[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice

I runda - 18-19 lipca

Świt Osielec 2-4 Jałowiec Stryszawa 18 lipca, 16:00
Wojciech Bachul 12, Dawid Barcik 76 - Dawid Janeczek 24, 43, 47, Bartosz Sala 36
Lachy Lachowice 4-6 Strzelec Budzów 18 lipca, 18:00
Daniel Kachel 16, 41, 85, Sebastian Pyrzyk 82 - Andrzej Kurowski 16, 17, Maciej Furman 29, Konrad Burliga 48, Mateusz Daniel 58, Jakub Janiszewski 74
Tarnawianka Tarnawa 2-6 Żuraw Krzeszów 16 lipca, 19:00
Łukasz Sitarz 14, Dawid Nowak 30 - Krzysztof Ćwiertnia 48, Grzegorz Bańdura 50, Mariusz Górny 64, 77, Mateusz Mika 82, 90
Grom Grzechynia 3-3 BCS Zawoja 19 lipca, 17:00
k. 5-3
Bartłomiej Kudzia 40, Michał Malina 60, Mateusz Pająk 80 - Nikodem Fujak 20, Marcin Pasierbek 49, Bartłomiej Ficek 70
KS Bystra (k. Wadowic) 1-3 Leńczanka Leńcze 18 lipca, 17:00
Patryk Bala 33 - Stanisław Gębala 28, Marcin Brózda 55, Damian Ryłko 82
pierwotnie KS Bystra (k. Wadowic) - Błyskawica Marcówka
Czarni Koziniec 6-4 Chełm Stryszów 19 lipca, 11:00
Mateusz Zając 3, 34, 65, 88, Mateusz Paździora 36, Krzysztof Dyrcz 70 - Maciej Kluza 21, Przemysław Marcowski 49, 70, Michał Franik 55
Zryw Lanckorona 1-3 Korona Skawinki 18 lipca, 17:00
Mariusz Wróbel 76 - Krystian Palacz 40, 44, Tobiasz Skupień 57
Olimpia Zebrzydowice 1-3 Jubilat Izdebnik 19 lipca, 17:00
Michał Oźóg 41 - Grzegorz Matuła 38, Michał Piątek 63, Alan Gerycz 87
Sokół Chrząstowice 0-3 Wisła Łączany 19 lipca, 15:00
Tomasz Scąber 38, Tomasz Jamróz 78, 84
Orzeł Radocza 4-3 Amator Babica 18 lipca, 17:00
Jan Pustułka 5, Kacper Danek 71, Krzysztof Kisiała 77, Michał Dziubany 80 - Adam Jończyk 14, Marcin Wojtaszek 47, 83
Stanisławianka Stanisław Dolny 1-0 Relaks Wysoka 18 lipca, 17:00
Karol Kołodziej 3
Victoria Półwieś 0-8 Nadwiślanka Brzeźnica 19 lipca, 14:00
Wiktor Piwowarczyk 23, Adam Barcik 33, Mirosław Pilch 48, 60, Maciej Żurek 76, 88, Mateusz Rybarczyk 78, Robert Kominiak 86
Halniak II Targanice 1-4 Orzeł Wieprz 19 lipca, 17:00
Damian Mrzygłód 3 - Marcin Jarosz 18, Sebastian Misiek 68, Sebastian Marczak 79, Adrian Ostrowski 81
Gronie Zagórnik 1-7 Huragan Inwałd 19 lipca, 17:00
Sebastian Łukasik 63 - Karol Gondko 3, Wojciech Stuglik 13, 36, 45, Adrian Góra 20 (s), Adam Bodzioch 73, Szymon Kuropatwiński 78
Dąb Tomice 1-3 Borowik Bachowice 18 lipca, 17:00
Michał Kotowicz 13 - Mateusz Dębski 55, Marcin Ciemiera 71, 85
Leskowiec Rzyki 1-8 Halniak Targanice 19 lipca, 11:00
Zbigniew Zieliński 16 - Kamil Kierczak 9, 28, 64, 72, Grzegorz Kubik 54, Mariusz Urbańczyk 55, Radosław Magiera 58, Konrad Nieciąg 70
Żarek Barwałd Górny 3-3 Huragan Skawica 18 lipca, 17:00
k. 7-6
Dawid Bartoszek 55, Piotr Filek 70, Patryk Oleksy 85 - Mirosław Pacyga 12, Bartosz Tarnawski 31, Sebastian Kozina 88
Sokół Frydrychowice 0-3 Wikliniarz Woźniki 18 lipca, 17:00
Patryk Dzidek 20, Miłosz Wądrzyk 63, Szymon Maj 74
Spartak Skawce 1-1 Dąb Paszkówka 19 lipca, 17:00
k. 1-3
Jacek Leśniak 80 - Kamil Graca 25

II runda - 25-26 lipca
Orzeł Wieprz - wolny los

Strzelec Budzów 1-0 Jałowiec Stryszawa 26 lipca, 17:00
Dominik Sergiel 86
Grom Grzechynia 2-6 Żuraw Krzeszów 26 lipca, 17:00
Michał Malina 2, 47 - Mariusz Górny 4, 60, 69, Grzegorz Bańdura 15, 27, Dawid Sumera 50
Czarni Koziniec 1-1 Żarek Barwałd Górny 25 lipca, 17:00
k. 3-1
Mateusz Zając 85 - Stanisław Rempała 45
Stanisławianka Stanisław Dolny 2-3 Korona Skawinki 25 lipca, 17:00
Karol Kołodziej 49, Kamil Rzepka 84 - Rafał Lempart 30, 56, Dawid Gielata 47
Orzeł Radocza 1-1 Leńczanka Leńcze 25 lipca, 17:00
k. 4-3
Marek Łopata 70 - Sékou Camara 58
Wikliniarz Woźniki 2-3 Huragan Inwałd 26 lipca, 16:00
Michał Kondak 49, Radosław Nowak 88 - Wojciech Stuglik 4, 30, Adam Bodzioch 70
Borowik Bachowice 2-2 Halniak Targanice 25 lipca, 15:00
k. 4-2
Łukasz Szczygieł 50, Dominik Ściera 78 - Kacper Fujawa 2, Konrad Nieciąg 18
Jubilat Izdebnik 1-4 Nadwiślanka Brzeźnica 25 lipca, 17:00
Alan Gerycz 65 - Daniel Morawski 11, Michał Rzeszótko 29, 70, Wiktor Piwowarczyk 90
Dąb Paszkówka 0-0 Wisła Łączany 26 lipca, 17:00
k. 6-5

III runda - 5 sierpnia

Strzelec Budzów 1-6 Żuraw Krzeszów 5 sierpnia, 18:30
Marek Daniel 33 - Grzegorz Bańdura 41, Mariusz Górny 58, 77, Bartłomiej Sałapatek 63, Szymon Barzycki 65, Krzysztof Ćwiertnia 85
Czarni Koziniec 0-3 Orzeł Radocza 5 sierpnia, 18:30
Krzysztof Kisiała 30, Marek Łopata 65, Jan Pustułka 80
Borowik Bachowice 1-2 Huragan Inwałd 5 sierpnia, 18:00
Patryk Dębski 43 - Kamil Kukuła 36, Mateusz Pietrzak 50
Korona Skawinki 2-2 Dąb Paszkówka 5 sierpnia, 18:00
k. 2-3
Krystian Chorąży 23, Przemysław Gielata 90 - Kamil Ignyś 61, Bartosz Król 82
Nadwiślanka Brzeźnica 3-0 Orzeł Wieprz 5 sierpnia, 18:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

IV runda - 12 sierpnia

Garbarz Zembrzyce 0-8 Beskid Andrychów 1 sierpnia, 17:00
Kamil Karcz 11, 66, 68, Filip Kasiński 65, Mariusz Sobala 80, Daniel Budka 90, Patryk Koim 90, Wiktor Kołodziej 90
Żuraw Krzeszów 2-4 Tempo Białka 12 sierpnia, 17:30
Szymon Barzycki 22, Mariusz Górny 60 - Michał Puzik 44, Jarosław Madziała 47, Hubert Basiura 61, Mateusz Balcer 85
Orzeł Radocza 2-1 Dąb Paszkówka 12 sierpnia, 17:30
Kacper Danek 80, Przemysław Danek 90 - Bartłomiej Pasierbek 61
Huragan Inwałd 0-2 Sokół Przytkowice 12 sierpnia, 17:30
Paweł Godawa 31, Sebastian Stróżyk 88
Sosnowianka Stanisław Dolny 1-3 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 12 sierpnia, 17:30
Sebastian Konopka 5 - Jakub Wilk 17, Rafał Daniel 72, 89
Nadwiślanka Brzeźnica 0-8 Orzeł Ryczów 12 sierpnia, 17:30
Klemens Drobniak 15, 53, Przemysław Porębski 28, 48, Grzegorz Kowalówka 32, Bartosz Kiełbus 39, Jakub Ptak 73, 85
Halniak Maków Podhalański 0-1 Babia Góra Sucha Beskidzka 12 sierpnia, 17:30
Robert Starowicz 27

V runda - 19 sierpnia
Orzeł Radocza - wolny los

Babia Góra Sucha Beskidzka 3-5 Tempo Białka 18 sierpnia, 17:30
Maciej Stróżak 23, Dawid Sumera 40, Przemysław Burliga 89 - Paweł Mentel 30, Jarosław Madziała 61, 90, Jan Woźny 71, 90
Sokół Przytkowice 2-2 Orzeł Ryczów 19 sierpnia, 17:30
k. 3-1
Tobiasz Piwowar 38, 87 - Bartłomiej Biela 31, Piotr Gołdowski 90
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0-3 Beskid Andrychów 19 sierpnia, 17:30
Daniel Budka 81, 88, Filip Kasiński 83 (k)

1/2 finału - 2 września

Orzeł Radocza 0-5 Tempo Białka 2 września, 17:00
Michał Puzik 25, 55, Kasjusz Piwowarczyk 50, Jan Woźny 60, Jarosław Madziała 70
Sokół Przytkowice 1-4 Beskid Andrychów 1 września, 17:00
Łukasz Waga 29 - Daniel Budka 40, Mariusz Sobala 43, Filip Kasiński 65, Artur Różycki 85

Finał - 23 września

Tempo Białka 2-2 Beskid Andrychów 23 września, 16:00
k. 0-2
Paweł Mentel 12, Michał Gruca 69 - Patryk Koim 39, Daniel Budka 50
w Białce

Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Bochnia)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Brzesko)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Chrzanów)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Gorlice)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Kraków)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Limanowa)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Myślenice)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Olkusz)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Oświęcim)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Podhale)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Wieliczka)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Żabno)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas