[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2020/2021, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Resovia II 11 31 10 1 0 35-5 5 0 0 21-3 5 1 0 14-2
2.  Sanovia Lesko 11 21 6 3 2 20-14 2 2 1 11-5 4 1 1 9-9
3.  Olimpia Pysznica 12 19 6 1 5 31-14 4 0 2 18-7 2 1 3 13-7
4.  Inter Gnojnica 12 13 3 4 5 14-23 3 2 1 5-3 0 2 4 9-20
5.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 10 11 3 2 5 16-23 1 2 3 8-14 2 0 2 8-9
6.  Korona Tuchla 12 10 3 1 8 18-33 1 0 5 8-21 2 1 3 10-12
7.  GKS Majdan Sieniawski 12 8 2 2 8 9-31 0 1 5 3-16 2 1 3 6-15
GKS Majdan Sieniawski wycofał się z rozgrywek po 9. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Resovia II    6-0 2-1 4-1 6-1 3-0* 
 2 Sanovia Lesko1-1     2-0 6-1 2-2 0-1 
 3 Olimpia Pysznica1-2 2-3     2-0 6-2 2-0 5-0 
 4 Inter Gnojnica0-3 0-0 0-0     1-0 1-0 3-0* 
 5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne0-3 1-2 2-1 3-3     1-4 1-1 
 6 Korona Tuchla0-4 0-1 1-8 2-1 2-3     3-4 
 7 GKS Majdan Sieniawski0-1 0-3* 0-3* 3-3 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: Korona Tuchla.
 
Olimpia Pysznica 5-0 GKS Majdan Sieniawski 24 października, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-3 Resovia II 6 września, 17:30
Sanovia Lesko 6-1 Inter Gnojnica 5 września, 11:00

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: GKS Majdan Sieniawski.
 
Inter Gnojnica 1-0 Korona Tuchla 12 września, 15:00
Resovia II 6-0 Sanovia Lesko 13 września, 11:00
Olimpia Pysznica 6-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 13 września, 10:30

Kolejka 3 - 19-20 września

Pauza: Inter Gnojnica.
 
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 GKS Majdan Sieniawski 20 września, 11:00
Sanovia Lesko 2-0 Olimpia Pysznica 19 września, 11:00
Korona Tuchla 0-4 Resovia II 20 września, 13:00

Kolejka 4 - 26-27 września

Pauza: Resovia II.
 
GKS Majdan Sieniawski 3-3 Inter Gnojnica 26 września, 16:00
Olimpia Pysznica 2-0 Korona Tuchla 27 września, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-2 Sanovia Lesko 27 września, 14:00

Kolejka 5 - 3-4 października

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
Sanovia Lesko 0-1 GKS Majdan Sieniawski 31 października, 11:00
w pierwotnym terminie (3 października, 11:00) odwołany
Korona Tuchla 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 24 października, 14:00
Inter Gnojnica 0-3 Resovia II 4 października, 15:00

Kolejka 6 - 10-11 października

Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne.
 
GKS Majdan Sieniawski 0-1 Resovia II 10 października, 15:00
Olimpia Pysznica 2-0 Inter Gnojnica 10 października, 12:00
Sanovia Lesko 2-2 Korona Tuchla 10 października, 11:00

Kolejka 7 - 17-18 października

Pauza: Sanovia Lesko.
 
Korona Tuchla 3-4 GKS Majdan Sieniawski 17 października, 11:00
Inter Gnojnica 1-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 31 października, 11:30
Olimpia Pysznica 1-2 Resovia II 31 października, 10:00

Kolejka 8 - 8-9 maja

Pauza: Korona Tuchla.
 
GKS Majdan Sieniawski 0-3 Olimpia Pysznica
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek przed drugim terminem meczu (2 czerwca, 17:30)
Resovia II - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 9 maja, 15:00
Inter Gnojnica 0-0 Sanovia Lesko 8 maja, 17:00

Kolejka 9 - 15-16 maja

Pauza: GKS Majdan Sieniawski.
 
Korona Tuchla 2-1 Inter Gnojnica 15 maja, 16:00
Sanovia Lesko 1-1 Resovia II 15 maja, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-1 Olimpia Pysznica 16 maja, 11:00

Kolejka 10 - 22-23 maja

Pauza: Inter Gnojnica.
 
GKS Majdan Sieniawski 0-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne
(wo)
Olimpia Pysznica 2-3 Sanovia Lesko 22 maja, 11:00
Resovia II 6-1 Korona Tuchla 23 maja, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 maja

Pauza: Resovia II.
 
Inter Gnojnica 3-0 GKS Majdan Sieniawski
(wo)
Korona Tuchla 1-8 Olimpia Pysznica 30 maja, 12:00
Sanovia Lesko - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 29 maja, 11:05
nie odbył się

Kolejka 12 - 5-6 czerwca

Pauza: Olimpia Pysznica.
 
GKS Majdan Sieniawski 0-3 Sanovia Lesko
(wo)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-4 Korona Tuchla 6 czerwca, 13:00
Resovia II 4-1 Inter Gnojnica 5 czerwca, 16:00

Kolejka 13 - 12-13 czerwca

Pauza: Grodziszczanka Grodzisko Dolne.
 
Resovia II 3-0 GKS Majdan Sieniawski
(wo)
Inter Gnojnica 0-0 Olimpia Pysznica 12 czerwca, 17:00
Korona Tuchla 0-1 Sanovia Lesko 12 czerwca, 16:00

Kolejka 14 - 19-20 czerwca

Pauza: Sanovia Lesko.
 
Resovia II 2-1 Olimpia Pysznica 20 czerwca, 12:00
GKS Majdan Sieniawski 0-3 Korona Tuchla
(wo)
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-3 Inter Gnojnica 20 czerwca, 15:00

Keeza III liga kobiet 2020/2021 (IV)

Keeza IV liga kobiet 2020/2021 (lubelska)
IV liga kobiet 2020/2021 (małopolska)
IV liga kobiet 2020/2021 (świętokrzyska)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas