[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2020/2021, grupa: małopolska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Football Success Academy Kraków 18 46 15 1 2 82-31 7 1 1 45-21 8 0 1 37-10
2.  Bronowianka Kraków 18 42 14 0 4 102-24 6 0 3 45-12 8 0 1 57-12
3.  Górnik Wieliczka 18 37 12 1 5 53-27 6 0 3 35-15 6 1 2 18-12
4.  Prądniczanka II Kraków 18 35 11 2 5 57-33 5 1 3 31-19 6 1 2 26-14
5.  Pogorzanka Pogorzyce 18 31 10 1 7 38-30 6 0 3 18-11 4 1 4 20-19
6.  Olimpia Osieczany 18 27 8 3 7 40-54 4 1 4 24-18 4 2 3 16-36
7.  Uran Łukowica 18 21 6 3 9 48-51 2 3 4 23-19 4 0 5 25-32
8.  Tempo Białka 18 17 5 2 11 27-48 2 1 6 13-23 3 1 5 14-25
9.  Burza Roczyny 18 4 1 1 16 23-78 0 0 9 4-36 1 1 7 19-42
10.  Victoria Zalas 18 3 1 0 17 20-114 0 0 9 13-65 1 0 8 7-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Football Success Academy Kraków    1-6 3-0 3-2 4-1 3-3 8-5 8-0 5-3 10-1 
 2 Bronowianka Kraków1-4     1-2 3-0* 4-1 18-0 3-4 7-1 3-0* 5-0 
 3 Górnik Wieliczka1-2 2-6     0-3 5-0 5-0 3-2 2-0 6-1 11-1 
 4 Prądniczanka II Kraków5-1 0-6 0-2     2-1 3-3 9-1 2-5 7-0 3-0* 
 5 Pogorzanka Pogorzyce1-3 1-5 2-1 1-2     4-0 3-0* 1-0 2-0 3-0* 
 6 Olimpia Osieczany1-6 3-1 2-2 0-2 0-2     1-4 2-0 7-0 8-1 
 7 Uran Łukowica0-4 3-4 0-1 2-2 1-1 1-5     1-1 10-0 5-1 
 8 Tempo Białka0-5 2-7 1-2 3-4 1-2 1-2 2-1     0-0 3-0* 
 9 Burza Roczyny1-4 0-11 1-3 0-5 0-3 0-1 1-5 0-1     1-3 
 10 Victoria Zalas0-8 0-11 2-5 2-6 2-9 1-2 2-3 2-6 2-15     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Football Success Academy Kraków 8-5 Uran Łukowica 29 sierpnia, 14:00
Górnik Wieliczka 2-0 Tempo Białka 30 sierpnia, 16:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-5 Bronowianka Kraków 30 sierpnia, 11:00
Burza Roczyny 0-1 Olimpia Osieczany 29 sierpnia, 17:00
Victoria Zalas 2-6 Prądniczanka II Kraków 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Uran Łukowica 1-5 Olimpia Osieczany 31 października, 11:00
Bronowianka Kraków 3-0 Burza Roczyny 6 września, 13:30
(wo)
goście nie dojechali
Victoria Zalas 2-9 Pogorzanka Pogorzyce 5 września, 11:00
Tempo Białka 3-4 Prądniczanka II Kraków 6 września, 17:00
Football Success Academy Kraków 3-0 Górnik Wieliczka 6 września, 17:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Górnik Wieliczka 3-2 Uran Łukowica 13 września, 15:30
Prądniczanka II Kraków 5-1 Football Success Academy Kraków 12 września, 15:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-0 Tempo Białka 13 września, 11:00
Burza Roczyny 1-3 Victoria Zalas 12 września, 16:00
Olimpia Osieczany 3-1 Bronowianka Kraków 13 września, 16:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Uran Łukowica 3-4 Bronowianka Kraków 20 września, 16:00
Victoria Zalas 1-2 Olimpia Osieczany 19 września, 16:00
Tempo Białka 0-0 Burza Roczyny 20 września, 16:00
Football Success Academy Kraków 4-1 Pogorzanka Pogorzyce 19 września, 11:00
Górnik Wieliczka 0-3 Prądniczanka II Kraków 19 września, 13:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Prądniczanka II Kraków 9-1 Uran Łukowica 26 września, 17:00
Pogorzanka Pogorzyce 2-1 Górnik Wieliczka 26 września, 11:00
Burza Roczyny 1-4 Football Success Academy Kraków 26 września, 12:00
Olimpia Osieczany 2-0 Tempo Białka 26 września, 11:00
Victoria Zalas 0-11 Bronowianka Kraków 31 października, 10:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Uran Łukowica 5-1 Victoria Zalas 8 listopada, 11:00
Tempo Białka 2-7 Bronowianka Kraków 4 października, 16:00
Football Success Academy Kraków 3-3 Olimpia Osieczany 3 października, 13:30
Górnik Wieliczka 6-1 Burza Roczyny 3 października, 13:00
Prądniczanka II Kraków 2-1 Pogorzanka Pogorzyce 15 listopada, 15:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Uran Łukowica 11 października, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Burza Roczyny 0-5 Prądniczanka II Kraków 7 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (10 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Osieczany 2-2 Górnik Wieliczka 11 października, 15:00
Bronowianka Kraków 1-4 Football Success Academy Kraków 11 października, 16:00
Victoria Zalas 2-6 Tempo Białka 10 października, 15:30

Kolejka 8 - 17-18 października

Uran Łukowica 1-1 Tempo Białka 15 listopada, 13:30
Football Success Academy Kraków 10-1 Victoria Zalas 17 października, 12:30
Górnik Wieliczka 2-6 Bronowianka Kraków 17 października, 13:00
Prądniczanka II Kraków 3-3 Olimpia Osieczany 17 października, 16:45
Pogorzanka Pogorzyce 2-0 Burza Roczyny 31 października, 11:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Burza Roczyny 1-5 Uran Łukowica 24 października, 13:00
Olimpia Osieczany 0-2 Pogorzanka Pogorzyce 24 października, 11:00
Bronowianka Kraków 3-0 Prądniczanka II Kraków 24 października, 15:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Victoria Zalas 2-5 Górnik Wieliczka 24 października, 15:00
Tempo Białka 0-5 Football Success Academy Kraków 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 10-11 kwietnia

Prądniczanka II Kraków 3-0 Victoria Zalas 13 czerwca, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 14:30) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali
Uran Łukowica 0-4 Football Success Academy Kraków 13 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Tempo Białka 1-2 Górnik Wieliczka 13 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Bronowianka Kraków 4-1 Pogorzanka Pogorzyce 13 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (11 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Olimpia Osieczany 7-0 Burza Roczyny 12 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 11 - 17-18 kwietnia

Olimpia Osieczany 1-4 Uran Łukowica 20 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Burza Roczyny 0-11 Bronowianka Kraków 20 czerwca, 11:00
Pogorzanka Pogorzyce 3-0 Victoria Zalas 20 czerwca, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie goście nie dojechali
Prądniczanka II Kraków 2-5 Tempo Białka 20 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Wieliczka 1-2 Football Success Academy Kraków 20 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (18 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Kolejka 12 - 24-25 kwietnia

Uran Łukowica 0-1 Górnik Wieliczka 25 kwietnia, 14:00
Football Success Academy Kraków 3-2 Prądniczanka II Kraków 24 kwietnia, 11:00
Tempo Białka 1-2 Pogorzanka Pogorzyce 25 kwietnia, 11:00
Victoria Zalas 2-15 Burza Roczyny 25 kwietnia, 12:00
Bronowianka Kraków 18-0 Olimpia Osieczany 19 maja, 18:00

Kolejka 13 - 1-2 maja

Bronowianka Kraków 3-4 Uran Łukowica 1 maja, 15:00
Olimpia Osieczany 8-1 Victoria Zalas 1 maja, 11:00
Burza Roczyny 0-1 Tempo Białka 2 maja, 11:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-3 Football Success Academy Kraków 2 maja, 14:00
Prądniczanka II Kraków 0-2 Górnik Wieliczka 1 maja, 16:00

Kolejka 14 - 8-9 maja

Bronowianka Kraków 5-0 Victoria Zalas 8 maja, 17:00
Uran Łukowica 2-2 Prądniczanka II Kraków 9 maja, 16:00
Górnik Wieliczka 5-0 Pogorzanka Pogorzyce 9 maja, 13:00
Football Success Academy Kraków 5-3 Burza Roczyny 9 maja, 15:00
Tempo Białka 1-2 Olimpia Osieczany 11 maja, 18:00

Kolejka 15 - 15-16 maja

Victoria Zalas 2-3 Uran Łukowica 15 maja, 11:00
Bronowianka Kraków 7-1 Tempo Białka 15 maja, 17:00
Olimpia Osieczany 1-6 Football Success Academy Kraków 15 maja, 11:00
Burza Roczyny 1-3 Górnik Wieliczka 16 maja, 11:00
Pogorzanka Pogorzyce 1-2 Prądniczanka II Kraków 9 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 15:00) odwołany

Kolejka 16 - 22-23 maja

Uran Łukowica 1-1 Pogorzanka Pogorzyce 23 maja, 16:00
Prądniczanka II Kraków 7-0 Burza Roczyny 23 maja, 11:00
Górnik Wieliczka 5-0 Olimpia Osieczany 22 maja, 16:00
Football Success Academy Kraków 1-6 Bronowianka Kraków 22 maja, 15:00
Tempo Białka 3-0 Victoria Zalas 23 maja, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 17 - 29-30 maja

Tempo Białka 2-1 Uran Łukowica 30 maja, 11:00
Victoria Zalas 0-8 Football Success Academy Kraków 30 maja, 18:00
Bronowianka Kraków 1-2 Górnik Wieliczka 30 maja, 18:00
Olimpia Osieczany 0-2 Prądniczanka II Kraków 30 maja, 16:00
Burza Roczyny 0-3 Pogorzanka Pogorzyce 29 maja, 12:00

Kolejka 18 - 5-6 czerwca

Uran Łukowica 10-0 Burza Roczyny 6 czerwca, 14:00
Pogorzanka Pogorzyce 4-0 Olimpia Osieczany 16 czerwca, 18:00
Prądniczanka II Kraków 0-6 Bronowianka Kraków 5 czerwca, 14:00
Górnik Wieliczka 11-1 Victoria Zalas 6 czerwca, 13:00
Football Success Academy Kraków 8-0 Tempo Białka 6 czerwca, 14:00

Keeza III liga kobiet 2020/2021 (IV)

Keeza IV liga kobiet 2020/2021 (lubelska)
IV liga kobiet 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga kobiet 2020/2021 (świętokrzyska)

V liga kobiet 2020/2021 (małopolska (wschód))
V liga kobiet 2020/2021 (małopolska (zachód))

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas