[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019, grupa: C (Dolno¶l±skie, Lubuskie, Opolskie, ¦l±skie) - wiosna
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zagłębie Lubin 14 34 11 1 2 47-12 5 1 1 25-8 6 0 1 22-4
2.  Górnik Zabrze 14 30 9 3 2 33-14 5 1 1 17-3 4 2 1 16-11
3.  ¦l±sk Wrocław 14 24 7 3 4 32-29 6 0 1 24-15 1 3 3 8-14
4.  Ruch Chorzów 14 22 7 1 6 26-27 4 1 2 12-9 3 0 4 14-18
5.  Stadion ¦l±ski Chorzów 14 15 4 3 7 23-30 1 2 4 13-17 3 1 3 10-13
6.  Gwarek Zabrze 14 14 3 5 6 18-28 1 3 3 9-13 2 2 3 9-15
7.  FC Wrocław Academy Wrocław 14 12 3 3 8 21-38 2 1 4 9-15 1 2 4 12-23
8.  Odra Opole 14 6 1 3 10 10-32 1 2 4 7-14 0 1 6 3-18

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Zagłębie Lubin    1-2 3-0 3-0 5-0 7-3 3-3 3-0 
 2 Górnik Zabrze0-1     2-0 4-0 3-2 4-0 4-0 0-0 
 3 ¦l±sk Wrocław3-2 3-6     3-2 3-2 3-2 6-1 3-0 
 4 Ruch Chorzów0-2 3-2 4-1     0-2 0-0 2-1 3-1 
 5 Stadion ¦l±ski Chorzów1-5 1-1 2-2 2-4     0-2 2-3 5-0 
 6 Gwarek Zabrze0-2 3-3 1-1 0-2 1-2     3-3 1-0 
 7 FC Wrocław Academy Wrocław0-7 0-1 1-1 5-2 0-1 0-1     3-2 
 8 Odra Opole0-3 0-1 1-3 1-4 1-1 1-1 3-1     

Kolejka 1 - 9-10 marca

Zagłębie Lubin 7-3 Gwarek Zabrze 10 marca, 15:00
Wiktor Walczak 38, Paweł Dubiel 42 (s), Bartłomiej Kłudka 43, Krzysztof Pochyra 46, Ksawery Mazurkiewicz 51 (s), Leszek Jagodziński 65, Bartosz Żyła 85 - Damian Płonka 34, Adrian Gawlik 58, 66
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 4-0 FC Wrocław Academy Wrocław 9 marca, 12:00
Bartosz Gał±zkiewicz 3, 11, Piotr Michalewski 52 (s), Maciej Kowalik 77
na bocznym boisku Walki
Stadion ¦l±ski Chorzów 2-4 Ruch Chorzów 9 marca, 14:00
Jakub Myszor 35, Szymon Majewski 64 - Jakub Słota 32, Wiktor Cioch 38, Adam Głowa 50 (s), Bartłomiej Korbecki 90
na bocznym boisku
¦l±sk Wrocław 3-0 Odra Opole 10 marca, 12:00
Mateusz Mojka 23, Dawid B±k 43, 79
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 2 - 16-17 marca

Gwarek Zabrze 1-0 Odra Opole 16 marca, 11:00
Adrian Gawlik 90
Ruch Chorzów 4-1 ¦l±sk Wrocław 16 marca, 13:00
Jakub Słota 52, 57, Wiktor Cioch 53, Adrian Matys 85 - Kacper Głowieńkowski 83
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
FC Wrocław Academy Wrocław 0-1 Stadion ¦l±ski Chorzów 16 marca, 14:30
Norbert Karasiewicz 15 (s)
na boisku hotelu GEM
Zagłębie Lubin 1-2 Górnik Zabrze 16 marca, 15:30
Jakub Sangowski 90 - Alan Lubaski 9, Marcel Jaszczyk 24
na bocznym boisku

Kolejka 3 - 23-24 marca

Górnik Zabrze 4-0 Gwarek Zabrze 23 marca, 12:00
Jakub Kawecki 4, Erwin Kołodziejczyk 24, 45, Jakub Okaj 66
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stadion ¦l±ski Chorzów 1-5 Zagłębie Lubin 23 marca, 14:00
Jakub Witek 74 - Patryk Kusztal 18, 35, 45, 80, Jakub Sangowski 44
na bocznym boisku
¦l±sk Wrocław 6-1 FC Wrocław Academy Wrocław 24 marca, 12:00
Dominik Stupieńko 11, 23, Patryk Szymański 65, Kacper Głowieńkowski 75, Antoni Klimek 82, 90 - Dawid Kromer 73
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Odra Opole 1-4 Ruch Chorzów 23 marca, 11:00
Maciej Wróbel 52 - Bartłomiej Korbecki 19, 55, 90, Robert Rotuski 60
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 4 - 30-31 marca

Gwarek Zabrze 0-2 Ruch Chorzów 30 marca, 11:00
Bartłomiej Korbecki 46, Jakub Słota 70
FC Wrocław Academy Wrocław 3-2 Odra Opole 27 marca, 16:00
Jakub Trojanowski 21, Wiktor Mosur 55, Michał Dryja 74 - Maciej Wróbel 44, Daniel Matysek 90
na boisku hotelu GEM / w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany
Zagłębie Lubin 3-0 ¦l±sk Wrocław 28 marca, 13:00
Patryk Kusztal 44, 54, Leszek Jagodziński 90
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (30 marca, 12:00) odwołany
Górnik Zabrze 3-2 Stadion ¦l±ski Chorzów 30 marca, 12:00
Kamil Grudziński 22, Erwin Kołodziejczyk 34, Jakub Janik 80 - Jakub Myszor 9, 88
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 5 - 6-7 kwietnia

Stadion ¦l±ski Chorzów 0-2 Gwarek Zabrze 7 kwietnia, 14:00
Dawid Partyka 12, 61
na bocznym boisku
¦l±sk Wrocław 3-6 Górnik Zabrze 6 kwietnia, 12:00
Dawid B±k 2, Kacper Głowieńkowski 11, 53 - Erwin Kołodziejczyk 6, 62, Kamil Grudziński 25, Jan Flak 28, Jakub Okaj 60, Maciej Kowalik 90
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Odra Opole 0-3 Zagłębie Lubin 6 kwietnia, 15:00
Jakub Siga 44, Jakub Sangowski 46, Bartosz Żyła 63
na boisku Centrum Sportu
Ruch Chorzów 2-1 FC Wrocław Academy Wrocław 6 kwietnia, 12:00
Robert Rotuski 3, 26 - Dawid Kromer 62
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy

Kolejka 6 - 13-14 kwietnia

Gwarek Zabrze 3-3 FC Wrocław Academy Wrocław 13 kwietnia, 12:00
Kamil Komandera 43, Adrian Gawlik 83, 90 - Piotr Michalewski 22, Norbert Karasiewicz 50, Kacper Pasek 81
Zagłębie Lubin 3-0 Ruch Chorzów 13 kwietnia, 13:00
Leszek Jagodziński 5 (k), 89, Jakub Sangowski 90
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 0-0 Odra Opole 13 kwietnia, 15:00
na stadionie MOSiR-u Sparta
Stadion ¦l±ski Chorzów 2-2 ¦l±sk Wrocław 14 kwietnia, 14:00
Jakub Myszor 50, Kacper Grzebieluch 62 - Mateusz Mojka 70, Hubert Konstanty 87
na bocznym boisku

Kolejka 7 - 20 kwietnia

¦l±sk Wrocław 3-2 Gwarek Zabrze 18 kwietnia, 12:00
Kacper Głowieńkowski 1, Patryk Szymański 26, Jakub Pi±tek 44 - Maciej Styczyński 6, Wiktor Owcarz 43
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Odra Opole 1-1 Stadion ¦l±ski Chorzów 18 kwietnia, 13:00
Maciej Wróbel 3 - Mateusz Bień 19
na boisku Centrum Sportu / w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 14:00) odwołany
Ruch Chorzów 3-2 Górnik Zabrze 18 kwietnia, 13:00
Bartłomiej Korbecki 15, 30, 83 - Erwin Kołodziejczyk 12, Kamil Całka 48
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 11:00) odwołany
FC Wrocław Academy Wrocław 0-7 Zagłębie Lubin 18 kwietnia, 11:00
Jakub Sangowski 11, 53, Adrian Bukowski 20, 45, Leszek Jagodziński 42, Tomasz Pieńko 65, Jakub Rogalski 81
na boisku hotelu GEM / w pierwotnym terminie (20 kwietnia, 14:00) odwołany

Kolejka 8 - 27-28 kwietnia

Gwarek Zabrze 0-2 Zagłębie Lubin 27 kwietnia, 12:00
Leszek Jagodziński 71, 78
FC Wrocław Academy Wrocław 0-1 Górnik Zabrze 28 kwietnia, 12:00
Marcel Jaszczyk 80
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Chorzów 0-2 Stadion ¦l±ski Chorzów 27 kwietnia, 12:00
Szymon Majewski 11, 22
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Odra Opole 1-3 ¦l±sk Wrocław 27 kwietnia, 11:00
Mikołaj Styrczula 51 - Kacper Głowieńkowski 8, 87, Mateusz Mojka 59
na boisku Centrum Sportu

Kolejka 9 - 1 maja

Odra Opole 1-1 Gwarek Zabrze 1 maja, 11:00
Piotr Pietryga 60 (s) - Kamil Komandera 90
na boisku Centrum Sportu
¦l±sk Wrocław 3-2 Ruch Chorzów 1 maja, 16:00
Kacper Głowieńkowski 24, 53, Patryk Szymański 76 - Tomasz Neugebauer 60, Robert Rotuski 84
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stadion ¦l±ski Chorzów 2-3 FC Wrocław Academy Wrocław 1 maja, 14:00
Jakub Witek 15, Jakub Trojanowski 90 (s) - Filip Michalski 65, Dawid Trelka 71, Wiktor Mosur 90
na bocznym boisku
Górnik Zabrze 0-1 Zagłębie Lubin 1 maja, 13:30
Leszek Jagodziński 75
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 10 - 4-5 maja

Gwarek Zabrze 3-3 Górnik Zabrze 4 maja, 11:00
Mikołaj Majer 59, Mateusz Lachowicz 84, Adrian Gawlik 89 - Erwin Kołodziejczyk 35, Bartłomiej Steń 43 (s), Kamil Grudziński 45
Zagłębie Lubin 5-0 Stadion ¦l±ski Chorzów 5 maja, 15:30
Leszek Jagodziński 31, 80, Bartosz Żyła 43, 61, Krzysztof Pochyra 84
na bocznym boisku
FC Wrocław Academy Wrocław 1-1 ¦l±sk Wrocław 4 maja, 11:00
Jakub Trojanowski 52 - Kacper Głowieńkowski 90
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Chorzów 3-1 Odra Opole 4 maja, 11:00
Jakub Siwek 48, Bartłomiej Korbecki 59, Igor Wojtala 75 - Maciej Wróbel 70 (k)
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 11-12 maja

Ruch Chorzów 0-0 Gwarek Zabrze 11 maja, 12:00
w Kompleksie boisk piłkarskich Kresy
Odra Opole 3-1 FC Wrocław Academy Wrocław 15 maja, 12:00
Kacper Kaczka 35, Krzysztof Konowalczyk 62, 76 - Dawid Kromer 20
na boisku Centrum Sportu / w pierwotnym terminie (11 maja, 11:00) odwołany
¦l±sk Wrocław 3-2 Zagłębie Lubin 15 maja, 12:00
Paweł Fediuk 1, Dawid B±k 46, Michał Szmigiel 85 - Krzysztof Pochyra 7, Adrian Bukowski 14
na Stadionie Piłkarskim Oporowska
Stadion ¦l±ski Chorzów 1-1 Górnik Zabrze 11 maja, 14:00
Jakub Myszor 57 - Erwin Kołodziejczyk 61
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy

Kolejka 12 - 18-19 maja

Gwarek Zabrze 1-2 Stadion ¦l±ski Chorzów 18 maja, 11:00
Damian Płonka 84 - Jakub Myszor 12, Dawid Wiciński 87
Górnik Zabrze 2-0 ¦l±sk Wrocław 18 maja, 14:00
Kamil Całka 32, Jakub Okaj 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 3-0 Odra Opole 18 maja, 12:00
Paweł Kruszelnicki 58, Jakub Sangowski 88, Leszek Jagodziński 90 (k)
na bocznym boisku
FC Wrocław Academy Wrocław 5-2 Ruch Chorzów 18 maja, 12:00
Dawid Ormiński 33, Jakub Trojanowski 45 (k), Piotr Michalewski 60, Wiktor Mosur 68, Krystian Kałużny 71 - Tomasz Wójtowicz 31, Bartłomiej Korbecki 74 (k)
na Stadionie Sportowym Oławka

Kolejka 13 - 25-26 maja

FC Wrocław Academy Wrocław 0-1 Gwarek Zabrze 25 maja, 12:00
Mateusz Lachowicz 88
na Stadionie Sportowym Oławka
Ruch Chorzów 0-2 Zagłębie Lubin 25 maja, 12:00
Leszek Jagodziński 29, 90
na bocznym boisku
Odra Opole 0-1 Górnik Zabrze 25 maja, 11:00
Jakub Kawecki 27
¦l±sk Wrocław 3-2 Stadion ¦l±ski Chorzów 25 maja, 12:00
Dawid B±k 6, 29, 33 - Jakub Witek 27, Mateusz Bień 44
na Stadionie Piłkarskim Oporowska

Kolejka 14 - 1-2 czerwca

Gwarek Zabrze 1-1 ¦l±sk Wrocław 1 czerwca, 12:00
Mateusz Lachowicz 47 - Paweł Fediuk 14
Stadion ¦l±ski Chorzów 5-0 Odra Opole 2 czerwca, 14:00
Jan Klimczak 7, 23, Mateusz Bień 49, 55, Dawid Wiciński 89
na Stadionie Miejskim przy ul. Lompy
Górnik Zabrze 4-0 Ruch Chorzów 1 czerwca, 16:00
Jakub Okaj 1, Kamil Grudziński 30, Erwin Kołodziejczyk 55 (k), Alan Lubaski 74
na stadionie MOSiR-u Sparta
Zagłębie Lubin 3-3 FC Wrocław Academy Wrocław 1 czerwca, 12:00
Jakub Rogalski 50, Marcel Górski 62 (k), Michał Szymczyk 63 - Krystian Kałużny 73, 90, Wiktor Mosur 77
na bocznym boisku

Baraże o udział w Centralnej Lidze Juniorów U-17

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019

Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (A (Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (B (Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie) - wiosna)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (C (Dolno¶l±skie, Lubuskie, Opolskie, ¦l±skie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, ¦więtokrzyskie) - jesień)
Centralna Liga Juniorów U-17 2018/2019 (D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, ¦więtokrzyskie) - wiosna)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas