[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Jelenia Góra III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TS Parzyce 26 66 21 3 2 80-17 11 2 0 43-5 10 1 2 37-12
2.  BKS Bobrzanie Bolesławiec 26 64 20 4 2 89-21 13 0 0 50-5 7 4 2 39-16
3.  Górnik Węgliniec 26 53 17 2 7 73-54 11 0 2 45-27 6 2 5 28-27
4.  Chrobry Nowogrodziec 26 52 17 1 8 94-35 10 0 3 53-13 7 1 5 41-22
5.  LZS Łaziska 26 48 16 0 10 89-56 10 0 3 56-26 6 0 7 33-30
6.  GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 45 14 3 9 61-44 7 3 3 27-20 7 0 6 34-24
7.  Leśnik Osiecznica 26 40 13 1 12 66-65 7 1 5 37-34 6 0 7 29-31
8.  LZS Brzeźnik 26 39 12 3 11 62-52 7 2 4 33-22 5 1 7 29-30
9.  GKS Iwiny 26 29 8 5 13 36-66 5 3 5 21-23 3 2 8 15-43
10.  GKS Gromadka 26 27 8 3 15 53-74 6 1 6 32-32 2 2 9 21-42
11.  KS Łąka (k. Bolesławca) 26 23 6 5 15 32-66 3 3 7 14-27 3 2 8 18-39
12.  LKS Ocice 26 18 5 3 18 38-75 2 1 10 17-34 3 2 8 21-41
13.  LZS Niwnice 26 12 3 3 20 17-70 1 2 10 9-31 2 1 10 8-39
14.  LKS Kraśnik Dolny 26 11 3 2 21 28-123 1 1 11 14-68 2 1 10 14-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 TS Parzyce    3-0 3-0 5-1 3-0 3-1 2-1 1-1 3-1 2-0 4-0 0-0 3-0 11-0 
 2 BKS Bobrzanie Bolesławiec1-0     2-0 2-0 3-1 2-1 7-1 2-0 8-0 5-2 4-0 7-0 4-0 3-0 
 3 Górnik Węgliniec2-5 3-9     3-2 5-2 1-0 2-1 5-2 1-0 6-2 3-1 7-1 4-0 3-2 
 4 Chrobry Nowogrodziec0-1 2-0 1-3     3-1 5-0 2-1 0-2 10-0 4-3 7-0 8-1 3-0 8-1 
 5 LZS Łaziska4-2 3-4 6-2 0-6     2-0 2-4 9-3 4-0 8-0 3-0 4-2 5-1 6-2 
 6 GKS Tomaszów Bolesławiecki2-2 1-1 3-2 1-5 2-4     4-1 3-0* 2-1 3-1 0-0 3-1 3-0 0-2 
 7 Leśnik Osiecznica0-1 0-7 5-4 1-2 2-6 2-3     3-2 3-3 2-1 4-3 3-0 3-1 9-1 
 8 LZS Brzeźnik0-2 1-2 1-1 1-1 3-4 3-2 2-0     4-0 4-3 2-3 3-1 5-1 4-2 
 9 GKS Iwiny0-5 0-0 1-2 3-2 2-1 1-3 2-0 1-0     2-2 0-4 1-1 2-3 6-0 
 10 GKS Gromadka1-5 1-1 1-5 1-4 2-1 2-3 1-3 5-3 4-0     5-1 2-4 5-1 2-1 
 11 KS Łąka (k. Bolesławca)0-3 1-2 1-3 0-6 1-0 0-2 2-4 1-3 0-0 2-2     3-1 0-0 3-1 
 12 LKS Ocice1-3 0-4 0-1 5-2 1-3 3-5 2-5 0-3 3-6 0-1 2-0     0-1 0-0 
 13 LZS Niwnice0-3 1-1 1-3 0-4 1-2 0-6 0-1 0-1 1-3 2-0 3-3 0-2     0-2 
 14 LKS Kraśnik Dolny1-5 0-8 2-2 0-6 2-8 0-8 3-7 0-9 0-1 2-4 2-3 0-7 2-0     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

GKS Iwiny 2-0 Leśnik Osiecznica 21 sierpnia, 15:00
LKS Kraśnik Dolny 0-8 BKS Bobrzanie Bolesławiec 21 sierpnia, 11:00
LZS Niwnice 1-2 LZS Łaziska 21 sierpnia, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 7-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 20 sierpnia, 17:00
TS Parzyce 2-0 GKS Gromadka 20 sierpnia, 17:00
Górnik Węgliniec 7-1 LKS Ocice 21 sierpnia, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-0 LZS Brzeźnik 20 sierpnia, 18:00
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Leśnik Osiecznica 3-2 LZS Brzeźnik 28 sierpnia, 11:00
LKS Ocice 3-5 GKS Tomaszów Bolesławiecki 28 sierpnia, 13:00
GKS Gromadka 1-5 Górnik Węgliniec 28 sierpnia, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-3 TS Parzyce 27 sierpnia, 17:00
LZS Łaziska 0-6 Chrobry Nowogrodziec 28 sierpnia, 12:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-0 LZS Niwnice 27 sierpnia, 18:00
GKS Iwiny 6-0 LKS Kraśnik Dolny 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 3-4 września

LKS Kraśnik Dolny 3-7 Leśnik Osiecznica 4 września, 11:00
LZS Niwnice 1-3 GKS Iwiny 4 września, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 2-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 4 września, 17:00
TS Parzyce 3-0 LZS Łaziska 3 września, 17:00
Górnik Węgliniec 3-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 4 września, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-1 GKS Gromadka 3 września, 13:00
LZS Brzeźnik 3-1 LKS Ocice 3 września, 15:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Leśnik Osiecznica 3-0 LKS Ocice 11 września, 11:00
GKS Gromadka 5-3 LZS Brzeźnik 11 września, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 10 września, 17:00
LZS Łaziska 6-2 Górnik Węgliniec 11 września, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 1-0 TS Parzyce 10 września, 17:00
GKS Iwiny 3-2 Chrobry Nowogrodziec 11 września, 15:00
LKS Kraśnik Dolny 2-0 LZS Niwnice 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

LZS Niwnice 0-1 Leśnik Osiecznica 18 września, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 8-1 LKS Kraśnik Dolny 18 września, 16:00
TS Parzyce 3-1 GKS Iwiny 17 września, 17:00
Górnik Węgliniec 3-9 BKS Bobrzanie Bolesławiec 17 września, 15:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-4 LZS Łaziska 17 września, 17:00
LZS Brzeźnik 2-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 17 września, 15:00
LKS Ocice 0-1 GKS Gromadka 18 września, 13:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Leśnik Osiecznica 2-1 GKS Gromadka 25 września, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-1 LKS Ocice 24 września, 16:00
LZS Łaziska 9-3 LZS Brzeźnik 25 września, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 24 września, 16:00
GKS Iwiny 1-2 Górnik Węgliniec 25 września, 15:00
LKS Kraśnik Dolny 1-5 TS Parzyce 25 września, 11:00
LZS Niwnice 0-4 Chrobry Nowogrodziec 25 września, 16:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Chrobry Nowogrodziec 2-1 Leśnik Osiecznica 2 października, 15:00
TS Parzyce 3-0 LZS Niwnice 2 października, 13:00
Górnik Węgliniec 3-2 LKS Kraśnik Dolny 2 października, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-1 GKS Iwiny 1 października, 14:30
LZS Brzeźnik 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 1 października, 15:00
LKS Ocice 1-3 LZS Łaziska 2 października, 13:00
GKS Gromadka 5-1 KS Łąka (k. Bolesławca) 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Leśnik Osiecznica 4-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 9 października, 11:00
LZS Łaziska 8-0 GKS Gromadka 9 października, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 7-0 LKS Ocice 8 października, 16:00
GKS Iwiny 1-0 LZS Brzeźnik 9 października, 15:00
LKS Kraśnik Dolny 0-8 GKS Tomaszów Bolesławiecki 8 października, 16:00
LZS Niwnice 1-3 Górnik Węgliniec 9 października, 16:00
Chrobry Nowogrodziec 0-1 TS Parzyce 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

TS Parzyce 2-1 Leśnik Osiecznica 16 października, 12:00
Górnik Węgliniec 3-2 Chrobry Nowogrodziec 16 października, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-0 LZS Niwnice 15 października, 15:00
LZS Brzeźnik 4-2 LKS Kraśnik Dolny 15 października, 15:00
LKS Ocice 3-6 GKS Iwiny 16 października, 13:00
GKS Gromadka 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 11 listopada, 11:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-0 LZS Łaziska 15 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Leśnik Osiecznica 2-6 LZS Łaziska 23 października, 11:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 4-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 23 października, 11:00
GKS Iwiny 2-2 GKS Gromadka 23 października, 14:00
LKS Kraśnik Dolny 0-7 LKS Ocice 23 października, 11:00
LZS Niwnice 0-1 LZS Brzeźnik 23 października, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 5-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 23 października, 14:00
TS Parzyce 3-0 Górnik Węgliniec 22 października, 14:00

Kolejka 11 - 29-30 października

Górnik Węgliniec 2-1 Leśnik Osiecznica 30 października, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 2-2 TS Parzyce 29 października, 14:00
LZS Brzeźnik 1-1 Chrobry Nowogrodziec 29 października, 14:00
LKS Ocice 0-1 LZS Niwnice 30 października, 13:00
GKS Gromadka 2-1 LKS Kraśnik Dolny 30 października, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-0 GKS Iwiny 29 października, 14:00
LZS Łaziska 3-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 30 października, 14:00

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Leśnik Osiecznica 0-7 BKS Bobrzanie Bolesławiec 6 listopada, 12:00
GKS Iwiny 2-1 LZS Łaziska 6 listopada, 13:00
LKS Kraśnik Dolny 2-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 6 listopada, 11:00
LZS Niwnice 2-0 GKS Gromadka 6 listopada, 13:00
Chrobry Nowogrodziec 8-1 LKS Ocice 6 listopada, 13:00
TS Parzyce 1-1 LZS Brzeźnik 5 listopada, 13:00
Górnik Węgliniec 1-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 5 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 12-13 listopada

GKS Tomaszów Bolesławiecki 4-1 Leśnik Osiecznica 12 listopada, 13:00
LZS Brzeźnik 1-1 Górnik Węgliniec 12 listopada, 13:00
LKS Ocice 1-3 TS Parzyce 13 listopada, 13:00
GKS Gromadka 1-4 Chrobry Nowogrodziec 13 listopada, 13:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-0 LZS Niwnice 12 listopada, 13:00
LZS Łaziska 6-2 LKS Kraśnik Dolny 13 listopada, 13:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 8-0 GKS Iwiny 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 25-26 marca

Leśnik Osiecznica 3-3 GKS Iwiny 26 marca, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-0 LKS Kraśnik Dolny 25 marca, 16:00
LZS Łaziska 5-1 LZS Niwnice 26 marca, 12:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 0-6 Chrobry Nowogrodziec 25 marca, 16:00
GKS Gromadka 1-5 TS Parzyce 26 marca, 14:00
LKS Ocice 0-1 Górnik Węgliniec 26 marca, 14:00
LZS Brzeźnik 3-2 GKS Tomaszów Bolesławiecki 26 marca, 14:00

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

LZS Brzeźnik 2-0 Leśnik Osiecznica 2 kwietnia, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-1 LKS Ocice 1 kwietnia, 16:00
Górnik Węgliniec 6-2 GKS Gromadka 2 kwietnia, 14:00
TS Parzyce 4-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 2 kwietnia, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 3-1 LZS Łaziska 2 kwietnia, 17:00
LZS Niwnice 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 2 kwietnia, 14:00
LKS Kraśnik Dolny 0-1 GKS Iwiny 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Leśnik Osiecznica 9-1 LKS Kraśnik Dolny 9 kwietnia, 14:00
GKS Iwiny 2-3 LZS Niwnice 9 kwietnia, 14:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Chrobry Nowogrodziec 8 kwietnia, 16:00
LZS Łaziska 4-2 TS Parzyce 9 kwietnia, 16:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-3 Górnik Węgliniec 8 kwietnia, 17:00
GKS Gromadka 2-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 9 kwietnia, 14:00
LKS Ocice 0-3 LZS Brzeźnik 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

LKS Ocice 2-5 Leśnik Osiecznica 23 kwietnia, 11:00
LZS Brzeźnik 4-3 GKS Gromadka 23 kwietnia, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 22 kwietnia, 17:30
Górnik Węgliniec 5-2 LZS Łaziska 23 kwietnia, 14:00
TS Parzyce 3-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 23 kwietnia, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 10-0 GKS Iwiny 22 kwietnia, 17:00
LZS Niwnice 0-2 LKS Kraśnik Dolny 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Leśnik Osiecznica 3-1 LZS Niwnice 30 kwietnia, 14:00
LKS Kraśnik Dolny 0-6 Chrobry Nowogrodziec 30 kwietnia, 11:00
GKS Iwiny 0-5 TS Parzyce 30 kwietnia, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 Górnik Węgliniec 29 kwietnia, 17:00
LZS Łaziska 2-0 GKS Tomaszów Bolesławiecki 30 kwietnia, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-3 LZS Brzeźnik 29 kwietnia, 17:00
GKS Gromadka 2-4 LKS Ocice 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 3 maja

GKS Gromadka 1-3 Leśnik Osiecznica 3 maja, 14:00
LKS Ocice 2-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 3 maja, 14:00
LZS Brzeźnik 3-4 LZS Łaziska 3 maja, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-1 BKS Bobrzanie Bolesławiec 3 maja, 14:00
Górnik Węgliniec 1-0 GKS Iwiny 3 maja, 14:00
TS Parzyce 11-0 LKS Kraśnik Dolny 3 maja, 14:00
Chrobry Nowogrodziec 3-0 LZS Niwnice 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Leśnik Osiecznica 1-2 Chrobry Nowogrodziec 7 maja, 14:00
LZS Niwnice 0-3 TS Parzyce 7 maja, 14:00
LKS Kraśnik Dolny 2-2 Górnik Węgliniec 7 maja, 15:00
GKS Iwiny 1-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 6 maja, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 2-0 LZS Brzeźnik 7 maja, 11:00
LZS Łaziska 4-2 LKS Ocice 7 maja, 14:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 2-2 GKS Gromadka 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

KS Łąka (k. Bolesławca) 2-4 Leśnik Osiecznica 14 maja, 11:00
GKS Gromadka 2-1 LZS Łaziska 14 maja, 14:00
LKS Ocice 0-4 BKS Bobrzanie Bolesławiec 14 maja, 11:00
LZS Brzeźnik 4-0 GKS Iwiny 14 maja, 14:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-2 LKS Kraśnik Dolny 13 maja, 17:00
Górnik Węgliniec 4-0 LZS Niwnice 14 maja, 14:00
TS Parzyce 5-1 Chrobry Nowogrodziec 13 maja, 13:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Leśnik Osiecznica 0-1 TS Parzyce 20 maja, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 1-3 Górnik Węgliniec 20 maja, 17:00
LZS Niwnice 0-6 GKS Tomaszów Bolesławiecki 20 maja, 17:00
LKS Kraśnik Dolny 0-9 LZS Brzeźnik 20 maja, 17:00
GKS Iwiny 1-1 LKS Ocice 20 maja, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 5-2 GKS Gromadka 20 maja, 17:00
LZS Łaziska 3-0 KS Łąka (k. Bolesławca) 21 maja, 14:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

LZS Łaziska 2-4 Leśnik Osiecznica 28 maja, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 1-2 BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 kwietnia, 15:00
GKS Gromadka 4-0 GKS Iwiny 28 maja, 14:00
LKS Ocice 0-0 LKS Kraśnik Dolny 28 maja, 11:00
LZS Brzeźnik 5-1 LZS Niwnice 27 maja, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 1-5 Chrobry Nowogrodziec 28 maja, 17:00
Górnik Węgliniec 2-5 TS Parzyce 28 maja, 14:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Leśnik Osiecznica 5-4 Górnik Węgliniec 4 czerwca, 14:00
TS Parzyce 3-1 GKS Tomaszów Bolesławiecki 3 czerwca, 11:00
Chrobry Nowogrodziec 0-2 LZS Brzeźnik 3 czerwca, 17:00
LZS Niwnice 0-2 LKS Ocice 4 czerwca, 14:00
LKS Kraśnik Dolny 2-4 GKS Gromadka 4 czerwca, 11:00
GKS Iwiny 0-4 KS Łąka (k. Bolesławca) 3 czerwca, 17:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec 3-1 LZS Łaziska 3 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

BKS Bobrzanie Bolesławiec 7-1 Leśnik Osiecznica 11 czerwca, 17:00
LZS Łaziska 4-0 GKS Iwiny 11 czerwca, 17:00
KS Łąka (k. Bolesławca) 3-1 LKS Kraśnik Dolny 11 czerwca, 17:00
GKS Gromadka 5-1 LZS Niwnice 11 czerwca, 17:00
LKS Ocice 5-2 Chrobry Nowogrodziec 11 czerwca, 17:00
LZS Brzeźnik 0-2 TS Parzyce 11 czerwca, 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-2 Górnik Węgliniec 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 15 czerwca

Leśnik Osiecznica 2-3 GKS Tomaszów Bolesławiecki 15 czerwca, 17:00
Górnik Węgliniec 5-2 LZS Brzeźnik 15 czerwca, 17:00
TS Parzyce 0-0 LKS Ocice 15 czerwca, 17:00
Chrobry Nowogrodziec 4-3 GKS Gromadka 15 czerwca, 17:00
LZS Niwnice 3-3 KS Łąka (k. Bolesławca) 15 czerwca, 17:00
LKS Kraśnik Dolny 2-8 LZS Łaziska 15 czerwca, 17:00
GKS Iwiny 0-0 BKS Bobrzanie Bolesławiec 15 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2016/2017 (Jelenia Góra)

Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra I)
Klasa A 2016/2017 (Jelenia Góra II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas