[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Stróża 26 69 22 3 1 76-20 12 1 0 42-10 10 2 1 34-10
2.  Avenir Jabłonna 26 54 17 3 6 68-35 10 0 3 46-14 7 3 3 22-21
3.  LKS Gościeradów 26 50 16 2 8 71-35 10 1 2 42-15 6 1 6 29-20
4.  Tęcza Kraśnik 26 47 14 5 7 44-22 8 2 3 22-11 6 3 4 22-11
5.  Iskra Krzemień 25 39 12 3 10 54-41 7 1 4 31-14 5 2 6 23-27
6.  GLKS Głusk (Lublin) 26 36 11 3 12 51-62 7 1 5 30-33 4 2 7 21-29 2 3 1 0 1 6-4
7.  Stok Zakrzówek 25 36 10 6 9 38-38 7 3 3 19-13 3 3 6 19-25 2 3 1 0 1 4-6
8.  Sportico Szastarka 26 35 10 5 11 32-31 7 2 4 17-11 3 3 7 15-20
9.  Orzeł Urzędów 26 30 9 3 14 39-54 5 2 6 24-23 4 1 8 15-31
10.  Iskra POM II Piotrowice 26 29 9 2 15 42-45 5 1 7 25-22 4 1 8 17-23 2 3 1 0 1 3-2
11.  Wisła Annopol 26 29 7 8 11 35-44 5 6 2 23-14 2 2 9 12-30 2 3 1 0 1 2-3
12.  LKS Potok Wielki 26 28 9 1 16 45-74 6 0 7 29-34 3 1 9 16-40
13.  Unia Wilkołaz 26 26 8 2 16 29-59 5 1 7 14-27 3 1 9 15-32
14.  Krzczonovia Krzczonów 26 10 2 4 20 26-90 1 4 8 16-29 1 0 12 10-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Stróża    6-1 1-1 2-0 4-2 3-1 2-0 2-0 4-1 3-0 4-1 5-2 3-1 3-0 
 2 Avenir Jabłonna1-2     5-1 2-0 6-1 1-3 1-3 3-1 4-1 2-1 1-0 8-1 5-0 7-0 
 3 LKS Gościeradów2-1 2-1     1-1 4-2 7-1 6-1 3-1 4-0 0-3* 4-1 4-1 0-2 5-0 
 4 Tęcza Kraśnik0-2 1-3 3-1     3-1 5-0 2-0 1-0 0-0 0-2 2-0 0-0 3-1 2-1 
 5 Iskra Krzemień0-4 3-1 2-1 2-0     0-0 0-1 2-3 4-1 6-0 2-3 3-0 7-0 
 6 GLKS Głusk (Lublin)0-4 2-4 0-5 0-3 1-6     6-3 2-2 5-2 3-1 1-0 3-0* 4-3 3-0 
 7 Stok Zakrzówek1-2 1-1 1-0 0-2 3-1 1-0     2-2 0-2 2-1 1-1 1-0 2-0 4-1 
 8 Sportico Szastarka1-3 0-1 2-0 0-0 0-1 1-0 1-1     3-0 1-0 0-2 3-1 2-0 3-2 
 9 Orzeł Urzędów1-2 2-3 1-6 1-2 0-2 2-1 1-1 0-3*     1-0 3-0 6-3 0-0 6-0 
 10 Iskra POM II Piotrowice0-3 1-2 2-4 1-4 2-2 0-3* 1-0 3-1 4-1     0-1 5-0 0-1 6-0 
 11 Wisła Annopol0-0 1-1 3-0* 2-1 1-1 4-4 1-1 0-0 1-0 1-3     3-0* 4-0 2-3 
 12 LKS Potok Wielki2-5 0-1 0-4 0-8 0-1 3-2 2-1 0-4 2-3 4-1 2-1     4-1 10-2 
 13 Unia Wilkołaz0-4 1-2 0-3 0-0 2-0 2-4 0-4 1-0 2-1 1-3 2-1 0-4     3-1 
 14 Krzczonovia Krzczonów2-2 1-1 0-3 0-1 1-3 0-2 2-4 3-0* 0-1 1-1 4-4 0-1 2-6     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Unia Wilkołaz 0-0 Tęcza Kraśnik
GLKS Głusk (Lublin) 3-0 Krzczonovia Krzczonów
Orzeł Urzędów 3-0 Wisła Annopol
Iskra POM II Piotrowice 5-0 LKS Potok Wielki
Iskra Krzemień 3-1 Avenir Jabłonna
LKS Stróża 1-1 LKS Gościeradów
Stok Zakrzówek 2-2 Sportico Szastarka

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Tęcza Kraśnik 1-0 Sportico Szastarka
LKS Gościeradów 6-1 Stok Zakrzówek
Avenir Jabłonna 1-2 LKS Stróża
LKS Potok Wielki 0-1 Iskra Krzemień
Wisła Annopol 1-3 Iskra POM II Piotrowice
Krzczonovia Krzczonów 0-1 Orzeł Urzędów
Unia Wilkołaz 2-4 GLKS Głusk (Lublin)

Kolejka 3 - 3-4 września

GLKS Głusk (Lublin) 0-3 Tęcza Kraśnik
Orzeł Urzędów 0-0 Unia Wilkołaz
Iskra POM II Piotrowice 6-0 Krzczonovia Krzczonów
Iskra Krzemień 6-0 Wisła Annopol
LKS Stróża 5-2 LKS Potok Wielki
Stok Zakrzówek 1-1 Avenir Jabłonna
Sportico Szastarka 2-0 LKS Gościeradów

Kolejka 4 - 10-11 września

Tęcza Kraśnik 3-1 LKS Gościeradów
Avenir Jabłonna 3-1 Sportico Szastarka
LKS Potok Wielki 2-1 Stok Zakrzówek
Wisła Annopol 0-0 LKS Stróża
Krzczonovia Krzczonów 1-3 Iskra Krzemień
Unia Wilkołaz 1-3 Iskra POM II Piotrowice
GLKS Głusk (Lublin) 5-2 Orzeł Urzędów

Kolejka 5 - 17-18 września

Orzeł Urzędów 1-2 Tęcza Kraśnik
Iskra POM II Piotrowice 0-3 GLKS Głusk (Lublin)
(wo)
na boisku 4-3
Iskra Krzemień 3-0 Unia Wilkołaz
LKS Stróża 3-0 Krzczonovia Krzczonów
Stok Zakrzówek 1-1 Wisła Annopol
Sportico Szastarka 3-1 LKS Potok Wielki
LKS Gościeradów 2-1 Avenir Jabłonna

Kolejka 6 - 24-25 września

Tęcza Kraśnik 1-3 Avenir Jabłonna
LKS Potok Wielki 0-4 LKS Gościeradów
Wisła Annopol 0-0 Sportico Szastarka
Krzczonovia Krzczonów 2-4 Stok Zakrzówek
Unia Wilkołaz 0-4 LKS Stróża
GLKS Głusk (Lublin) 1-6 Iskra Krzemień
Orzeł Urzędów 1-0 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 7 - 1-2 października

Iskra POM II Piotrowice 1-4 Tęcza Kraśnik
Iskra Krzemień 2-3 Orzeł Urzędów
LKS Stróża 3-1 GLKS Głusk (Lublin)
Stok Zakrzówek 2-0 Unia Wilkołaz
Sportico Szastarka 3-2 Krzczonovia Krzczonów
LKS Gościeradów 4-1 Wisła Annopol
Avenir Jabłonna 8-1 LKS Potok Wielki

Kolejka 8 - 8-9 października

Tęcza Kraśnik 0-0 LKS Potok Wielki
Wisła Annopol 1-1 Avenir Jabłonna
Krzczonovia Krzczonów 0-3 LKS Gościeradów
Unia Wilkołaz 1-0 Sportico Szastarka
GLKS Głusk (Lublin) 6-3 Stok Zakrzówek
Orzeł Urzędów 1-2 LKS Stróża
Iskra POM II Piotrowice 2-2 Iskra Krzemień

Kolejka 9 - 15-16 października

Iskra Krzemień 2-0 Tęcza Kraśnik
LKS Stróża 3-0 Iskra POM II Piotrowice
Stok Zakrzówek 0-2 Orzeł Urzędów
Sportico Szastarka 1-0 GLKS Głusk (Lublin)
LKS Gościeradów 0-2 Unia Wilkołaz
Avenir Jabłonna 7-0 Krzczonovia Krzczonów
LKS Potok Wielki 2-1 Wisła Annopol

Kolejka 10 - 22-23 października

Tęcza Kraśnik 2-0 Wisła Annopol
Krzczonovia Krzczonów 0-1 LKS Potok Wielki
Unia Wilkołaz 1-2 Avenir Jabłonna
GLKS Głusk (Lublin) 0-5 LKS Gościeradów
Orzeł Urzędów 0-3 Sportico Szastarka
(wo)
na boisku 4-2
Iskra POM II Piotrowice 1-0 Stok Zakrzówek
Iskra Krzemień 0-4 LKS Stróża

Kolejka 11 - 29-30 października

LKS Stróża 2-0 Tęcza Kraśnik
Stok Zakrzówek 3-1 Iskra Krzemień
Sportico Szastarka 1-0 Iskra POM II Piotrowice
LKS Gościeradów 4-0 Orzeł Urzędów
Avenir Jabłonna 1-3 GLKS Głusk (Lublin)
LKS Potok Wielki 4-1 Unia Wilkołaz
Wisła Annopol 2-3 Krzczonovia Krzczonów

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Tęcza Kraśnik 2-1 Krzczonovia Krzczonów
Unia Wilkołaz 2-1 Wisła Annopol
GLKS Głusk (Lublin) 3-0 LKS Potok Wielki
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Urzędów 2-3 Avenir Jabłonna
Iskra POM II Piotrowice 2-4 LKS Gościeradów
Iskra Krzemień 0-1 Sportico Szastarka
LKS Stróża 2-0 Stok Zakrzówek

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Stok Zakrzówek 0-2 Tęcza Kraśnik
Sportico Szastarka 1-3 LKS Stróża
LKS Gościeradów 4-2 Iskra Krzemień
Avenir Jabłonna 2-1 Iskra POM II Piotrowice
LKS Potok Wielki 2-3 Orzeł Urzędów
Wisła Annopol 4-4 GLKS Głusk (Lublin)
Krzczonovia Krzczonów 2-6 Unia Wilkołaz

Kolejka 14 - 25 czerwca

Tęcza Kraśnik 3-1 Unia Wilkołaz
Krzczonovia Krzczonów 0-2 GLKS Głusk (Lublin)
Wisła Annopol 1-0 Orzeł Urzędów
LKS Potok Wielki 4-1 Iskra POM II Piotrowice
Avenir Jabłonna 6-1 Iskra Krzemień
LKS Gościeradów 2-1 LKS Stróża 7 czerwca
Sportico Szastarka 1-1 Stok Zakrzówek

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Sportico Szastarka 0-0 Tęcza Kraśnik
Stok Zakrzówek 1-0 LKS Gościeradów
LKS Stróża 6-1 Avenir Jabłonna
Iskra Krzemień 2-3 LKS Potok Wielki
Iskra POM II Piotrowice 0-1 Wisła Annopol
Orzeł Urzędów 6-0 Krzczonovia Krzczonów
GLKS Głusk (Lublin) 4-3 Unia Wilkołaz

Kolejka 16 - 12-15 kwietnia

Tęcza Kraśnik 5-0 GLKS Głusk (Lublin)
Unia Wilkołaz 2-1 Orzeł Urzędów
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Iskra POM II Piotrowice
Wisła Annopol 1-1 Iskra Krzemień
LKS Potok Wielki 2-5 LKS Stróża
Avenir Jabłonna 1-3 Stok Zakrzówek
LKS Gościeradów 3-1 Sportico Szastarka

Kolejka 17 - 22-23 kwietnia

LKS Gościeradów 1-1 Tęcza Kraśnik 23 kwietnia, 13:00
Sportico Szastarka 0-1 Avenir Jabłonna 23 kwietnia, 14:00
Stok Zakrzówek 1-0 LKS Potok Wielki 23 kwietnia, 13:00
LKS Stróża 4-1 Wisła Annopol 23 kwietnia, 15:00
Iskra Krzemień 7-0 Krzczonovia Krzczonów 23 kwietnia, 13:00
Iskra POM II Piotrowice 0-1 Unia Wilkołaz 23 kwietnia, 14:00
Orzeł Urzędów 2-1 GLKS Głusk (Lublin) 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

Tęcza Kraśnik 0-0 Orzeł Urzędów
GLKS Głusk (Lublin) 3-1 Iskra POM II Piotrowice
Unia Wilkołaz 2-0 Iskra Krzemień
Krzczonovia Krzczonów 2-2 LKS Stróża
Wisła Annopol 1-1 Stok Zakrzówek
LKS Potok Wielki 0-4 Sportico Szastarka
Avenir Jabłonna 5-1 LKS Gościeradów

Kolejka 19 - 3 maja

Avenir Jabłonna 2-0 Tęcza Kraśnik
LKS Gościeradów 4-1 LKS Potok Wielki
Sportico Szastarka 0-2 Wisła Annopol
Stok Zakrzówek 4-1 Krzczonovia Krzczonów
LKS Stróża 3-1 Unia Wilkołaz
Iskra Krzemień 0-0 GLKS Głusk (Lublin)
Iskra POM II Piotrowice 4-1 Orzeł Urzędów

Kolejka 20 - 6-7 maja

Tęcza Kraśnik 0-2 Iskra POM II Piotrowice
Orzeł Urzędów 0-2 Iskra Krzemień
GLKS Głusk (Lublin) 0-4 LKS Stróża
Unia Wilkołaz 0-4 Stok Zakrzówek
Krzczonovia Krzczonów 3-0 Sportico Szastarka
(wo)
na boisku 0-1
Wisła Annopol 3-0 LKS Gościeradów
(wo)
piłkarze z Gościeradowa samowolnie opuscili boisko przy stanie 2-0 dla Wisły
LKS Potok Wielki 0-1 Avenir Jabłonna

Kolejka 21 - 13-14 maja

LKS Potok Wielki 0-8 Tęcza Kraśnik
Avenir Jabłonna 1-0 Wisła Annopol
LKS Gościeradów 5-0 Krzczonovia Krzczonów
Sportico Szastarka 2-0 Unia Wilkołaz
Stok Zakrzówek 1-0 GLKS Głusk (Lublin)
LKS Stróża 4-1 Orzeł Urzędów
Iskra Krzemień 4-1 Iskra POM II Piotrowice

Kolejka 22 - 20-21 maja

Tęcza Kraśnik 3-1 Iskra Krzemień
Iskra POM II Piotrowice 0-3 LKS Stróża
Orzeł Urzędów 1-1 Stok Zakrzówek
GLKS Głusk (Lublin) 2-2 Sportico Szastarka
Unia Wilkołaz 0-3 LKS Gościeradów
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Avenir Jabłonna
Wisła Annopol 3-0 LKS Potok Wielki
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 23 - 27-28 maja

Wisła Annopol 2-1 Tęcza Kraśnik
LKS Potok Wielki 10-2 Krzczonovia Krzczonów
Avenir Jabłonna 5-0 Unia Wilkołaz
LKS Gościeradów 7-1 GLKS Głusk (Lublin)
Sportico Szastarka 3-0 Orzeł Urzędów
Stok Zakrzówek 2-1 Iskra POM II Piotrowice
LKS Stróża 4-2 Iskra Krzemień

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Tęcza Kraśnik 0-2 LKS Stróża
Iskra Krzemień - Stok Zakrzówek
przełożony z powodu złego stanu boiska
Iskra POM II Piotrowice 3-1 Sportico Szastarka
Orzeł Urzędów 1-6 LKS Gościeradów 14 czerwca
GLKS Głusk (Lublin) 2-4 Avenir Jabłonna
Unia Wilkołaz 0-4 LKS Potok Wielki
Krzczonovia Krzczonów 4-4 Wisła Annopol

Kolejka 25 - 11 czerwca

Krzczonovia Krzczonów 0-1 Tęcza Kraśnik
Wisła Annopol 4-0 Unia Wilkołaz
LKS Potok Wielki 3-2 GLKS Głusk (Lublin)
Avenir Jabłonna 4-1 Orzeł Urzędów
LKS Gościeradów 0-3 Iskra POM II Piotrowice
(wo)
w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik - na boisku 5-1
Sportico Szastarka 0-1 Iskra Krzemień
Stok Zakrzówek 1-2 LKS Stróża

Kolejka 26 - 18 czerwca

Tęcza Kraśnik 2-0 Stok Zakrzówek
LKS Stróża 2-0 Sportico Szastarka
Iskra Krzemień 2-1 LKS Gościeradów
Iskra POM II Piotrowice 1-2 Avenir Jabłonna
Orzeł Urzędów 6-3 LKS Potok Wielki
GLKS Głusk (Lublin) 1-0 Wisła Annopol
Unia Wilkołaz 3-1 Krzczonovia Krzczonów

Klasa okręgowa 2005/2006 (Lublin)

Klasa A 2005/2006 (Lublin II)
Klasa A 2005/2006 (Lublin III)

Klasa B 2005/2006 (Lublin I)
Klasa B 2005/2006 (Lublin II)
Klasa B 2005/2006 (Lublin III)

Autor: Jarosław Kosmatka
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas