[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Jelenia Góra II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Ruszów 26 63 20 3 3 90-24 12 0 1 56-3 8 3 2 34-21 2 4 1 1 0 2-1
2.  Włókniarz Leśna 26 63 20 3 3 116-24 12 1 0 75-10 8 2 3 41-14 2 1 0 1 1 1-2
3.  Pogoń Markocice 26 60 19 3 4 80-31 11 2 0 49-13 8 1 4 31-18 2 3 1 0 1 2-2
4.  Błękitni Studniska Dolne 26 60 19 3 4 73-36 12 1 0 43-16 7 2 4 30-20 2 3 1 0 1 2-2
5.  Olsza Olszyna Lubańska 26 49 15 4 7 68-32 9 2 2 41-12 6 2 5 27-20
6.  Kwisa Świeradów Zdrój 26 48 16 0 10 85-48 10 0 3 51-22 6 0 7 34-26
7.  Piast Zawidów 26 40 12 4 10 67-56 7 3 3 45-23 5 1 7 22-33
8.  Zryw Bratków 26 31 9 4 13 56-79 7 3 3 35-27 2 1 10 21-52
9.  Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 26 26 8 2 16 45-75 4 1 8 22-29 4 1 8 23-46
10.  Skalnik Rębiszów 26 24 6 6 14 36-68 5 2 6 22-31 1 4 8 14-37
11.  WKS Żarki Średnie 26 21 6 3 17 44-88 3 2 8 21-35 3 1 9 23-53
12.  Fatma Pobiedna 26 16 5 1 20 51-101 2 1 10 28-43 3 0 10 23-58
13.  Bielany Biedrzychowice 26 8 2 2 22 25-122 1 1 11 10-58 1 1 11 15-64
14.  Bazalt Sulików 26 16 4 4 18 31-83 3 2 8 19-28 1 2 10 12-55
Bazalt Sulików wycofał się z rozgrywek po 20. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Ruszów    1-0 0-1 4-0 3-0 1-0 5-0 7-2 2-0 2-0 7-0 6-0 11-0 7-0 
 2 Włókniarz Leśna1-1     1-0 5-1 3-2 4-1 1-0 8-2 8-0 5-0 11-1 10-1 11-0 7-1 
 3 Pogoń Markocice3-3 2-2     1-0 3-2 4-2 7-0 3-0 6-1 3-1 4-1 7-0 3-0* 3-1 
 4 Błękitni Studniska Dolne3-2 0-0 2-1     2-1 4-1 5-1 3-0 3-0 4-3 4-2 4-3 6-2 3-0* 
 5 Olsza Olszyna Lubańska1-2 3-1 2-3 1-1     2-1 3-0 5-1 5-0 1-1 4-0 3-2 4-0 7-0 
 6 Kwisa Świeradów Zdrój2-3 2-0 3-0 2-1 0-2     4-2 8-2 5-2 1-3 7-1 7-2 5-2 5-2 
 7 Piast Zawidów7-2 0-1 1-6 2-2 0-1 1-0     4-2 3-3 7-0 4-1 8-3 7-1 1-1 
 8 Zryw Bratków0-5 0-5 5-0 0-2 2-1 5-1 1-1     8-1 2-1 3-2 3-2 3-3 3-3 
 9 Iskra Łagów (k. Zgorzelca)1-3 0-7 0-2 0-1 1-2 1-4 2-4 3-0     3-0 3-3 4-2 4-0 0-1 
 10 Skalnik Rębiszów0-5 1-2 1-1 0-5 1-1 1-7 3-2 4-0 3-2     1-3 0-1 4-2 3-0* 
 11 WKS Żarki Średnie2-2 1-7 1-2 2-4 1-2 1-3 1-4 2-0 1-3 1-1     1-4 3-1 4-2 
 12 Fatma Pobiedna1-2 1-4 1-3 1-4 1-3 1-4 1-4 3-6 1-5 3-3 4-1     1-3 9-1 
 13 Bielany Biedrzychowice0-2 0-7 1-9 1-7 0-7 1-7 0-1 1-5 0-4 1-1 1-5 1-3     3-0* 
 14 Bazalt Sulików0-2 3-5 0-3* 1-2 3-3 0-3 0-3* 1-1 1-2 4-0 0-3* 4-0 2-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Kwisa Świeradów Zdrój 0-2 Olsza Olszyna Lubańska 21 sierpnia, 16:00
Fatma Pobiedna 1-4 Włókniarz Leśna 21 sierpnia, 15:00
Bazalt Sulików 1-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 21 sierpnia, 11:00
Błękitni Studniska Dolne 4-2 WKS Żarki Średnie 20 sierpnia, 17:00
Pogoń Markocice 3-1 Skalnik Rębiszów 21 sierpnia, 15:00
Bielany Biedrzychowice 0-1 Piast Zawidów 20 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 7-2 Zryw Bratków 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Olsza Olszyna Lubańska 3-0 Piast Zawidów 27 sierpnia, 15:00
Skalnik Rębiszów 4-2 Bielany Biedrzychowice 28 sierpnia, 15:00
WKS Żarki Średnie 1-2 Pogoń Markocice 27 sierpnia, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-1 Błękitni Studniska Dolne 27 sierpnia, 17:00
Victoria Ruszów 7-0 Bazalt Sulików 27 sierpnia, 18:00
Włókniarz Leśna 8-2 Zryw Bratków 28 sierpnia, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 7-2 Fatma Pobiedna 28 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Fatma Pobiedna 1-3 Olsza Olszyna Lubańska 4 września, 15:00
Zryw Bratków 5-1 Kwisa Świeradów Zdrój 4 września, 11:00
Bazalt Sulików 3-5 Włókniarz Leśna 4 września, 11:00
Błękitni Studniska Dolne 3-2 Victoria Ruszów 3 września, 17:00
Pogoń Markocice 6-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 4 września, 16:00
Bielany Biedrzychowice 1-5 WKS Żarki Średnie 3 września, 17:00
Piast Zawidów 7-0 Skalnik Rębiszów 3 września, 17:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Olsza Olszyna Lubańska 1-1 Skalnik Rębiszów 11 września, 15:00
WKS Żarki Średnie 1-4 Piast Zawidów 10 września, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 4-0 Bielany Biedrzychowice 10 września, 17:00
Victoria Ruszów 0-1 Pogoń Markocice 10 września, 17:00
Włókniarz Leśna 5-1 Błękitni Studniska Dolne 10 września, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 5-2 Bazalt Sulików 11 września, 15:00
Fatma Pobiedna 3-6 Zryw Bratków 11 września, 15:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Zryw Bratków 2-1 Olsza Olszyna Lubańska 18 września, 11:00
Bazalt Sulików 4-0 Fatma Pobiedna 18 września, 11:00
Błękitni Studniska Dolne 4-1 Kwisa Świeradów Zdrój 17 września, 17:00
Pogoń Markocice 2-2 Włókniarz Leśna 18 września, 15:00
Bielany Biedrzychowice 0-2 Victoria Ruszów 17 września, 16:00
Piast Zawidów 3-3 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 17 września, 17:00
Skalnik Rębiszów 1-3 WKS Żarki Średnie 17 września, 17:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Olsza Olszyna Lubańska 4-0 WKS Żarki Średnie 25 września, 15:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-0 Skalnik Rębiszów 24 września, 15:00
Victoria Ruszów 5-0 Piast Zawidów 24 września, 17:00
Włókniarz Leśna 11-0 Bielany Biedrzychowice 25 września, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 3-0 Pogoń Markocice 25 września, 12:00
Fatma Pobiedna 1-4 Błękitni Studniska Dolne 25 września, 15:00
Zryw Bratków 3-3 Bazalt Sulików 25 września, 11:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Bazalt Sulików 3-3 Olsza Olszyna Lubańska 2 października, 11:00
Błękitni Studniska Dolne 3-0 Zryw Bratków 1 października, 16:00
Pogoń Markocice 7-0 Fatma Pobiedna 2 października, 15:00
Bielany Biedrzychowice 1-7 Kwisa Świeradów Zdrój 1 października, 16:00
Piast Zawidów 0-1 Włókniarz Leśna 1 października, 15:00
Skalnik Rębiszów 0-5 Victoria Ruszów 2 października, 16:00
WKS Żarki Średnie 1-3 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1 października, 16:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Olsza Olszyna Lubańska 5-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 8 października, 16:00
Victoria Ruszów 7-0 WKS Żarki Średnie 8 października, 16:00
Włókniarz Leśna 5-0 Skalnik Rębiszów 9 października, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 4-2 Piast Zawidów 9 października, 12:00
Fatma Pobiedna 1-3 Bielany Biedrzychowice 9 października, 15:00
Zryw Bratków 5-0 Pogoń Markocice 9 października, 11:00
Bazalt Sulików 1-2 Błękitni Studniska Dolne 9 października, 11:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Błękitni Studniska Dolne 2-1 Olsza Olszyna Lubańska 15 października, 15:00
Pogoń Markocice 3-1 Bazalt Sulików 16 października, 15:00
Bielany Biedrzychowice 1-5 Zryw Bratków 15 października, 15:00
Piast Zawidów 8-3 Fatma Pobiedna 15 października, 16:00
Skalnik Rębiszów 1-7 Kwisa Świeradów Zdrój 16 października, 15:00
WKS Żarki Średnie 1-7 Włókniarz Leśna 15 października, 15:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-3 Victoria Ruszów 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Olsza Olszyna Lubańska 1-2 Victoria Ruszów 23 października, 15:00
Włókniarz Leśna 8-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 23 października, 14:00
Kwisa Świeradów Zdrój 7-1 WKS Żarki Średnie 23 października, 12:00
Fatma Pobiedna 3-3 Skalnik Rębiszów 23 października, 14:00
Zryw Bratków 1-1 Piast Zawidów 23 października, 11:00
Bazalt Sulików 2-1 Bielany Biedrzychowice 23 października, 11:00
Błękitni Studniska Dolne 2-1 Pogoń Markocice 22 października, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Pogoń Markocice 3-2 Olsza Olszyna Lubańska 30 października, 11:00
Bielany Biedrzychowice 1-7 Błękitni Studniska Dolne 30 października, 13:00
Piast Zawidów 1-1 Bazalt Sulików 29 października, 14:00
Skalnik Rębiszów 4-0 Zryw Bratków 29 października, 15:00
WKS Żarki Średnie 1-4 Fatma Pobiedna 29 października, 14:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-4 Kwisa Świeradów Zdrój 29 października, 15:00
Victoria Ruszów 1-0 Włókniarz Leśna 29 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Olsza Olszyna Lubańska 3-1 Włókniarz Leśna 6 listopada, 13:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-3 Victoria Ruszów 6 listopada, 12:00
Fatma Pobiedna 1-5 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 6 listopada, 13:00
Zryw Bratków 3-2 WKS Żarki Średnie 6 listopada, 11:00
Bazalt Sulików 4-0 Skalnik Rębiszów 6 listopada, 11:00
Błękitni Studniska Dolne 5-1 Piast Zawidów 5 listopada, 14:00
Pogoń Markocice 3-0 Bielany Biedrzychowice 6 listopada, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Bielany Biedrzychowice 0-7 Olsza Olszyna Lubańska 13 listopada, 13:00
Piast Zawidów 1-6 Pogoń Markocice 12 listopada, 14:00
Skalnik Rębiszów 0-5 Błękitni Studniska Dolne 12 listopada, 14:00
WKS Żarki Średnie 4-2 Bazalt Sulików 12 listopada, 14:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-0 Zryw Bratków 12 listopada, 14:00
Victoria Ruszów 6-0 Fatma Pobiedna 12 listopada, 14:00
Włókniarz Leśna 4-1 Kwisa Świeradów Zdrój 12 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Zryw Bratków 0-5 Victoria Ruszów 26 marca, 11:00
Olsza Olszyna Lubańska 2-1 Kwisa Świeradów Zdrój 26 marca, 15:00
Włókniarz Leśna 10-1 Fatma Pobiedna 26 marca, 15:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-1 Bazalt Sulików 25 marca, 15:00
w Zgorzelcu
WKS Żarki Średnie 2-4 Błękitni Studniska Dolne 26 marca, 12:00
Skalnik Rębiszów 1-1 Pogoń Markocice 25 marca, 16:00
Piast Zawidów 7-1 Bielany Biedrzychowice 25 marca, 16:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Piast Zawidów 0-1 Olsza Olszyna Lubańska 1 kwietnia, 16:00
Bielany Biedrzychowice 1-1 Skalnik Rębiszów 2 kwietnia, 11:00
Pogoń Markocice 4-1 WKS Żarki Średnie 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Studniska Dolne 3-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1 kwietnia, 15:00
Bazalt Sulików 0-2 Victoria Ruszów 2 kwietnia, 11:00
Zryw Bratków 0-5 Włókniarz Leśna 2 kwietnia, 11:00
Fatma Pobiedna 1-4 Kwisa Świeradów Zdrój 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Olsza Olszyna Lubańska 3-2 Fatma Pobiedna 9 kwietnia, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 8-2 Zryw Bratków 9 kwietnia, 12:00
Włókniarz Leśna 7-1 Bazalt Sulików 9 kwietnia, 15:00
Victoria Ruszów 4-0 Błękitni Studniska Dolne 8 kwietnia, 16:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-2 Pogoń Markocice 8 kwietnia, 15:00
WKS Żarki Średnie 3-1 Bielany Biedrzychowice 9 kwietnia, 12:00
Skalnik Rębiszów 3-2 Piast Zawidów 8 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

Skalnik Rębiszów 1-1 Olsza Olszyna Lubańska 23 kwietnia, 15:00
Piast Zawidów 4-1 WKS Żarki Średnie 22 kwietnia, 17:00
Bielany Biedrzychowice 0-4 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 23 kwietnia, 14:00
Pogoń Markocice 3-3 Victoria Ruszów 23 kwietnia, 15:00
Błękitni Studniska Dolne 0-0 Włókniarz Leśna 23 kwietnia, 15:00
Bazalt Sulików 0-3 Kwisa Świeradów Zdrój 23 kwietnia, 11:00
Zryw Bratków 3-2 Fatma Pobiedna 23 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Olsza Olszyna Lubańska 5-1 Zryw Bratków 30 kwietnia, 15:00
Fatma Pobiedna 9-1 Bazalt Sulików 30 kwietnia, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-1 Błękitni Studniska Dolne 30 kwietnia, 15:00
Włókniarz Leśna 1-0 Pogoń Markocice 30 kwietnia, 15:00
Victoria Ruszów 11-0 Bielany Biedrzychowice 29 kwietnia, 16:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 2-4 Piast Zawidów 29 kwietnia, 15:00
WKS Żarki Średnie 1-1 Skalnik Rębiszów 30 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 3 maja

WKS Żarki Średnie 1-2 Olsza Olszyna Lubańska 3 maja, 12:00
Skalnik Rębiszów 3-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3 maja, 14:00
Piast Zawidów 7-2 Victoria Ruszów 3 maja, 17:00
Bielany Biedrzychowice 0-7 Włókniarz Leśna 3 maja, 11:00
Pogoń Markocice 4-2 Kwisa Świeradów Zdrój 3 maja, 15:00
Błękitni Studniska Dolne 4-3 Fatma Pobiedna 3 maja, 14:00
Bazalt Sulików 1-1 Zryw Bratków 3 maja, 11:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Olsza Olszyna Lubańska 7-0 Bazalt Sulików 6 maja, 17:00
Zryw Bratków 0-2 Błękitni Studniska Dolne 7 maja, 11:00
Fatma Pobiedna 1-3 Pogoń Markocice 7 maja, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 5-2 Bielany Biedrzychowice 7 maja, 12:00
Włókniarz Leśna 1-0 Piast Zawidów 6 maja, 16:00
Victoria Ruszów 2-0 Skalnik Rębiszów 6 maja, 16:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 3-3 WKS Żarki Średnie 6 maja, 16:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 1-2 Olsza Olszyna Lubańska 13 maja, 16:00
WKS Żarki Średnie 2-2 Victoria Ruszów 14 maja, 12:00
Skalnik Rębiszów 1-2 Włókniarz Leśna 13 maja, 16:00
Piast Zawidów 1-0 Kwisa Świeradów Zdrój 13 maja, 17:00
Bielany Biedrzychowice 1-3 Fatma Pobiedna 13 maja, 17:00
Pogoń Markocice 3-0 Zryw Bratków 14 maja, 15:00
Błękitni Studniska Dolne 3-0 Bazalt Sulików
(wo)

Kolejka 22 - 20-21 maja

Olsza Olszyna Lubańska 1-1 Błękitni Studniska Dolne 21 maja, 15:00
Bazalt Sulików 0-3 Pogoń Markocice
(wo)
Zryw Bratków 3-3 Bielany Biedrzychowice 21 maja, 11:00
Fatma Pobiedna 1-4 Piast Zawidów 21 maja, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 1-3 Skalnik Rębiszów 21 maja, 14:00
Włókniarz Leśna 11-1 WKS Żarki Średnie 21 maja, 15:00
Victoria Ruszów 2-0 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 20 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Victoria Ruszów 3-0 Olsza Olszyna Lubańska 27 maja, 16:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 0-7 Włókniarz Leśna 27 maja, 17:00
WKS Żarki Średnie 1-3 Kwisa Świeradów Zdrój 27 maja, 17:00
Skalnik Rębiszów 0-1 Fatma Pobiedna 27 maja, 17:00
Piast Zawidów 4-2 Zryw Bratków 27 maja, 17:00
Bielany Biedrzychowice 3-0 Bazalt Sulików
(wo)
Pogoń Markocice 1-0 Błękitni Studniska Dolne 28 maja, 15:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Olsza Olszyna Lubańska 2-3 Pogoń Markocice 4 czerwca, 15:00
Błękitni Studniska Dolne 6-2 Bielany Biedrzychowice 3 czerwca, 16:00
Bazalt Sulików 0-3 Piast Zawidów
(wo)
Zryw Bratków 2-1 Skalnik Rębiszów 4 czerwca, 11:00
Fatma Pobiedna 4-1 WKS Żarki Średnie 4 czerwca, 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój 5-2 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 4 czerwca, 16:00
Włókniarz Leśna 1-1 Victoria Ruszów 3 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Włókniarz Leśna 3-2 Olsza Olszyna Lubańska 11 czerwca, 17:00
Victoria Ruszów 1-0 Kwisa Świeradów Zdrój 11 czerwca, 17:00
Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 4-2 Fatma Pobiedna 11 czerwca, 17:00
WKS Żarki Średnie 2-0 Zryw Bratków 11 czerwca, 17:00
Skalnik Rębiszów 3-0 Bazalt Sulików
(wo)
Piast Zawidów 2-2 Błękitni Studniska Dolne 10 czerwca, 17:00
Bielany Biedrzychowice 1-9 Pogoń Markocice 11 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Olsza Olszyna Lubańska 4-0 Bielany Biedrzychowice 15 czerwca, 17:00
Pogoń Markocice 7-0 Piast Zawidów 15 czerwca, 17:00
Błękitni Studniska Dolne 4-3 Skalnik Rębiszów 15 czerwca, 15:00
Bazalt Sulików 0-3 WKS Żarki Średnie
(wo)
Zryw Bratków 8-1 Iskra Łagów (k. Zgorzelca) 15 czerwca, 17:00
Fatma Pobiedna 1-2 Victoria Ruszów 15 czerwca, 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój 2-0 Włókniarz Leśna 15 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Jelenia Góra)

Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra III)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas