[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2019/2020, grupa: Małopolski ZPN - Nowy Sącz - Podhale

I runda - 10-11 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Spisz Krempachy 4-0 Unia Naprawa 11 sierpnia, 17:00
KS Chabówka 3-0 Lepietnica Klikuszowa 11 sierpnia, 18:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

II runda - 17-18 sierpnia
(Losowanie - 17 lipca 2019 - siedziba PPPN Nowy Targ)

Gronik Gronków 0-3 Podhale II Nowy Targ 28 sierpnia, 17:30
w pierwotnym terminie (18 sierpnia, 17:00) odwołany
Delta Pieniążkowice 5-4 Bór Dębno 18 sierpnia, 14:00
Skawianin Skawa 3-0 Spisz Krempachy 18 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wierchy Lasek 5-2 Przełęcz Łopuszna 18 sierpnia, 17:00
Krokus Pyzówka 1-9 Gorc Ochotnica 18 sierpnia, 16:00
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5-2 Janosik Sieniawa 11 sierpnia, 17:00
KS Chabówka 6-2 Grel Trute 18 sierpnia, 17:00

III runda - 11 września

Gorce Rdzawka 0-3 KS Zakopane 11 września, 17:00
Mateusz Bachleda 58, Janusz Matkowski 71, Celso 85
KS Chabówka 4-4 Zawrat Bukowina Tatrzańska 12 września, 17:00
k. 3-1
Krystian Pyka 13, 44, 63, Tadeusz Sumara 20 - Damian Janczy 32, Karol Chowaniec 40, Michał Stasik 73, Marcin Cudzich 87
Granit Czarna Góra 0-0 Wierchy Rabka Zdrój 25 września, 16:00
k. 2-4
Gorc Ochotnica 1-4 Podgórki Krauszów 11 września, 17:00
Jakub Piszczek 18 - Paweł Sojka 24, Paweł Miętus 28, Mateusz Hyc 30, 34
Babia Góra Lipnica Wielka 3-3 Jarmuta Szczawnica 10 września, 17:00
k. 3-2
Daniel Kucek 67, 90, Grzegorz Antosiak 85 - Michał Urban 13, 49, Wojciech Wiercioch 58
Zapora Kluszkowce 2-8 Lubań Maniowy 9 października, 16:00
Rafał Hagowski 60, 85 - Sebastian Kurowski 10, 20, 24, 26, 35, Patryk Duda 16, Bartłomiej Augustyn 44, Mateusz Pluta 80
w pierwotnym terminie (2 października, 16:00) odwołany
Huragan Waksmund 0-3 LKS Szaflary 11 września, 17:00
Kamil Mrowca 37, Florian Kamiński 76, Jan Gałdyn 84
Asy Zakopane 0-6 Watra Białka Tatrzańska 4 września, 17:30
Bartłomiej Mroszczak 13, Konrad Bukowski 28 (s), Johnny Gill 45, Krystian Dudek 80, Mariusz Zubek 85, 90
Podhale II Nowy Targ 5-1 Skawianin Skawa 18 września, 16:30
Robert Kacica 30, Juliusz Molis 53, 54, 64, Jakub Urbaś 85 - Tomasz Żądło 79
Szarotka Rokiciny Podhalańskie 5-1 Delta Pieniążkowice 18 września, 16:30
Łukasz Sularz 14, 65, Michał Wójciak 19, 47, Piotr Tokarczyk 70 - Paweł Mateja 54
Dunajec Ostrowsko 2-3 Orkan Raba Wyżna 18 września, 16:30
Władysław Żujew 8, Łukasz Brynczka 24 - Marcin Pałasz 31, Paweł Gromczak 35, Patryk Skawski 70
Wierchy Lasek 0-5 Podhale Nowy Targ 11 września, 17:00
Dawid Dynarek 29, Dariusz Zapotoczny 33 (k), Arkadiusz Lewiński 43, Mateusz Mianowany 59, Daniel Barbus 69
Biali Biały Dunajec 3-3 KS Łapsze Niżne 24 września, 16:30
k. 10-9
Bartosz Bryjak 25, Stanisław Staszel 38, Jakub Majerczyk 62 - Arkadiusz Topór 6, Janusz Stanek 74, Marek Chmiel 87
w pierwotnym terminie (18 września, 16:30) odwołany
Skalni Zaskale 1-0 Jordan Jordanów 17 września, 17:00
Nikodem Gacek 81
Lubań Tylmanowa 3-0 Wiatr Ludźmierz 19 września, 17:30
Bartosz Węglarz 8, Marcin Talarczyk 22, 67
Orawa Jabłonka 0-3 Czarni Czarny Dunajec 19 września, 16:30
(wo)
Dariusz Smutek 32, Damian Bełciak 55, Piotr Kasprzak 86 - Bolesław Wesołowski 25, Franciszek Kapuściarz 72
na boisku 3-2

IV runda - 9 października

KS Chabówka 1-1 KS Zakopane 9 października, 16:00
k. 5-4
Dariusz Nawara 25 - Janusz Matkowski 41
Podgórki Krauszów 1-6 Wierchy Rabka Zdrój 16 października, 16:00
Mateusz Truty 23 - Rafał Kościelniak 20, 31, 80, 82, Łukasz Dudzik 38, Karol Jurzec 79
Babia Góra Lipnica Wielka 1-2 Lubań Maniowy 16 października, 16:00
Wojciech Szczerba 66 - Marcinho 48, 90 (k)
LKS Szaflary 3-0 Watra Białka Tatrzańska 16 października, 16:00
(wo)
w pierwotnym terminie (9 października, 16:00) odwołany / w drugim terminie goście wycofali się z rozgrywek
Podhale II Nowy Targ 3-0 Szarotka Rokiciny Podhalańskie 9 października, 16:00
(wo)
Orkan Raba Wyżna 0-3 Podhale Nowy Targ 9 października, 16:00
Dariusz Zapotoczny 64, Tomasz Palonek 73, 87
Biali Biały Dunajec 4-2 Skalni Zaskale 23 października, 16:00
Bartosz Bryjak 52, 70, Piotr Karpiel 78 (k), Maciej Kliś 90 - Kamil Szeliga 3, 8
w pierwotnym terminie (16 października, 16:00) odwołany
Lubań Tylmanowa 3-0 Czarni Czarny Dunajec 16 października, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek

1/4 finału - 23 października

KS Chabówka - Wierchy Rabka Zdrój 14 marca, 15:00
(25) / w pierwotnym terminie (23 października, 15:30) odwołany
LKS Szaflary - Lubań Maniowy 7 marca, 11:00
(26) / w pierwotnym terminie (23 października, 15:30) odwołany
Podhale II Nowy Targ - Podhale Nowy Targ 14 marca, 15:00
(27) / w pierwotnym terminie (23 października, 15:30) odwołany
Biali Biały Dunajec - Lubań Tylmanowa
(28) / przełożony

1/2 finału

(29) / (25) - (26)
(30) / (27) - (28)

Finał

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas