[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2007/2008, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legion Warszawa 26 72 23 3 0 123-18 11 2 0 55-9 12 1 0 68-9
2.  Korona II Góra Kalwaria 26 54 16 6 4 74-37 8 4 1 42-15 8 2 3 32-22
3.  Mazur II Radzymin 26 51 16 3 7 74-38 9 1 3 34-14 7 2 4 40-24
4.  Dąb Wieliszew 26 47 15 2 9 58-51 7 1 5 31-28 8 1 4 27-23
5.  Rządza Załubice 26 45 14 3 9 67-38 10 0 3 41-17 4 3 6 26-21
6.  Marcovia 2000 II Marki 26 35 10 5 11 45-40 7 2 4 27-15 3 3 7 18-25
7.  Wisła Jabłonna 26 34 10 4 12 57-69 7 2 4 34-28 3 2 8 23-41
8.  Nadnarwianka II Pułtusk 26 33 10 3 13 33-55 6 2 5 16-18 4 1 8 17-37
9.  Wkra Pomiechówek 26 31 8 7 11 47-48 3 6 4 20-22 5 1 7 27-26
10.  Huragan II Wołomin 26 30 9 3 14 51-62 7 1 5 29-21 2 2 9 22-41
11.  Wicher II Kobyłka 26 29 8 5 13 42-57 5 1 7 24-25 3 4 6 18-32
12.  Mewa Krubin 26 27 8 3 15 48-75 6 2 5 31-30 2 1 10 17-45
13.  Eskimo Chrzęsne 26 21 6 3 17 55-91 3 2 8 35-58 3 1 9 20-33
14.  Rotavia Nieporęt 26 11 3 2 21 24-119 3 0 10 17-62 0 2 11 7-57
Żbik II Nasielsk wycofał się przed sezonem. Jego miejsce zajęła Korona II Góra Kalwaria.
Korona II Góra Kalwaria przeniosła się po sezonie do grupy drugiej.
AON Rembertów przeniósł się po sezonie z grupy trzeciej.
Nadnarwianka II Pułtusk i Eskimo Chrzęsne wycofały się po sezonie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Legion Warszawa    6-1 4-2 3-0* 0-0 2-2 7-1 5-0 5-1 8-0 4-1 3-1 3-0* 5-0 
 2 Korona II Góra Kalwaria2-2     3-4 2-1 1-0 0-0 2-2 2-1 2-2 3-1 8-0 7-0 3-1 7-1 
 3 Mazur II Radzymin0-2 2-2     0-1 0-1 3-0 6-0 4-2 2-1 3-1 2-1 6-1 5-2 1-0 
 4 Dąb Wieliszew1-5 0-2 1-4     4-1 1-2 3-1 2-0 0-4 4-2 1-1 5-2 5-3 4-1 
 5 Rządza Załubice1-3 1-0 1-4 3-5     3-0 7-0 4-0 4-2 3-2 2-1 2-0 3-0* 7-0 
 6 Marcovia 2000 II Marki1-2 0-1 1-1 3-1 6-0     1-2 1-2 3-1 3-2 2-2 3-1 1-0 2-0 
 7 Wisła Jabłonna0-8 1-4 5-2 1-2 2-1 1-1     5-1 2-0 3-0* 2-2 3-5 2-1 7-1 
 8 Nadnarwianka II Pułtusk1-4 0-1 0-0 1-0 0-2 2-1 2-0     1-2 2-1 0-3 2-1 3-1 2-2 
 9 Wkra Pomiechówek0-1 3-3 0-3 2-4 0-0 2-0 4-4 2-2     2-2 2-0 2-0 0-2 1-1 
 10 Huragan II Wołomin0-5 2-4 1-4 1-1 3-0 0-1 4-3 1-2 2-1     6-0 4-0 2-0 3-0* 
 11 Wicher II Kobyłka1-3 3-2 2-0 2-3 0-2 0-4 1-2 6-1 2-1 1-1     0-2 1-4 5-0 
 12 Mewa Krubin0-5 2-5 3-2 3-4 1-1 5-4 1-0 3-0 1-2 5-2 2-3     2-2 3-0* 
 13 Eskimo Chrzęsne1-12 2-4 3-9 1-2 3-1 2-1 2-8 1-4 2-5 3-6 1-1 4-4     10-1 
 14 Rotavia Nieporęt1-16 0-3 0-5 1-3 1-17 4-2 1-0 1-2 0-5 1-2 0-3 4-0 3-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 18-19 sierpnia

Rządza Załubice 1-3 Legion Warszawa
Mewa Krubin 1-0 Wisła Jabłonna
Wkra Pomiechówek 2-0 Marcovia 2000 II Marki 29 sierpnia
Huragan II Wołomin 6-0 Wicher II Kobyłka
Eskimo Chrzęsne 10-1 Rotavia Nieporęt
Korona II Góra Kalwaria 2-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Dąb Wieliszew 1-4 Mazur II Radzymin

Kolejka 2 - 25-26 sierpnia

Legion Warszawa 4-2 Mazur II Radzymin
Nadnarwianka II Pułtusk 1-0 Dąb Wieliszew
Rotavia Nieporęt 0-3 Korona II Góra Kalwaria
Wicher II Kobyłka 1-4 Eskimo Chrzęsne
Wisła Jabłonna 2-0 Wkra Pomiechówek
Rządza Załubice 2-0 Mewa Krubin
Huragan II Wołomin 0-1 Marcovia 2000 II Marki

Kolejka 3 - 1-2 września

Mewa Krubin 0-5 Legion Warszawa
Wkra Pomiechówek 0-0 Rządza Załubice
Huragan II Wołomin 4-3 Wisła Jabłonna
Eskimo Chrzęsne 2-1 Marcovia 2000 II Marki
Korona II Góra Kalwaria 8-0 Wicher II Kobyłka
Dąb Wieliszew 4-1 Rotavia Nieporęt
Mazur II Radzymin 4-2 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 4 - 8-9 września

Legion Warszawa 5-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Rotavia Nieporęt 0-5 Mazur II Radzymin
Wicher II Kobyłka 2-3 Dąb Wieliszew
Marcovia 2000 II Marki 0-1 Korona II Góra Kalwaria
Wisła Jabłonna 2-1 Eskimo Chrzęsne
Rządza Załubice 3-2 Huragan II Wołomin
Mewa Krubin 1-2 Wkra Pomiechówek

Kolejka 5 - 15-16 września

Wkra Pomiechówek 0-1 Legion Warszawa
Huragan II Wołomin 4-0 Mewa Krubin
Eskimo Chrzęsne 3-1 Rządza Załubice
Korona II Góra Kalwaria 2-2 Wisła Jabłonna
Dąb Wieliszew 1-2 Marcovia 2000 II Marki
Mazur II Radzymin 2-1 Wicher II Kobyłka
Nadnarwianka II Pułtusk 2-2 Rotavia Nieporęt

Kolejka 6 - 22-23 września

Legion Warszawa 5-0 Rotavia Nieporęt
Wicher II Kobyłka 6-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Marcovia 2000 II Marki 1-1 Mazur II Radzymin
Wisła Jabłonna 1-2 Dąb Wieliszew
Rządza Załubice 1-0 Korona II Góra Kalwaria
Mewa Krubin 2-2 Eskimo Chrzęsne
Wkra Pomiechówek 2-2 Huragan II Wołomin

Kolejka 7 - 29-30 września

Huragan II Wołomin 0-5 Legion Warszawa
Eskimo Chrzęsne 2-5 Wkra Pomiechówek
Korona II Góra Kalwaria 7-0 Mewa Krubin
Dąb Wieliszew 4-1 Rządza Załubice
Mazur II Radzymin 6-0 Wisła Jabłonna
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 Marcovia 2000 II Marki
Wicher II Kobyłka 5-0 Rotavia Nieporęt

Kolejka 8 - 6-7 października

Legion Warszawa 4-1 Wicher II Kobyłka
Marcovia 2000 II Marki 2-0 Rotavia Nieporęt
Wisła Jabłonna 5-1 Nadnarwianka II Pułtusk
Rządza Załubice 1-4 Mazur II Radzymin
Mewa Krubin 3-4 Dąb Wieliszew
Wkra Pomiechówek 3-3 Korona II Góra Kalwaria
Huragan II Wołomin 2-0 Eskimo Chrzęsne

Kolejka 9 - 13-14 października

Eskimo Chrzęsne 1-12 Legion Warszawa 17 listopada
Korona II Góra Kalwaria 3-1 Huragan II Wołomin
Dąb Wieliszew 0-4 Wkra Pomiechówek
Mazur II Radzymin 6-1 Mewa Krubin
Nadnarwianka II Pułtusk 0-2 Rządza Załubice
Rotavia Nieporęt 1-0 Wisła Jabłonna
Wicher II Kobyłka 0-4 Marcovia 2000 II Marki

Kolejka 10 - 20-21 października

Legion Warszawa 2-2 Marcovia 2000 II Marki
Wisła Jabłonna 2-2 Wicher II Kobyłka
Rządza Załubice 7-0 Rotavia Nieporęt
Mewa Krubin 3-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Wkra Pomiechówek 0-3 Mazur II Radzymin
Huragan II Wołomin 1-1 Dąb Wieliszew
Eskimo Chrzęsne 2-4 Korona II Góra Kalwaria

Kolejka 11 - 27-28 października

Korona II Góra Kalwaria 2-2 Legion Warszawa
Dąb Wieliszew 5-3 Eskimo Chrzęsne
Mazur II Radzymin 3-1 Huragan II Wołomin
Nadnarwianka II Pułtusk 1-2 Wkra Pomiechówek
Rotavia Nieporęt 4-0 Mewa Krubin
Wicher II Kobyłka 0-2 Rządza Załubice
Marcovia 2000 II Marki 1-2 Wisła Jabłonna

Kolejka 12 - 3-4 listopada

Legion Warszawa 7-1 Wisła Jabłonna
Rządza Załubice 3-0 Marcovia 2000 II Marki
Mewa Krubin 2-3 Wicher II Kobyłka 17 listopada
w pierwotnym terminie (3-4 listopada) mecz przerwany przy stanie 1-2 po zakończeniu I połowy z powodu nagłego zasłabnięcia jednego z kibiców i trwającej akcji reanimacyjnej, dokończony 17 listopada
Wkra Pomiechówek 1-1 Rotavia Nieporęt
Huragan II Wołomin 1-2 Nadnarwianka II Pułtusk
Eskimo Chrzęsne 3-9 Mazur II Radzymin
Korona II Góra Kalwaria 2-1 Dąb Wieliszew

Kolejka 13 - 10-11 listopada

Dąb Wieliszew 1-5 Legion Warszawa
Mazur II Radzymin 2-2 Korona II Góra Kalwaria
Nadnarwianka II Pułtusk 3-1 Eskimo Chrzęsne
Rotavia Nieporęt 1-2 Huragan II Wołomin
Wicher II Kobyłka 2-1 Wkra Pomiechówek
Marcovia 2000 II Marki 3-1 Mewa Krubin
Wisła Jabłonna 2-1 Rządza Załubice

Kolejka 14 - 29-30 marca

Legion Warszawa 0-0 Rządza Załubice
Wisła Jabłonna 3-5 Mewa Krubin
Marcovia 2000 II Marki 3-1 Wkra Pomiechówek
Wicher II Kobyłka 1-1 Huragan II Wołomin
Rotavia Nieporęt 3-4 Eskimo Chrzęsne
Nadnarwianka II Pułtusk 0-1 Korona II Góra Kalwaria
Mazur II Radzymin 0-1 Dąb Wieliszew

Kolejka 15 - 5-6 kwietnia

Marcovia 2000 II Marki 3-2 Huragan II Wołomin
Mazur II Radzymin 0-2 Legion Warszawa
Dąb Wieliszew 2-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Korona II Góra Kalwaria 7-1 Rotavia Nieporęt
Eskimo Chrzęsne 1-1 Wicher II Kobyłka
Wkra Pomiechówek 4-4 Wisła Jabłonna
Mewa Krubin 1-1 Rządza Załubice

Kolejka 16 - 12-13 kwietnia

Legion Warszawa 3-1 Mewa Krubin
Rządza Załubice 4-2 Wkra Pomiechówek
Wisła Jabłonna 3-0 Huragan II Wołomin
(wo)
goście nie dojechali
Marcovia 2000 II Marki 1-0 Eskimo Chrzęsne
Wicher II Kobyłka 3-2 Korona II Góra Kalwaria
Rotavia Nieporęt 1-3 Dąb Wieliszew
Nadnarwianka II Pułtusk 0-0 Mazur II Radzymin

Kolejka 17 - 19-20 kwietnia

Nadnarwianka II Pułtusk 1-4 Legion Warszawa
Mazur II Radzymin 1-0 Rotavia Nieporęt
Dąb Wieliszew 1-1 Wicher II Kobyłka
Korona II Góra Kalwaria 0-0 Marcovia 2000 II Marki
Eskimo Chrzęsne 2-8 Wisła Jabłonna
Huragan II Wołomin 3-0 Rządza Załubice
Wkra Pomiechówek 2-0 Mewa Krubin

Kolejka 18 - 26-27 kwietnia

Legion Warszawa 5-1 Wkra Pomiechówek
Mewa Krubin 5-2 Huragan II Wołomin
Rządza Załubice 3-0 Eskimo Chrzęsne
(wo)
Wisła Jabłonna 1-4 Korona II Góra Kalwaria
Marcovia 2000 II Marki 3-1 Dąb Wieliszew
Wicher II Kobyłka 2-0 Mazur II Radzymin
Rotavia Nieporęt 1-2 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 19 - 3-4 maja

Rotavia Nieporęt 1-16 Legion Warszawa
Nadnarwianka II Pułtusk 0-3 Wicher II Kobyłka
Mazur II Radzymin 3-0 Marcovia 2000 II Marki
Dąb Wieliszew 3-1 Wisła Jabłonna
Korona II Góra Kalwaria 1-0 Rządza Załubice
Eskimo Chrzęsne 4-4 Mewa Krubin
Huragan II Wołomin 2-1 Wkra Pomiechówek

Kolejka 20 - 10-11 maja

Rotavia Nieporęt 0-3 Wicher II Kobyłka
Legion Warszawa 8-0 Huragan II Wołomin
Wkra Pomiechówek 0-2 Eskimo Chrzęsne
Mewa Krubin 2-5 Korona II Góra Kalwaria
Rządza Załubice 3-5 Dąb Wieliszew
Wisła Jabłonna 5-2 Mazur II Radzymin
Marcovia 2000 II Marki 1-2 Nadnarwianka II Pułtusk

Kolejka 21 - 17-18 maja

Wicher II Kobyłka 1-3 Legion Warszawa
Rotavia Nieporęt 4-2 Marcovia 2000 II Marki
Nadnarwianka II Pułtusk 2-0 Wisła Jabłonna
Mazur II Radzymin 0-1 Rządza Załubice
Dąb Wieliszew 5-2 Mewa Krubin
Korona II Góra Kalwaria 2-2 Wkra Pomiechówek
Eskimo Chrzęsne 3-6 Huragan II Wołomin

Kolejka 22 - 24-25 maja

Legion Warszawa 3-0 Eskimo Chrzęsne
(wo)
goście nie dojechali
Huragan II Wołomin 2-4 Korona II Góra Kalwaria
Wkra Pomiechówek 2-4 Dąb Wieliszew
Mewa Krubin 3-2 Mazur II Radzymin
Rządza Załubice 4-0 Nadnarwianka II Pułtusk
Wisła Jabłonna 7-1 Rotavia Nieporęt
Marcovia 2000 II Marki 2-2 Wicher II Kobyłka

Kolejka 23 - 31 maja-1 czerwca

Marcovia 2000 II Marki 1-2 Legion Warszawa
Wicher II Kobyłka 1-2 Wisła Jabłonna
Rotavia Nieporęt 1-17 Rządza Załubice
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 Mewa Krubin
Mazur II Radzymin 2-1 Wkra Pomiechówek
Dąb Wieliszew 4-2 Huragan II Wołomin
Korona II Góra Kalwaria 3-1 Eskimo Chrzęsne

Kolejka 24 - 7-8 czerwca

Legion Warszawa 6-1 Korona II Góra Kalwaria
Eskimo Chrzęsne 1-2 Dąb Wieliszew
Huragan II Wołomin 1-4 Mazur II Radzymin
Wkra Pomiechówek 2-2 Nadnarwianka II Pułtusk
Mewa Krubin 3-0 Rotavia Nieporęt
(wo)
goście nie dojechali
Rządza Załubice 2-1 Wicher II Kobyłka
Wisła Jabłonna 1-1 Marcovia 2000 II Marki

Kolejka 25 - 14-15 czerwca

Wisła Jabłonna 0-8 Legion Warszawa
Marcovia 2000 II Marki 6-0 Rządza Załubice
Wicher II Kobyłka 0-2 Mewa Krubin
Rotavia Nieporęt 0-5 Wkra Pomiechówek
Nadnarwianka II Pułtusk 2-1 Huragan II Wołomin
Mazur II Radzymin 5-2 Eskimo Chrzęsne
Dąb Wieliszew 0-2 Korona II Góra Kalwaria

REKLAMA

Kolejka 26 - 21-22 czerwca

Legion Warszawa 3-0 Dąb Wieliszew
(wo)
Korona II Góra Kalwaria 3-4 Mazur II Radzymin
Eskimo Chrzęsne 1-4 Nadnarwianka II Pułtusk
Huragan II Wołomin 3-0 Rotavia Nieporęt
(wo)
Wkra Pomiechówek 2-0 Wicher II Kobyłka
Mewa Krubin 5-4 Marcovia 2000 II Marki
Rządza Załubice 7-0 Wisła Jabłonna

Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2007/2008 (Warszawa II)

Klasa A 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa A 2007/2008 (Warszawa III)

Klasa B 2007/2008 (Warszawa I)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa II)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa III)
Klasa B 2007/2008 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas