[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Kraków 14 28 9 1 4 31-14 4 1 2 17-9 5 0 2 14-5
2.  Korona Kielce 14 25 7 4 3 22-12 3 2 2 11-7 4 2 1 11-5
3.  Resovia 14 24 7 3 4 19-14 4 2 1 12-7 3 1 3 7-7
4.  Cracovia 14 22 6 4 4 26-17 2 2 3 13-10 4 2 1 13-7
5.  BKS Lublin 14 20 5 5 4 20-19 2 3 2 10-9 3 2 2 10-10
6.  Stal Mielec 14 19 6 1 7 20-18 3 0 4 11-9 3 1 3 9-9
7.  Karpaty Krosno 14 14 4 2 8 16-18 2 0 5 6-8 2 2 3 10-10
8.  Juventa Starachowice 14 6 2 0 12 10-52 1 0 6 5-20 1 0 6 5-32

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Wisła Kraków    1-1 2-1 1-2 3-1 1-3 1-0 8-1 
 2 Korona Kielce1-3     0-1 0-0 1-1 3-0 2-1 4-1 
 3 Resovia1-0 2-0     3-2 2-2 0-2 0-0 4-1 
 4 Cracovia1-4 0-0 1-1     0-1 2-1 2-3 7-0 
 5 BKS Lublin2-1 1-2 0-2 2-2     1-1 1-1 3-0 
 6 Stal Mielec0-3 1-3 2-0 0-2 0-1     3-0 5-0 
 7 Karpaty Krosno0-1 0-1 1-0 1-2 3-1 0-1     1-2 
 8 Juventa Starachowice0-2 0-4 1-2 0-3 1-3 2-1 1-5     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Juventa Starachowice 2-1 Stal Mielec 18 sierpnia, 12:00
Kacper Zapała 48, Piotr Mikos 53 - Jakub Milcarz 34 (s)
Wisła Kraków 1-0 Karpaty Krosno 18 sierpnia, 12:00
Aleks Leśniak 13 (k)
na bocznym boisku
BKS Lublin 2-2 Cracovia 18 sierpnia, 16:00
Rafał Szady 41, Bartosz Chabros 69 - Patryk Nowakowski 56, Krystian Bociek 80
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Resovia 2-0 Korona Kielce 18 sierpnia, 13:00
Sebastian Usarz 17, 40
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Stal Mielec 1-3 Korona Kielce 25 sierpnia, 13:00
Aleksander Szumilas 70 - Jakub Cukrowski 21, Jakub Rybus 25, Łukasz Górski 60 (k)
na bocznym boisku
Cracovia 1-1 Resovia 25 sierpnia, 15:00
Przemysław Kapek 51 - Jakub Drozd 77
na stadionie Wawelu
Karpaty Krosno 3-1 BKS Lublin 25 sierpnia, 13:00
Rafał Głód 11, Szymon Dziadosz 24, 68 - Dawid Salewski 57
Juventa Starachowice 0-2 Wisła Kraków 5 września, 17:00
Kacper Myszogląd 11, Kacper Wydra 62

Kolejka 3 - 1-2 września

Wisła Kraków 1-3 Stal Mielec 1 września, 15:00
Aleksander Buksa 75 - Filip Czop 32, 78, Jan Kozłowski 38
na bocznym boisku
BKS Lublin 3-0 Juventa Starachowice 2 września, 12:00
Jakub Wasilewski 12 (s), Kacper Pytka-Wasil 43, Jakub Tadewicz 80
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Resovia 0-0 Karpaty Krosno 1 września, 11:00
na bocznym boisku
Korona Kielce 0-0 Cracovia 1 września, 14:00
na stadionie MSOS

Kolejka 4 - 8-9 września

Stal Mielec 0-2 Cracovia 8 września, 13:00
Jakub Chrupcał 23, Patryk Musiał 64
na bocznym boisku
Karpaty Krosno 0-1 Korona Kielce 8 września, 13:00
Grzegorz Jagła 55
Juventa Starachowice 1-2 Resovia 9 września, 16:00
Mateusz Skiba 60 - Karol Cholewa 22, Sebastian Usarz 44
Wisła Kraków 3-1 BKS Lublin 8 września, 12:00
Kacper Wydra 30, 47, Wiktor Szywacz 33 - Rafał Szady 50
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 15-16 września

BKS Lublin 1-1 Stal Mielec 16 września, 12:00
Grzegorz Martyna 31 - Filip Czop 57 (k)
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Resovia 1-0 Wisła Kraków 15 września, 12:00
Sebastian Usarz 26
na bocznym boisku
Korona Kielce 4-1 Juventa Starachowice 15 września, 11:00
Kacper Śliwa 52, Łukasz Górski 56, Miłosz Gierczak 58, Daniel Szelągowski 77 (k) - Maciej Moskwa 32
na stadionie MSOS
Cracovia 2-3 Karpaty Krosno 15 września, 16:30
Patryk Musiał 57, Dominik Kędzior 78 - Antoni Polański 20, Rafał Głód 25, Szymon Dziadosz 30
na stadionie Wawelu

Kolejka 6 - 22-23 września

Stal Mielec 3-0 Karpaty Krosno 23 września, 12:00
Adam Kramarz 53, Paweł Sosiński 58, Filip Czop 70
na bocznym boisku
Juventa Starachowice 0-3 Cracovia 23 września, 16:00
Piotr Kłąb 38, 63, Krystian Bociek 44
Wisła Kraków 1-1 Korona Kielce 22 września, 12:00
Aleks Leśniak 6 (k) - Patryk Dela 62
na bocznym boisku
BKS Lublin 0-2 Resovia 22 września, 12:00
Maciej Grabowski 24, Sebastian Usarz 28
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 7 - 29-30 września

Resovia 0-2 Stal Mielec 29 września, 12:30
Paweł Sosiński 56, Adam Kramarz 78
na bocznym boisku
Korona Kielce 1-1 BKS Lublin 29 września, 14:00
Jakub Konstantyn 37 - Grzegorz Martyna 30
na stadionie MSOS
Cracovia 1-4 Wisła Kraków 29 września, 12:00
Dominik Kędzior 11 - Aleksander Buksa 5, Patryk Pischinger 30, Szymon Nocoń 32, Daniel Hoyo-Kowalski 80
na stadionie Wawelu
Karpaty Krosno 1-2 Juventa Starachowice 29 września, 12:00
Antoni Polański 65 - Norbert Korczak 56, Piotr Mikos 66

Kolejka 8 - 6-7 października

Stal Mielec 5-0 Juventa Starachowice 6 października, 12:00
Adam Kramarz 7, Jan Kozłowski 32, Jakub Dziedzic 67, Tomasz Mucha 73, Kacper Sadłocha 75
na bocznym boisku
Karpaty Krosno 0-1 Wisła Kraków 6 października, 15:00
Mateusz Magdziarz 75
Cracovia 0-1 BKS Lublin 7 października, 14:00
Bartosz Chabros 2
na stadionie Wawelu
Korona Kielce 0-1 Resovia 6 października, 12:00
Jakub Kałaska 80
na stadionie MSOS

Kolejka 9 - 13-14 października

Korona Kielce 3-0 Stal Mielec 13 października, 14:00
Kacper Śliwa 26, Karol Dziedzic 64, Łukasz Górski 75
na stadionie MSOS
Resovia 3-2 Cracovia 13 października, 12:30
Sebastian Usarz 26, Gabriel Kyciński 38, Maksymilian Piestrak 79 - Piotr Kłąb 16, Krystian Bociek 48
na bocznym boisku
BKS Lublin 1-1 Karpaty Krosno 14 października, 12:00
Dawid Salewski 9 - Szymon Dziadosz 39
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Wisła Kraków 8-1 Juventa Starachowice 13 października, 12:00
Sławomir Chmiel 6, 30, Antoni Matejczyk 25, 28, Mateusz Magdziarz 38, Daniel Wolak 53, Jakub Zima 58, Kacper Myszogląd 78 - Piotr Mikos 40
na bocznym boisku

Kolejka 10 - 20-21 października

Stal Mielec 0-3 Wisła Kraków 31 października, 15:00
Wiktor Szywacz 14, Aleksander Buksa 46, Kacper Myszogląd 80
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (20 października, 12:00) odwołany
Juventa Starachowice 1-3 BKS Lublin 21 października, 14:00
Piotr Mikos 9 - Rafał Szady 33, 80, Tomasz Pluta 65 (k)
Karpaty Krosno 1-0 Resovia 20 października, 11:00
Krystian Kalemba 33
Cracovia 0-0 Korona Kielce 20 października, 12:30
na stadionie Wawelu

Kolejka 11 - 27-28 października

Cracovia 2-1 Stal Mielec 28 października, 15:00
Adam Pałkowski 70, Piotr Kłąb 79 - Jan Kozłowski 53
na stadionie Garbarni
Korona Kielce 2-1 Karpaty Krosno 27 października, 14:00
Grzegorz Jagła 37, Miłosz Gierczak 46 - Szymon Dziadosz 38
na stadionie MSOS
Resovia 4-1 Juventa Starachowice 27 października, 12:30
Kacper Bomba 4, Sebastian Usarz 40, 61, Bartłomiej Szalony 78 - Piotr Mikos 46
na bocznym boisku
BKS Lublin 2-1 Wisła Kraków 28 października, 12:00
Kacper Pytka-Wasil 63, Rafał Szady 78 - Patryk Pischinger 72
na Stadionie MOSiR Bystrzyca

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Stal Mielec 0-1 BKS Lublin 4 listopada, 14:30
Jan Wójcik 45
na bocznym boisku
Wisła Kraków 2-1 Resovia 4 listopada, 12:00
Kacper Myszogląd 57, Aleksander Buksa 64 - Sebastian Usarz 50
na bocznym boisku
Juventa Starachowice 0-4 Korona Kielce 3 listopada, 13:00
Karol Turek 6, Dawid Słabosz 50, Miłosz Gierczak 57, Jan Grochowski 71
Karpaty Krosno 1-2 Cracovia 3 listopada, 12:00
Szymon Dziadosz 68 - Piotr Kłąb 18, Krystian Bociek 80

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Karpaty Krosno 0-1 Stal Mielec 10 listopada, 12:00
Tomasz Mucha 80
Cracovia 7-0 Juventa Starachowice 11 listopada, 12:00
Dawid Sztuka 21, Jakub Chrupcał 24, Mateusz Strzeszkowski 34, 59, 80, Patryk Ilnicki 56, Dominik Kędzior 74
na stadionie Garbarni
Korona Kielce 1-3 Wisła Kraków 10 listopada, 13:30
Daniel Szelągowski 80 - Sławomir Chmiel 36, Aleksander Buksa 51, Daniel Wolak 80
na stadionie MSOS
Resovia 2-2 BKS Lublin 10 listopada, 12:00
Bartłomiej Fluda 20, Maciej Grabowski 41 - Rafał Szady 26, Bartosz Janiszek 58
na bocznym boisku

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Stal Mielec 2-0 Resovia 18 listopada, 12:00
Paweł Sosiński 67, Jan Kozłowski 79
na bocznym boisku
BKS Lublin 1-2 Korona Kielce 18 listopada, 12:00
Rafał Szady 54 - Jakub Rybus 60, Karol Turek 74
na bocznym boisku Areny Lublin
Wisła Kraków 1-2 Cracovia 17 listopada, 11:00
Jakub Zima 58 - Patryk Musiał 19, Dominik Kędzior 26
na bocznym boisku
Juventa Starachowice 1-5 Karpaty Krosno 17 listopada, 12:00
Adam Hamera 37 - Sylwester Stańko 14, Jakub Pelczar 21, Maciej Setlik 30, 80, Szymon Dziadosz 36

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas