[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga kobiet 2020/2021, grupa: świętokrzyska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KSP II Kielce 12 32 10 2 0 74-5 6 0 0 50-1 4 2 0 24-4
2.  KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 31 10 1 1 57-10 5 1 0 22-2 5 0 1 35-8
3.  Victoria Pińczów 12 19 6 1 5 23-22 3 1 2 14-10 3 0 3 9-12
4.  Łysica Bodzentyn 11 15 5 0 6 20-25 3 0 3 12-12 2 0 3 8-13
5.  Top-Spin Promnik 12 9 3 0 9 12-51 2 0 4 8-22 1 0 5 4-29
6.  Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 11 7 2 1 8 15-46 1 0 4 6-19 1 1 4 9-27 2 3 1 0 1 4-2
7.  Wisła Nowy Korczyn 12 7 2 1 9 6-48 1 1 4 3-26 1 0 5 3-22 2 3 1 0 1 2-4

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 KSP II Kielce    8-0 6-1 7-0 12-0 12-0 5-0 
 2 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski1-1     2-0 1-0 4-0 5-1 9-0 
 3 Victoria Pińczów1-4 0-3     3-0* 6-0 2-2 2-1 
 4 Łysica Bodzentyn1-2 0-5 0-3     3-0 5-2 3-0 
 5 Top-Spin Promnik1-9 0-6 1-2 1-4     3-1 2-0 
 6 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna0-8 0-6 3-0 2-3     1-2 
 7 Wisła Nowy Korczyn0-0 0-15 0-3 1-4 2-1 0-3*     

Kolejka 1 - 5-6 września

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
KSP II Kielce 12-0 Top-Spin Promnik 25 października, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Victoria Pińczów 6 września, 11:00
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna - Łysica Bodzentyn 5 września, 11:00
nie odbył się

Kolejka 2 - 12-13 września

Pauza: Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna.
 
Top-Spin Promnik 1-4 Łysica Bodzentyn 3 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (13 września, 14:00) odwołany
Victoria Pińczów 0-3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 września, 11:00
KSP II Kielce 5-0 Wisła Nowy Korczyn 13 września, 14:00

Kolejka 3 - 19-20 września

Pauza: Łysica Bodzentyn.
 
Wisła Nowy Korczyn 2-1 Top-Spin Promnik 20 września, 11:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 KSP II Kielce 19 września, 8:00
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 3-0 Victoria Pińczów 19 września, 13:00

Kolejka 4 - 26-27 września

Pauza: Top-Spin Promnik.
 
Victoria Pińczów 3-0 Łysica Bodzentyn 26 września, 11:00
(wo)
nie odbył się
KSP II Kielce 12-0 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 8 listopada, 14:00
Wisła Nowy Korczyn 0-15 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 27 września, 11:00

Kolejka 5 - 3-4 października

Pauza: Victoria Pińczów.
 
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4-0 Top-Spin Promnik 3 października, 14:30
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 1-2 Wisła Nowy Korczyn 4 października, 11:00
Łysica Bodzentyn 1-2 KSP II Kielce 3 października, 13:00

Kolejka 6 - 10-11 października

Pauza: KSP II Kielce.
 
Top-Spin Promnik 1-2 Victoria Pińczów 10 października, 16:00
Wisła Nowy Korczyn 1-4 Łysica Bodzentyn 8 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (25 października, 11:00) odwołany
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5-1 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 25 października, 10:00
w pierwotnym terminie (10 października, 14:30) odwołany

Kolejka 7 - 17-18 października

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 2-3 Top-Spin Promnik 18 października, 11:00
Łysica Bodzentyn 0-5 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 17 października, 11:00
Victoria Pińczów 1-4 KSP II Kielce 17 października, 15:00

Kolejka 8 - 15-16 maja

Pauza: KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski.
 
Top-Spin Promnik 1-9 KSP II Kielce 16 maja, 10:00
Victoria Pińczów 2-1 Wisła Nowy Korczyn 16 maja, 11:00
Łysica Bodzentyn 5-2 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 16 maja, 11:00

Kolejka 9 - 22-23 maja

Pauza: Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna.
 
Łysica Bodzentyn 3-0 Top-Spin Promnik 22 maja, 15:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Victoria Pińczów 22 maja, 10:00
Wisła Nowy Korczyn 0-0 KSP II Kielce 2 czerwca, 17:00

Kolejka 10 - 29-30 maja

Pauza: Łysica Bodzentyn.
 
Top-Spin Promnik 2-0 Wisła Nowy Korczyn 30 maja, 11:00
KSP II Kielce 8-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 29 maja, 15:00
Victoria Pińczów 2-2 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 29 maja, 12:00

Kolejka 11 - 5-6 czerwca

Pauza: Top-Spin Promnik.
 
Łysica Bodzentyn 0-3 Victoria Pińczów 6 czerwca, 14:30
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 0-8 KSP II Kielce 5 czerwca, 13:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 9-0 Wisła Nowy Korczyn 6 czerwca, 11:00

Kolejka 12 - 12-13 czerwca

Pauza: Victoria Pińczów.
 
Top-Spin Promnik 0-6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 czerwca, 14:00
Wisła Nowy Korczyn 0-3 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 12 czerwca, 12:00
(wo)
nie odbył się
KSP II Kielce 7-0 Łysica Bodzentyn 16 czerwca, 19:00

Kolejka 13 - 19-20 czerwca

Pauza: KSP II Kielce.
 
Victoria Pińczów 6-0 Top-Spin Promnik 23 czerwca, 17:30
w pierwotnym terminie (19 czerwca, 11:00) odwołany
Łysica Bodzentyn 3-0 Wisła Nowy Korczyn 19 czerwca, 17:00
Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 0-6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 19 czerwca, 13:00

Kolejka 14 - 26-27 czerwca

Pauza: Wisła Nowy Korczyn.
 
Top-Spin Promnik 3-1 Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna 27 czerwca, 10:00
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Łysica Bodzentyn 26 czerwca, 16:00
KSP II Kielce 6-1 Victoria Pińczów 26 czerwca, 9:00

Keeza III liga kobiet 2020/2021 (IV)

Keeza IV liga kobiet 2020/2021 (lubelska)
IV liga kobiet 2020/2021 (małopolska)
IV liga kobiet 2020/2021 (podkarpacka)

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas