[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, grupa: A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 1 3 1 0 0 5-0 1 0 0 5-0 0 0 0 0-0
2.  Escola Varsovia Warszawa 1 3 1 0 0 3-0 1 0 0 3-0 0 0 0 0-0
3.  Jagiellonia Białystok 1 1 0 1 0 0-0 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
 Olimpia Elbląg 1 1 0 1 0 0-0 0 0 0 0-0 0 1 0 0-0 1 1 0 1 0 0-0
5.  AKS SMS Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 MKS Polonia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
7.  ŁKS Łódź 1 0 0 0 1 0-3 0 0 0 0-0 0 0 1 0-3
8.  MOSP Białystok 1 0 0 0 1 0-5 0 0 0 0-0 0 0 1 0-5

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Legia Warszawa    5-0 
 2 Escola Varsovia Warszawa    3-0 
 3 Jagiellonia Białystok    0-0 
 4 Olimpia Elbląg    
 5 AKS SMS Łódź    
 6 MKS Polonia Warszawa    
 7 ŁKS Łódź    
 8 MOSP Białystok    

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Jagiellonia Białystok 0-0 Olimpia Elbląg 18 sierpnia, 13:30
na bocznym boisku
AKS SMS Łódź - MKS Polonia Warszawa 19 sierpnia, 16:00
Escola Varsovia Warszawa 3-0 ŁKS Łódź 18 sierpnia, 12:00
Legia Warszawa 5-0 MOSP Białystok 18 sierpnia, 16:00
Kacper Gościniarek 30, Radosław Cielemęcki 50, Szymon Włodarczyk 58, 62, 80
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Olimpia Elbląg - MOSP Białystok 25 sierpnia, 13:00
ŁKS Łódź - Legia Warszawa 26 sierpnia, 13:30
MKS Polonia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa 25 sierpnia, 15:00
Jagiellonia Białystok - AKS SMS Łódź 25 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 1-2 września

AKS SMS Łódź - Olimpia Elbląg 1 września, 12:00
Escola Varsovia Warszawa - Jagiellonia Białystok 1 września, 12:00
Legia Warszawa - MKS Polonia Warszawa 1 września, 16:00
MOSP Białystok - ŁKS Łódź 1 września, 12:00

Kolejka 4 - 8-9 września

Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź 8 września, 13:00
MKS Polonia Warszawa - MOSP Białystok 8 września, 14:30
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 8 września, 18:30
AKS SMS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 8 września, 15:00

Kolejka 5 - 15-16 września

Escola Varsovia Warszawa - Olimpia Elbląg
Legia Warszawa - AKS SMS Łódź 15 września, 16:00
MOSP Białystok - Jagiellonia Białystok
ŁKS Łódź - MKS Polonia Warszawa 16 września, 13:30

Kolejka 6 - 22-23 września

Olimpia Elbląg - MKS Polonia Warszawa 23 września, 15:00
Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź 22 września, 16:00
AKS SMS Łódź - MOSP Białystok 22 września, 15:00
Escola Varsovia Warszawa - Legia Warszawa

Kolejka 7 - 29-30 września

Legia Warszawa - Olimpia Elbląg 29 września, 16:00
MOSP Białystok - Escola Varsovia Warszawa
ŁKS Łódź - AKS SMS Łódź 30 września, 13:30
MKS Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 29 września, 15:00

Kolejka 8 - 6-7 października

Olimpia Elbląg - Jagiellonia Białystok 6 października, 13:00
MKS Polonia Warszawa - AKS SMS Łódź 6 października, 15:00
ŁKS Łódź - Escola Varsovia Warszawa 7 października, 13:30
MOSP Białystok - Legia Warszawa

Kolejka 9 - 13-14 października

MOSP Białystok - Olimpia Elbląg
Legia Warszawa - ŁKS Łódź
Escola Varsovia Warszawa - MKS Polonia Warszawa
AKS SMS Łódź - Jagiellonia Białystok 13 października, 15:00

Kolejka 10 - 20-21 października

Olimpia Elbląg - AKS SMS Łódź 21 października, 12:00
Jagiellonia Białystok - Escola Varsovia Warszawa 20 października, 13:30
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
ŁKS Łódź - MOSP Białystok 21 października, 13:30

Kolejka 11 - 27-28 października

ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg 28 października, 13:30
MOSP Białystok - MKS Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Escola Varsovia Warszawa - AKS SMS Łódź

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Olimpia Elbląg - Escola Varsovia Warszawa 4 listopada, 12:00
AKS SMS Łódź - Legia Warszawa 3 listopada, 12:00
Jagiellonia Białystok - MOSP Białystok 3 listopada, 13:30
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź

Kolejka 13 - 10-11 listopada

MKS Polonia Warszawa - Olimpia Elbląg
ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok 11 listopada, 13:30
MOSP Białystok - AKS SMS Łódź
Legia Warszawa - Escola Varsovia Warszawa

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Olimpia Elbląg - Legia Warszawa 17 listopada, 13:00
Escola Varsovia Warszawa - MOSP Białystok
AKS SMS Łódź - ŁKS Łódź 17 listopada, 13:00
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa 17 listopada, 13:30

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas