[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2005/2006, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  BKS Lublin 22 61 20 1 1 97-20 10 0 1 52-7 10 1 0 45-13 2 4 1 1 0 5-2
2.  Rohland Tuszów 22 61 20 1 1 104-24 10 1 0 59-13 10 0 1 45-11 2 1 0 1 1 2-5
3.  Roztocze Batorz 22 44 14 2 6 73-48 8 1 2 44-18 6 1 4 29-30
4.  Roztoczanie Chrzanów 22 37 12 1 9 77-47 7 0 4 44-21 5 1 5 33-26
5.  Piotrcovia Piotrków 22 35 11 2 9 55-58 7 1 3 35-18 4 1 6 20-40
6.  KS Dębina 20 32 10 2 8 60-40 6 1 3 42-21 4 1 5 18-19
7.  LZS Krężnica Jara 22 22 6 4 12 44-71 5 1 5 25-27 1 3 7 19-44 2 3 1 0 1 4-2
8.  GLKS II Głusk/Wilczopole 22 22 6 4 12 28-55 4 3 4 19-28 2 1 8 9-27 2 3 1 0 1 2-4
9.  Płomień Trzydnik Duży 21 18 5 3 13 30-55 3 3 5 18-18 2 0 8 12-37 2 3 1 0 1 3-3
10.  Avenir II Jabłonna 22 18 5 3 14 37-77 3 1 7 19-38 2 2 7 18-39 2 3 1 0 1 3-3
11.  KS Zemborzyce (Lublin) 21 14 4 2 15 42-85 2 1 7 20-31 2 1 8 22-54
12.  Victoria Rybczewice 22 13 4 1 17 37-104 4 0 7 23-44 0 1 10 14-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 BKS Lublin    3-0 9-1 3-0* 6-1 0-2 5-1 4-0 6-0 4-0 9-2 3-0* 
 2 Rohland Tuszów2-2     4-0 4-2 5-1 4-0 4-2 6-2 8-1 4-0 8-0 10-3 
 3 Roztocze Batorz0-4 0-3*     3-1 5-0 2-1 8-3 1-0 3-0* 4-4 8-1 10-1 
 4 Roztoczanie Chrzanów1-5 1-3 4-0     10-2 0-5 12-1 3-0 3-0 2-3 4-2 4-0* 
 5 Piotrcovia Piotrków2-5 2-3 1-2 3-1     3-0* 4-2 1-1 4-3 6-1 6-0 3-0 
 6 KS Dębina2-4 1-3 2-1 3-5 4-3     1-1 2-0 6-1 6-3 15-0 
 7 LZS Krężnica Jara1-2 1-5 3-6 2-7 1-2 3-0     3-0* 3-0* 3-1 2-2 3-2 
 8 GLKS II Głusk/Wilczopole1-4 1-9 0-3* 3-2 2-2 3-3 2-1     3-0* 1-1 0-2 3-1 
 9 Płomień Trzydnik Duży0-1 1-4 4-4 1-1 3-1 0-1 1-2 3-0*     0-3* 4-0 1-1 
 10 Avenir II Jabłonna1-3 0-4 2-6 1-4 2-3 3-2 2-2 1-0 0-3     1-6 6-5 
 11 KS Zemborzyce (Lublin)1-6 1-3 1-2 1-4 2-3 3-3 1-3 3-4 5-2     2-1 
 12 Victoria Rybczewice2-9 0-8 0-4 2-6 0-2 1-4 2-1 2-3 4-1 4-2 6-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 21 sierpnia

Roztoczanie Chrzanów 1-5 BKS Lublin
Roztocze Batorz 5-0 Piotrcovia Piotrków
Victoria Rybczewice 6-4 KS Zemborzyce (Lublin)
KS Dębina 1-1 LZS Krężnica Jara
Rohland Tuszów 4-0 Avenir II Jabłonna
Płomień Trzydnik Duży 3-0 GLKS II Głusk/Wilczopole
(wo)
po weryfikacji LZPN W pierotnym terminie sie nie odbył

Kolejka 2 - 28 sierpnia

BKS Lublin 4-0 GLKS II Głusk/Wilczopole
Avenir II Jabłonna 0-3 Płomień Trzydnik Duży
LZS Krężnica Jara 1-5 Rohland Tuszów
Piotrcovia Piotrków 3-0 Victoria Rybczewice
Roztoczanie Chrzanów 4-0 Roztocze Batorz
KS Dębina 6-3 KS Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 3 - 3-4 września

Roztocze Batorz 0-4 BKS Lublin
Victoria Rybczewice 2-6 Roztoczanie Chrzanów
KS Dębina 4-3 Piotrcovia Piotrków
Rohland Tuszów 8-0 KS Zemborzyce (Lublin)
Płomień Trzydnik Duży 1-2 LZS Krężnica Jara
GLKS II Głusk/Wilczopole 1-1 Avenir II Jabłonna

Kolejka 4 - 10-11 września

BKS Lublin 4-0 Avenir II Jabłonna
LZS Krężnica Jara 3-0 GLKS II Głusk/Wilczopole
(wo)
KS Zemborzyce (Lublin) 3-4 Płomień Trzydnik Duży
Piotrcovia Piotrków 2-3 Rohland Tuszów
Roztoczanie Chrzanów 0-5 KS Dębina
Roztocze Batorz 10-1 Victoria Rybczewice

Kolejka 5 - 17-18 września

Victoria Rybczewice 2-9 BKS Lublin
KS Dębina 2-1 Roztocze Batorz
Rohland Tuszów 4-2 Roztoczanie Chrzanów
Płomień Trzydnik Duży 3-1 Piotrcovia Piotrków
GLKS II Głusk/Wilczopole 0-2 KS Zemborzyce (Lublin)
Avenir II Jabłonna 2-2 LZS Krężnica Jara

Kolejka 6 - 24-25 września

BKS Lublin 5-1 LZS Krężnica Jara
KS Zemborzyce (Lublin) 5-2 Avenir II Jabłonna
Piotrcovia Piotrków 1-1 GLKS II Głusk/Wilczopole
Roztoczanie Chrzanów 3-0 Płomień Trzydnik Duży
Roztocze Batorz 0-3 Rohland Tuszów
(wo)
na boisku 1:3
Victoria Rybczewice 1-4 KS Dębina

Kolejka 7 - 1-2 października

KS Dębina 2-4 BKS Lublin
Rohland Tuszów 10-3 Victoria Rybczewice
Płomień Trzydnik Duży 4-4 Roztocze Batorz
GLKS II Głusk/Wilczopole 3-2 Roztoczanie Chrzanów
Avenir II Jabłonna 2-3 Piotrcovia Piotrków
LZS Krężnica Jara 2-2 KS Zemborzyce (Lublin)

Kolejka 8 - 8-9 października

BKS Lublin 9-2 KS Zemborzyce (Lublin)
Piotrcovia Piotrków 4-2 LZS Krężnica Jara
Roztoczanie Chrzanów 2-3 Avenir II Jabłonna
Roztocze Batorz 1-0 GLKS II Głusk/Wilczopole
Victoria Rybczewice 4-1 Płomień Trzydnik Duży
KS Dębina 1-3 Rohland Tuszów

Kolejka 9 - 15-16 października

Rohland Tuszów 2-2 BKS Lublin
Płomień Trzydnik Duży 0-1 KS Dębina
GLKS II Głusk/Wilczopole 3-1 Victoria Rybczewice
Avenir II Jabłonna 2-6 Roztocze Batorz
LZS Krężnica Jara 2-7 Roztoczanie Chrzanów
KS Zemborzyce (Lublin) 2-3 Piotrcovia Piotrków

Kolejka 10 - 22-23 października

BKS Lublin 6-1 Piotrcovia Piotrków
Roztoczanie Chrzanów 4-2 KS Zemborzyce (Lublin)
Roztocze Batorz 8-3 LZS Krężnica Jara
Victoria Rybczewice 4-2 Avenir II Jabłonna
KS Dębina 2-0 GLKS II Głusk/Wilczopole
Rohland Tuszów 8-1 Płomień Trzydnik Duży

Kolejka 11 - 29-30 października

Płomień Trzydnik Duży 0-1 BKS Lublin
GLKS II Głusk/Wilczopole 1-9 Rohland Tuszów
Avenir II Jabłonna 3-2 KS Dębina
LZS Krężnica Jara 3-2 Victoria Rybczewice
KS Zemborzyce (Lublin) 1-2 Roztocze Batorz
Piotrcovia Piotrków 3-1 Roztoczanie Chrzanów

Kolejka 12 - 3 maja

BKS Lublin 3-0 Roztoczanie Chrzanów 3 maja, 18:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody
Piotrcovia Piotrków 1-2 Roztocze Batorz 3 maja, 18:00
KS Zemborzyce (Lublin) 2-1 Victoria Rybczewice 3 maja, 18:00
LZS Krężnica Jara 3-0 KS Dębina 3 maja, 18:00
Avenir II Jabłonna 0-4 Rohland Tuszów 3 maja, 18:00
GLKS II Głusk/Wilczopole 3-0 Płomień Trzydnik Duży 3 maja, 18:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody

Kolejka 13 - 9 kwietnia

KS Zemborzyce (Lublin) - KS Dębina
przełożony
GLKS II Głusk/Wilczopole 1-4 BKS Lublin 9 kwietnia, 12:00
Płomień Trzydnik Duży 0-3 Avenir II Jabłonna 9 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-3, w Płomieniu Trzydnik grał nieuprawniony zawodnik Jacek Witold
Rohland Tuszów 4-2 LZS Krężnica Jara 9 kwietnia, 14:00
Victoria Rybczewice 0-2 Piotrcovia Piotrków 9 kwietnia, 14:00
Roztocze Batorz 3-1 Roztoczanie Chrzanów 9 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

BKS Lublin 9-1 Roztocze Batorz 23 kwietnia, 14:00
Roztoczanie Chrzanów 4-0 Victoria Rybczewice 23 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 4-0, w Victorii grał nieuprawniony zawodnik Grzegorz Skorek
Piotrcovia Piotrków 3-0 KS Dębina 23 kwietnia, 14:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody
KS Zemborzyce (Lublin) 1-3 Rohland Tuszów 22 kwietnia, 16:30
LZS Krężnica Jara 3-0 Płomień Trzydnik Duży 23 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-1, w Płomieniu Trzydnik grał nieuprawniony zawodnik Mateusz Kotwica
Avenir II Jabłonna 1-0 GLKS II Głusk/Wilczopole 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Avenir II Jabłonna 1-3 BKS Lublin 30 kwietnia, 13:30
GLKS II Głusk/Wilczopole 2-1 LZS Krężnica Jara 30 kwietnia, 13:00
Płomień Trzydnik Duży 4-0 KS Zemborzyce (Lublin) 30 kwietnia, 14:00
Rohland Tuszów 5-1 Piotrcovia Piotrków 29 kwietnia, 11:00
KS Dębina 3-5 Roztoczanie Chrzanów 30 kwietnia, 14:00
Victoria Rybczewice 0-4 Roztocze Batorz 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 7 maja

BKS Lublin 3-0 Victoria Rybczewice 7 maja, 15:00
(wo)
drużyna gości nie stawiła się na zawody
Roztocze Batorz 2-1 KS Dębina 7 maja, 15:00
Roztoczanie Chrzanów 1-3 Rohland Tuszów 7 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków 4-3 Płomień Trzydnik Duży 7 maja, 15:00
KS Zemborzyce (Lublin) 1-3 GLKS II Głusk/Wilczopole 7 maja, 15:00
LZS Krężnica Jara 3-1 Avenir II Jabłonna 7 maja, 15:00

Kolejka 17 - 14 maja

LZS Krężnica Jara 1-2 BKS Lublin 14 maja, 15:00
Avenir II Jabłonna 1-6 KS Zemborzyce (Lublin) 14 maja, 13:30
GLKS II Głusk/Wilczopole 2-2 Piotrcovia Piotrków 14 maja, 15:00
Płomień Trzydnik Duży 1-1 Roztoczanie Chrzanów 14 maja, 15:00
Rohland Tuszów 4-0 Roztocze Batorz 14 maja, 15:00
KS Dębina 15-0 Victoria Rybczewice 14 maja, 15:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

BKS Lublin 0-2 KS Dębina 21 maja, 15:00
Victoria Rybczewice 0-8 Rohland Tuszów 21 maja, 15:00
Roztocze Batorz 3-0 Płomień Trzydnik Duży 21 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-1, w drużynie Płomienia występował nieuprawniony zawodnik Mateusz Kotwica
Roztoczanie Chrzanów 3-0 GLKS II Głusk/Wilczopole 21 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków 6-1 Avenir II Jabłonna 20 maja, 18:00
KS Zemborzyce (Lublin) 3-3 LZS Krężnica Jara 21 maja, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

KS Zemborzyce (Lublin) 1-6 BKS Lublin 28 maja, 15:00
LZS Krężnica Jara 1-2 Piotrcovia Piotrków 28 maja, 15:00
Avenir II Jabłonna 1-4 Roztoczanie Chrzanów 27 maja, 16:30
GLKS II Głusk/Wilczopole 0-3 Roztocze Batorz 28 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-4, w drużynie gospodarzy występował nieuprawniony zawodnik Maciej Krzywicki
Płomień Trzydnik Duży 1-1 Victoria Rybczewice 28 maja, 15:00
Rohland Tuszów 4-0 KS Dębina 28 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4 czerwca

BKS Lublin 3-0 Rohland Tuszów 14 czerwca
KS Dębina - Płomień Trzydnik Duży
przełożony z powodu złego stanu boiska
Victoria Rybczewice 2-3 GLKS II Głusk/Wilczopole 4 czerwca, 15:00
Roztocze Batorz 4-4 Avenir II Jabłonna 4 czerwca, 15:00
Roztoczanie Chrzanów 12-1 LZS Krężnica Jara 4 czerwca, 15:00
Piotrcovia Piotrków 6-0 KS Zemborzyce (Lublin) 4 czerwca, 15:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Piotrcovia Piotrków 2-5 BKS Lublin 11 czerwca, 16:00
KS Zemborzyce (Lublin) 1-4 Roztoczanie Chrzanów
LZS Krężnica Jara 3-6 Roztocze Batorz
Avenir II Jabłonna 6-5 Victoria Rybczewice
GLKS II Głusk/Wilczopole 3-3 KS Dębina
Płomień Trzydnik Duży 1-4 Rohland Tuszów

REKLAMA

Kolejka 22 - 18 czerwca

BKS Lublin 6-0 Płomień Trzydnik Duży
Rohland Tuszów 6-2 GLKS II Głusk/Wilczopole
KS Dębina 6-1 Avenir II Jabłonna
Victoria Rybczewice 2-1 LZS Krężnica Jara
Roztocze Batorz 8-1 KS Zemborzyce (Lublin)
Roztoczanie Chrzanów 10-2 Piotrcovia Piotrków

Klasa A 2005/2006 (Lublin I)
Klasa A 2005/2006 (Lublin II)
Klasa A 2005/2006 (Lublin III)

Klasa B 2005/2006 (Lublin I)
Klasa B 2005/2006 (Lublin III)

Autor: Grzegorz Rosołowski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas