[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2020/2021, grupa: Małopolski ZPN - Kraków

I runda - 25-26 lipca
(Losowanie - 3 lipca 2020, 13:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)
Cedronka Wola Radziszowska, Czarni 03 Grzegorzowice, Iskra Krzęcin, Jastrzębiec Książ Wielki, Kabel Kraków, Lotnik Kryspinów, Michałowianka Michałowice, Pogoń Skotniki (Kraków), Świt Krzeszowice, Wisła Czernichów - wolny los.

Ekler Baranówka 4-1 Wierzbowianka Wierzbno 26 lipca, 17:00
Konrad Poplatek ?, Łukasz Grabski ?, Dariusz Kałkus ?, ? - nieznany ?
Orzeł II Bębło 1-2 Szreniawa Koszyce 25 lipca, 17:00
Przemysław Serczyk 56 - Sebastian Noga 58, Dawid Dziadana 74
Polonia Wilczkowice 0-4 Płomień Kościelec 26 lipca, 17:00
(wo)
nieznany ? - Mateusz Ostrowski ?, ?, Tomasz Czarny ?, Michał Janik ?
na boisku 1-4
Słomniczanka II Słomniki 3-0 Wanda Nowa Huta (Kraków) 25 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
LKS Polanowice (k. Krakowa) 1-4 Galicja Raciborowice 26 lipca, 17:00
Łukasz Zalewski 23 - Wojciech Raźny 51, Karol Karpierz 59, Mateusz Karpierz 65, 72
Sparta Skrzeszowice 2-4 Prądniczanka II Kraków 25 lipca, 17:00
Szymon Żukowski 54, 77 - Szymon Zając 14, 71, Damian Błażowski 23, Hubert Wójcik 32
LKS Skała 2004 3-0 Strażak Goszcza 24 lipca, 18:00
(wo)
Tomasz Srebnicki 30, Paweł Srebnicki 47, Tomasz Katarzyński 90 - Andrzej Pierwoła 90
na boisku 3-1
Juvenia Prandocin 3-0 Spartak Wielkanoc-Gołcza 25 lipca, 17:00
(wo)
Mariusz Włodarczyk 69 - Artur Włodarczyk 66 (k), Adrian Peciak 75
na boisku 1-2
Olimpia Czaple Wielkie 2-6 Kosynierzy Łuczyce 26 lipca, 15:00
Niegoszowianka Niegoszowice 2-0 Iskra Czułów 26 lipca, 17:00
Paweł Olesiak 42, Grzegorz Musiał 54
Płomień Jerzmanowice 5-0 Dragon Szczyglice 25 lipca, 17:00
Dawid Zgoda 11, 50, Paweł Chochół 47, Damian Pomierny 82, Szczepan Tucharz 90
Sankowia Sanka 4-1 Wisła Rząska 26 lipca, 16:00
Dominik Kucia 6, Maciej Ferdek 15, Jakub Bień 48, Adrian Kuciel 51 - Michał Zieliński 64
Górzanka Nawojowa Góra 2-7 JKS Zelków 26 lipca, 17:00
Damian Sobczyk 57, Karol Stopa 84 - Paweł Wąchol 17, Mirosław Podgajny 21, 55, Patryk Szuba 43, 75, 78, Adrian Baran 82
Trzebol Wielkie Drogi 3-0 Płomień Kostrze (Kraków) 26 lipca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Tęcza Piekary 3-0 Wisła Jeziorzany 25 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Kaszowianka II Kaszów 3-0 Sokół Rybna 26 lipca, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Błękitni II Modlnica 8-2 Strażak Rączna 26 lipca, 17:00
Mihail Ivasiuc 23, Piotr Żurek 35, 41, Wojciech Grzybowski 43, Michał Hrabia 52, Marcin Tekieli 59, 62, Dawid Krężołek 79 - Michał Twaróg 11, Konrad Hajto 69
Błękitni Czułówek 0-9 Sportowiec Modlniczka 26 lipca, 17:00
Rafał Słota 36, 53, 64, Jarosław Bargieł 62, 75, 79, 86, Patryk Mikołajczak 73, Raúl Giménez-Carrillo 88
w Aleksandrowicach
Opatkowianka Opatkowice (Kraków) 0-2 Strzelcy Kraków 25 lipca, 14:00
Paweł Foltak 22, Sebastian Stachel 87
Bratniak Kraków 2-6 Rzozovia Rzozów 26 lipca, 17:00
Marouane Chalal 52, 77 - Łukasz Sady 32, 42, Rafał Kolbusz 44, Paweł Kutek 45, 59, Michał Skołyszewski 55
Dragoons Kraków 3-4 Bieżanowianka Kraków 25 lipca, 17:00
Vítor Pereira 7, 84, Flávio Nkola 27 - Jarosław Moroński 21, Konrad Łęcki 44, Adam Nogaj 54, Wołodymyr Myszko 75
Rafis Kraków 2-3 Gajowianka Gaj 25 lipca, 17:00
Skawinka II Skawina 2-2 Tramwaj Kraków 26 lipca, 16:00
k. 1-4
Konrad Horwat 41, Łukasz Biera 80 - Piotr Grygiel 10, Przemysław Lis 68
w Pozowicach
PKS Albertus Kraków 0-2 Podgórze Kraków 26 lipca, 17:00
Grzegorz Pater 64, Michał Kierot 79
KS Tyniec (Kraków) 0-3 Fairant Kraków 25 lipca, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Universum Kraków 0-8 Pychowianka Kraków 26 lipca, 17:00
Tomasz Piotrowski 9, 25, 43, Wacław Szwarc 16, Tomasz Miechówka 53, 80, Jakub Piasek 86, Wojciech Graboń 87

II runda - 1-2 sierpnia
(Losowanie - 3 lipca 2020, 13:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Juvenia Prandocin 1-1 Michałowianka Michałowice 1 sierpnia, 17:00
k. 4-2
Mariusz Włodarczyk 47 - Dawid Boczkowski 75
Kosynierzy Łuczyce 0-9 Galicja Raciborowice 2 sierpnia, 17:00
Michał Misiak 15, Rafał Siwiec 33, Paweł Jędryas 40, 44, Jarosław Kania 50, Wojciech Raźny 65, 70, Mateusz Karpierz 75, Tobiasz Kusia 80
LKS Skała 2004 2-4 Jastrzębiec Książ Wielki 1 sierpnia, 17:00
Paweł Srebnicki 82, Tomasz Srebnicki 90 - Damian Zyguła 10, Arkadiusz Krawiec 58, Patryk Kaźmierczyk 71, Grzegorz Wróblewski 87
Czarni 03 Grzegorzowice 0-3 Płomień Kościelec 2 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Słomniczanka II Słomniki 3-0 Prądniczanka II Kraków 1 sierpnia, 17:00
Kamil Łakomy 9, Mateusz Trzeciakiewicz 20, 83
Ekler Baranówka 7-2 Szreniawa Koszyce 2 sierpnia, 17:00
Piotr Kurowski 10, 24, 80, Michał Kącki 27, Bartosz Piwowar 63, Jędrzej Filipowicz 77, Konrad Chmiel 84 - Dawid Gwóźdź 6, Michał Gibała 58
Trzebol Wielkie Drogi 2-4 Błękitni II Modlnica 2 sierpnia, 17:00
Michał Kowalczyk 5, Paweł Urban 15 - Mateusz Synowski 20, Dawid Krężołek 69, 85, Mikołaj Maj 70
Wisła Czernichów 1-3 JKS Zelków 2 sierpnia, 17:00
Paweł Mackiewicz 85 - Sebastian Doliński 30, 56, Maciej Skotniczny 63
Niegoszowianka Niegoszowice 3-0 Lotnik Kryspinów 1 sierpnia, 17:00
Michał Pytel 65, 74, Kacper Dziedziak 88
Płomień Jerzmanowice 3-0 Tęcza Piekary 2 sierpnia, 17:00
(wo)
w Łazach; goście wycofali się z rozgrywek
Kaszowianka II Kaszów 1-6 Świt Krzeszowice 1 sierpnia, 17:00
Mateusz Hajduga 45 - Adam Noworyta 15, Piotr Deryniowski 19, Krzysztof Księżyc 50, Bartłomiej Machowski 70, 71, 78
w Krzeszowicach
Sankowia Sanka 3-1 Sportowiec Modlniczka 2 sierpnia, 17:00
Jakub Bień 25, Maciej Ferdek 28, Damian Bazarnik 75 - Raúl Giménez-Carrillo 7
Pogoń Skotniki (Kraków) 2-4 Gajowianka Gaj 1 sierpnia, 17:00
Dominik Kamiński 4, Łukasz Kopycki 37 - Marcin Gadocha 27, Maciej Kwiecień 57, 69, Krzysztof Foryś 90
Strzelcy Kraków 0-3 Cedronka Wola Radziszowska 2 sierpnia, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Fairant Kraków 0-6 Kabel Kraków 1 sierpnia, 17:00
Konrad Wieczorek 2, 16, Konrad Onderka 31 (s), Arkadiusz Wałaszek 47, 66, Grzegorz Grzesiak 69
Pychowianka Kraków 2-4 Podgórze Kraków 2 sierpnia, 17:00
Jakub Piasek 8, Tomasz Piotrowski 26 - Grzegorz Pater 6, 37, Wojciech Ochałek 41, Wojciech Graboń 68 (s)
Rzozovia Rzozów 5-1 Tramwaj Kraków 1 sierpnia, 17:00
Paweł Kutek 18, Łukasz Sekuła 19, Mateusz Sekuła 41, Rafał Kolbusz 56, Tomasz Baranik 78 - Adam Brzeźniak 59
Iskra Krzęcin 3-2 Bieżanowianka Kraków 2 sierpnia, 17:00
Patryk Kowalówka 16, Kamil Sekuła 36, 77 - Paweł Sikora 6, Michał Kukla 56

III runda - 18-19 sierpnia
(Losowanie - 3 lipca 2020, 13:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Ekler Baranówka 1-6 Hutnik II Kraków 19 sierpnia, 17:00
Kamil Kaczmarczyk 65 - Sebastian Maderak 36, Łukasz Kędziora 45 (k), Paskal Zgierski 48, Igor Pawela 53, Jakub Ogarek 75, Kamil Oleś 83
Galicja Raciborowice 5-1 Orzeł Iwanowice 18 sierpnia, 17:00
Wojciech Herian 10, Jarosław Kania 14, 85, Mateusz Jeleń 38, Paweł Jarosz 80 - Piotr Ciszewski 16
Słomniczanka II Słomniki 4-1 Grębałowianka Kraków 19 sierpnia, 17:00
Wojciech Szewczyk 10, Marcin Kleczkiewicz 23, Piotr Rojek 60, Damian Czyżowski 64 - Wojciech Sawicki 21
Orzeł Bębło 3-3 Zieleńczanka Zielonki 18 sierpnia, 17:30
k. 4-3
Mateusz Górka 49, Grzegorz Suszek 55, Bartłomiej Grabowski 68 - Ueliton 6, 47, Karol Chrząstowski 21
Jastrzębiec Książ Wielki 1-3 TS Węgrzce 19 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Przeździk 40 - Krzysztof Koselak 28, 90, Michał Spasiuk 85
Juvenia Prandocin 2-2 LKS Niedźwiedź 18 sierpnia, 17:00
k. 2-4
Dawid Konieczny 51, Mariusz Włodarczyk 84 - Kamil Klęk 14, Artur Cieślik 75
Płomień Kościelec 0-3 Proszowianka Proszowice 19 sierpnia, 17:00
Mateusz Król 35, Michał Bździuła 39, Paweł Wasilewski 44
Sankowia Sanka 0-6 Prądniczanka Kraków 18 sierpnia, 17:00
Bartłomiej Podkowa 1, Jan Paszkiewicz 9, 49, Krzysztof Grudnik 18, Mateusz Przesławski 70, Andrzej Kawa 76
Świt Krzeszowice 3-1 Kmita Zabierzów 19 sierpnia, 17:00
Paweł Koczwara 78, 80, Wojciech Jedynak 90 - Jan Pawlak 30
Błękitni II Modlnica 2-3 Błękitni Modlnica 18 sierpnia, 18:00
Płomień Jerzmanowice 3-0 Piast Wołowice 19 sierpnia, 17:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
JKS Zelków 3-6 Kaszowianka Kaszów 18 sierpnia, 17:00
Sebastian Leśko 23 (s), Patryk Szuba 44, 67 - Krystian Kozieł 5, 87, 88, Dawid Sotwin 13, Dawid Gala 39, Mateusz Grzesiak 64
Niegoszowianka Niegoszowice 2-6 Bronowianka Kraków 19 sierpnia, 17:00
Grzegorz Musiał 27, Tomasz Gęsiorek 43 - Maciej Skawina 3, 30, Marcin Gzyl 21, Jakub Urbański 25, Mateusz Kapusta 50, 60
Orlęta Rudawa 2-2 Lot Balice 18 sierpnia, 18:00
k. 4-2
Michał Całek 21, Dominik Dąbek 23 - Karol Kofin 32, Maciej Widlarz 47
Rzozovia Rzozów 0-10 Radziszowianka Radziszów 19 sierpnia, 17:00
Karol Kurek 8, Tomasz Pakosz 10, 26, Adam Jasiołek 33, Bartłomiej Pająk 52, 59, 71, 78, 82, Dawid Węgrzyn 73
Podgórze Kraków 0-5 Prokocim Kraków 18 sierpnia, 17:30
Patryk Stankiewicz 17, Daniel Nowak 45, 81, Bartosz Wzorek 77, Karol Sierant 84
Gajowianka Gaj 2-2 Dąbski KS Kraków 19 sierpnia, 17:00
k. 4-5
Maciej Kwiecień 27, Kamil Gadocha 58 - Marcin Cynk 23, Grzegorz Noga 75
Zwierzyniecki KS Kraków 3-5 Garbarnia II Kraków 18 sierpnia, 17:00
Adam Woźniak 44, Jarosław Dziura 56, Paweł Koczwara 78 - Kamil Kowalczyk 11, Dawid Grzesiak 19, 41, Bartłomiej Polak 80, Filip Sarga 90
Kabel Kraków 2-7 Wieczysta Kraków 19 sierpnia, 17:45
Konrad Wieczorek 18, Grzegorz Grzesiak 79 (k) - Damian Buras 15 (k), 65 (k), 83, Patryk Zieliński 38, 40, Damian Guzik 61, 67
Iskra Krzęcin 2-3 KS Borek (Kraków) 18 sierpnia, 17:00
Tomasz Ziarko 19, 31 - Damian Warchoł 18, 75, 89
Cedronka Wola Radziszowska 3-3 Nadwiślan Kraków 19 sierpnia, 17:45
k. 4-2
Kamil Myśliwiec 16, Nurudeen Marcelo 54, 69 - Paweł Tokarz 45, Marcin Smoleń 48, Łukasz Szymański 73

IV runda - 1-2 września
(Losowanie - 3 lipca 2020, 13:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)
Prokocim Kraków - wolny los

Prądniczanka Kraków 1-1 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 września, 18:10
k. 2-4
Tomasz Florek 88 - Mark Assinor 90
Słomniczanka II Słomniki 2-4 Słomniczanka Słomniki 2 września, 17:00
Błękitni Modlnica 1-3 Clepardia Kraków 1 września, 17:00
Szymon Windys 76 - Damian Matyja 55, Konrad Łucarz 82, Arkadiusz Chlebowski 90
Płomień Jerzmanowice 0-6 TS Węgrzce 2 września, 17:00
Patryk Moskal 38, Karol Jurzec 43, Piotr Tarczoń 49, 50, 74, Andrij Piszczewskij 58
Galicja Raciborowice 2-2 Świt Krzeszowice 1 września, 17:00
k. 6-5
Damian Lis 20, Tobiasz Kusia 68 - Krzysztof Księżyc 52, 84
LKS Niedźwiedź 1-5 Proszowianka Proszowice 2 września, 17:30
Jan Marek 13 - Krzysztof Bździuła 8, 60, Piotr Dębski 21, Kacper Kwiecień 63, Leon Manaserjan 86
Orzeł Bębło 2-6 Hutnik II Kraków 1 września, 17:00
Paweł Michalski 10, Michał Nawrocki 89 (k) - Krystian Lelek 10, Patryk Matysek 56, Bartłomiej Gierek 73, Adrian Wójcik 83, 84, 85
Wieczysta Kraków 8-0 Skawinka Skawina 2 września, 17:00
Sławomir Peszko 7, 13, Paweł Czajka 18 (s), Radosław Majewski 31, Krzysztof Szewczyk 35, Piotr Madejski 55, Dariusz Gawęcki 66, Adrian Frańczak 82 (k)
Cedronka Wola Radziszowska 0-3 Wiślanie Jaśkowice 2 września, 17:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Garbarnia II Kraków 2-0 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 1 września, 17:00
Filip Sarga 7, Dominik Zalejski 22
KS Borek (Kraków) 0-0 Bronowianka Kraków 2 września, 17:00
k. 4-3
Dąbski KS Kraków 2-0 Radziszowianka Radziszów 1 września, 17:00
Kamil Ogonek 15, Mateusz Jędrysiak 43
Orlęta Rudawa 2-2 Kaszowianka Kaszów 2 września, 17:00
k. 3-1
Filip Bentkowski 7 (s), Damian Gorawski 80 - Sebastian Leśko 83, Dawid Sotwin 90

V runda - 16 września
(Losowanie - 3 lipca 2020, 13:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Dąbski KS Kraków 0-5 Cracovia II 16 września, 16:30
Remigiusz Biernat 7, Robert Ożóg 34, Vinícius Ferreira 65, 89, Tomasz Bała 84
TS Węgrzce 2-2 Jutrzenka Giebułtów 16 września, 16:30
k. 2-1
Daniel Chuchro 20, Andrij Piszczewśkyj 52 - Michał Romuzga 25, Patryk Michniak 43
KS Borek (Kraków) 3-0 Proszowianka Proszowice 15 września, 16:30
(wo)
nie odbył się
Garbarnia II Kraków 3-2 Słomniczanka Słomniki 16 września, 16:30
Filip Sarga 19, 65, Damian Zięba 76 (k) - Adrian Podyma 25, Dawid Kasza 74 (k)
Wieczysta Kraków 4-1 Wiślanie Jaśkowice 16 września, 16:30
Radosław Majewski 43, Emmanuel Kumah 51, 55, Sławomir Peszko 71 - Monsuru Adisa 61
Galicja Raciborowice 2-4 Hutnik II Kraków 16 września, 16:30
Mateusz Jeleń 45 (k), Jarosław Kania 45 - Szymon Hajduk 24, Mateusz Reczulski 40, 75, 77
Prokocim Kraków 2-1 Clepardia Kraków 15 września, 16:30
Karol Sierant 27 (k), Wiktor Rolski 45 - Mateusz Błasiak 10
Orlęta Rudawa 0-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 16 września, 16:30
Szymon Pietrzyk 40, 55, Oskar Świeca 53, Paweł Zawrzykraj 60, Andrzej Bandura 68

1/4 finału - 30 września
(Losowanie - 3 lipca 2020, 13:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Prokocim Kraków 1-2 Hutnik II Kraków 30 września, 16:00
Grzegorz Cebula 50 - Kamil Sobala 55, 83
Wieczysta Kraków 11-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 30 września, 16:00
Patryk Kura 3, Adrian Frańczak 11, Radosław Majewski 13, 72, 74, Sławomir Peszko 23, 33, 55, 58, Krzysztof Szewczyk 24, Łukasz Skrzypek 83
TS Węgrzce 2-2 Garbarnia II Kraków 29 września, 16:00
k. 7-8
Piotr Tarczoń 37, Andrij Piszczewśkyj 80 - Patryk Paczka 47, Konrad Wąsik 70
KS Borek (Kraków) 0-3 Cracovia II 30 września, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek

1/2 finału - 14 października
(Losowanie - 3 lipca 2020, 13:00 - siedziba Małopolskiego ZPN)

Garbarnia II Kraków 1-1 Cracovia II 14 października, 15:30
k. 3-4
Kamil Kowalczyk 38 - Kacper Nowicki 21
Hutnik II Kraków 3-8 Wieczysta Kraków 14 października, 15:30
Abdallah Hafez 15, Szymon Hajduk 20, Krzysztof Kalemba 74 (s) - Sławomir Peszko 9, 59, Piotr Madejski 13, Patryk Kołodziej 25, Radosław Majewski 46, 56 (k), Krzysztof Szewczyk 65, 67

Finał - 28 października

Wieczysta Kraków 4-0 Cracovia II 28 października, 14:00
Radosław Majewski 25, 73, Krzysztof Szewczyk 26, Dawid Jampich 77
w Krakowie; na stadionie Wieczystej

Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN)

Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Bochnia)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Brzesko)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Chrzanów)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Gorlice)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Limanowa)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Myślenice)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Nowy Sącz)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Olkusz)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Oświęcim)
Puchar Polski 2019/2020 (Małopolski ZPN - Podhale)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Tarnów)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Wadowice)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Wieliczka)
Puchar Polski 2020/2021 (Małopolski ZPN - Żabno)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas