[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, grupa: D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Korona Kielce 14 27 8 3 3 24-12 6 0 1 15-4 2 3 2 9-8
2.  Stal Mielec 14 21 6 3 5 17-18 2 3 2 7-7 4 0 3 10-11
3.  Wisła Kraków 14 20 6 2 6 30-23 5 0 2 19-7 1 2 4 11-16
4.  BKS Lublin 14 19 5 4 5 20-24 2 2 3 9-13 3 2 2 11-11
5.  Cracovia 14 18 4 6 4 19-19 2 2 3 13-13 2 4 1 6-6
6.  Podgórze Kraków 14 17 4 5 5 24-25 2 4 1 13-10 2 1 4 11-15
7.  Motor Lublin 14 15 3 6 5 14-20 2 3 2 8-9 1 3 3 6-11 2 4 1 1 0 2-1
8.  Resovia 14 15 4 3 7 13-20 3 2 2 8-6 1 1 5 5-14 2 1 0 1 1 1-2

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Korona Kielce    4-0 3-1 2-0 2-0 0-3 1-0 3-0 
 2 Stal Mielec1-0     2-1 2-3 0-0 1-1 1-1 0-1 
 3 Wisła Kraków4-2 3-0     1-3 0-1 5-0 2-0 4-1 
 4 BKS Lublin0-0 1-3 5-2     0-1 0-6 1-1 2-0 
 5 Cracovia0-2 0-2 2-2 3-3     4-0 1-2 3-2 
 6 Podgórze Kraków3-3 0-2 1-1 2-0 2-2     4-1 1-1 
 7 Motor Lublin0-0 1-2 1-3 1-1 2-2 2-1     1-0 
 8 Resovia0-2 2-1 2-1 0-1 0-0 3-0 1-1     

Kolejka 1 - 9-10 marca

Wisła Kraków 5-0 Podgórze Kraków 9 marca, 10:00
Wiktor Szywacz 30, Daniel Wolak 54, 74, Mateusz Magdziarz 62, Jakub Lorek 75
na stadionie AZS AWF
Korona Kielce 1-0 Motor Lublin 9 marca, 12:00
Paweł Tomczyk 30
na stadionie MSOS
Resovia 2-1 Stal Mielec 10 marca, 16:00
Sebastian Usarz 62, Bartosz Szymański 64 - Jan Kozłowski 52
na bocznym boisku
Cracovia 3-3 BKS Lublin 10 marca, 15:00
Krystian Bociek 47, Dominik Kędzior 55, Patryk Musiał 88 - Grzegorz Martyna 16, Rafał Szady 25, Bartosz Janiszek 38
na stadionie Garbarni

Kolejka 2 - 16-17 marca

Podgórze Kraków 2-0 BKS Lublin 17 marca, 14:00
Krzysztof Bociek 31, Dominik Cholewa 90
na stadionie AZS AWF
Stal Mielec 0-0 Cracovia 17 marca, 12:00
na bocznym boisku
Motor Lublin 1-0 Resovia 17 marca, 14:30
Arkadiusz Bednarczyk 50
na bocznym boisku
Wisła Kraków 4-2 Korona Kielce 16 marca, 12:00
Kacper Wydra 47, Patryk Pischinger 51, Mateusz Magdziarz 63, Patryk Warczak 83 - Jakub Konstantyn 20, Miłosz Gierczak 38
na stadionie AZS AWF

Kolejka 3 - 23-24 marca

Korona Kielce 0-3 Podgórze Kraków 23 marca, 12:00
Miłosz Strzeboński 53, Krzysztof Bociek 65, 83
na stadionie MSOS
Resovia 2-1 Wisła Kraków 23 marca, 12:00
Sebastian Usarz 55 (k), 90 - Daniel Wolak 22
na bocznym boisku
Cracovia 1-2 Motor Lublin 23 marca, 15:00
Patryk Musiał 30 - Kacper Śledź 31, Piotr Ćwik 55
na stadionie Garbarni
BKS Lublin 1-3 Stal Mielec 23 marca, 13:30
Kacper Pytka-Wasil 78 - Mateusz Chmielowiec 13, Aleksander Szumilas 75, Adam Kramarz 79
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 4 - 30-31 marca

Podgórze Kraków 0-2 Stal Mielec 31 marca, 12:00
Bartosz Bajorek 38, Jan Kozłowski 63
na stadionie AZS AWF
Motor Lublin 1-1 BKS Lublin 31 marca, 13:30
Przemysław Zbiciak 90 (k) - Grzegorz Martyna 67
na bocznym boisku
Wisła Kraków 0-1 Cracovia 30 marca, 15:00
Krystian Bociek 89
na stadionie AZS AWF
Korona Kielce 3-0 Resovia 30 marca, 15:00
Jakub Rybus 20, 45, Paweł Tomczyk 87
na stadionie MSOS

Kolejka 5 - 6-7 kwietnia

Resovia 3-0 Podgórze Kraków 6 kwietnia, 12:30
Jakub Wolański 28, Maciej Grabowski 65, Kacper Golec 84
na bocznym boisku
Cracovia 0-2 Korona Kielce 7 kwietnia, 13:00
Szymon Płocica 50, Grzegorz Jagła 90
na bocznym boisku Garbarni
BKS Lublin 5-2 Wisła Kraków 7 kwietnia, 17:00
Grzegorz Martyna 21, Daniel Pawłowski 25 (k), Rafał Szady 33, Kamil Bartoś 79, Bartosz Chabros 90 - Wiktor Łuczkowski 29 (s), Jakub Lorek 63
na bocznym boisku Areny Lublin
Stal Mielec 1-1 Motor Lublin 7 kwietnia, 12:00
Damian Pyryt 76 - Przemysław Zbiciak 80
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 13-14 kwietnia

Wisła Kraków 3-0 Stal Mielec 13 kwietnia, 11:00
Jakub Zima 52, Daniel Muniak 55, Aleksander Buksa 82
na bocznym boisku
Korona Kielce 2-0 BKS Lublin 13 kwietnia, 12:00
Jakub Rybus 30, Szymon Płocica 51
na stadionie MSOS
Resovia 0-0 Cracovia 13 kwietnia, 13:30
na bocznym boisku
Motor Lublin 2-1 Podgórze Kraków 13 kwietnia, 15:00
Dawid Karczewski 21, Dawid Brzozowski 64 - Filip Lesak 26
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 20 kwietnia

Cracovia 4-0 Podgórze Kraków 19 kwietnia, 11:00
Mateusz Pieńczak 18, 40, Bartłomiej Włoch 73, Bartłomiej Kafel 88
na boisku Orła Piaski Wielkie
BKS Lublin 2-0 Resovia 19 kwietnia, 13:00
Wiktor Łuczkowski 45, Kacper Kamiński 83
na bocznym boisku Areny Lublin
Stal Mielec 1-0 Korona Kielce 18 kwietnia, 12:00
Jan Kozłowski 86
na bocznym boisku
Motor Lublin 1-3 Wisła Kraków 18 kwietnia, 17:30
Oskar Białek 81 - Kacper Wydra 56, Daniel Wolak 69, 74
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 12:00) odwołany

Kolejka 8 - 27-28 kwietnia

Podgórze Kraków 1-1 Wisła Kraków 27 kwietnia, 12:00
Krzysztof Bociek 8 - Jakub Lorek 12
na boisku Fame Sport Club
Motor Lublin 0-0 Korona Kielce 28 kwietnia, 12:00
na bocznym boisku
Stal Mielec 0-1 Resovia 27 kwietnia, 11:00
Sebastian Usarz 5
na bocznym boisku
BKS Lublin 0-1 Cracovia 28 kwietnia, 16:30
Bartłomiej Kafel 55
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 9 - 1 maja

BKS Lublin 0-6 Podgórze Kraków 1 maja, 16:00
Krzysztof Bociek 16, Krystian Lelek 44, 68, Jakub Gut 51, Dominik Cholewa 80, 84
na bocznym boisku Areny Lublin
Cracovia 0-2 Stal Mielec 2 maja, 12:30
Jan Kozłowski 45, Bartosz Bajorek 69
na bocznym boisku Garbarni
Resovia 1-1 Motor Lublin 1 maja, 12:00
Maciej Sonciński 68 - Dawid Brzozowski 43
na bocznym boisku
Korona Kielce 3-1 Wisła Kraków 1 maja, 12:00
Karol Turek 60, Jakub Rybus 69, Jakub Konstantyn 85 - Kacper Wydra 45
na stadionie MSOS

Kolejka 10 - 4-5 maja

Podgórze Kraków 3-3 Korona Kielce 4 maja, 12:00
Krzysztof Bociek 23, 39, Krystian Lelek 75 - Dawid Słabosz 26, 88, Szymon Płocica 51
na boisku Fame Sport Club
Wisła Kraków 4-1 Resovia 4 maja, 11:00
Kacper Wydra 23, 54, 63, Wiktor Szywacz 55 - Sebastian Usarz 11
na stadionie AZS AWF
Motor Lublin 2-2 Cracovia 5 maja, 14:30
Arkadiusz Bednarczyk 44 (k), Dawid Brzozowski 52 - Gabriel Janusik 15, Dominik Kędzior 79 (k)
na bocznym boisku
Stal Mielec 2-3 BKS Lublin 5 maja, 12:00
Adam Kramarz 50, Jan Kozłowski 70 - Kacper Kamiński 8, 33, Daniel Pawłowski 87 (k)
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 11-12 maja

Stal Mielec 1-1 Podgórze Kraków 10 maja, 14:00
Igor Woś 35 - Dominik Cholewa 84
na bocznym boisku
BKS Lublin 1-1 Motor Lublin 11 maja, 17:00
Daniel Pawłowski 33 (k) - Dawid Brzozowski 79
na bocznym boisku Areny Lublin
Cracovia 2-2 Wisła Kraków 11 maja, 14:00
Patryk Nowakowski 19, Bartłomiej Kafel 63 - Wiktor Szywacz 10, Patryk Warczak 79
na boisku Orła Piaski Wielkie
Resovia 0-2 Korona Kielce 11 maja, 12:30
Jakub Rybus 5, Iwo Kaczmarski 52
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 18-19 maja

Podgórze Kraków 1-1 Resovia 19 maja, 12:00
Krzysztof Bociek 51 - Jakub Lechowicz 88
na boisku Fame Sport Club
Korona Kielce 2-0 Cracovia 18 maja, 15:00
Jakub Rybus 33, Łukasz Górski 79
na stadionie MSOS
Wisła Kraków 1-3 BKS Lublin 18 maja, 18:00
Aleks Leśniak 38 - Kacper Kamiński 19, 36, Rafał Szady 86
na bocznym boisku
Motor Lublin 1-2 Stal Mielec 18 maja, 11:30
Dawid Gierała 9 (k) - Adam Kramarz 35, 65
na bocznym boisku

Kolejka 13 - 25-26 maja

Podgórze Kraków 4-1 Motor Lublin 25 maja, 15:00
Miłosz Strzeboński 43, Dominik Cholewa 50, 60, Krzysztof Bociek 70 - Dawid Gierała 89
na boisku Fame Sport Club
Stal Mielec 2-1 Wisła Kraków 25 maja, 11:00
Jan Kozłowski 24, 90 - Aleksander Buksa 89
na bocznym boisku
BKS Lublin 0-0 Korona Kielce 25 maja, 15:00
na stadionie MOSiR przy ul. Kresowej
Cracovia 3-2 Resovia 25 maja, 15:30
Michał Rakoczy 51, Bartłomiej Kafel 85, Mateusz Pieńczak 89 - Maciej Sonciński 59, Gabriel Kyciński 83
na stadionie AZS AWF

Kolejka 14 - 1-2 czerwca

Podgórze Kraków 2-2 Cracovia 2 czerwca, 12:00
Dominik Cholewa 34, 86 - Jakub Chrupcał 57, Dominik Kędzior 62
na boisku Fame Sport Club
Resovia 0-1 BKS Lublin 1 czerwca, 14:30
Kacper Kamiński 69
na bocznym boisku
Korona Kielce 4-0 Stal Mielec 31 maja, 16:30
Jakub Rybus 10, 66, Paweł Tomczyk 63, Jakub Gurski 77
na stadionie MSOS
Wisła Kraków 2-0 Motor Lublin 30 maja, 16:00
Kacper Chełmecki 38, Mateusz Magdziarz 71
na bocznym boisku

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas