[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Jelenia Góra I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Wojcieszów 26 67 22 1 3 72-24 11 0 2 34-14 11 1 1 38-10
2.  Halniak Miłków 26 62 20 2 4 97-27 10 2 1 60-14 10 0 3 37-13
3.  Piast Bolków 26 57 19 0 7 88-41 10 0 3 36-15 9 0 4 52-26
4.  Lechia Piechowice 26 51 16 3 7 69-43 11 0 2 41-13 5 3 5 28-30
5.  KS Łomnica 26 46 14 4 8 60-43 7 2 4 34-25 7 2 4 26-18
6.  KS 1946 Chełmsko Śląskie 26 42 14 0 12 61-53 8 0 5 31-23 6 0 7 30-30
7.  Olimpia II Kamienna Góra 26 35 10 5 11 45-52 7 3 3 23-17 3 2 8 22-35
8.  Pogoń Wleń 26 33 10 3 13 50-73 5 2 6 26-39 5 1 7 24-34
9.  Czarni Przedwojów 26 32 10 2 14 59-65 6 1 6 37-35 4 1 8 22-30
10.  Orzeł Mysłakowice 26 30 9 3 14 43-55 7 1 5 25-21 2 2 9 18-34
11.  Victoria Czadrów 26 29 8 5 13 53-67 5 2 6 32-36 3 3 7 21-31
12.  Chmielanka Chmieleń 26 20 5 5 16 37-65 3 4 6 21-31 2 1 10 16-34
13.  Mitex Podgórzyn 26 15 4 3 19 24-80 3 1 9 11-32 1 2 10 13-48
14.  Lesk Sędzisław 26 8 2 2 22 32-102 2 1 10 24-40 0 1 12 8-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Wojcieszów    2-0 0-3 3-2 2-0 2-0 3-1 1-2 4-3 5-1 2-1 2-0 2-1 6-0 
 2 Halniak Miłków1-1     5-2 4-1 0-0 5-4 6-0 7-0 0-2 4-1 7-1 3-1 5-0 13-1 
 3 Piast Bolków1-3 0-2     4-2 2-1 1-3 2-1 2-1 3-0 6-0 3-0 1-0 5-0 6-2 
 4 Lechia Piechowice0-1 1-0 3-2     1-0 3-1 6-1 3-1 3-1 2-3 4-2 3-1 8-0 4-0 
 5 KS Łomnica0-1 1-2 1-6 1-1     2-6 3-2 4-0 6-2 2-1 1-0 3-3 4-0 6-1 
 6 KS 1946 Chełmsko Śląskie1-4 2-3 3-1 1-0 1-2     1-0 2-1 2-4 2-1 2-4 4-1 4-1 6-1 
 7 Olimpia II Kamienna Góra4-1 2-1 1-7 0-0 0-1 1-0     2-3 2-1 1-0 0-0 4-0 2-2 4-1 
 8 Pogoń Wleń1-4 0-8 0-5 1-5 3-4 5-2 1-1     2-1 2-2 4-2 4-1 1-3 2-1 
 9 Czarni Przedwojów0-3 1-4 5-7 9-2 0-3 4-3 1-3 1-1     4-3 4-1 1-4 2-1 5-0 
 10 Orzeł Mysłakowice0-4 1-3 0-3 0-2 0-1 5-1 3-0 5-3 3-1     0-0 3-2 2-1 3-0 
 11 Victoria Czadrów0-2 2-4 2-6 3-4 2-7 1-4 3-3 1-0 2-2 3-1     1-0 7-2 5-1 
 12 Chmielanka Chmieleń2-5 0-6 1-3 2-2 2-2 0-2 4-2 2-3 2-0 1-1 1-5     4-0 0-0 
 13 Mitex Podgórzyn0-7 0-1 0-3 1-4 3-1 1-3 0-4 1-4 0-1 1-0 1-1 1-3     2-0 
 14 Lesk Sędzisław0-2 1-3 5-4 1-3 2-4 0-1 2-4 3-5 1-4 1-4 2-4 4-0 2-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Halniak Miłków 6-0 Olimpia II Kamienna Góra 20 sierpnia, 15:00
w Podgórzynie
Victoria Czadrów 1-4 KS 1946 Chełmsko Śląskie 21 sierpnia, 12:00
Chmielanka Chmieleń 1-1 Orzeł Mysłakowice 21 sierpnia, 15:00
Lechia Piechowice 4-0 Lesk Sędzisław 20 sierpnia, 16:00
Piast Bolków 2-1 Pogoń Wleń 20 sierpnia, 17:00
Orzeł Wojcieszów 2-0 KS Łomnica 20 sierpnia, 17:00
Czarni Przedwojów 2-1 Mitex Podgórzyn 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Olimpia II Kamienna Góra 2-2 Mitex Podgórzyn 28 sierpnia, 12:00
KS Łomnica 6-2 Czarni Przedwojów 28 sierpnia, 17:00
Pogoń Wleń 1-4 Orzeł Wojcieszów 28 sierpnia, 11:00
Lesk Sędzisław 5-4 Piast Bolków 28 sierpnia, 11:00
Orzeł Mysłakowice 0-2 Lechia Piechowice 27 sierpnia, 16:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 4-1 Chmielanka Chmieleń 28 sierpnia, 15:00
Halniak Miłków 7-1 Victoria Czadrów 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Victoria Czadrów 3-3 Olimpia II Kamienna Góra 4 września, 12:00
Chmielanka Chmieleń 0-6 Halniak Miłków 4 września, 15:00
Lechia Piechowice 3-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie 3 września, 16:00
Piast Bolków 6-0 Orzeł Mysłakowice 3 września, 16:00
Orzeł Wojcieszów 6-0 Lesk Sędzisław 3 września, 17:00
Czarni Przedwojów 1-1 Pogoń Wleń 3 września, 17:00
Mitex Podgórzyn 3-1 KS Łomnica 4 września, 17:00 (70)

Kolejka 4 - 10-11 września

Olimpia II Kamienna Góra 0-1 KS Łomnica 11 września, 12:00
Pogoń Wleń 1-3 Mitex Podgórzyn 11 września, 11:00
Lesk Sędzisław 1-4 Czarni Przedwojów 11 września, 11:00
Orzeł Mysłakowice 0-4 Orzeł Wojcieszów 10 września, 17:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 3-1 Piast Bolków 11 września, 15:00
Halniak Miłków 4-1 Lechia Piechowice 11 września, 11:00
Victoria Czadrów 1-0 Chmielanka Chmieleń 11 września, 12:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Chmielanka Chmieleń 4-2 Olimpia II Kamienna Góra 18 września, 15:00
Lechia Piechowice 4-2 Victoria Czadrów 17 września, 16:00
Piast Bolków 0-2 Halniak Miłków 17 września, 16:00
Orzeł Wojcieszów 2-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 18 września, 17:00
Czarni Przedwojów 4-3 Orzeł Mysłakowice 17 września, 17:00
Mitex Podgórzyn 2-0 Lesk Sędzisław 18 września, 17:00
KS Łomnica 4-0 Pogoń Wleń 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Olimpia II Kamienna Góra 2-3 Pogoń Wleń 25 września, 12:00
Lesk Sędzisław 2-4 KS Łomnica 25 września, 11:00
Orzeł Mysłakowice 2-1 Mitex Podgórzyn 24 września, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-4 Czarni Przedwojów 25 września, 15:00
Halniak Miłków 1-1 Orzeł Wojcieszów 25 września, 11:00
Victoria Czadrów 2-6 Piast Bolków 25 września, 12:00
Chmielanka Chmieleń 2-2 Lechia Piechowice 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Lechia Piechowice 6-1 Olimpia II Kamienna Góra 1 października, 16:00
Piast Bolków 1-0 Chmielanka Chmieleń 1 października, 16:00
Orzeł Wojcieszów 2-1 Victoria Czadrów 1 października, 16:00
Czarni Przedwojów 1-4 Halniak Miłków 2 października, 11:00
Mitex Podgórzyn 1-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie 2 października, 15:00
KS Łomnica 2-1 Orzeł Mysłakowice 2 października, 11:00
Pogoń Wleń 2-1 Lesk Sędzisław 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Olimpia II Kamienna Góra 4-1 Lesk Sędzisław 9 października, 12:00
Orzeł Mysłakowice 5-3 Pogoń Wleń 9 października, 15:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-2 KS Łomnica 9 października, 15:00
Halniak Miłków 5-0 Mitex Podgórzyn 9 października, 11:00
Victoria Czadrów 2-2 Czarni Przedwojów 20 listopada, 12:00
Chmielanka Chmieleń 2-5 Orzeł Wojcieszów 9 października, 15:00
Lechia Piechowice 3-2 Piast Bolków 8 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Piast Bolków 2-1 Olimpia II Kamienna Góra 15 października, 16:00
Orzeł Wojcieszów 3-2 Lechia Piechowice 16 października, 15:00
Czarni Przedwojów 1-4 Chmielanka Chmieleń 16 października, 11:00
Mitex Podgórzyn 1-1 Victoria Czadrów 16 października, 11:00
KS Łomnica 1-2 Halniak Miłków 16 października, 15:00
Pogoń Wleń 5-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie 16 października, 11:00
Lesk Sędzisław 1-4 Orzeł Mysłakowice 16 października, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Olimpia II Kamienna Góra 1-0 Orzeł Mysłakowice 23 października, 12:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 6-1 Lesk Sędzisław 23 października, 14:00
Halniak Miłków 7-0 Pogoń Wleń 23 października, 11:00
Victoria Czadrów 2-7 KS Łomnica 23 października, 12:00
Chmielanka Chmieleń 4-0 Mitex Podgórzyn 23 października, 14:00
Lechia Piechowice 3-1 Czarni Przedwojów 22 października, 15:30
Piast Bolków 1-3 Orzeł Wojcieszów 22 października, 16:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Orzeł Wojcieszów 3-1 Olimpia II Kamienna Góra 30 października, 14:00
Czarni Przedwojów 5-7 Piast Bolków 30 października, 11:00
Mitex Podgórzyn 1-4 Lechia Piechowice 30 października, 11:00
KS Łomnica 3-3 Chmielanka Chmieleń 30 października, 11:00
Pogoń Wleń 4-2 Victoria Czadrów 30 października, 11:00
Lesk Sędzisław 1-3 Halniak Miłków 30 października, 11:00
Orzeł Mysłakowice 5-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie 30 października, 11:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Olimpia II Kamienna Góra 1-0 KS 1946 Chełmsko Śląskie 6 listopada, 12:00
Halniak Miłków 4-1 Orzeł Mysłakowice 6 listopada, 11:00
Victoria Czadrów 5-1 Lesk Sędzisław 6 listopada, 12:00
Chmielanka Chmieleń 2-3 Pogoń Wleń 6 listopada, 13:00
Lechia Piechowice 1-0 KS Łomnica 6 listopada, 13:00
Piast Bolków 5-0 Mitex Podgórzyn 5 listopada, 13:00
Orzeł Wojcieszów 4-3 Czarni Przedwojów 6 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Czarni Przedwojów 1-3 Olimpia II Kamienna Góra 13 listopada, 11:00
Mitex Podgórzyn 0-7 Orzeł Wojcieszów 13 listopada, 11:00
KS Łomnica 1-6 Piast Bolków 12 listopada, 11:00
Pogoń Wleń 1-5 Lechia Piechowice 11 listopada, 11:00
Lesk Sędzisław 4-0 Chmielanka Chmieleń 13 listopada, 11:00
Orzeł Mysłakowice 0-0 Victoria Czadrów 12 listopada, 14:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-3 Halniak Miłków 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Olimpia II Kamienna Góra 2-1 Halniak Miłków 26 marca, 12:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-4 Victoria Czadrów 26 marca, 14:00
Orzeł Mysłakowice 3-2 Chmielanka Chmieleń 26 marca, 11:00
Lesk Sędzisław 1-3 Lechia Piechowice 26 marca, 11:00
Pogoń Wleń 0-5 Piast Bolków 26 marca, 15:00
KS Łomnica 0-1 Orzeł Wojcieszów 26 marca, 15:00
Mitex Podgórzyn 0-1 Czarni Przedwojów 26 marca, 14:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Mitex Podgórzyn 0-4 Olimpia II Kamienna Góra 2 kwietnia, 14:00
Czarni Przedwojów 0-3 KS Łomnica 2 kwietnia, 11:00
Orzeł Wojcieszów 1-2 Pogoń Wleń 1 kwietnia, 15:00
Piast Bolków 6-2 Lesk Sędzisław 2 kwietnia, 16:00
Lechia Piechowice 2-3 Orzeł Mysłakowice 2 kwietnia, 14:00
Chmielanka Chmieleń 0-2 KS 1946 Chełmsko Śląskie 2 kwietnia, 14:00
Victoria Czadrów 2-4 Halniak Miłków 2 kwietnia, 12:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Olimpia II Kamienna Góra 0-0 Victoria Czadrów 9 kwietnia, 14:00
Halniak Miłków 3-1 Chmielanka Chmieleń 9 kwietnia, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-0 Lechia Piechowice 9 kwietnia, 14:00
Orzeł Mysłakowice 0-3 Piast Bolków 9 kwietnia, 11:00
Lesk Sędzisław 0-2 Orzeł Wojcieszów 9 kwietnia, 11:00
Pogoń Wleń 2-1 Czarni Przedwojów 9 kwietnia, 15:00
KS Łomnica 4-0 Mitex Podgórzyn 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

KS Łomnica 3-2 Olimpia II Kamienna Góra 23 kwietnia, 15:00
Mitex Podgórzyn 1-4 Pogoń Wleń 23 kwietnia, 15:00
Czarni Przedwojów 5-0 Lesk Sędzisław 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Wojcieszów 5-1 Orzeł Mysłakowice 22 kwietnia, 15:00
Piast Bolków 1-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie 22 kwietnia, 17:00
Lechia Piechowice 1-0 Halniak Miłków 23 kwietnia, 16:00
Chmielanka Chmieleń 1-5 Victoria Czadrów 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Olimpia II Kamienna Góra 4-0 Chmielanka Chmieleń 30 kwietnia, 12:00
Victoria Czadrów 3-4 Lechia Piechowice 30 kwietnia, 12:00
Halniak Miłków 5-2 Piast Bolków 30 kwietnia, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-4 Orzeł Wojcieszów 30 kwietnia, 14:00
Orzeł Mysłakowice 3-1 Czarni Przedwojów 30 kwietnia, 11:00
Lesk Sędzisław 2-2 Mitex Podgórzyn 30 kwietnia, 11:00
Pogoń Wleń 3-4 KS Łomnica 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 3 maja

Pogoń Wleń 1-1 Olimpia II Kamienna Góra 3 maja, 14:00
KS Łomnica 6-1 Lesk Sędzisław 3 maja, 15:00
Mitex Podgórzyn 1-0 Orzeł Mysłakowice 3 maja, 15:00
Czarni Przedwojów 4-3 KS 1946 Chełmsko Śląskie 3 maja, 14:00
Orzeł Wojcieszów 2-0 Halniak Miłków 3 maja, 17:00
Piast Bolków 3-0 Victoria Czadrów 15 kwietnia, 14:00
Lechia Piechowice 3-1 Chmielanka Chmieleń 3 maja, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Olimpia II Kamienna Góra 0-0 Lechia Piechowice 7 maja, 12:00
Chmielanka Chmieleń 1-3 Piast Bolków 7 maja, 14:00
Victoria Czadrów 0-2 Orzeł Wojcieszów 7 maja, 12:00
Halniak Miłków 0-2 Czarni Przedwojów 7 maja, 14:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 4-1 Mitex Podgórzyn 7 maja, 14:00
Orzeł Mysłakowice 0-1 KS Łomnica 7 maja, 11:00
Lesk Sędzisław 3-5 Pogoń Wleń 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Lesk Sędzisław 2-4 Olimpia II Kamienna Góra 14 maja, 11:00
Pogoń Wleń 2-2 Orzeł Mysłakowice 13 maja, 16:00
KS Łomnica 2-6 KS 1946 Chełmsko Śląskie 13 maja, 17:00
Mitex Podgórzyn 0-1 Halniak Miłków 13 maja, 17:00
Czarni Przedwojów 4-1 Victoria Czadrów 13 maja, 16:00
Orzeł Wojcieszów 2-0 Chmielanka Chmieleń 13 maja, 17:00
Piast Bolków 4-2 Lechia Piechowice 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Olimpia II Kamienna Góra 1-7 Piast Bolków 21 maja, 12:00
Lechia Piechowice 0-1 Orzeł Wojcieszów 21 maja, 14:00
Chmielanka Chmieleń 2-0 Czarni Przedwojów 21 maja, 11:00
Victoria Czadrów 7-2 Mitex Podgórzyn 21 maja, 12:00
Halniak Miłków 0-0 KS Łomnica 21 maja, 17:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1 Pogoń Wleń 21 maja, 14:00
Orzeł Mysłakowice 3-0 Lesk Sędzisław 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Orzeł Mysłakowice 3-0 Olimpia II Kamienna Góra 27 maja, 18:00
Lesk Sędzisław 0-1 KS 1946 Chełmsko Śląskie 28 maja, 11:00
Pogoń Wleń 0-8 Halniak Miłków 28 maja, 15:00
KS Łomnica 1-0 Victoria Czadrów 27 maja, 17:00
Mitex Podgórzyn 1-3 Chmielanka Chmieleń 28 maja, 15:00
Czarni Przedwojów 9-2 Lechia Piechowice 27 maja, 16:00
Orzeł Wojcieszów 0-3 Piast Bolków 27 maja, 17:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Olimpia II Kamienna Góra 4-1 Orzeł Wojcieszów 4 czerwca, 12:00
Piast Bolków 3-0 Czarni Przedwojów 3 czerwca, 17:00
Lechia Piechowice 8-0 Mitex Podgórzyn 4 czerwca, 14:00
Chmielanka Chmieleń 2-2 KS Łomnica 4 czerwca, 14:00
Victoria Czadrów 1-0 Pogoń Wleń 3 czerwca, 16:00
Halniak Miłków 13-1 Lesk Sędzisław 4 czerwca, 11:00
KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1 Orzeł Mysłakowice 4 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

KS 1946 Chełmsko Śląskie 1-0 Olimpia II Kamienna Góra 11 czerwca, 17:00
Orzeł Mysłakowice 1-3 Halniak Miłków 11 czerwca, 17:00
Lesk Sędzisław 2-4 Victoria Czadrów 11 czerwca, 17:00
Pogoń Wleń 4-1 Chmielanka Chmieleń 11 czerwca, 17:00
KS Łomnica 1-1 Lechia Piechowice 11 czerwca, 17:00
Mitex Podgórzyn 0-3 Piast Bolków 11 czerwca, 17:00
Czarni Przedwojów 0-3 Orzeł Wojcieszów 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Olimpia II Kamienna Góra 2-1 Czarni Przedwojów 15 czerwca, 17:00
Orzeł Wojcieszów 2-1 Mitex Podgórzyn 15 czerwca, 17:00
Piast Bolków 2-1 KS Łomnica 15 czerwca, 17:00
Lechia Piechowice 3-1 Pogoń Wleń 15 czerwca, 17:00
Chmielanka Chmieleń 0-0 Lesk Sędzisław 15 czerwca, 17:00
Victoria Czadrów 3-1 Orzeł Mysłakowice 15 czerwca, 17:00
Halniak Miłków 5-4 KS 1946 Chełmsko Śląskie 15 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Jelenia Góra)

Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra II)
Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas