[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 10 23 7 2 1 24-6 5 0 0 18-2 2 2 1 6-4
2.  Escola Varsovia Warszawa 10 20 6 2 2 18-8 3 2 0 11-1 3 0 2 7-7
3.  AKS SMS Łódź 9 17 5 2 2 25-6 4 1 0 17-0 1 1 2 8-6
4.  MKS Polonia Warszawa 10 13 3 4 3 10-9 2 2 1 6-5 1 2 2 4-4
5.  Olimpia Elbląg 9 11 3 2 4 9-8 2 1 1 6-1 1 1 3 3-7
6.  Jagiellonia Białystok 10 10 2 4 4 8-13 1 2 2 3-3 1 2 2 5-10
7.  ŁKS Łódź 9 9 3 0 6 6-24 0 0 4 2-16 3 0 2 4-8
8.  MOSP Białystok 9 3 1 0 8 5-31 1 0 4 4-10 0 0 4 1-21

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Legia Warszawa    4-1 2-1 2-0 5-0 5-0 
 2 Escola Varsovia Warszawa1-1     0-0 2-0 5-0 3-0 
 3 AKS SMS Łódź5-0     2-0 1-0 0-0 9-0 
 4 MKS Polonia Warszawa0-0 0-3 1-0     1-1 4-1 
 5 Olimpia Elbląg0-0     3-0 0-1 3-0 
 6 Jagiellonia Białystok2-0 0-1 1-1 0-0     0-1 
 7 ŁKS Łódź1-4 1-3 0-6 0-3     
 8 MOSP Białystok0-1 1-0 2-3 1-4 0-2     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Jagiellonia Białystok 0-0 Olimpia Elbląg 18 sierpnia, 13:30
na bocznym boisku
AKS SMS Łódź 2-0 MKS Polonia Warszawa 19 sierpnia, 16:00
Grzegorz Glapka 9, Mateusz Borcuch 20
Escola Varsovia Warszawa 3-0 ŁKS Łódź 18 sierpnia, 12:00
Kacper Karasek 33, Piotr Bober 45, Dawid Szymczak 74
Legia Warszawa 5-0 MOSP Białystok 18 sierpnia, 16:00
Kacper Gościniarek 30, Radosław Cielemęcki 50, Szymon Włodarczyk 58, 62, 80
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Olimpia Elbląg 3-0 MOSP Białystok 25 sierpnia, 13:00
Paweł Kazimierowski 3, Bartosz Mączkowski 6, 29
ŁKS Łódź 1-4 Legia Warszawa 26 sierpnia, 13:30
Jakub Piotrowski 31 - Patryk Peda 24, Kacper Gościniarek 27, Ariel Mosór 47, Gabor Grabowski 65
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
MKS Polonia Warszawa 0-3 Escola Varsovia Warszawa 25 sierpnia, 15:00
Piotr Owczarek 15, Patryk Sopiński 55, Marek Ziętara 60
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 1-1 AKS SMS Łódź 25 sierpnia, 16:00
Filip Dojlida 40 (k) - Jakub Górniak 58
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 1-2 września

AKS SMS Łódź 1-0 Olimpia Elbląg 1 września, 12:00
Grzegorz Glapka 6
Escola Varsovia Warszawa 5-0 Jagiellonia Białystok 1 września, 12:00
Piotr Owczarek 4, Patryk Sopiński 17, Kacper Karasek 48, Piotr Bober 53, Marek Ziętara 78
Legia Warszawa 2-1 MKS Polonia Warszawa 1 września, 16:00
Jerzy Munik 46, Szymon Włodarczyk 73 - Łukasz Sobolewski 80
na bocznym boisku
MOSP Białystok 0-2 ŁKS Łódź 1 września, 12:00
Tomasz Górecki 34, 38

Kolejka 4 - 8-9 września

Olimpia Elbląg 0-1 ŁKS Łódź 8 września, 13:00
Jakub Szczegodziński 79
MKS Polonia Warszawa 4-1 MOSP Białystok 8 września, 14:30
Eryk Mikołajewski 10, Eryk Kudokas 46, 70, Jakub Kotko 61 - Szymon Kuczyński 56
na bocznym boisku
Jagiellonia Białystok 2-0 Legia Warszawa 3 października, 14:00
Radosław Zyśk 16, Jakub Masłowski 41
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (8 września, 18:30) odwołany
AKS SMS Łódź 5-0 Escola Varsovia Warszawa 8 września, 15:00
Grzegorz Glapka 10, Sebastian Miśkowiec 28, Mateusz Borcuch 40, 46, Krzysztof Toporkiewicz 41

Kolejka 5 - 15-16 września

Escola Varsovia Warszawa 2-0 Olimpia Elbląg 15 września, 12:00
Marek Ziętara 25, 68
Legia Warszawa 4-1 AKS SMS Łódź 15 września, 12:00
Gabor Grabowski 4 (k), 45, Michał Sparwasser 36, Kacper Gościniarek 68 - Mateusz Borcuch 45
na bocznym boisku
MOSP Białystok 1-4 Jagiellonia Białystok 14 września, 16:30
Kamil Gryko 34 - Filip Dojlida 13, Jakub Masłowski 20, Bartosz Jurczak 63, Maciej Dębek 76
ŁKS Łódź 0-3 MKS Polonia Warszawa 16 września, 13:30
Eryk Kudokas 38, Iwo Głowacki 50, Łukasz Sobolewski 80
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska

Kolejka 6 - 22-23 września

Olimpia Elbląg 0-0 MKS Polonia Warszawa 23 września, 15:00
Jagiellonia Białystok 0-1 ŁKS Łódź 22 września, 16:00
Mateusz Będkowski 30
na bocznym boisku
AKS SMS Łódź 9-0 MOSP Białystok 22 września, 15:00
Sebastian Miśkowiec 7, 35, 37, Maciej Maćkowiak 54, Mateusz Borcuch 65, 74, Kacper Cios 76, Maciej Owczarek 77, 78
Escola Varsovia Warszawa 1-1 Legia Warszawa 22 września, 13:30
Piotr Bober 60 - Patryk Pierzak 70

Kolejka 7 - 29-30 września

Legia Warszawa 2-0 Olimpia Elbląg 29 września, 12:00
Patryk Peda 42, Kacper Gościniarek 55
na bocznym boisku
MOSP Białystok 1-0 Escola Varsovia Warszawa 30 września, 12:00
Nikodem Cegielski 13
ŁKS Łódź 0-6 AKS SMS Łódź 30 września, 13:30
Maciej Maćkowiak 12, Mateusz Borcuch 14, 39, Krzysztof Toporkiewicz 30, Jakub Górniak 55, Robert Ziółkowski 70
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
MKS Polonia Warszawa 1-1 Jagiellonia Białystok 29 września, 15:00
Jakub Kotko 12 - Filip Kapela 38 (s)
na bocznym boisku

Kolejka 8 - 6-7 października

Olimpia Elbląg 3-0 Jagiellonia Białystok 6 października, 13:00
Bartosz Mączkowski 41, Wojciech Łojeczko 43, Oskar Kottlenga 62
MKS Polonia Warszawa 1-0 AKS SMS Łódź 6 października, 12:00
Kacper Kacprzycki 5
na bocznym boisku
ŁKS Łódź 1-3 Escola Varsovia Warszawa 7 października, 13:30
Tomasz Górecki 21 - Kacper Karasek 36, Kelechukwu Ebenezer Ibu-Torti 44, Marek Ziętara 70
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska
MOSP Białystok 0-1 Legia Warszawa 6 października, 12:00
Jakub Czajkowski 29

Kolejka 9 - 13-14 października

MOSP Białystok 2-3 Olimpia Elbląg 14 października, 12:00
Filip Wasilewski 66, 80 - Bartosz Mączkowski 28, Paweł Mazurek 38, Wojciech Łojeczko 44
Legia Warszawa 5-0 ŁKS Łódź 14 października, 15:30
Radosław Cielemęcki 9 (k), Jakub Czajkowski 20, Jerzy Munik 32, Kamil Rokosz 40, Michał Sparwasser 65
na stadionie Strefy Sportu
Escola Varsovia Warszawa 0-0 MKS Polonia Warszawa 14 października, 14:00
AKS SMS Łódź 0-0 Jagiellonia Białystok 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Olimpia Elbląg - AKS SMS Łódź 21 października, 12:00
Jagiellonia Białystok 0-1 Escola Varsovia Warszawa 20 października, 13:30
Kacper Karasek 74
na bocznym boisku
MKS Polonia Warszawa 0-0 Legia Warszawa 17 października, 16:00
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (20 października, 18:00) odwołany
ŁKS Łódź - MOSP Białystok 21 października, 13:30
w Piłkarskim Ośrodku Treningowym Minerska

Kolejka 11 - 27-28 października

ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 28 października, 13:30
MOSP Białystok - MKS Polonia Warszawa 27 października, 12:00
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok 31 października, 16:00
Escola Varsovia Warszawa - AKS SMS Łódź 28 października, 13:30

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Olimpia Elbląg - Escola Varsovia Warszawa 4 listopada, 12:00
AKS SMS Łódź - Legia Warszawa 3 listopada, 12:00
Jagiellonia Białystok - MOSP Białystok 3 listopada, 13:30
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź 3 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

MKS Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg 11 listopada, 18:00
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 11 listopada, 13:30
MOSP Białystok - AKS SMS Łódź 10 listopada, 12:00
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 10 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Olimpia Elbląg - Legia Warszawa 17 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa - MOSP Białystok 18 listopada, 12:00
AKS SMS Łódź - ŁKS Łódź 17 listopada, 13:00
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 17 listopada, 13:30

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas