[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 14 29 8 5 1 28-13 5 2 0 15-9 3 3 1 13-4
2.  Escola Varsovia Warszawa 14 28 9 1 4 40-27 6 0 1 21-10 3 1 3 19-17
3.  MKS Polonia Warszawa 14 24 7 3 4 26-14 5 1 1 19-7 2 2 3 7-7
4.  AKS SMS Łódź 14 20 5 5 4 21-13 3 3 1 10-3 2 2 3 11-10
5.  Naki Olsztyn 14 19 4 7 3 21-22 2 5 0 12-7 2 2 3 9-15
6.  Ursus Warszawa 14 18 6 0 8 26-26 4 0 3 12-11 2 0 5 14-15 2 3 1 0 1 5-5
7.  Jagiellonia Białystok 14 18 5 3 6 27-26 4 1 2 16-10 1 2 4 11-16 2 3 1 0 1 5-5
8.  ŁKS Łódź 14 0 0 0 14 8-56 0 0 7 5-30 0 0 7 3-26

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Legia Warszawa    4-3 1-0 1-1 2-2 2-1 3-1 2-1 
 2 Escola Varsovia Warszawa2-1     2-0 3-1 4-1 1-5 5-1 4-1 
 3 MKS Polonia Warszawa0-0 3-0     1-4 5-1 4-0 3-1 3-1 
 4 AKS SMS Łódź0-1 2-0 1-1     0-0 1-0 1-1 5-0 
 5 Naki Olsztyn1-1 3-3 1-1 1-1     2-0 1-1 3-0 
 6 Ursus Warszawa1-2 1-5 1-0 2-1 1-2     3-1 3-0 
 7 Jagiellonia Białystok0-0 1-3 1-3 2-1 2-1 4-2     6-0 
 8 ŁKS Łódź0-8 3-5 0-2 0-2 1-2 1-6 0-5     

Kolejka 1 - 9-10 marca

Legia Warszawa 2-1 Ursus Warszawa 9 marca, 16:00
Miłosz Pacek 61, Michał Sparwasser 78 - Jehor Macenko 37
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 4-1 Naki Olsztyn 10 marca, 14:00
Aleksander Stawiarz 8, 19, Kacper Karasek 40, Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti 55 - Radosław Krzewski 85
w Ząbkach
AKS SMS Łódź 1-1 Jagiellonia Białystok 9 marca, 12:00
Oskar Osipiuk 20 (s) - Krystian Maciejuk 90
MKS Polonia Warszawa 3-1 ŁKS Łódź 9 marca, 13:00
Kacper Sendlewski 4, Oskar Waszkiewicz 7, Jakub Kisiel 50 - Mateusz Będkowski 83
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 16-17 marca

Ursus Warszawa 3-0 ŁKS Łódź 16 marca, 16:00
Wiktor Skoczylas 35, Jehor Macenko 70, Szymon Rudnik 88
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 1-3 MKS Polonia Warszawa 16 marca, 16:00
Piotr Zientara 77 - Oskar Waszkiewicz 35, 50, Jakub Kisiel 40
Naki Olsztyn 1-1 AKS SMS Łódź 16 marca, 16:00
Szymon Nakielski 61 - Mateusz Sobociński 71
Legia Warszawa 4-3 Escola Varsovia Warszawa 16 marca, 16:00
Michał Sparwasser 57, Miłosz Pacek 78, 89, Kajetan Staniszewski 88 - Aleksander Stawiarz 19, Kacper Karasek 22, Piotr Owczarek 50
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 23-24 marca

Escola Varsovia Warszawa 1-5 Ursus Warszawa 24 marca, 16:00
Piotr Bober 90 - Jehor Macenko 4, 11, Bartosz Suchora 34, Bartosz Małczak 55, Antoni Kozyra 90
AKS SMS Łódź 0-1 Legia Warszawa 23 marca, 13:30
Michał Sparwasser 30
MKS Polonia Warszawa 5-1 Naki Olsztyn 23 marca, 14:00
Olaf Bartkiewicz 1, Łukasz Sobolewski 16, Eryk Kudokas 19, Oskar Waszkiewicz 43, Bartosz Kowalik 89 - Łukasz Rytelewski 10
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-5 Jagiellonia Białystok 23 marca, 12:00
Piotr Zientara 17, 37, 58, Jakub Orpik 70, Radosław Zyśk 87
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska

Kolejka 4 - 30-31 marca

Ursus Warszawa 3-1 Jagiellonia Białystok 31 marca, 15:00
Maksymilian Grabowicz 29, Bartosz Małczak 35, Jehor Macenko 39 - Lucjan Frydrych 70
na bocznym boisku
Naki Olsztyn 3-0 ŁKS Łódź 30 marca, 12:30
Radosław Krzewski 53, Kacper Zielski 65, Sebastian Parśniak 76
Legia Warszawa 1-0 MKS Polonia Warszawa 30 marca, 16:30
Michał Sparwasser 31
na stadionie Strefy Sportu
Escola Varsovia Warszawa 3-1 AKS SMS Łódź 31 marca, 16:00
Kacper Dzida 11, Piotr Owczarek 29, Patryk Szcześniewski 45 - Krzysztof Toporkiewicz 26

Kolejka 5 - 6-7 kwietnia

AKS SMS Łódź 1-0 Ursus Warszawa 7 kwietnia, 11:00
Krzysztof Toporkiewicz 34
MKS Polonia Warszawa 3-0 Escola Varsovia Warszawa 6 kwietnia, 16:00
Kacper Sendlewski 18, Jakub Kotko 20, Olaf Bartkiewicz 26
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-8 Legia Warszawa 7 kwietnia, 12:00
Jerzy Munik 11, Michał Sparwasser 15, 21, 23, Jakub Kwiatkowski 47, Damian Urban 63, Miłosz Pacek 66, 75
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
Jagiellonia Białystok 2-1 Naki Olsztyn 7 kwietnia, 16:00
Gabor Żukowski 49, Radosław Zyśk 70 - Szymon Dowgiałło 89
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 13-14 kwietnia

Ursus Warszawa 1-2 Naki Olsztyn 14 kwietnia, 13:45
Jehor Macenko 22 - Kacper Zielski 63, Kacper Nowicki 71
Legia Warszawa 3-1 Jagiellonia Białystok 13 kwietnia, 16:00
Kamil Rokosz 11, 77, Kajetan Staniszewski 64 - Dominik Mazur 57
na bocznym boisku
Escola Varsovia Warszawa 4-1 ŁKS Łódź 14 kwietnia, 16:00
Kacper Karasek 2, 53, 88, Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti 4 - Łukasz Włodarczyk 1
AKS SMS Łódź 1-1 MKS Polonia Warszawa 13 kwietnia, 12:00
Jakub Maślak 62 - Olaf Bartkiewicz 20

Kolejka 7 - 20 kwietnia

MKS Polonia Warszawa 4-0 Ursus Warszawa 17 kwietnia, 16:00
Łukasz Sobolewski 14, Kacper Sendlewski 23, Jakub Kisiel 24, 63
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-2 AKS SMS Łódź 18 kwietnia, 11:00
Sebastian Miśkowiec 23, Mateusz Borcuch 90
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska / w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 12:00) odwołany
Jagiellonia Białystok 1-3 Escola Varsovia Warszawa 18 kwietnia, 13:00
Gabor Żukowski 8 - Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti 20, 73, 82
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 13:00) odwołany
Naki Olsztyn 1-1 Legia Warszawa 20 kwietnia, 12:30
Kacper Nowicki 78 - Dawid Grzelak 50

Kolejka 8 - 27-28 kwietnia

Ursus Warszawa 1-2 Legia Warszawa 27 kwietnia, 11:00
Wiktor Skoczylas 54 - Dawid Grzelak 27, Kacper Imiołek 79
Naki Olsztyn 3-3 Escola Varsovia Warszawa 27 kwietnia, 12:30
Michał Rozbiewski 16 (s), Radosław Krzewski 40, Kacper Zielski 74 - Aleksander Stawiarz 43, Patryk Szcześniewski 60, Piotr Owczarek 90
Jagiellonia Białystok 2-1 AKS SMS Łódź 28 kwietnia, 16:30
Radosław Zyśk 80 (k), Maciej Kozłowski 85 - Dominik Mazur 90 (s)
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 0-2 MKS Polonia Warszawa 27 kwietnia, 14:00
Jakub Kotko 32, Olaf Bartkiewicz 74
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska

Kolejka 9 - 1 maja

ŁKS Łódź 1-6 Ursus Warszawa 1 maja, 12:00
Adrian Olejnik 48 - Maciej Socinski 7, Patryk Kozłowski 30, Jehor Macenko 42, 72, Antoni Kozyra 80, Szymon Rudnik 86
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
MKS Polonia Warszawa 3-1 Jagiellonia Białystok 1 maja, 16:00
Oskar Waszkiewicz 36, Piotr Zientara 70 (s), Dawid Baraniecki 88 - Radosław Zyśk 30 (k)
na bocznym boisku
AKS SMS Łódź 0-0 Naki Olsztyn 1 maja, 12:00
Escola Varsovia Warszawa 2-1 Legia Warszawa 22 maja, 12:00
Kacper Karasek 49, Dawid Szymczak 76 - Dawid Grzelak 4
w pierwotnym terminie (1 maja, 12:00) odwołany

Kolejka 10 - 4-5 maja

Ursus Warszawa 1-5 Escola Varsovia Warszawa 5 maja, 15:00
Bartosz Suchora 53 - Kacper Karasek 49, Aleksander Stawiarz 67, 73, Piotr Bober 71, Bartosz Farbiszewski 90
Legia Warszawa 1-1 AKS SMS Łódź 24 kwietnia, 14:30
Kajetan Staniszewski 35 - Dorian Dytry 71
na bocznym boisku
Naki Olsztyn 1-1 MKS Polonia Warszawa 5 maja, 12:00
Łukasz Rytelewski 77 - Łukasz Sobolewski 68
Jagiellonia Białystok 6-0 ŁKS Łódź 5 maja, 14:00
Jakub Masłowski 15, 39, 47, 50, Jakub Orpik 28, Maciej Kozłowski 73
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 11-12 maja

Jagiellonia Białystok 4-2 Ursus Warszawa 11 maja, 16:00
Radosław Zyśk 22 (k), 89, Damian Bieliński 48, Patryk Kapica 57 - Antoni Kozyra 89, Maksymilian Grabowicz 90
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 1-2 Naki Olsztyn 11 maja, 12:00
Jakub Janik 43 - Szymon Dowgiałło 68, Kacper Nowicki 73
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
MKS Polonia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 15 maja, 16:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (11 maja, 16:30) odwołany
AKS SMS Łódź 2-0 Escola Varsovia Warszawa 11 maja, 14:00
Mateusz Borcuch 35, Grzegorz Zdrada 74

Kolejka 12 - 18-19 maja

Ursus Warszawa 2-1 AKS SMS Łódź 18 maja, 17:00
Jehor Macenko 56, Patryk Jurczyński 87 - Dorian Dytry 48
Escola Varsovia Warszawa 2-0 MKS Polonia Warszawa 19 maja, 18:00
Olaf Uziębło 37, Aleksander Stawiarz 61
Legia Warszawa 2-1 ŁKS Łódź 18 maja, 12:00
Patryk Pierzak 19, Kacper Imiołek 84 - Jakub Piotrowski 87
na bocznym boisku
Naki Olsztyn 1-1 Jagiellonia Białystok 18 maja, 12:30
Jakub Chojnowski 72 - Filip Barabasz 69

Kolejka 13 - 25-26 maja

Naki Olsztyn 2-0 Ursus Warszawa 25 maja, 12:00
Jakub Chojnowski 4, Radosław Krzewski 58
Jagiellonia Białystok 0-0 Legia Warszawa 26 maja, 16:00
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 3-5 Escola Varsovia Warszawa 25 maja, 12:00
Jakub Piotrowski 53, Patryk Podlecki 69, Mateusz Saar 76 - Aleksander Stawiarz 28, 32, 37, 43, Kacper Karasek 47
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
MKS Polonia Warszawa 1-4 AKS SMS Łódź 26 maja, 14:15
Łukasz Sobolewski 81 - Sebastian Miśkowiec 7, Mateusz Borcuch 23, Aleks Włodarczyk 37, 62
na bocznym boisku

Kolejka 14 - 1-2 czerwca

Ursus Warszawa 1-0 MKS Polonia Warszawa 31 maja, 14:00
Szymon Rudnik 80
AKS SMS Łódź 5-0 ŁKS Łódź 31 maja, 17:00
Aleks Włodarczyk 3, Kacper Dumicz 60, 71, Mateusz Borcuch 67, Bartłomiej Sobczak 76
Escola Varsovia Warszawa 5-1 Jagiellonia Białystok 2 czerwca, 19:00
Kacper Karasek 6, Aleksander Stawiarz 10, 90, Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti 18, 74 - Lucjan Frydrych 36
Legia Warszawa 2-2 Naki Olsztyn 1 czerwca, 12:00
Szymon Włodarczyk 44, Damian Urban 64 - Kacper Nowicki 10, 32
na bocznym boisku

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas