[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Finał - 15 czerwca, 19 czerwca
(Losowanie - 31 maja 2019 - siedziba PZPN)

Talent Białystok 0-1 UKS SMS Łódź 22 czerwca, 11:00
Patryk Domagała 11
Olimpia Elbląg 1-0 Znicz Pruszków 22 czerwca, 17:00
Mateusz Szmukała 65
na stadionie MOSiR przy ul. Moniuszki
SI Arka Gdynia 2-1 Lider Swarzędz 22 czerwca, 17:00
Mateusz Trela 66, Patryk Soboczyński 90 - Kacper Vogel 56
na Narodowym Stadionie Rugby
Chemik Bydgoszcz 2-0 FASE Szczecin 22 czerwca, 17:00
Jakub Bloch 76, Wojciech Skiba 86
Chrobry Głogów 0-2 Rozwój Katowice 15 czerwca, 17:00
Oliwier Gasz 19, Damian Strójwąs 83
Warta Gorzów Wielkopolski 1-2 Pomologia Prószków 21 czerwca, 18:00
Szymon Zdzichowski 27 - Szymon Tandereszczak 66, Mateusz Woźny 68
Karpaty Krosno 4-1 Sandecja Nowy Sącz 15 czerwca, 12:00
Jakub Pelczar 38, Krystian Kalemba 61, Sebastian Wojtoń 80, Szymon Dziadosz 86 - Jakub Janczy 1
Orlęta Kielce 1-3 TOP 54 Biała Podlaska 16 czerwca, 12:00
Adrian Kudelski 76 - Norbert Ramotowski 8, Mateusz Golba 44 (k), Bartosz Buraczewski 83

UKS SMS Łódź 4-2 Talent Białystok 25 czerwca, 18:00
Patryk Domagała 3, Robert Prochownik 57, 88, Adam Nowik 86 - Kamil Trofimczuk 70, Jakub Burek 75 (s)
Znicz Pruszków 3-0 Olimpia Elbląg 26 czerwca, 17:00
Arkadiusz Pyrka 63, Michał Śmieciński 74, Hubert Handzlik 90
FASE Szczecin 1-2 Chemik Bydgoszcz 26 czerwca, 17:00
Mikołaj Winiecki 86 (s) - Wojciech Skiba 15, Grzegorz Adamski 60
Lider Swarzędz 1-7 SI Arka Gdynia 26 czerwca, 17:00
Kacper Vogel 8 - Kacper Hebel 3, Kacper Skóra 29, 45, Mateusz Trela 47, Jakub Kościów 56, Maciej Pyrek 63, 88
Rozwój Katowice 3-1 Chrobry Głogów 18 czerwca, 16:15
Robert Woźniak 30 (k), 35 (k), 75 - Marcel Galas 7
Pomologia Prószków 3-2 Warta Gorzów Wielkopolski 26 czerwca, 17:00
Kacper Drzazga 11, Mateusz Woźny 44, Kacper Uryga 81 - Eryk Sulimenko 34, 72
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Karpaty Krosno 19 czerwca, 17:00
Kacper Kołodziej 3, Wojciech Oleksy 9, Jakub Janczy 86 - Krystian Kalemba 23, Szymon Dziadosz 27
TOP 54 Biała Podlaska 2-1 Orlęta Kielce 19 czerwca, 18:30
Karol Warda 23, Mateusz Golba 35 - Wiktor Bartoszek 45

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas