[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Perła Borzechów 26 61 20 1 5 90-37 13 0 0 56-13 7 1 5 34-24 2 3 1 0 1 4-4
2.  Wilki Wilków 26 61 20 1 5 80-29 13 0 0 54-13 7 1 5 26-16 2 3 1 0 1 4-4
3.  Wisła Józefów 26 46 14 4 8 64-51 9 2 2 29-15 5 2 6 35-36
4.  KS Drzewce 26 45 15 0 11 53-42 9 0 4 27-21 6 0 7 26-21
5.  Pogoń Trzebiesza 26 44 14 2 10 79-35 9 1 3 43-13 5 1 7 36-22
6.  Wawel Wąwolnica 26 43 13 4 9 58-47 9 2 2 37-17 4 2 7 21-30
7.  Poraj Kraczewice 26 40 13 1 12 55-54 7 0 6 31-25 6 1 6 24-29
8.  Czarni Puszno Godowskie 26 37 11 4 11 52-59 6 3 4 28-24 5 1 7 24-35
9.  Bobry Karczmiska 26 30 9 3 14 46-56 8 1 4 34-17 1 2 10 12-39
10.  LKS Elżbieta 26 28 9 1 16 51-78 6 0 7 26-30 3 1 9 25-48
11.  Draco Kowala 26 27 8 3 15 49-71 3 3 7 24-38 5 0 8 25-33
12.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 26 25 8 1 17 38-63 1 1 11 15-43 7 0 6 23-20
13.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 26 22 6 4 16 39-88 4 1 8 23-38 2 3 8 16-50
14.  LZS Poniatowa Wieś 26 21 6 3 17 31-75 3 2 8 18-33 3 1 9 13-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Perła Borzechów    2-1 7-0 2-1 3-2 2-1 7-1 3-1 5-1 8-2 6-2 3-1 3-0* 5-0 
 2 Wilki Wilków3-2     1-0 2-1 2-1 7-2 3-1 8-1 3-1 8-0 4-2 4-1 4-0 5-1 
 3 Wisła Józefów2-0 1-1     3-1 3-1 3-0 2-1 3-2 3-1 1-3 1-3 2-0 1-1 4-1 
 4 KS Drzewce3-4 0-3 4-1     2-0 1-0 3-2 1-2 2-1 2-1 2-5 3-1 2-1 2-0 
 5 Pogoń Trzebiesza4-0 0-3 3-3 3-1     4-0 5-1 1-2 3-0 6-1 1-0 0-2 5-0 8-0 
 6 Wawel Wąwolnica3-0 2-4 6-3 1-0 2-2     1-1 3-2 5-0 2-1 4-1 0-2 4-0 4-1 
 7 Poraj Kraczewice1-4 0-2 3-0 0-4 2-0 1-2     7-4 5-2 3-1 3-1 1-2 3-0 2-3 
 8 Czarni Puszno Godowskie1-5 2-0 3-3 3-2 1-0 1-4 1-3     4-0 0-0 4-2 1-2 3-3 4-0 
 9 Bobry Karczmiska3-3 2-1 0-1 0-2 2-1 3-1 2-0 1-0     5-3 1-2 2-1 12-0 1-2 
 10 LKS Elżbieta1-2 2-0 1-7 0-2 0-9 1-0 1-2 6-1 3-0     0-2 1-3 8-1 2-1 
 11 Draco Kowala1-0 3-1 3-7 0-2 0-3 2-2 2-3 1-1 1-1 4-5     1-6 3-6 3-1 
 12 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska1-7 2-4 3-1 1-2 0-8 1-4 1-3 1-3 1-2 2-4 0-1     1-3 1-1 
 13 Wodniak Piotrawin-Łaziska0-4 0-4 1-3 4-2 3-5 2-2 1-5 0-3* 2-1 5-3 4-2 0-2     1-2 
 14 LZS Poniatowa Wieś1-3 0-2 1-6 2-6 2-4 2-3 0-1 0-2 2-2 2-1 3-2 2-0 1-1     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Wawel Wąwolnica 4-1 Draco Kowala
Perła Borzechów 5-0 LZS Poniatowa Wieś
Pogoń Trzebiesza 1-2 Czarni Puszno Godowskie
KS Drzewce 3-2 Poraj Kraczewice
LKS Elżbieta 2-0 Wilki Wilków
Bobry Karczmiska 0-1 Wisła Józefów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska

Kolejka 2 - 28 sierpnia

Draco Kowala 3-6 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Wisła Józefów 2-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wilki Wilków 3-1 Bobry Karczmiska
Poraj Kraczewice 3-1 LKS Elżbieta
Czarni Puszno Godowskie 3-2 KS Drzewce
LZS Poniatowa Wieś 2-4 Pogoń Trzebiesza
Wawel Wąwolnica 3-0 Perła Borzechów

Kolejka 3 - 3-4 września

Perła Borzechów 6-2 Draco Kowala
Pogoń Trzebiesza 4-0 Wawel Wąwolnica
KS Drzewce 2-0 LZS Poniatowa Wieś
LKS Elżbieta 6-1 Czarni Puszno Godowskie
Bobry Karczmiska 2-0 Poraj Kraczewice
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-4 Wilki Wilków
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-3 Wisła Józefów

Kolejka 4 - 10-11 września

Draco Kowala 3-7 Wisła Józefów
Wilki Wilków 4-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Poraj Kraczewice 1-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Czarni Puszno Godowskie 4-0 Bobry Karczmiska
LZS Poniatowa Wieś 2-1 LKS Elżbieta
Wawel Wąwolnica 1-0 KS Drzewce
Perła Borzechów 3-2 Pogoń Trzebiesza

Kolejka 5 - 17-18 września

Pogoń Trzebiesza 1-0 Draco Kowala
KS Drzewce 3-4 Perła Borzechów
LKS Elżbieta 1-0 Wawel Wąwolnica
Bobry Karczmiska 1-2 LZS Poniatowa Wieś
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-3 Czarni Puszno Godowskie
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-5 Poraj Kraczewice
Wisła Józefów 1-1 Wilki Wilków

Kolejka 6 - 24-25 września

Draco Kowala 3-1 Wilki Wilków
Poraj Kraczewice 3-0 Wisła Józefów
Czarni Puszno Godowskie 3-3 Wodniak Piotrawin-Łaziska
LZS Poniatowa Wieś 2-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Wawel Wąwolnica 5-0 Bobry Karczmiska
Perła Borzechów 8-2 LKS Elżbieta
Pogoń Trzebiesza 3-1 KS Drzewce

Kolejka 7 - 1-2 października

KS Drzewce 2-5 Draco Kowala
Bobry Karczmiska 3-3 Perła Borzechów
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-4 Wawel Wąwolnica
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-2 LZS Poniatowa Wieś
Wisła Józefów 3-2 Czarni Puszno Godowskie
Wilki Wilków 3-1 Poraj Kraczewice
Pogoń Trzebiesza 6-1 LKS Elżbieta

Kolejka 8 - 8-9 października

Draco Kowala 2-3 Poraj Kraczewice
Czarni Puszno Godowskie 2-0 Wilki Wilków
LZS Poniatowa Wieś 1-6 Wisła Józefów
Wawel Wąwolnica 4-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Perła Borzechów 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Pogoń Trzebiesza 3-0 Bobry Karczmiska
KS Drzewce 2-1 LKS Elżbieta

Kolejka 9 - 15-16 października

LKS Elżbieta 0-2 Draco Kowala
Bobry Karczmiska 0-2 KS Drzewce
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-8 Pogoń Trzebiesza
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-4 Perła Borzechów
Wisła Józefów 3-0 Wawel Wąwolnica
Wilki Wilków 5-1 LZS Poniatowa Wieś
Poraj Kraczewice 7-4 Czarni Puszno Godowskie

Kolejka 10 - 22-23 października

Draco Kowala 1-1 Czarni Puszno Godowskie
LZS Poniatowa Wieś 0-1 Poraj Kraczewice
Wawel Wąwolnica 2-4 Wilki Wilków
Perła Borzechów 7-0 Wisła Józefów
Pogoń Trzebiesza 5-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
KS Drzewce 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
LKS Elżbieta 3-0 Bobry Karczmiska

Kolejka 11 - 29-30 października

Bobry Karczmiska 1-2 Draco Kowala
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-4 LKS Elżbieta
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-2 KS Drzewce
Wisła Józefów 3-1 Pogoń Trzebiesza
Wilki Wilków 3-2 Perła Borzechów
Poraj Kraczewice 1-2 Wawel Wąwolnica
Czarni Puszno Godowskie 4-0 LZS Poniatowa Wieś

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Draco Kowala 3-1 LZS Poniatowa Wieś
Wawel Wąwolnica 3-2 Czarni Puszno Godowskie
Perła Borzechów 7-1 Poraj Kraczewice
Pogoń Trzebiesza 0-3 Wilki Wilków
KS Drzewce 4-1 Wisła Józefów
LKS Elżbieta 8-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Bobry Karczmiska 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska

Kolejka 13 - 13 listopada

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-1 Draco Kowala 13 listopada, 13:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 Bobry Karczmiska 13 listopada, 13:00
Wisła Józefów 1-3 LKS Elżbieta 13 listopada, 13:00
Wilki Wilków 2-1 KS Drzewce 13 listopada, 13:00
Poraj Kraczewice 2-0 Pogoń Trzebiesza 13 listopada, 13:00
Czarni Puszno Godowskie 1-5 Perła Borzechów 13 listopada, 13:00
LZS Poniatowa Wieś 2-3 Wawel Wąwolnica 13 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 10 maja

Draco Kowala 2-2 Wawel Wąwolnica 10 maja, 18:00
LZS Poniatowa Wieś 1-3 Perła Borzechów 10 maja, 18:00
Czarni Puszno Godowskie 1-0 Pogoń Trzebiesza 10 maja, 18:00
Poraj Kraczewice 0-4 KS Drzewce 10 maja, 18:00
Wilki Wilków 8-0 LKS Elżbieta 10 maja, 18:00
Wisła Józefów 3-1 Bobry Karczmiska 10 maja, 18:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 10 maja, 18:00

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-2 Draco Kowala 9 kwietnia, 14:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-1 Wisła Józefów 9 kwietnia, 14:00
Bobry Karczmiska 2-1 Wilki Wilków 9 kwietnia, 14:00
LKS Elżbieta 1-2 Poraj Kraczewice 9 kwietnia, 14:00
KS Drzewce 1-2 Czarni Puszno Godowskie 9 kwietnia, 14:00
Pogoń Trzebiesza 8-0 LZS Poniatowa Wieś 9 kwietnia, 14:00
Perła Borzechów 2-1 Wawel Wąwolnica 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 23 kwietnia

Draco Kowala 1-0 Perła Borzechów 23 kwietnia, 14:00
Wawel Wąwolnica 2-2 Pogoń Trzebiesza 23 kwietnia, 14:00
LZS Poniatowa Wieś 2-6 KS Drzewce 23 kwietnia, 14:00
Czarni Puszno Godowskie 0-0 LKS Elżbieta 23 kwietnia, 14:00
Poraj Kraczewice 5-2 Bobry Karczmiska 23 kwietnia, 14:00
Wilki Wilków 4-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 23 kwietnia, 14:00
Wisła Józefów 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 29-30 kwietnia

Wisła Józefów 1-3 Draco Kowala 30 kwietnia, 14:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-4 Wilki Wilków 30 kwietnia, 14:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-3 Poraj Kraczewice 30 kwietnia, 14:00
mecz rozegrany w Kraczewicach
Bobry Karczmiska 1-0 Czarni Puszno Godowskie 30 kwietnia, 14:00
LKS Elżbieta 2-1 LZS Poniatowa Wieś 30 kwietnia, 14:00
KS Drzewce 1-0 Wawel Wąwolnica 30 kwietnia, 14:00
Pogoń Trzebiesza 4-0 Perła Borzechów 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 3 maja

Draco Kowala 0-3 Pogoń Trzebiesza 3 maja, 15:00
Perła Borzechów 2-1 KS Drzewce 3 maja, 15:00
Wawel Wąwolnica 2-1 LKS Elżbieta 3 maja, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 2-2 Bobry Karczmiska 3 maja, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 1-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3 maja, 15:00
Poraj Kraczewice 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 3 maja, 15:00
Wilki Wilków 1-0 Wisła Józefów 3 maja, 15:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Wilki Wilków 4-2 Draco Kowala 7 maja, 15:00
Wisła Józefów 2-1 Poraj Kraczewice 7 maja, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-3 Czarni Puszno Godowskie 7 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-1, w Wodniaku grał nieuprawniony zawodnik Tomasz Śpiewak
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-1 LZS Poniatowa Wieś 7 maja, 15:00
Bobry Karczmiska 3-1 Wawel Wąwolnica 7 maja, 15:00
LKS Elżbieta 1-2 Perła Borzechów 7 maja, 15:00
KS Drzewce 2-0 Pogoń Trzebiesza 7 maja, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 maja

LKS Elżbieta 0-9 Pogoń Trzebiesza 14 maja, 15:00
Draco Kowala 0-2 KS Drzewce 14 maja, 15:00
Perła Borzechów 5-1 Bobry Karczmiska 14 maja, 15:00
Wawel Wąwolnica 0-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 14 maja, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 14 maja, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 3-3 Wisła Józefów 14 maja, 15:00
Poraj Kraczewice 0-2 Wilki Wilków 14 maja, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Poraj Kraczewice 3-1 Draco Kowala 21 maja, 15:00
Wilki Wilków 8-1 Czarni Puszno Godowskie 21 maja, 15:00
Wisła Józefów 4-1 LZS Poniatowa Wieś 21 maja, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-2 Wawel Wąwolnica 21 maja, 15:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-7 Perła Borzechów 21 maja, 15:00
Bobry Karczmiska 2-1 Pogoń Trzebiesza 21 maja, 15:00
LKS Elżbieta 0-2 KS Drzewce 21 maja, 15:00

Kolejka 22 - 28 maja

Draco Kowala 4-5 LKS Elżbieta 28 maja, 15:00
KS Drzewce 2-1 Bobry Karczmiska 28 maja, 15:00
Pogoń Trzebiesza 0-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 28 maja, 15:00
Perła Borzechów 3-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 28 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-2, w Wodniaku grał nieuprawniony zawodnik
Wawel Wąwolnica 6-3 Wisła Józefów 28 maja, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 0-2 Wilki Wilków 28 maja, 15:00
Czarni Puszno Godowskie 1-3 Poraj Kraczewice 28 maja, 15:00

Kolejka 23 - 4 czerwca

Czarni Puszno Godowskie 4-2 Draco Kowala 4 czerwca, 16:00
Poraj Kraczewice 2-3 LZS Poniatowa Wieś 4 czerwca, 16:00
Wilki Wilków 7-2 Wawel Wąwolnica 4 czerwca, 16:00
Wisła Józefów 2-0 Perła Borzechów 4 czerwca, 16:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-5 Pogoń Trzebiesza 4 czerwca, 16:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-2 KS Drzewce 4 czerwca, 16:00
Bobry Karczmiska 5-3 LKS Elżbieta 4 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Draco Kowala 1-1 Bobry Karczmiska
LKS Elżbieta 1-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
KS Drzewce 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska
Pogoń Trzebiesza 3-3 Wisła Józefów
Perła Borzechów 2-1 Wilki Wilków
Wawel Wąwolnica 1-1 Poraj Kraczewice
LZS Poniatowa Wieś 0-2 Czarni Puszno Godowskie

Kolejka 25 - 18 czerwca

LZS Poniatowa Wieś 3-2 Draco Kowala
Czarni Puszno Godowskie 1-4 Wawel Wąwolnica
Poraj Kraczewice 1-4 Perła Borzechów
Wilki Wilków 2-1 Pogoń Trzebiesza
Wisła Józefów 3-1 KS Drzewce
Wodniak Piotrawin-Łaziska 5-3 LKS Elżbieta
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-2 Bobry Karczmiska

Kolejka 26 - 25 czerwca

Draco Kowala 1-6 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska
Bobry Karczmiska 12-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska
LKS Elżbieta 1-7 Wisła Józefów
KS Drzewce 0-3 Wilki Wilków
Pogoń Trzebiesza 5-1 Poraj Kraczewice
Perła Borzechów 3-1 Czarni Puszno Godowskie
Wawel Wąwolnica 4-1 LZS Poniatowa Wieś

Klasa A 2005/2006 (Lublin I)
Klasa A 2005/2006 (Lublin II)
Klasa A 2005/2006 (Lublin III)

Klasa B 2005/2006 (Lublin II)
Klasa B 2005/2006 (Lublin III)

Autor: Grzegorz Rosołowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas