[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Keeza IV liga kobiet 2020/2021, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MOSiR Lubartów 14 42 14 0 0 87-8 7 0 0 34-4 7 0 0 53-4
2.  AZS PSW Biała Podlaska 14 28 9 1 4 76-22 5 0 2 36-8 4 1 2 40-14 2 3 1 0 1 9-6
3.  Unia II Lublin 14 28 9 1 4 36-40 4 1 2 16-16 5 0 2 20-24 2 3 1 0 1 6-9
4.  Perły Lublin 14 19 6 1 7 42-39 4 0 3 27-23 2 1 4 15-16
5.  Kinga Krasnystaw 14 17 5 2 7 27-38 2 1 4 12-19 3 1 3 15-19
6.  KS Kraśnik 14 15 5 0 9 19-33 3 0 4 13-17 2 0 5 6-16
7.  Aleksandria Aleksandrów 14 13 4 1 9 24-56 1 1 5 13-27 3 0 4 11-29
8.  LKS Wierzchowiska 14 3 1 0 13 9-84 1 0 6 5-50 0 0 7 4-34

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 MOSiR Lubartów    4-3 12-1 4-0 2-0 1-0 3-0* 8-0 
 2 AZS PSW Biała Podlaska0-3*     6-1 2-3 7-0 3-0* 15-1 3-0* 
 3 Unia II Lublin1-10 5-3     2-0 1-1 4-0 0-2 3-0 
 4 Perły Lublin2-6 1-6 4-6     5-2 6-2 7-0 2-1 
 5 Kinga Krasnystaw1-7 2-2 0-1 3-1     1-3 1-3 4-2 
 6 KS Kraśnik0-6 1-5 0-4 3-0 1-2     3-0* 5-0 
 7 Aleksandria Aleksandrów0-9 1-7 1-4 1-1 1-4 0-1     9-1 
 8 LKS Wierzchowiska0-12 0-14 1-3 1-10 2-6 1-0 0-5     

Kolejka 1 - 5-6 września

AZS PSW Biała Podlaska 15-1 Aleksandria Aleksandrów 4 września, 17:00
Kinga Krasnystaw 3-1 Perły Lublin 6 września, 14:30
LKS Wierzchowiska 1-3 Unia II Lublin 6 września, 17:00
KS Kraśnik 0-6 MOSiR Lubartów 6 września, 11:00

Kolejka 2 - 12-13 września

Aleksandria Aleksandrów 0-9 MOSiR Lubartów 13 września, 13:00
Unia II Lublin 4-0 KS Kraśnik 12 września, 15:30
Perły Lublin 2-1 LKS Wierzchowiska 13 września, 16:00
AZS PSW Biała Podlaska 7-0 Kinga Krasnystaw 13 września, 16:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Kinga Krasnystaw 1-3 Aleksandria Aleksandrów 20 września, 14:30
LKS Wierzchowiska 0-14 AZS PSW Biała Podlaska 20 września, 11:00
KS Kraśnik 3-0 Perły Lublin 20 września, 11:00
MOSiR Lubartów 12-1 Unia II Lublin 19 września, 16:00

Kolejka 4 - 26-27 września

Aleksandria Aleksandrów 1-4 Unia II Lublin 26 września, 16:00
Perły Lublin 2-6 MOSiR Lubartów 26 września, 13:30
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 KS Kraśnik 24 października, 12:00
(wo)
nie odbył się
Kinga Krasnystaw 4-2 LKS Wierzchowiska 25 października, 12:00

Kolejka 5 - 3-4 października

LKS Wierzchowiska 0-5 Aleksandria Aleksandrów 3 października, 14:00
KS Kraśnik 1-2 Kinga Krasnystaw 4 października, 11:00
MOSiR Lubartów 4-3 AZS PSW Biała Podlaska 3 października, 15:00
Unia II Lublin 2-0 Perły Lublin 25 października, 19:00
w pierwotnym terminie (3 października, 14:00) odwołany

Kolejka 6 - 10-11 października

Aleksandria Aleksandrów 1-1 Perły Lublin 11 października, 15:00
AZS PSW Biała Podlaska 6-1 Unia II Lublin 14 października, 11:00
Kinga Krasnystaw 1-7 MOSiR Lubartów 11 października, 14:00
LKS Wierzchowiska 1-0 KS Kraśnik 11 października, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 października

KS Kraśnik 3-0 Aleksandria Aleksandrów 18 października, 11:00
(wo)
nie odbył się
MOSiR Lubartów 8-0 LKS Wierzchowiska 17 października, 15:00
Perły Lublin 1-6 AZS PSW Biała Podlaska 18 października, 18:30
Kinga Krasnystaw 0-1 Unia II Lublin 18 października, 14:30

Kolejka 8 - 17-18 kwietnia

Aleksandria Aleksandrów 1-7 AZS PSW Biała Podlaska 23 maja, 17:00
Perły Lublin 5-2 Kinga Krasnystaw 16 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (19 czerwca, 12:00) odwołany
Unia II Lublin 3-0 LKS Wierzchowiska 22 maja, 12:00
MOSiR Lubartów 1-0 KS Kraśnik 22 maja, 16:00

Kolejka 9 - 24-25 kwietnia

MOSiR Lubartów 3-0 Aleksandria Aleksandrów 25 kwietnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
KS Kraśnik 0-4 Unia II Lublin 25 kwietnia, 11:00
LKS Wierzchowiska 1-10 Perły Lublin 24 kwietnia, 14:00
Kinga Krasnystaw 2-2 AZS PSW Biała Podlaska 25 kwietnia, 11:30

Kolejka 10 - 8-9 maja

Aleksandria Aleksandrów 1-4 Kinga Krasnystaw 9 maja, 15:00
AZS PSW Biała Podlaska 3-0 LKS Wierzchowiska 8 maja, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Perły Lublin 6-2 KS Kraśnik 8 maja, 17:15
Unia II Lublin 1-10 MOSiR Lubartów 9 maja, 11:00

Kolejka 11 - 15-16 maja

Unia II Lublin 0-2 Aleksandria Aleksandrów 15 maja, 16:00
MOSiR Lubartów 4-0 Perły Lublin 16 maja, 16:00
KS Kraśnik 1-5 AZS PSW Biała Podlaska 16 maja, 11:00
LKS Wierzchowiska 2-6 Kinga Krasnystaw 16 maja, 15:00

Kolejka 12 - 29-30 maja

Aleksandria Aleksandrów 9-1 LKS Wierzchowiska 30 maja, 17:00
Kinga Krasnystaw 1-3 KS Kraśnik 30 maja, 11:30
AZS PSW Biała Podlaska 0-3 MOSiR Lubartów 20 czerwca, 14:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z organizacji meczu
Perły Lublin 4-6 Unia II Lublin 30 maja, 16:00

Kolejka 13 - 5-6 czerwca

Perły Lublin 7-0 Aleksandria Aleksandrów 6 czerwca, 16:00
Unia II Lublin 5-3 AZS PSW Biała Podlaska 9 czerwca, 19:00
MOSiR Lubartów 2-0 Kinga Krasnystaw 5 czerwca, 16:00
KS Kraśnik 5-0 LKS Wierzchowiska 6 czerwca, 11:00

Kolejka 14 - 12-13 czerwca

Unia II Lublin 1-1 Kinga Krasnystaw 13 czerwca, 19:00
Aleksandria Aleksandrów 0-1 KS Kraśnik 12 czerwca, 16:00
LKS Wierzchowiska 0-12 MOSiR Lubartów 12 czerwca, 16:00
AZS PSW Biała Podlaska 2-3 Perły Lublin 23 czerwca, 18:30

Keeza III liga kobiet 2020/2021 (IV)

IV liga kobiet 2020/2021 (małopolska)
IV liga kobiet 2020/2021 (podkarpacka)
IV liga kobiet 2020/2021 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas