[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2005/2006, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Żyrzyniak Żyrzyn 26 68 22 2 2 85-22 11 1 1 44-11 11 1 1 41-11
2.  Amator Rososz-Leopoldów 26 59 19 2 5 88-31 10 0 3 46-12 9 2 2 42-19
3.  LZS Dąbrowica 26 55 17 4 5 73-28 9 2 2 44-11 8 2 3 29-17
4.  BKS Bogucin 26 52 17 1 8 63-40 11 0 2 38-16 6 1 6 25-24
5.  Sygnał Chodel 26 40 12 4 10 65-55 7 3 3 36-25 5 1 7 29-30
6.  Garbarnia Kurów 26 38 10 8 8 52-44 5 5 3 27-25 5 3 5 25-19
7.  Ruch Ryki 26 37 10 7 9 51-44 5 5 3 29-21 5 2 6 22-23
8.  Powiślak Końskowola 26 34 10 4 12 50-55 6 3 4 32-18 4 1 8 18-37
9.  Serokomla Janowiec 26 32 10 2 14 67-64 7 0 6 36-27 3 2 8 31-37 2 6 2 0 0 10-2
10.  Mazowsze Stężyca 26 32 10 2 14 50-60 8 1 4 36-22 2 1 10 14-38 2 0 0 0 2 2-10
11.  Zawisza Garbów 26 31 9 4 13 52-58 7 0 6 29-22 2 4 7 23-36
12.  LKS Kamionka (k. Lublina) 26 28 9 1 16 52-95 6 0 7 33-38 3 1 9 19-57
13.  Cisy II Nałęczów 26 9 2 3 21 18-87 1 2 10 10-41 1 1 11 8-46
14.  Sokół Konopnica 26 7 1 4 21 29-112 1 2 10 16-50 0 2 11 13-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Żyrzyniak Żyrzyn    0-3 2-0 2-0 4-2 5-1 1-1 2-0 7-2 2-1 2-1 5-0 4-0 8-0 
 2 Amator Rososz-Leopoldów1-2     1-2 1-2 5-2 3-1 3-0 3-1 4-0 4-1 4-0 7-1 2-0 8-0 
 3 LZS Dąbrowica1-2 0-0     2-0 0-1 1-0 4-0 2-2 6-4 1-0 5-1 11-0 3-0* 8-1 
 4 BKS Bogucin2-0 4-2 1-3     2-0 0-2 3-2 4-2 2-1 1-0 3-2 8-0 4-1 4-1 
 5 Sygnał Chodel2-3 2-2 1-0 2-2     0-3 3-1 6-2 3-2 2-1 6-4 2-2 1-2 6-1 
 6 Garbarnia Kurów0-3 1-2 2-2 3-0 2-1     1-5 3-1 1-1 1-1 2-2 4-2 4-2 3-3 
 7 Ruch Ryki2-2 3-5 2-2 1-0 1-3 0-0     2-4 1-1 3-1 4-1 4-1 5-0 1-1 
 8 Powiślak Końskowola0-4 1-3 0-2 4-0 0-4 0-0 1-1     5-0 5-1 1-1 5-1 4-0 6-1 
 9 Serokomla Janowiec0-3 4-2 0-4 2-4 2-0 2-3 1-2 4-0     6-1 2-4 4-3 3-0* 6-1 
 10 Mazowsze Stężyca1-3 1-3 2-1 4-2 5-1 0-3 2-1 5-0 1-4     3-3 5-0 4-0 3-1 
 11 Zawisza Garbów0-4 1-3 0-3 1-3 3-2 2-1 1-0 0-1 3-2 7-0     2-3 6-0 3-0 
 12 LKS Kamionka (k. Lublina)1-3 0-4 5-6 2-4 2-3 3-2 1-4 3-0 2-8 3-0 3-1     4-1 4-2 
 13 Cisy II Nałęczów0-7 0-5 0-2 0-4 2-2 2-2 1-2 2-3 0-6 1-2 0-2 0-3     2-1 
 14 Sokół Konopnica1-5 2-8 1-2 0-4 2-8 1-7 1-3 1-2 2-0 2-5 1-1 0-3 2-2     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

LZS Dąbrowica 11-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Powiślak Końskowola 0-4 Sygnał Chodel
BKS Bogucin 4-1 Cisy II Nałęczów
Zawisza Garbów 3-0 Sokół Konopnica
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Mazowsze Stężyca
Amator Rososz-Leopoldów 4-0 Serokomla Janowiec
Garbarnia Kurów 1-5 Ruch Ryki

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

LKS Kamionka (k. Lublina) 1-4 Ruch Ryki
Serokomla Janowiec 2-3 Garbarnia Kurów
Mazowsze Stężyca 1-3 Amator Rososz-Leopoldów
Sokół Konopnica 1-5 Żyrzyniak Żyrzyn
Cisy II Nałęczów 0-2 Zawisza Garbów
Sygnał Chodel 2-2 BKS Bogucin
LZS Dąbrowica 2-2 Powiślak Końskowola

Kolejka 3 - 3-4 września

Powiślak Końskowola 5-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
BKS Bogucin 1-3 LZS Dąbrowica
Zawisza Garbów 3-2 Sygnał Chodel
Żyrzyniak Żyrzyn 4-0 Cisy II Nałęczów
Amator Rososz-Leopoldów 8-0 Sokół Konopnica
Garbarnia Kurów 1-1 Mazowsze Stężyca
Ruch Ryki 1-1 Serokomla Janowiec

Kolejka 4 - 10-11 września

LKS Kamionka (k. Lublina) 2-8 Serokomla Janowiec
Mazowsze Stężyca 2-1 Ruch Ryki
Sokół Konopnica 1-7 Garbarnia Kurów
Cisy II Nałęczów 0-5 Amator Rososz-Leopoldów
Sygnał Chodel 2-3 Żyrzyniak Żyrzyn
LZS Dąbrowica 5-1 Zawisza Garbów
Powiślak Końskowola 4-0 BKS Bogucin

Kolejka 5 - 17-18 września

BKS Bogucin 8-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Zawisza Garbów 0-1 Powiślak Końskowola
Żyrzyniak Żyrzyn 2-0 LZS Dąbrowica
Amator Rososz-Leopoldów 5-2 Sygnał Chodel
Garbarnia Kurów 4-2 Cisy II Nałęczów
Ruch Ryki 1-1 Sokół Konopnica
Serokomla Janowiec 6-1 Mazowsze Stężyca

Kolejka 6 - 24-25 września

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Mazowsze Stężyca
Sokół Konopnica 2-0 Serokomla Janowiec
Cisy II Nałęczów 1-2 Ruch Ryki
Sygnał Chodel 0-3 Garbarnia Kurów
LZS Dąbrowica 0-0 Amator Rososz-Leopoldów
Powiślak Końskowola 0-4 Żyrzyniak Żyrzyn
BKS Bogucin 3-2 Zawisza Garbów

Kolejka 7 - 1-2 października

Zawisza Garbów 2-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Żyrzyniak Żyrzyn 2-0 BKS Bogucin
Amator Rososz-Leopoldów 3-1 Powiślak Końskowola
Garbarnia Kurów 2-2 LZS Dąbrowica
Ruch Ryki 1-3 Sygnał Chodel
Serokomla Janowiec 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
Mazowsze Stężyca 3-1 Sokół Konopnica

Kolejka 8 - 8-9 października

LKS Kamionka (k. Lublina) 4-2 Sokół Konopnica
Cisy II Nałęczów 1-2 Mazowsze Stężyca
Sygnał Chodel 3-2 Serokomla Janowiec
LZS Dąbrowica 4-0 Ruch Ryki 12 października
Przełożony z powodu dużej liczby kontuzji w Ruchu Ryki
Powiślak Końskowola 0-0 Garbarnia Kurów
BKS Bogucin 4-2 Amator Rososz-Leopoldów
Zawisza Garbów 0-4 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 9 - 15-16 października

Żyrzyniak Żyrzyn 5-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Amator Rososz-Leopoldów 4-0 Zawisza Garbów
Garbarnia Kurów 3-0 BKS Bogucin
Ruch Ryki 2-4 Powiślak Końskowola
Serokomla Janowiec 0-4 LZS Dąbrowica
Mazowsze Stężyca 5-1 Sygnał Chodel
Sokół Konopnica 2-2 Cisy II Nałęczów

Kolejka 10 - 22-23 października

LKS Kamionka (k. Lublina) 4-1 Cisy II Nałęczów
Sygnał Chodel 6-1 Sokół Konopnica
LZS Dąbrowica 1-0 Mazowsze Stężyca
Powiślak Końskowola 5-0 Serokomla Janowiec
BKS Bogucin 3-2 Ruch Ryki
Zawisza Garbów 2-1 Garbarnia Kurów
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 Amator Rososz-Leopoldów

Kolejka 11 - 29-30 października

Amator Rososz-Leopoldów 7-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Garbarnia Kurów 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn
Ruch Ryki 4-1 Zawisza Garbów
Serokomla Janowiec 2-4 BKS Bogucin
Mazowsze Stężyca 5-0 Powiślak Końskowola
Sokół Konopnica 1-2 LZS Dąbrowica
Cisy II Nałęczów 2-2 Sygnał Chodel

Kolejka 12 - 5-6 listopada

LKS Kamionka (k. Lublina) 2-3 Sygnał Chodel
LZS Dąbrowica 3-0 Cisy II Nałęczów
(wo)
goście nie dojechali
Powiślak Końskowola 6-1 Sokół Konopnica
BKS Bogucin 1-0 Mazowsze Stężyca
Zawisza Garbów 3-2 Serokomla Janowiec
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 Ruch Ryki
Amator Rososz-Leopoldów 3-1 Garbarnia Kurów

Kolejka 13 - 12-13 listopada

Garbarnia Kurów 4-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Ruch Ryki 3-5 Amator Rososz-Leopoldów
Serokomla Janowiec 0-3 Żyrzyniak Żyrzyn
Mazowsze Stężyca 3-3 Zawisza Garbów
Sokół Konopnica 0-4 BKS Bogucin
Cisy II Nałęczów 2-3 Powiślak Końskowola
Sygnał Chodel 1-0 LZS Dąbrowica

Kolejka 14 - 25 czerwca

LKS Kamionka (k. Lublina) 5-6 LZS Dąbrowica
Sygnał Chodel 6-2 Powiślak Końskowola
Cisy II Nałęczów 0-4 BKS Bogucin
Sokół Konopnica 1-1 Zawisza Garbów
Mazowsze Stężyca 1-3 Żyrzyniak Żyrzyn
Serokomla Janowiec 4-2 Amator Rososz-Leopoldów
Ruch Ryki 0-0 Garbarnia Kurów

Kolejka 15 - 8-9 kwietnia

Ruch Ryki 4-1 LKS Kamionka (k. Lublina)
Garbarnia Kurów 1-1 Serokomla Janowiec
Amator Rososz-Leopoldów 4-1 Mazowsze Stężyca
Żyrzyniak Żyrzyn 8-0 Sokół Konopnica
Zawisza Garbów 6-0 Cisy II Nałęczów
BKS Bogucin 2-0 Sygnał Chodel
Powiślak Końskowola 0-2 LZS Dąbrowica

Kolejka 16 - 15-16 kwietnia

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Powiślak Końskowola
LZS Dąbrowica 2-0 BKS Bogucin 27 kwietnia
Sygnał Chodel 6-4 Zawisza Garbów
Cisy II Nałęczów 0-7 Żyrzyniak Żyrzyn
Sokół Konopnica 2-8 Amator Rososz-Leopoldów
Mazowsze Stężyca 0-3 Garbarnia Kurów
Serokomla Janowiec 1-2 Ruch Ryki

Kolejka 17 - 23 kwietnia

Serokomla Janowiec 4-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Ruch Ryki 3-1 Mazowsze Stężyca
Garbarnia Kurów 3-3 Sokół Konopnica
Amator Rososz-Leopoldów 2-0 Cisy II Nałęczów
Żyrzyniak Żyrzyn 4-2 Sygnał Chodel
Zawisza Garbów 0-3 LZS Dąbrowica
BKS Bogucin 4-2 Powiślak Końskowola

Kolejka 18 - 29-30 kwietnia

LKS Kamionka (k. Lublina) 2-4 BKS Bogucin
Powiślak Końskowola 1-1 Zawisza Garbów
LZS Dąbrowica 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Sygnał Chodel 2-2 Amator Rososz-Leopoldów
Cisy II Nałęczów 2-2 Garbarnia Kurów
Sokół Konopnica 1-3 Ruch Ryki
Mazowsze Stężyca 1-4 Serokomla Janowiec

Kolejka 19 - 3 maja

Mazowsze Stężyca 5-0 LKS Kamionka (k. Lublina)
Serokomla Janowiec 6-1 Sokół Konopnica
Ruch Ryki 5-0 Cisy II Nałęczów
Garbarnia Kurów 2-1 Sygnał Chodel
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 LZS Dąbrowica
Żyrzyniak Żyrzyn 2-0 Powiślak Końskowola
Zawisza Garbów 1-3 BKS Bogucin

Kolejka 20 - 13-14 maja

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-1 Zawisza Garbów
BKS Bogucin 2-0 Żyrzyniak Żyrzyn
Powiślak Końskowola 1-3 Amator Rososz-Leopoldów
LZS Dąbrowica 1-0 Garbarnia Kurów
Sygnał Chodel 3-1 Ruch Ryki
Cisy II Nałęczów 0-6 Serokomla Janowiec
Sokół Konopnica 2-5 Mazowsze Stężyca

Kolejka 21 - 6-7 maja

Sokół Konopnica 0-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Mazowsze Stężyca 4-0 Cisy II Nałęczów
Serokomla Janowiec 2-0 Sygnał Chodel
Ruch Ryki 2-2 LZS Dąbrowica
Garbarnia Kurów 3-1 Powiślak Końskowola
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 BKS Bogucin
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Zawisza Garbów

Kolejka 22 - 20-21 maja

LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 Żyrzyniak Żyrzyn
Zawisza Garbów 1-3 Amator Rososz-Leopoldów
BKS Bogucin 0-2 Garbarnia Kurów
Powiślak Końskowola 1-1 Ruch Ryki
LZS Dąbrowica 6-4 Serokomla Janowiec
Sygnał Chodel 2-1 Mazowsze Stężyca
Cisy II Nałęczów 2-1 Sokół Konopnica

Kolejka 23 - 27-28 maja

Cisy II Nałęczów 0-3 LKS Kamionka (k. Lublina)
Sokół Konopnica 2-8 Sygnał Chodel
Mazowsze Stężyca 2-1 LZS Dąbrowica
Serokomla Janowiec 4-0 Powiślak Końskowola
Ruch Ryki 1-0 BKS Bogucin
Garbarnia Kurów 2-2 Zawisza Garbów
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 Żyrzyniak Żyrzyn

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

LKS Kamionka (k. Lublina) 0-4 Amator Rososz-Leopoldów
Żyrzyniak Żyrzyn 5-1 Garbarnia Kurów
Zawisza Garbów 1-0 Ruch Ryki
BKS Bogucin 2-1 Serokomla Janowiec
Powiślak Końskowola 5-1 Mazowsze Stężyca
LZS Dąbrowica 8-1 Sokół Konopnica
Sygnał Chodel 1-2 Cisy II Nałęczów

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Sygnał Chodel 2-2 LKS Kamionka (k. Lublina)
Cisy II Nałęczów 0-2 LZS Dąbrowica
Sokół Konopnica 1-2 Powiślak Końskowola
Mazowsze Stężyca 4-2 BKS Bogucin
Serokomla Janowiec 2-4 Zawisza Garbów
Ruch Ryki 2-2 Żyrzyniak Żyrzyn
Garbarnia Kurów 1-2 Amator Rososz-Leopoldów

Kolejka 26 - 18 czerwca

LKS Kamionka (k. Lublina) 3-2 Garbarnia Kurów
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Ruch Ryki
Żyrzyniak Żyrzyn 7-2 Serokomla Janowiec
Zawisza Garbów 7-0 Mazowsze Stężyca
BKS Bogucin 4-1 Sokół Konopnica
Powiślak Końskowola 4-0 Cisy II Nałęczów
LZS Dąbrowica 0-1 Sygnał Chodel

Klasa okręgowa 2005/2006 (Lublin)

Klasa A 2005/2006 (Lublin I)
Klasa A 2005/2006 (Lublin III)

Klasa B 2005/2006 (Lublin I)
Klasa B 2005/2006 (Lublin II)
Klasa B 2005/2006 (Lublin III)

Autor: Jarosław Kosmatka
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas