 GKS Raciborowice 8 kwietnia, 15:00 (100)
KS Stare Jaroszowice 0-4 Łużyce Lubań 8 kwietnia, 15:00 (30)
w Bolesławcu
Stella Lubomierz 1-0 Julia Szklarska Poręba 9 kwietnia, 15:00
Piast Dziwiszów 0-3 Pogoń Świerzawa
(wo)

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Pauza: Hutnik Pieńsk.
 
Olimpia Kamienna Góra 3-0 Piast Dziwiszów
(wo)
Pogoń Świerzawa 3-1 Stella Lubomierz 15 kwietnia, 16:00
Julia Szklarska Poręba 3-0 KS Stare Jaroszowice 15 kwietnia, 16:00
Łużyce Lubań 0-0 Sparta Zebrzydowa 15 kwietnia, 16:00
GKS Raciborowice 2-3 Gryf Gryfów Śląski 15 kwietnia, 16:00
Orliki Węgliniec 0-3 Cosmos Radzimów
(wo)
Sudety Giebułtów 6-0 Czarni Lwówek Śląski 15 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Pauza: Gryf Gryfów Śląski.
 
Sudety Giebułtów 5-2 Olimpia Kamienna Góra 23 kwietnia, 15:00
Czarni Lwówek Śląski 3-0 Orliki Węgliniec
(wo)
Cosmos Radzimów 1-3 GKS Raciborowice 23 kwietnia, 17:00 (100)
Hutnik Pieńsk 2-5 Łużyce Lubań 22 kwietnia, 17:00 (100)
Sparta Zebrzydowa 2-0 Julia Szklarska Poręba 23 kwietnia, 11:00
KS Stare Jaroszowice 1-2 Pogoń Świerzawa 22 kwietnia, 15:30
w Bolesławcu
Stella Lubomierz 3-0 Piast Dziwiszów
(wo)

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Pauza: Cosmos Radzimów.
 
Olimpia Kamienna Góra 1-1 Stella Lubomierz 7 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Dziwiszów 0-3 KS Stare Jaroszowice
(wo)
Pogoń Świerzawa 1-1 Sparta Zebrzydowa 29 kwietnia, 15:00
Julia Szklarska Poręba 0-2 Hutnik Pieńsk 29 kwietnia, 15:00
Łużyce Lubań 3-1 Gryf Gryfów Śląski 29 kwietnia, 14:00
GKS Raciborowice 1-2 Czarni Lwówek Śląski 29 kwietnia, 15:00
Orliki Węgliniec 0-3 Sudety Giebułtów
(wo)

Kolejka 23 - 3 maja

Pauza: Czarni Lwówek Śląski.
 
Orliki Węgliniec 0-3 Olimpia Kamienna Góra
(wo)
Sudety Giebułtów 3-0 GKS Raciborowice 3 maja, 17:00
Cosmos Radzimów 2-3 Łużyce Lubań 20 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 1-2 Julia Szklarska Poręba 3 maja, 15:00
Hutnik Pieńsk 1-1 Pogoń Świerzawa 3 maja, 17:00
Sparta Zebrzydowa 3-0 Piast Dziwiszów
(wo)
KS Stare Jaroszowice 4-3 Stella Lubomierz 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (3 maja, 17:00) odwołany

Kolejka 24 - 6-7 maja

Pauza: Sudety Giebułtów.
 
Olimpia Kamienna Góra 7-0 KS Stare Jaroszowice 6 maja, 17:00
Stella Lubomierz 0-0 Sparta Zebrzydowa 6 maja, 17:00
Piast Dziwiszów 0-3 Hutnik Pieńsk
(wo)
Pogoń Świerzawa 2-0 Gryf Gryfów Śląski 6 maja, 18:00
Julia Szklarska Poręba 2-0 Cosmos Radzimów 6 maja, 15:00
Łużyce Lubań 1-0 Czarni Lwówek Śląski 6 maja, 15:00
GKS Raciborowice 3-0 Orliki Węgliniec
(wo)

Kolejka 25 - 13-14 maja

Pauza: Orliki Węgliniec.
 
KS Stare Jaroszowice 2-0 Sparta Zebrzydowa 13 maja, 15:00
GKS Raciborowice 0-3 Olimpia Kamienna Góra 13 maja, 16:00
Sudety Giebułtów 2-2 Łużyce Lubań 14 maja, 15:00
Czarni Lwówek Śląski 2-3 Julia Szklarska Poręba 30 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (14 maja, 15:00) przerwany w 40. minucie przy stanie 0-1 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Cosmos Radzimów 2-5 Pogoń Świerzawa 13 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 3-0 Piast Dziwiszów
(wo)
Hutnik Pieńsk 5-3 Stella Lubomierz 13 maja, 17:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Pauza: GKS Raciborowice.
 
Olimpia Kamienna Góra 3-0 Sparta Zebrzydowa 20 maja, 17:00
KS Stare Jaroszowice 1-2 Hutnik Pieńsk 20 maja, 18:00
w Pieńsku; KS gospodarzem
Stella Lubomierz 2-1 Gryf Gryfów Śląski 20 maja, 17:00
Piast Dziwiszów 0-3 Cosmos Radzimów
(wo)
Pogoń Świerzawa 0-0 Czarni Lwówek Śląski 20 maja, 16:00
Julia Szklarska Poręba 0-2 Sudety Giebułtów 20 maja, 18:00
Łużyce Lubań 3-0 Orliki Węgliniec
(wo)

Kolejka 27 - 27-28 maja

Pauza: Olimpia Kamienna Góra.
 
GKS Raciborowice 2-4 Łużyce Lubań 27 maja, 15:00
Orliki Węgliniec 0-3 Julia Szklarska Poręba
(wo)
Sudety Giebułtów 1-0 Pogoń Świerzawa 28 maja, 16:00
Czarni Lwówek Śląski 3-0 Piast Dziwiszów
(wo)
Cosmos Radzimów 2-2 Stella Lubomierz 27 maja, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 4-3 KS Stare Jaroszowice 27 maja, 17:00
Hutnik Pieńsk 5-0 Sparta Zebrzydowa 28 maja, 18:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Pauza: Łużyce Lubań.
 
Olimpia Kamienna Góra 3-0 Hutnik Pieńsk 3 czerwca, 17:00
Sparta Zebrzydowa 0-1 Gryf Gryfów Śląski 4 czerwca, 11:00
KS Stare Jaroszowice 1-2 Cosmos Radzimów 3 czerwca, 15:00
Stella Lubomierz 6-1 Czarni Lwówek Śląski 3 czerwca, 17:00
Piast Dziwiszów 0-3 Sudety Giebułtów
(wo)
Pogoń Świerzawa 3-0 Orliki Węgliniec
(wo)
Julia Szklarska Poręba 0-0 GKS Raciborowice 3 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pauza: Julia Szklarska Poręba.
 
Łużyce Lubań 1-1 Olimpia Kamienna Góra 10 czerwca, 17:00
GKS Raciborowice 2-5 Pogoń Świerzawa 10 czerwca, 17:00
Orliki Węgliniec - Piast Dziwiszów
(wo)
obustronny walkower
Sudety Giebułtów 6-1 Stella Lubomierz 10 czerwca, 17:00
Czarni Lwówek Śląski 4-1 KS Stare Jaroszowice 10 czerwca, 17:00
Cosmos Radzimów 4-2 Sparta Zebrzydowa 10 czerwca, 17:00
Gryf Gryfów Śląski 2-0 Hutnik Pieńsk 10 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Pauza: Pogoń Świerzawa.
 
Olimpia Kamienna Góra 2-0 Gryf Gryfów Śląski 15 czerwca, 14:00
Hutnik Pieńsk 2-0 Cosmos Radzimów 15 czerwca, 17:00
Sparta Zebrzydowa 3-1 Czarni Lwówek Śląski 15 czerwca, 17:00
KS Stare Jaroszowice 1-5 Sudety Giebułtów 15 czerwca, 17:00
Stella Lubomierz 3-0 Orliki Węgliniec
(wo)
Piast Dziwiszów 0-3 GKS Raciborowice
(wo)
Julia Szklarska Poręba 1-1 Łużyce Lubań 15 czerwca, 17:00

Saltex IV liga 2016/2017 (dolnośląska (zachód))

Klasa okręgowa 2016/2017 (Legnica)

Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas