[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Drużyny | O klubie | Liga | Mecze | Bilans zawodników | Sezon w pigułce :.

GKS Kobierzyce Gminny Klub Sportowy Kobierzyce
Rok założenia: 1946
Barwy: żółto-zielono-czerwone
Adres: Sportowa 28, 55-040 Kobierzyce
telefon/faks: (71) 711-79-72 (klub); (695) 316-806 (członek zarządu ds. ogranizacyjno-sportowych)
WWW: http://www.gkskobierzyce.pl (oficj.)
Stadion: Stadion Sportowy w Kobierzycach
pojemność - 1 200 miejsc (850 siedzących) / oświetlenie - brak / boisko - 104 m x 68 m
Prezes: Zdzisław Bury (od 28 listopada 2008), Ryszard Kaźmierczak (od grudnia 2013)
Trener: Wiesław Urycz


Sukcesy

 
Kadra


Bramkarze: Tomasz Dąbrowski (19.03.94, rezerwy), Jarosław Krawczyk (23.01.85), Marek Płoszczyca (22.03.90, Olimpia Lewin Brzeski, J -> LZS Stary Śleszów).
Obrońcy: Piotr Ficoń (15.01.91, 193/87), Maciej Gryglicki (14.05.95, Parasol Wrocław (juniorzy)), Mateusz Kuźniecow (24.09.91, 187/82, Foto-Higiena Gać, J -> Falko Rzeplin), Piotr Marek (11.07.85, 180/75), Radosław Parada (23.08.87, 186/82, W, Polonia Trzebnica), Piotr Przerywacz (15.11.72, 179/72, bez klubu, J), Julian Sekunda (26.11.94, FC Wrocław Academy Wrocław), Kamil Suppan (06.09.91, 183/74), Michał Szumny (03.07.93), Jakub Zając (08.08.96), Adrian Żak (06.03.86, W, Falko Rzeplin).
Pomocnicy: Łukasz Biały (25.08.85, W, LZS Stary Śleszów), Jakub Cichy (07.04.94), Wojciech Ciołek (21.03.88, 174/67, J -> Sokół Wielka Lipa), Łukasz Deneka (17.06.85, Orzeł Ząbkowice Śląskie, J -> Orzeł Ząbkowice Śląskie), Mateusz Fitas (02.04.92), Kamil Frukacz (08.05.87), Piotr Kozłowski (29.04.88), Adam Kubasiewicz (10.03.83), Adrian Leśniarek (24.12.92, J -> Lechia Dzierżoniów), Patryk Partyka (14.02.83, 179/72, GKS Mirków/Długołęka, J), Łukasz Sterniuk (20.03.93, J -> Falko Rzeplin), Michał Struzik (18.05.83, 180/67), Sebastian Szefner (01.06.95, 188/79, Parasol Wrocław (juniorzy)), Radosław Wiaderkiewicz (09.01.89, 174/62), Sebastian Zgoda (06.10.94, W, Falko Rzeplin).
Napastnicy: Piotr Mrowiec (08.06.88, 182/74, J -> Piast Żmigród), Michał Ociesa (08.09.97, W, juniorzy), Kamil Pisklak (26.06.94, 175/68, W, Formacja Port 2000 Mostki), Grzegorz Sajewicz (08.05.75, 184/78, Pogoń Oleśnica), Bartłomiej Skowroński (21.07.93, rezerwy).
 
Dane z sezonu: 2013/14
Zobacz także dane z sezonu: 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19 2019/20 2020/21 2021/22
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - Klasa A 2002/2003, grupa: Wrocław I
   2003/04 - Klasa A 2003/2004, grupa: Wrocław I
   2003/04 - Puchar Polski 2003/2004, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2004/05 - Klasa okręgowa 2004/2005, grupa: Wrocław
   2004/05 - Puchar Polski 2004/2005, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2005/06 - IV liga 2005/2006, grupa: dolnośląska
   2005/06 - Puchar Polski 2005/2006, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2006/07 - Piast IV liga 2006/2007, grupa: dolnośląska
   2006/07 - Puchar Polski 2006/2007, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2007/08 - IV liga 2007/2008, grupa: dolnośląska
   2007/08 - Puchar Polski 2007/2008, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2008/09 - IV liga 2008/2009, grupa: dolnośląska
   2008/09 - Puchar Polski 2008/2009, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2009/10 - IV liga 2009/2010, grupa: dolnośląska
   2009/10 - Puchar Polski 2009/2010, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2010/11 - IV liga 2010/2011, grupa: dolnośląska
   2010/11 - Puchar Polski 2010/2011, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2011/12 - IV liga 2011/2012, grupa: dolnośląska
   2011/12 - Puchar Polski 2011/2012, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2012/13 - IV liga 2012/2013, grupa: dolnośląska
   2012/13 - Puchar Polski 2012/2013, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2013/14 - III liga 2013/2014, grupa: dolnośląsko-lubuska
   2013/14 - Puchar Polski 2013/2014, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2014/15 - IV liga 2014/2015, grupa: dolnośląska
   2014/15 - Puchar Polski 2014/2015, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2015/16 - IV liga 2015/2016, grupa: dolnośląska
   2015/16 - Puchar Polski 2015/2016, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2016/17 - Saltex IV liga 2016/2017, grupa: dolnośląska (wschód)
   2016/17 - Puchar Polski 2016/2017, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2017/18 - Klasa okręgowa 2017/2018, grupa: Wrocław
   2017/18 - Puchar Polski 2017/2018, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2018/19 - Klasa okręgowa 2018/2019, grupa: Wrocław
   2018/19 - Puchar Polski 2018/2019, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2019/20 - Klasa okręgowa 2019/2020, grupa: Wrocław
   2019/20 - Puchar Polski 2019/2020, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław
   2020/21 - Klasa okręgowa 2020/2021, grupa: Wrocław
   2021/22 - Klasa okręgowa 2021/2022, grupa: Wrocław
   2021/22 - Puchar Polski 2021/2022, grupa: Dolnośląski ZPN - Wrocław

 

Napisz do nas