Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!

W 306 meczach zdobyto 765 goli, co daje średnią 2,5 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 428 goli (56%), a goście 337 goli (44%). W I połowach meczów strzelono 326 goli (43%), a w II połowach 439 goli (57%)

Gospodarze wygrali 124 mecze (41%), padły 92 remisy (30%), a goście wygrali 90 meczów (29%).

Częstość wyników:

1-1 - 43 razy, 0-0 - 27 razy, 0-1 - 26 razy, 1-0 - 26 razy, 2-0 - 26 razy, 2-1 - 25 razy, 1-2 - 22 razy, 0-2 - 22 razy, 2-2 - 19 razy, 3-0 - 14 razy, 1-3 - 8 razy, 3-1 - 7 razy, 3-2 - 5 razy, 0-3 - 5 razy, 4-1 - 5 razy, 4-2 - 4 razy, 5-0 - 3 razy, 5-1 - 3 razy, 4-0 - 3 razy, 3-3 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 4-3 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 2-5 - 1 raz, 0-4 - 1 raz, 5-4 - 1 raz, 6-1 - 1 raz,

sobota - 170 razy (56%) - średnio 2000 widzów

W rozgrywkach wystąpiło 491 zawodników w tym 65 obcokrajowców, co stanowi 13%.

W rozgrywkach sędziowało 33 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 1474 żółte kartki i 67 czerwonych kartek. Daje to średnią 4,817 żółtej i 0,219 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 109 karnych, z których wykorzystano 84, co daje skuteczność 77%.

Spotkania obejrzało 578278 widzów, co daje średnią 1900 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 158 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 363 dni.

16 razy - Kamil Adamek, Filip Karbowy, Bartosz Machaj
15 razy - Grzegorz Lech, Jakub Moder, Valērijs Šabala, Kamil Sabiłło, Michał Skóraś, Grzegorz Tomasiewicz

Strzelcy bez karnych:

12 goli - VALēRIJS ŠABALA
10 goli - Rafał Kujawa, Grzegorz Lech, Bartosz Nowak
9 goli - Kamil Adamek, Krzysztof Danielewicz, Łukasz Grzeszczyk, Vladislavs Gutkovskis, Dani Ramírez, Jakub Wróbel
8 goli - Adrian Błąd, Patryk Bryła, Mateusz Klichowicz, Szymon Lewicki, Tomáš Petrášek, Szymon Skrzypczak
7 goli - Krzysztof Drzazga, Łukasz Janoszka, Mateusz Kuzimski, Juliusz Letniowski, Miłosz Szczepański

Strzelcy karnych:

7 goli - MAKSYMILIAN ROZWANDOWICZ
5 goli - Maciej Małkowski, Piotr Stawarczyk, Kamil Szymura, Hubert Wołąkiewicz
4 gole - Piotr Wlazło
3 gole - Joel Huertas, Michal Piter-Bučko, Josip Šoljić, Łukasz Wróbel
2 gole - Adrian Błąd, Roman Gergel, Robert Janicki, Krzysztof Janus, Bartosz Jaroch, Krzysztof Kalemba, Tomasz Mikołajczak, Łukasz Sierpina, Łukasz Szczepaniak

Zmarnowane karne:

2 razy - ADRIAN BŁĄD, KRZYSZTOF KALEMBA
1 raz - Robert Bartczak, Dariusz Formella, Krystian Getinger, Michał Góral, Łukasz Grzeszczyk, Filip Karbowy, Szymon Kiebzak, Szymon Lewicki, Bartosz Nowak, Wojciech Onsorge, Guga Palawandiszwili, Maksymilian Rozwandowicz, Petr Schwarz, Łukasz Sierpina, Patryk Skórecki, Szymon Sobczak, Grzegorz Tomasiewicz, Przemysław Trytko, Jakub Wróbel, Łukasz Wróbel, Michał Żebrakowski

Strzelcy w I połowach meczów:

7 goli - BARTOSZ NOWAK
6 goli - Adrian Błąd, Patryk Bryła, Mateusz Kuzimski
5 goli - Vladislavs Gutkovskis, Krzysztof Janus, Mateusz Klichowicz, Rafał Kujawa, Grzegorz Lech, Tomáš Petrášek, Dani Ramírez, Łukasz Sekulski, Szymon Skrzypczak, Łukasz Szczepaniak
4 gole - Kamil Adamek, Roman Gergel, Łukasz Grzeszczyk, Tomasz Mikołajczak, Przemysław Płacheta, Valērijs Šabala, Janusz Surdykowski, Hubert Tomalski, Jakub Wróbel
3 gole - Martin Dobrotka, Łukasz Janoszka, Grzegorz Kuświk, Maciej Małkowski, Tomasz Ogar, Damian Piotrowski, Tymoteusz Puchacz, Florin Purece, Michał Rzuchowski, Kamil Sabiłło, Łukasz Sierpina, Grzegorz Szymusik, Daniel Tanżyna, Wojciech Trochim, Hubert Wołąkiewicz

Strzelcy w II połowach meczów:

8 goli - VALēRIJS ŠABALA
7 goli - Krzysztof Danielewicz
6 goli - Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Jaroch, Grzegorz Lech, Szymon Lewicki, Sebastian Musiolik, Maksymilian Rozwandowicz, Kamil Szymura
5 goli - Martin Adamec, Kamil Adamek, Robert Bartczak, Krzysztof Drzazga, Rafał Kujawa, Juliusz Letniowski, Maciej Małkowski, Łukasz Sierpina, Miłosz Szczepański, Grzegorz Tomasiewicz, Jakub Wróbel

Strzelcy u siebie:

8 goli - ŁUKASZ GRZESZCZYK, RAFAŁ KUJAWA
7 goli - Kamil Adamek, Grzegorz Lech, Jakub Wróbel
6 goli - Krzysztof Danielewicz, Krzysztof Janus, Bartosz Jaroch, Mateusz Klichowicz, Valērijs Šabala
5 goli - Martin Adamec, Roman Gergel, Szymon Lewicki, Florin Purece, Dani Ramírez, Kamil Szymura, Jakub Vojtuš
4 gole - Vladislavs Gutkovskis, Joel Huertas, Robert Janicki, Łukasz Janoszka, Mateusz Kuzimski, Maciej Małkowski, Tomasz Mikołajczak, Rafał Niziołek, Bartosz Nowak, Andreja Prokić, Maksymilian Rozwandowicz, Łukasz Sekulski, Szymon Skrzypczak, Josip Šoljić, Piotr Stawarczyk, Łukasz Szczepaniak, Miłosz Szczepański, Grzegorz Tomasiewicz, Hubert Wołąkiewicz

Strzelcy na wyjeździe:

8 goli - TOMÁŠ PETRÁŠEK
7 goli - Adrian Błąd, Patryk Bryła
6 goli - Bartosz Nowak, Valērijs Šabala
5 goli - Krzysztof Drzazga, Vladislavs Gutkovskis, Juliusz Letniowski, Łukasz Sierpina, Szymon Skrzypczak
4 gole - Filip Burkhardt, Mateusz Kuzimski, Grzegorz Lech, Maciej Małkowski, Sebastian Musiolik, Przemysław Płacheta, Dani Ramírez, Janusz Surdykowski

Strzelcy jesienią:

8 goli - VALēRIJS ŠABALA, ŁUKASZ SIERPINA
7 goli - Krzysztof Drzazga, Roman Gergel, Juliusz Letniowski, Maciej Małkowski
6 goli - Martin Adamec, Vladislavs Gutkovskis, Rafał Kujawa, Szymon Lewicki, Kamil Szymura
5 goli - Kamil Adamek, Maciej Domański, Krzysztof Janus, Mateusz Kuzimski, Grzegorz Lech, Iván Martín, Tomáš Petrášek, Daniel Tanżyna, Hubert Wołąkiewicz, Jakub Wróbel
4 gole - Hubert Adamczyk, Robert Bartczak, Adrian Błąd, Patryk Bryła, Damian Chmiel, Martin Dobrotka, Łukasz Grzeszczyk, Michał Jakóbowski, Mateusz Klichowicz, Damian Kowalczyk, Grzegorz Kuświk, Bartosz Nowak, Tomasz Ogar, Andreja Prokić, Florin Purece, Dani Ramírez, Maksymilian Rozwandowicz, Miłosz Szczepański, Hubert Tomalski, Łukasz Wróbel

Strzelcy wiosną:

7 goli - KRZYSZTOF DANIELEWICZ, ŁUKASZ JANOSZKA, SZYMON SKRZYPCZAK
6 goli - Adrian Błąd, Łukasz Grzeszczyk, Bartosz Jaroch, Grzegorz Lech, Bartosz Nowak, Łukasz Sekulski
5 goli - Joel Huertas, Dani Ramírez
4 gole - Kamil Adamek, Bartosz Bida, Patryk Bryła, Krystian Getinger, Mateusz Klichowicz, Rafał Kujawa, Tomasz Mikołajczak, Sebastian Musiolik, Michal Piter-Bučko, Valērijs Šabala, Szymon Sobczak, Jakub Vojtuš, Jakub Wróbel

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

16 minut - KACPER SADŁOCHA
57 minut - Denis Gojko
79 minut - Bartosz Bida
83 minuty - Maciej Korzym
92 minuty - Łukasz Sekulski

Minuty na boisku:

3060 minut - KONRAD JAŁOCHA, ANDRZEJ WITAN
3055 minut - Łukasz Grzeszczyk
2970 minut - Mateusz Abramowicz, Dawid Gojny, Seweryn Kiełpin, Michał Kołba, Michal Piter-Bučko
2930 minut - Mateusz Kupczak
2926 minut - Robert Bartczak

Żółte kartki:

15 kartek - BARTŁOMIEJ POCZOBUT
13 kartek - Michał Grobelny
11 kartek - Dawid Abramowicz, Mateusz Grzybek, Jakub Kiełb
10 kartek - Marcin Biernat, Mateusz Czyżycki, Sławomir Duda, Bartosz Jaroszek, Bartłomiej Kasprzak, Lukáš Kubáň, Jarosław Ratajczak, Josip Šoljić, Maciej Spychała, Łukasz Wróbel
9 kartek - Damian Chmiel, Adrian Karankiewicz, Arkadiusz Kasperkiewicz, Dominik Kulawiak, Maciej Małkowski, Guga Palawandiszwili, Przemysław Pietruszka, Mateusz Spychała, Piotr Stawarczyk, Bartosz Śpiączka

Czerwone kartki:

2 kartki - LUKÁŠ BIELÁK, JAKUB KIEŁB, ARKADIUSZ NAJEMSKI, BARTŁOMIEJ POCZOBUT, PAWEŁ PYCIAK, MATEUSZ SPYCHAŁA
1 kartka - Robert Bartczak, Jakub Bąk, Marcin Biernat, Michał Borecki, Maciej Dampc, Keon Daniel, Tomasz Dejewski, Szymon Drewniak, Adrian Frańczak, Arkadiusz Garzeł, Adrián Gómez, Michał Grobelny, Rafał Grodzicki, Rafał Grzelak, Jakub Habusta, Michał Ilków-Gołąb, Bartosz Jaroch, Bartosz Jaroszek, Arkadiusz Jędrych, Bartłomiej Kalinkowski, Arkadiusz Kasperkiewicz, Bartłomiej Kasprzak, Marcel Kotwica, Patryk Kun, Przemysław Lech, Filip Modelski, Jakub Moder, Bartosz Mroczek, Andrzej Niewulis, Paweł Oleksy, Oskar Paprzycki, Damian Pawłowski, Tomáš Petrášek, Przemysław Pietruszka, Artem Putiwcew, Maksymilian Rozwandowicz, Michał Rzuchowski, Dominik Sadzawicki, Michał Skóraś, Patryk Skórecki, Josip Šoljić, Łukasz Sołowiej, Maciej Spychała, Piotr Stawarczyk, Bartosz Szeliga, Dawid Szufryn, Kacper Tabiś, Wołodymyr Tanczyk, Hubert Tomalski, Jakub Vojtuš, Hubert Wołąkiewicz, Jakub Wróbel, Łukasz Wróbel, Paweł Zawistowski, Michał Żebrakowski

Liczba zawodników w barwach klubów:

36 zawodników - STOMIL OLSZTYN
32 zawodników - Wigry Suwałki
31 zawodników - Garbarnia Kraków, GKS Katowice
30 zawodników - Puszcza Niepołomice
29 zawodników - Chojniczanka Chojnice, GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
28 zawodników - Stal Mielec
27 zawodników - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Chrobry Głogów, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Warta Poznań
26 zawodników - Bytovia Bytów, ŁKS Łódź, Odra Opole, Raków Częstochowa
25 zawodników - Sandecja Nowy Sącz
24 zawodników - GKS Tychy

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

3 razy - BARTOSZ BIDA, ADAM ŻAK
2 razy - Emil Drozdowicz, Krzysztof Drzazga, Denis Gojko, Maksymilian Hebel, Rafał Niziołek, Marcin Orłowski, Damian Piotrowski, Kacper Sadłocha, Szymon Skrzypczak, Miłosz Szczepański, Jakub Wróbel

GKS Katowice1046116
Kolejno: nazwa klubu, żółte kartki, czerwone kartki, punkty (za każdą żółtą kartkę 1 pkt., za każdą czerwoną kartkę 2 pkt.)

Garbarnia Kraków500903417
Kolejno: nazwa klubu, średnia widownia na meczach drużyny u siebie, łączna widownia na meczach drużyny u siebie, liczba meczów drużyny u siebie (uwzględniono wszystkie spotkania z udziałem widzów; dane orientacyjne z dokładnością do 100 widzów)