[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2005/2006, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Ciecierzyn 24 58 19 1 4 77-26 10 0 2 45-14 9 1 2 32-12
2.  Sławin Lublin 24 57 19 0 5 115-27 10 0 2 65-13 9 0 3 50-14
3.  Perła Rokitno 24 52 17 1 6 81-30 8 0 4 42-20 9 1 2 39-10
4.  GLKS Michów 24 49 16 1 7 96-66 9 0 3 58-34 7 1 4 38-32
5.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 24 45 14 3 7 66-49 7 1 4 30-21 7 2 3 36-28
6.  Gigant Przytoczno 24 41 13 2 9 53-55 7 1 4 25-21 6 1 5 28-34
7.  Kadet Lisów 24 38 12 2 10 60-54 8 1 3 39-15 4 1 7 21-39
8.  Świt Abramów 24 25 8 1 15 43-75 6 1 5 26-30 2 0 10 17-45
9.  Flis Leszkowice 24 23 7 2 15 45-63 7 1 4 31-23 0 1 11 14-40
10.  Czarni Pliszczyn 23 20 6 2 15 34-82 3 2 7 18-43 3 0 8 16-39
11.  Vir Dorohucza 24 19 6 1 17 37-85 5 1 6 26-33 1 0 11 11-52
12.  Tur II Milejów 24 17 5 2 17 32-87 5 1 6 25-36 0 1 11 7-51
13.  LKS Serniki 23 11 3 2 18 49-89 3 1 7 29-26 0 1 11 20-63
Selekt Świdnik wycofał się po 5. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 KS Ciecierzyn    3-1 3-0 2-0 2-3 1-2 2-1 4-1 6-3 7-2 3-0 8-0 4-1 
 2 Sławin Lublin1-2     2-0 6-4 7-1 6-1 9-0 8-1 1-0 0-1 11-0 3-0* 11-3 
 3 Perła Rokitno1-2 2-6     2-3 1-3 2-0 5-2 5-0 3-2 6-0 5-1 3-0 7-1 
 4 GLKS Michów1-5 2-1 0-5     3-6 5-0 6-1 7-1 6-2 6-4 6-3 7-2 9-4 
 5 LKS Biskupice (k. Świdnika)2-1 0-4 1-3 2-2     3-4 3-4 2-0 3-0* 4-0 2-0 2-0 6-3 
 6 Gigant Przytoczno3-2 0-4 0-3 2-3 3-7     0-0 2-1 3-0* 3-1 5-0 1-0 3-0* 
 7 Kadet Lisów0-3* 1-2 2-2 8-0 0-3* 3-0     2-1 4-0 3-0* 5-1 5-1 6-2 
 8 Świt Abramów0-1 1-4 1-9 0-5 3-0* 2-4 3-0*     1-0 5-1 4-2 3-3 3-1 
 9 Flis Leszkowice1-5 2-1 0-3 4-2 1-3 2-2 3-1 3-1     2-4 5-1 4-0 4-0 
 10 Czarni Pliszczyn0-3 0-10 0-6 0-4 2-2 2-5 1-6 0-3 5-2     1-0 5-0 2-2 
 11 Vir Dorohucza1-5 0-4 1-4 0-5 2-2 3-2 3-4 7-2 3-2 1-2     2-1 3-0* 
 12 Tur II Milejów2-2 1-10 0-1 2-5 0-5 1-3 1-2 5-3 3-1 2-1 3-0     5-3 
 13 LKS Serniki0-1 2-3 0-3 4-5 4-1 4-5 3-0* 0-3 2-2 2-3 8-0     

Kolejka 1 - 21 sierpnia

LKS Biskupice (k. Świdnika) - Selekt Świdnik
zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
LKS Serniki 4-5 Gigant Przytoczno
KS Ciecierzyn 7-2 Czarni Pliszczyn
Kadet Lisów 1-2 Sławin Lublin
Perła Rokitno 5-1 Vir Dorohucza
Świt Abramów 0-5 GLKS Michów
Tur II Milejów 3-1 Flis Leszkowice

Kolejka 2

Selekt Świdnik - Flis Leszkowice
było 0-2, anulowany
GLKS Michów 7-2 Tur II Milejów
Vir Dorohucza 7-2 Świt Abramów
Sławin Lublin 2-0 Perła Rokitno
Czarni Pliszczyn 1-6 Kadet Lisów
Gigant Przytoczno 3-2 KS Ciecierzyn
LKS Biskupice (k. Świdnika) 6-3 LKS Serniki

Kolejka 3 - 3-4 września

LKS Serniki - Selekt Świdnik
było 7-2, anulowany
KS Ciecierzyn 2-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Kadet Lisów 3-0 Gigant Przytoczno
Perła Rokitno 6-0 Czarni Pliszczyn
Świt Abramów 1-4 Sławin Lublin
Tur II Milejów 3-0 Vir Dorohucza
Flis Leszkowice 4-2 GLKS Michów

Kolejka 4 - 10-11 września

Selekt Świdnik - GLKS Michów
było 1-4, anulowany
Vir Dorohucza 3-2 Flis Leszkowice
Sławin Lublin 3-0 Tur II Milejów
(wo)
Czarni Pliszczyn 0-3 Świt Abramów
Gigant Przytoczno 0-3 Perła Rokitno
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-4 Kadet Lisów
LKS Serniki 0-1 KS Ciecierzyn

Kolejka 5 - 17-18 września

KS Ciecierzyn - Selekt Świdnik
było 5-1, anulowany
Kadet Lisów 6-2 LKS Serniki
Perła Rokitno 1-3 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Świt Abramów 2-4 Gigant Przytoczno
Tur II Milejów 2-1 Czarni Pliszczyn
Flis Leszkowice 2-1 Sławin Lublin
GLKS Michów 6-3 Vir Dorohucza

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Vir Dorohucza.
 
Sławin Lublin 6-4 GLKS Michów
Czarni Pliszczyn 5-2 Flis Leszkowice
Gigant Przytoczno 1-0 Tur II Milejów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-0 Świt Abramów
LKS Serniki 0-3 Perła Rokitno
KS Ciecierzyn 2-1 Kadet Lisów

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Kadet Lisów.
 
Perła Rokitno 1-2 KS Ciecierzyn
Świt Abramów 3-1 LKS Serniki
Tur II Milejów 0-5 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Flis Leszkowice 2-2 Gigant Przytoczno
GLKS Michów 6-4 Czarni Pliszczyn
Vir Dorohucza 0-4 Sławin Lublin

Kolejka 8

Pauza: Sławin Lublin.
 
Czarni Pliszczyn 1-0 Vir Dorohucza
Gigant Przytoczno 2-3 GLKS Michów
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-0 Flis Leszkowice
(wo)
LKS Serniki 8-0 Tur II Milejów
KS Ciecierzyn 4-1 Świt Abramów
Kadet Lisów 2-2 Perła Rokitno

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Perła Rokitno.
 
Świt Abramów 3-0 Kadet Lisów
(wo)
na boisku 2:6
Tur II Milejów 2-2 KS Ciecierzyn
Flis Leszkowice 4-0 LKS Serniki
GLKS Michów 3-6 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Vir Dorohucza 3-2 Gigant Przytoczno
Sławin Lublin 0-1 Czarni Pliszczyn

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Czarni Pliszczyn.
 
Gigant Przytoczno 0-4 Sławin Lublin
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-0 Vir Dorohucza
LKS Serniki 4-5 GLKS Michów
KS Ciecierzyn 6-3 Flis Leszkowice
Kadet Lisów 5-1 Tur II Milejów
Perła Rokitno 5-0 Świt Abramów

Kolejka 11 - 29-30 października

Pauza: Świt Abramów.
 
Tur II Milejów 0-1 Perła Rokitno
Flis Leszkowice 3-1 Kadet Lisów
GLKS Michów 1-5 KS Ciecierzyn
Vir Dorohucza 3-0 LKS Serniki
(wo)
Sławin Lublin 7-1 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Czarni Pliszczyn 2-5 Gigant Przytoczno

Kolejka 12 - 5-6 listopada

Pauza: Gigant Przytoczno.
 
LKS Biskupice (k. Świdnika) 4-0 Czarni Pliszczyn
LKS Serniki 2-3 Sławin Lublin
KS Ciecierzyn 3-0 Vir Dorohucza
Kadet Lisów 8-0 GLKS Michów
Perła Rokitno 3-2 Flis Leszkowice
Świt Abramów 3-3 Tur II Milejów

Kolejka 13 - 13 listopada

Pauza: Tur II Milejów.
 
Flis Leszkowice 3-1 Świt Abramów 13 listopada, 11:00
GLKS Michów 0-5 Perła Rokitno 13 listopada, 13:00
Vir Dorohucza 3-4 Kadet Lisów 13 listopada, 13:25
Sławin Lublin 1-2 KS Ciecierzyn 13 listopada, 13:00
Czarni Pliszczyn 2-2 LKS Serniki 13 listopada, 11:00
Gigant Przytoczno 3-7 LKS Biskupice (k. Świdnika) 13 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 10 maja

Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika).
 
Gigant Przytoczno 3-0 LKS Serniki 10 maja, 18:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody
Czarni Pliszczyn 0-3 KS Ciecierzyn 10 maja, 18:00
Sławin Lublin 9-0 Kadet Lisów 10 maja, 18:15
Vir Dorohucza 1-4 Perła Rokitno 10 maja, 18:00
GLKS Michów 7-1 Świt Abramów 10 maja, 18:00
Flis Leszkowice 4-0 Tur II Milejów 10 maja, 18:00

Kolejka 15 - 9 kwietnia

Pauza: Flis Leszkowice.
 
Tur II Milejów 2-5 GLKS Michów 17 maja, 17:00
Świt Abramów 4-2 Vir Dorohucza 9 kwietnia, 14:00
Perła Rokitno 2-6 Sławin Lublin 9 kwietnia, 14:00
Kadet Lisów 3-0 Czarni Pliszczyn 9 kwietnia, 14:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody
KS Ciecierzyn 1-2 Gigant Przytoczno 9 kwietnia, 14:00
LKS Serniki 4-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 22-23 kwietnia

Pauza: LKS Serniki.
 
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-1 KS Ciecierzyn 23 kwietnia, 14:00
Gigant Przytoczno 0-0 Kadet Lisów 23 kwietnia, 14:00
Czarni Pliszczyn 0-6 Perła Rokitno 23 kwietnia, 14:00
Sławin Lublin 8-1 Świt Abramów 22 kwietnia, 16:00
Vir Dorohucza 2-1 Tur II Milejów 23 kwietnia, 14:00
GLKS Michów 6-2 Flis Leszkowice 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia

Pauza: GLKS Michów.
 
Flis Leszkowice 5-1 Vir Dorohucza 30 kwietnia, 14:00
Tur II Milejów 1-10 Sławin Lublin 30 kwietnia, 14:00
Świt Abramów 5-1 Czarni Pliszczyn 30 kwietnia, 14:00
Perła Rokitno 2-0 Gigant Przytoczno 30 kwietnia, 14:00
Kadet Lisów 0-3 LKS Biskupice (k. Świdnika) 30 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 6-1, w drużynie Lisowa występował nieuprawniony zawodnik Kamil Chilczuk
KS Ciecierzyn 4-1 LKS Serniki 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 18 - 3 maja

Pauza: KS Ciecierzyn.
 
LKS Serniki 3-0 Kadet Lisów 3 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-4, w drużynie Lisowa występował nieuprawniony zawodnik Kamil Chilczuk
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-3 Perła Rokitno 3 maja, 15:00
Gigant Przytoczno 2-1 Świt Abramów 3 maja, 15:00
Czarni Pliszczyn 5-0 Tur II Milejów 3 maja, 15:00
Sławin Lublin 1-0 Flis Leszkowice 3 maja, 15:00
Vir Dorohucza 0-5 GLKS Michów 3 maja, 15:00

Kolejka 19 - 6-7 maja

Pauza: Vir Dorohucza.
 
GLKS Michów 2-1 Sławin Lublin 7 maja, 15:00
Flis Leszkowice 2-4 Czarni Pliszczyn 7 maja, 15:00
Tur II Milejów 1-3 Gigant Przytoczno 7 maja, 15:00
Świt Abramów 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 7 maja, 15:00
(wo)
na boisku 1-3, w drużynie Biskupic grał nieupraniony zawodnik Tomasz Pędzisz
Perła Rokitno 7-1 LKS Serniki 7 maja, 15:00
Kadet Lisów 0-3 KS Ciecierzyn 7 maja, 15:00
(wo)
na boisku 0-0, w drużynie Lisowa występował nieuprawniony zawodnik Kamil Chilczuk

Kolejka 20 - 14 maja

Pauza: Kadet Lisów.
 
KS Ciecierzyn 3-0 Perła Rokitno 14 maja, 15:00
LKS Serniki 0-3 Świt Abramów 14 maja, 15:00
na boisku 8-2, w drużynie Sernik występował nieuprawniony zawodnik Kamil Mitrus
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-0 Tur II Milejów 14 maja, 15:00
Gigant Przytoczno 3-0 Flis Leszkowice 14 maja, 15:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody
Czarni Pliszczyn 0-4 GLKS Michów 14 maja, 15:00
Sławin Lublin 11-0 Vir Dorohucza 14 maja, 15:00

Kolejka 21 - 20-21 maja

Pauza: Sławin Lublin.
 
Vir Dorohucza 1-2 Czarni Pliszczyn 21 maja, 15:00
GLKS Michów 5-0 Gigant Przytoczno 21 maja, 15:00
Flis Leszkowice 1-3 LKS Biskupice (k. Świdnika) 21 maja, 15:00
Tur II Milejów 5-3 LKS Serniki 21 maja, 15:00
Świt Abramów 0-1 KS Ciecierzyn 21 maja, 15:00
Perła Rokitno 5-2 Kadet Lisów 21 maja, 15:00

Kolejka 22 - 28 maja

Pauza: Perła Rokitno.
 
Kadet Lisów 2-1 Świt Abramów 28 maja, 15:00
KS Ciecierzyn 8-0 Tur II Milejów 28 maja, 15:00
LKS Serniki 2-2 Flis Leszkowice 28 maja, 15:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-2 GLKS Michów 28 maja, 15:00
Gigant Przytoczno 5-0 Vir Dorohucza 28 maja, 15:00
Czarni Pliszczyn 0-10 Sławin Lublin 28 maja, 15:00

Kolejka 23 - 4 czerwca

Pauza: Czarni Pliszczyn.
 
Sławin Lublin 6-1 Gigant Przytoczno 4 czerwca, 16:00
Vir Dorohucza 2-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 4 czerwca, 16:00
GLKS Michów 9-4 LKS Serniki 4 czerwca, 16:00
Flis Leszkowice 1-5 KS Ciecierzyn 4 czerwca, 16:30
Tur II Milejów 1-2 Kadet Lisów 4 czerwca, 16:00
Świt Abramów 1-9 Perła Rokitno 4 czerwca, 16:00

Kolejka 24 - 10-11 czerwca

Pauza: Świt Abramów.
 
Perła Rokitno 3-0 Tur II Milejów
Kadet Lisów 4-0 Flis Leszkowice
KS Ciecierzyn 2-0 GLKS Michów
LKS Serniki 2-3 Vir Dorohucza
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-4 Sławin Lublin
Gigant Przytoczno 3-1 Czarni Pliszczyn

Kolejka 25 - 18 czerwca

Pauza: Gigant Przytoczno.
 
Czarni Pliszczyn 2-2 LKS Biskupice (k. Świdnika)
Sławin Lublin 11-3 LKS Serniki
Vir Dorohucza 1-5 KS Ciecierzyn
GLKS Michów 6-1 Kadet Lisów
Flis Leszkowice 0-3 Perła Rokitno
Tur II Milejów 5-3 Świt Abramów

Kolejka 26 - 25 czerwca

Pauza: Tur II Milejów.
 
Świt Abramów 1-0 Flis Leszkowice
Perła Rokitno 2-3 GLKS Michów
Kadet Lisów 5-1 Vir Dorohucza
KS Ciecierzyn 3-1 Sławin Lublin
LKS Serniki - Czarni Pliszczyn
nie odbył się
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-4 Gigant Przytoczno

Klasa A 2005/2006 (Lublin I)
Klasa A 2005/2006 (Lublin II)
Klasa A 2005/2006 (Lublin III)

Klasa B 2005/2006 (Lublin I)
Klasa B 2005/2006 (Lublin II)

Autor: Grzegorz Rosołowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas