[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, grupa: C (Dolnośląskie, Lubuskie, Opolskie, Śląskie) - jesień
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 10 25 8 1 1 36-6 5 0 0 26-2 3 1 1 10-4
2.  Górnik Zabrze 10 24 8 0 2 22-8 4 0 1 8-3 4 0 1 14-5
3.  Ruch Chorzów 9 18 6 0 3 24-15 3 0 2 14-10 3 0 1 10-5
4.  Śląsk Wrocław 9 12 3 3 3 17-16 1 2 1 7-8 2 1 2 10-8 2 2 0 2 0 3-3
5.  Odra Opole 10 12 3 3 4 9-18 2 2 1 7-6 1 1 3 2-12 2 2 0 2 0 3-3
6.  Stadion Śląski Chorzów 10 10 3 1 6 16-24 2 1 2 8-8 1 0 4 8-16
7.  Chrobry Głogów 9 4 1 1 7 12-26 1 0 4 9-15 0 1 3 3-11 1 3 1 0 0 5-0
8.  KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 4 1 1 7 9-32 1 0 3 5-9 0 1 4 4-23 1 0 0 0 1 0-5

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zagłębie Lubin    2-0 6-0 5-2 6-0 7-0 
 2 Górnik Zabrze1-0     1-3 2-0 3-0 1-0 
 3 Ruch Chorzów1-4 4-2     3-1 0-1 6-2 
 4 Śląsk Wrocław0-3     1-1 5-3 1-1 
 5 Odra Opole0-0 1-2 2-2     1-0 3-2 
 6 Stadion Śląski Chorzów1-4 0-1 2-1     1-1 4-1 
 7 Chrobry Głogów1-5 1-3 0-4 2-3     5-0 
 8 KS Stilon Gorzów Wielkopolski1-2 0-3 1-4 3-0     

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Odra Opole 2-2 Śląsk Wrocław 19 sierpnia, 11:00
Maciej Wróbel 3, Kacper Kaczka 19 - Dominik Basiński 63, Kacper Głowieńkowski 64
Ruch Chorzów 6-2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 18 sierpnia, 12:00
Lucjan Klisiewicz 18, 40, 60, 74, Tomasz Wójtowicz 27, Kamil Swikszcz 38 - Jakub Kaniewski 47, Marcin Szczęch 78
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 5-2 Stadion Śląski Chorzów 22 sierpnia, 15:00
Jakub Sangowski 5, Marcel Żurek 14, 26, Grzegorz Popowicz 20 (s), Patryk Kusztal 69 - ? Mateusz Bień 75, Jan Klimczak 80 (k)
na bocznym boisku
Chrobry Głogów 1-5 Górnik Zabrze 19 sierpnia, 14:00
Miłosz Jóźwiak 76 - Kacper Joachim 10, Kamil Lukoszek 22, 44, Wiktor Skała 24, Maciej Kowalik 57
na bocznym boisku

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Śląsk Wrocław 0-3 Górnik Zabrze 25 sierpnia, 12:00
Kacper Joachim 28, Jakub Kawecki 38, Kamil Lukoszek 80
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stadion Śląski Chorzów 1-1 Chrobry Głogów 25 sierpnia, 16:00
Jakub Myszor 2 - Bartosz Skiba 76
na bocznym boisku
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-2 Zagłębie Lubin 26 sierpnia, 12:00
Jakub Kaniewski 18 (k) - Dawid Hanc 11, Marcel Żurek 35
Odra Opole 1-2 Ruch Chorzów 25 sierpnia, 13:00
Daniel Matysek 27 - Lucjan Klisiewicz 11, Bartłomiej Korbecki 14
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 3 - 1-2 września

Ruch Chorzów 3-1 Śląsk Wrocław 1 września, 13:00
Lucjan Klisiewicz 6, 42, 44 - Marcin Petyniak 39
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Zagłębie Lubin 6-0 Odra Opole 1 września, 12:00
Jakub Sangowski 29, 43, Leszek Jagodziński 53, Patryk Kusztal 55, Kacper Kaczka 70 (s), Jakub Malec 76
na bocznym boisku
Chrobry Głogów 5-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1 września, 12:00
Jakub Budziński 9, Miłosz Jandziak 26, Bartosz Górski 32, Jan Kaczor 58, Miłosz Jóźwiak 70 (k)
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 3-0 Stadion Śląski Chorzów 1 września, 12:00
Jakub Kawecki 4, Jakub Krysiak 28, Wiktor Skała 70
na stadionie MKS-u Zabrze-Kończyce

Kolejka 4 - 8-9 września

Śląsk Wrocław 5-3 Stadion Śląski Chorzów 26 września, 13:00
Tomasz Mamis 1, Kacper Głowieńkowski 20, 80, Dominik Basiński 75, Paweł Fediuk 80 - Patryk Kapica 19, 60, Miłosz Poloczek 64
na Stadionie Piłkarskim Oporowska / w pierwotnym terminie (8 września, 12:00) odwołany
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 0-3 Górnik Zabrze 9 września, 12:00
Kamil Grudziński 48, Erwin Kołodziejczyk 58, 72
Odra Opole 3-2 Chrobry Głogów 8 września, 12:00
Natanael Wnuk 10, Kacper Kaczka 53, 66 - Miłosz Jóźwiak 18, Marcel Galas 72
na boisku Centrum Sportu
Ruch Chorzów 1-4 Zagłębie Lubin 8 września, 12:00
Lucjan Klisiewicz 24 - Patryk Kusztal 10, Marcel Żurek 32, Adrian Bukowski 69, Maksymilian Trepczyński 73
na bocznym boisku

Kolejka 5 - 15-16 września

Zagłębie Lubin 2-0 Śląsk Wrocław 14 września, 12:00
Szymon Chomicz 4 (s), Leszek Jagodziński 41
na bocznym boisku
Chrobry Głogów 1-3 Ruch Chorzów 15 września, 12:00
Miłosz Jóźwiak 60 - Tomasz Wójtowicz 16, 77, Lucjan Klisiewicz 20
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 2-0 Odra Opole 15 września, 17:00
Erwin Kołodziejczyk 14, 16
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stadion Śląski Chorzów 4-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 16 września, 16:00
Kacper Grzebieluch 25, 29, Jakub Michalczyk 48, Jakub Myszor 49 - Marcin Szczęch 80
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 22-23 września

Śląsk Wrocław 1-1 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 22 września, 12:00
Kacper Głowieńkowski 46 - Kamil Leiman 63
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Odra Opole 1-0 Stadion Śląski Chorzów 22 września, 11:00
Jakub Michalczyk 74 (s)
Ruch Chorzów 4-2 Górnik Zabrze 22 września, 12:00
Lucjan Klisiewicz 15, 48, Mateusz Lipp 30, Bartłomiej Korbecki 38 - Klaudiusz Zych 60, Jakub Krysiak 65
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 6-0 Chrobry Głogów 22 września, 16:00
Mateusz Kizyma 23, 48, 64, Leszek Jagodziński 42, Wiktor Walczak 62, Adrian Bukowski 75
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 29-30 września

Chrobry Głogów 0-4 Śląsk Wrocław 30 września, 13:30
Mikołaj Wawrzyniak 27, 29, Tomasz Mamis 36, Dominik Basiński 57
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 1-0 Zagłębie Lubin 29 września, 16:30
Alan Lubaski 34
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stadion Śląski Chorzów 2-1 Ruch Chorzów 30 września, 13:00
Jakub Myszor 49, Kacper Grzebieluch 51 - Lucjan Klisiewicz 18 (k)
na bocznym boisku
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3-0 Odra Opole 30 września, 12:00
Kamil Leiman 48, Mikołaj Lubiński 76, Aron Michalak 80

Kolejka 8 - 6-7 października

Śląsk Wrocław 1-1 Odra Opole 7 października, 12:00
Dominik Basiński 21 - Michał Wróbel 44
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1-4 Ruch Chorzów 7 października, 12:00
Aron Michalak 80 - Mateusz Lipp 31, Jakub Siwek 48, Tomasz Wójtowicz 53, Bartłomiej Korbecki 72
Stadion Śląski Chorzów 1-4 Zagłębie Lubin 7 października, 17:00
Jakub Myszor 53 - Patryk Kusztal 35, 68, Mateusz Kizyma 42, Dawid Hanc 74
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 1-0 Chrobry Głogów 7 października, 15:00
Erwin Kołodziejczyk 42
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 9 - 13-14 października

Górnik Zabrze 1-3 Śląsk Wrocław 14 października, 12:00
Mateusz Ziegler 30 - Dominik Basiński 9, Mateusz Mojka 39, Kacper Głowieńkowski 73
na stadionie MOSiR-u Sparta
Chrobry Głogów 2-3 Stadion Śląski Chorzów 14 października, 13:30
Kacper Sawicki 19, Bartosz Górski 51 - Jakub Myszor 35, Mateusz Bończyk 52, Kacper Grzebieluch 57
na bocznym boisku
Zagłębie Lubin 7-0 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 13 października, 14:00
Gracjan Krasucki 11 (s), Arkadiusz Krysik 16, Dawid Hanc 24, 39, Jakub Trybuś 47 (s), Leszek Jagodziński 48, Sebastian Paikert 80
na bocznym boisku
Ruch Chorzów 0-1 Odra Opole 13 października, 13:00
Kacper Kaczka 33
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 10 - 20-21 października

Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 21 października, 12:00
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Odra Opole 0-0 Zagłębie Lubin 17 października, 14:00
na boisku Centrum Sportu / w pierwotnym terminie (20 października, 12:00) odwołany
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Chrobry Głogów 21 października, 12:00
Stadion Śląski Chorzów 0-1 Górnik Zabrze 20 października, 14:00
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 27-28 października

Stadion Śląski Chorzów - Śląsk Wrocław 27 października, 16:00
Górnik Zabrze - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 27 października, 12:00
Chrobry Głogów - Odra Opole 27 października, 12:30
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów 28 października, 14:30

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin 31 października, 12:00
w pierwotnym terminie (3 listopada, 13:00) odwołany
Ruch Chorzów - Chrobry Głogów 3 listopada, 13:30
Odra Opole - Górnik Zabrze 3 listopada, 11:00
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Stadion Śląski Chorzów 4 listopada, 12:00

Kolejka 13 - 10-11 listopada

KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Śląsk Wrocław 11 listopada, 12:00
Stadion Śląski Chorzów - Odra Opole 10 listopada, 14:00
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów 10 listopada, 12:00
Chrobry Głogów - Zagłębie Lubin

Kolejka 14 - 17-18 listopada

Śląsk Wrocław - Chrobry Głogów 17 listopada, 13:00
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Stadion Śląski Chorzów 17 listopada, 11:30
Odra Opole - KS Stilon Gorzów Wielkopolski 17 listopada, 11:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas