[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Limanowa

I runda - 3-4 sierpnia
Sokół Słopnice - wolny los

LKS Jodłownik 5-1 Słomka Siekierczyna 3 sierpnia, 17:00
Wierchy Pasierbiec 2-2 Płomień Limanowa 4 sierpnia, 18:00
k. 2-4
Jaworzanka Jaworzna 3-5 Krokus Przyszowa 4 sierpnia, 11:00
Uran Łukowica 0-3 Laskovia Laskowa
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Rybie Nowe Rybie 0-3 AKS Ujanowice
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
LKS Mordarka 0-0 LKS Rupniów 4 sierpnia, 18:00
k. 3-4
Stradomka Skrzydlna 2-3 Turbacz Mszana Dolna 4 sierpnia, 11:00
Gorce Kamienica 3-1 Olimpia Pisarzowa 3 sierpnia, 17:00
Orkan Niedźwiedź 3-0 KS Tymbark 3 sierpnia, 18:00
Dobrzanka Dobra 1-4 Zalesianka Zalesie 3 sierpnia, 18:00

II runda - 10-11 sierpnia
Zalesianka Zalesie - wolny los

LKS Jodłownik 1-2 Sokół Słopnice 10 sierpnia, 17:00
Płomień Limanowa 3-1 Krokus Przyszowa 11 sierpnia, 17:30
Laskovia Laskowa 4-3 AKS Ujanowice 10 sierpnia, 17:00
w Ujanowicach; Laskovia gospodarzem
LKS Rupniów 0-4 Turbacz Mszana Dolna 10 sierpnia, 17:00
w Mszanie Dolnej; LKS Rupniów gospodarzem
Gorce Kamienica 2-2 Orkan Niedźwiedź 10 sierpnia, 17:00
k. 4-5

1/4 finału - 28-29 marca

Orkan Niedźwiedź 3-1 Zalesianka Zalesie 4 lipca, 17:30
w pierwotnym terminie (28-29 marca) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Turbacz Mszana Dolna 0-6 Limanovia Limanowa 7 marca, 13:30
Kamil Kurczab 48, Wojciech Kalisz 50, 80, Mateusz Wilk 54, Szymon Majeran 84, Maciej Krzyżak 88
Płomień Limanowa 3-2 Laskovia Laskowa 4 lipca, 17:30
w pierwotnym terminie (28-29 marca) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Słopnice 3-0 Orkan Szczyrzyc 4 lipca, 17:30
(wo)
w pierwotnym terminie (21 marca, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście wycofali się z rozgrywek

1/2 finału - 11 lipca

Orkan Niedźwiedź 2-10 Limanovia Limanowa 11 lipca, 17:30
Bartłomiej Pachowicz 22, 77 - Kacper Skrzatek 13, Kamil Kurczab 30, 42, Paweł Pławecki 43, 80, Szymon Majeran 48, 51, Sylwester Tokarz 50, Paweł Kulig 72, 73
Płomień Limanowa 0-4 Sokół Słopnice 12 lipca, 17:30

Finał - 18 lipca

Sokół Słopnice 1-7 Limanovia Limanowa 18 lipca, 17:00
Paweł Grucel 63 - Paweł Matras 10, Wojciech Kalisz 12, Szymon Majeran 28, Paweł Pławecki 59, 80, Sebastian Jacak 67, Sylwester Tokarz 77
w Słopnicach

Autor: Bartłomiej Wrzesiński

 

Napisz do nas