[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

I liga 1999/2000
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Warszawa 30 65 20 5 5 57-25 12 2 1 34-7 8 3 4 23-18
2.  Wisła Kraków 30 56 16 8 6 64-38 11 3 1 40-14 5 5 5 24-24
3.  Ruch Chorzów 30 55 15 10 5 53-32 9 4 2 32-15 6 6 3 21-17
4.  Legia Warszawa 30 52 14 10 6 53-34 8 5 2 30-14 6 5 4 23-20
5.  Zagłębie Lubin 30 45 12 9 9 42-37 11 3 1 30-14 1 6 8 12-23
6.  Amica Wronki 30 44 11 11 8 43-37 7 5 3 23-16 4 6 5 20-21
7.  Widzew Łódź 30 40 11 7 12 48-54 7 5 3 30-25 4 2 9 18-29
8.  Stomil Olsztyn 30 37 8 13 9 33-43 6 9 0 20-12 2 4 9 13-31 4 9 3 0 1 5-4
9.  Odra Wodzisław Śląski 30 37 10 7 13 34-38 6 4 5 22-19 4 3 8 12-19 4 4 1 1 2 5-5
10.  Ruch Radzionków 30 37 11 4 15 38-49 10 1 4 24-14 1 3 11 14-35 4 4 1 1 2 2-3
11.  Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 36 11 3 16 29-46 7 1 7 17-19 4 2 9 12-27
12.  Petro Płock 30 34 9 7 14 35-49 7 6 2 19-12 2 1 12 16-37 2 3 1 0 1 4-3
13.  Pogoń Szczecin 30 34 8 10 12 42-53 6 4 5 23-21 2 6 7 19-32 2 3 1 0 1 3-4
14.  Górnik Zabrze 30 32 8 8 14 42-41 6 3 6 25-17 2 5 8 17-24
15.  Łódzki KS 30 28 7 7 16 28-42 7 4 4 24-20 0 3 12 4-22
16.  Lech Poznań 30 25 6 7 17 34-57 5 4 6 22-21 1 3 11 12-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Warszawa    2-1 0-2 1-1 1-1 4-0 1-0 2-0 4-1 4-1 1-0 3-0* 4-0 1-0 1-0 5-0 
 2 Wisła Kraków2-3     4-0 1-1 4-0 1-1 3-1 4-2 3-1 2-0 3-0 3-1 1-1 6-3 1-0 2-0 
 3 Ruch Chorzów2-2 1-1     0-1 0-2 1-1 4-1 3-0 3-1 2-1 4-1 3-1 2-2 2-1 3-0 2-0 
 4 Legia Warszawa0-3 0-2 3-1     2-2 2-0 2-1 4-0 1-1 4-2 5-0 1-0 5-1 0-0 0-0 1-1 
 5 Zagłębie Lubin2-1 3-2 0-0 2-3     2-2 1-0 2-0 1-0 3-3 1-0 5-0 3-1 2-1 1-0 2-1 
 6 Amica Wronki5-0 0-0 1-4 1-2 1-1     2-0 1-1 1-0 1-1 0-1 2-1 2-2 3-2 2-1 1-0 
 7 Widzew Łódź1-1 3-4 1-0 3-2 2-1 3-2     2-2 1-1 2-1 2-3 4-3 1-2 1-1 2-0 2-2 
 8 Stomil Olsztyn0-0 1-1 0-0 1-0 1-1 1-1 2-2     2-1 1-0 5-2 2-2 1-1 1-0 1-0 1-1 
 9 Odra Wodzisław Śląski3-1 0-3 2-2 0-2 1-1 0-2 2-0 3-1     0-0 0-2 1-2 1-0 3-3 2-0 4-0 
 10 Ruch Radzionków0-2 4-1 1-2 1-1 1-0 0-3 4-1 0-1 2-1     2-0 2-1 1-0 1-0 1-0 4-1 
 11 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski0-1 1-2 0-3 1-0 1-0 1-1 1-0 3-2 0-1 2-1     3-1 1-2 0-2 2-1 1-2 
 12 Petro Płock2-1 1-1 0-0 3-1 2-1 0-0 0-0 1-1 0-1 1-3 1-1     3-1 1-0 2-0 2-1 
 13 Pogoń Szczecin0-2 3-3 1-1 2-4 1-0 0-3 2-3 3-0 0-0 4-0 1-0 2-1     0-1 0-0 4-3 
 14 Górnik Zabrze0-1 1-0 1-2 2-2 0-0 1-3 0-1 1-0 0-2 5-0 1-2 4-1 2-2     3-1 4-0 
 15 Łódzki KS0-2 0-2 2-2 1-1 4-2 3-0 2-3 1-1 1-0 1-0 1-0 1-2 4-3 2-2     1-0 
 16 Lech Poznań1-3 4-1 1-2 1-2 2-0 2-1 3-5 1-2 0-1 3-1 0-0 1-0 1-1 1-1 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 17-18 lipca

Legia Warszawa 0-0 Łódzki KS 16 lipca, 19:00 (8000)
Amica Wronki 3-2 Górnik Zabrze 17 lipca, 16:00 (3000)
Tomasz Dawidowski 4 (k), Tomasz Sokołowski II 36, Paweł Kryszałowicz 60 - Adam Kompała 19, 45
W 65. minucie Tomasz Dawidowski (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 2-1 Lech Poznań 17 lipca, 16:30 (3500)
Moses Molongo 26, Zbigniew Grzybowski 72 - Maciej Żurawski 82 (k)
Ruch Radzionków 0-1 Stomil Olsztyn 17 lipca, 16:30 (4500)
Maciej Bykowski 89
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Pogoń Szczecin 17 lipca, 16:30 (2500)
Bogdan Prusek 19 - Robert Dymkowski 64, Dariusz Fornalak 83 (k)
Petro Płock 0-0 Ruch Chorzów 17 lipca, 18:00 (8000)
Odra Wodzisław Śląski 0-3 Wisła Kraków 18 lipca, 16:00 (5000)
Tomasz Frankowski 13, Ryszard Czerwiec 26, Sławomir Paluch 40
Widzew Łódź 1-1 Polonia Warszawa 21 lipca, 18:00 (2000)
Radosław Michalski 34 - Jacek Dąbrowski 87

Kolejka 2 - 24-25 lipca

Stomil Olsztyn 5-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 24 lipca, 16:00 (6000)
Bartosz Jurkowski 26 (k), Aidas Preikšaitis 47, Tomas Ramelis 49, 90, Paweł Holc 90 - Grzegorz Matlak 24, Tomasz Rybarczyk 51
Zagłębie Lubin 2-2 Amica Wronki 24 lipca, 16:30 (3000)
Ireneusz Kowalski 9, Moses Molongo 48 - Paweł Kryszałowicz 13, Mariusz Kukiełka 36
Ruch Chorzów 4-1 Widzew Łódź 24 lipca, 16:30 (3217)
Krzysztof Bizacki 5, 76, Piotr Włodarczyk 23, 56 - Dariusz Gęsior 7
Łódzki KS 1-0 Odra Wodzisław Śląski 24 lipca, 16:30 (4866)
Austin Hamlet 72
Górnik Zabrze 2-2 Legia Warszawa 24 lipca, 18:00 (6000)
Piotr Rocki 2, Robert Kolasa 25 - Bartosz Karwan 16, Maciej Sawicki 61
Lech Poznań 1-1 Pogoń Szczecin 24 lipca, 19:00 (8000)
Maciej Żurawski 23 - Robert Dymkowski 25
Wisła Kraków 3-1 Petro Płock 25 lipca, 17:00 (7000)
Tomasz Frankowski 20, Olgierd Moskalewicz 38, Sékou Dramé 51 (s) - Mieczysław Agafon 81
W 65. minucie Tomasz Frankowski (Wisła Kraków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Polonia Warszawa 4-1 Ruch Radzionków 25 sierpnia, 17:00 (1000)
Tomasz Moskal 24, 66 (k), Emmanuel Olisadebe 33, 90 - Robert Sierka 44

Kolejka 3 - 31 lipca-1 sierpnia

Petro Płock 2-0 Łódzki KS 31 lipca, 16:00 (5500)
Paweł Miąszkiewicz 20, Mariusz Nosal 23
Odra Wodzisław Śląski 3-3 Górnik Zabrze 31 lipca, 16:30 (3200)
Jacek Matyja 28, Piotr Jegor 69, Łukasz Sosin 78 - Adam Kompała 23, 45, Piotr Rocki 72
Ruch Radzionków 1-2 Ruch Chorzów 31 lipca, 16:30 (5000)
Marian Janoszka 16 - Jarosław Potok 50, Bartłomiej Jamróz 81
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Polonia Warszawa 31 lipca, 16:30 (2000)
Tomasz Moskal 71
Pogoń Szczecin 3-0 Stomil Olsztyn 31 lipca, 17:00 (8000)
Rafał Piotrowski 55, Robert Dymkowski 78 (k), Leszek Pokładowski 90
Amica Wronki 1-0 Lech Poznań 31 lipca, 18:00 (5000)
Tomasz Sokołowski II 68
W 77. minucie Dariusz Jackiewicz (Amica Wronki) nie wykorzystał rzutu karnego.
Legia Warszawa 2-2 Zagłębie Lubin 31 lipca, 19:00 (5000)
Piotr Mosór 5, Sylwester Czereszewski 48 (k) - Maciej Nuckowski 8, Radosław Jasiński 67 (k)
Widzew Łódź 3-4 Wisła Kraków 31 lipca, 20:00 (3500)
Dariusz Gęsior 19, Artur Wichniarek 40 (k), 89 - Marek Zając 4, Olgierd Moskalewicz 27, Tomasz Frankowski 50, 73

Kolejka 4 - 7-8 sierpnia

Wisła Kraków 2-0 Ruch Radzionków 6 sierpnia, 16:00 (4000)
Marek Zając 10, Tomasz Frankowski 56
Amica Wronki 1-2 Legia Warszawa 6 sierpnia, 18:00 (3500)
Tomasz Dawidowski 55 - Sylwester Czereszewski 21 (k), Marcin Mięciel 24
Zagłębie Lubin 1-0 Odra Wodzisław Śląski 7 sierpnia, 16:30 (3500)
Robert Bubnowicz 5
Ruch Chorzów 4-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 7 sierpnia, 16:30 (2965)
Krzysztof Bizacki 6, Zbigniew Małachowski 38 (s), Maciej Mizia 82 (k), Damian Gorawski 84 - Krzysztof Zagórski 2
W 28. minucie Piotr Włodarczyk (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 4-1 Petro Płock 7 sierpnia, 17:00 (2700)
Michał Probierz 1, Adam Kompała 54, 87 (k), Shingi Kawondera 81 - Robert Wilk 90
Polonia Warszawa 4-0 Pogoń Szczecin 7 sierpnia, 17:30 (800)
Emmanuel Olisadebe 14, 23, Tomasz Moskal 57, Igor Gołaszewski 80
Lech Poznań 1-2 Stomil Olsztyn 7 sierpnia, 18:00 (4000)
Maciej Żurawski 39 - Maciej Bykowski 8, Cezary Kucharski 68
Łódzki KS 2-3 Widzew Łódź 27 października, 18:00 (8000)
Zbigniew Wyciszkiewicz 41, Tomasz Wieszczycki 90 - Tomasz Kiełbowicz 8, 25, Marcin Zając 83

Kolejka 5 - 14-15 sierpnia

Petro Płock 2-1 Zagłębie Lubin 14 sierpnia, 16:00 (4000)
Waldemar Adamczyk 43 (k), 60 - Paweł Pasik 52
Pogoń Szczecin 1-1 Ruch Chorzów 14 sierpnia, 16:00 (8000)
Robert Dymkowski 26 - Piotr Włodarczyk 19
Stomil Olsztyn 0-0 Polonia Warszawa 14 sierpnia, 16:00 (9000)
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Amica Wronki 14 sierpnia, 16:30 (2600)
Tomasz Sokołowski II 76, Paweł Kryszałowicz 86
Ruch Radzionków 1-0 Łódzki KS 14 sierpnia, 16:30 (4500)
Rafał Oprzondek 18
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Wisła Kraków 14 sierpnia, 16:30 (4000)
Grzegorz Motyka 65 - Olgierd Moskalewicz 66, Marek Zając 82
Legia Warszawa 1-1 Lech Poznań 15 sierpnia, 17:30 (5000)
Jacek Zieliński II 30 - Justin Nnorom 70
Widzew Łódź 1-1 Górnik Zabrze 15 sierpnia, 19:00 (3128)
Rafał Pawlak 32 - Piotr Gierczak 78

Kolejka 6 - 21-22 sierpnia

Zagłębie Lubin 1-0 Widzew Łódź 21 sierpnia, 16:00 (3000)
Radosław Jasiński 33
Amica Wronki 2-1 Petro Płock 21 sierpnia, 16:00 (2500)
Paweł Kryszałowicz 4, Mariusz Kukiełka 65 - Dariusz Romuzga 42
Lech Poznań 1-3 Polonia Warszawa 21 sierpnia, 16:00 (3000)
Maciej Scherfchen 62 - Mariusz Pawlak 19, Maciej Mielcarz 38 (s), Igor Gołaszewski 54
Łódzki KS 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 21 sierpnia, 16:30 (3894)
Marek Saganowski 44 (k)
Górnik Zabrze 5-0 Ruch Radzionków 21 sierpnia, 16:30 (4200)
Grzegorz Bonk 9, 72, Piotr Gierczak 33, 61, 65
Legia Warszawa 1-1 Odra Wodzisław Śląski 21 sierpnia, 17:30 (3000)
Tomasz Sokołowski I 7 - Przemysław Pluta 57
Ruch Chorzów 3-0 Stomil Olsztyn 22 sierpnia, 16:00 (4098)
Bartłomiej Jamróz 36, Sławomir Paluch 37, Rafał Kwieciński 60
Wisła Kraków 1-1 Pogoń Szczecin 22 sierpnia, 17:00 (4500)
Olgierd Moskalewicz 50 - Rafał Piotrowski 79

Kolejka 7 - 28-29 sierpnia

Stomil Olsztyn 1-1 Wisła Kraków 28 sierpnia, 16:00 (10 000)
Bartosz Jurkowski 64 (k) - Mariusz Jop 85
Ruch Radzionków 1-0 Zagłębie Lubin 28 sierpnia, 16:30 (3000)
Marian Janoszka 59
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-2 Górnik Zabrze 28 sierpnia, 16:30 (1500)
Adam Kompała 5, 75
Pogoń Szczecin 0-0 Łódzki KS 28 sierpnia, 17:00 (11 000)
Polonia Warszawa 0-2 Ruch Chorzów 28 sierpnia, 17:00 (3000)
Maciej Mizia 37, 87
Odra Wodzisław Śląski 4-0 Lech Poznań 29 sierpnia, 16:00 (2700)
Piotr Jegor 22 (k), Łukasz Sosin 26, 59, Mirosław Staniek 34
Petro Płock 3-1 Legia Warszawa 29 sierpnia, 16:00 (8000)
Paweł Miąszkiewicz 17, Mariusz Nosal 37, Mieczysław Agafon 55 - Jacek Magiera 78
Widzew Łódź 3-2 Amica Wronki 29 sierpnia, 19:00 (2000)
Artur Wichniarek 4 (k), 89 (k), Daniel Bogusz 53 - Tomasz Dawidowski 73, 83 (k)

Kolejka 8 - 11-12 września

Amica Wronki 1-1 Ruch Radzionków 11 września, 16:00 (2000)
Tomasz Dawidowski 21 (k) - Rafał Jarosz 49
Odra Wodzisław Śląski 1-2 Petro Płock 11 września, 16:00 (2900)
Jacek Matyja 36 - Paweł Miąszkiewicz 7, Waldemar Adamczyk 19
Zagłębie Lubin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 11 września, 17:00 (1000)
Rafał Majka 32
Łódzki KS 1-1 Stomil Olsztyn 11 września, 18:00 (3916)
Robert Górski 45 - Bartosz Jurkowski 83 (k)
Legia Warszawa 2-1 Widzew Łódź 11 września, 19:00 (7000)
Marcin Mięciel 37, Sylwester Czereszewski 75 - Marcin Zając 25
Wisła Kraków 2-3 Polonia Warszawa 12 września, 14:30 (7000)
Kazimierz Węgrzyn 59, Olgierd Moskalewicz 66 - Igor Gołaszewski 6, Emmanuel Olisadebe 29, Piotr Dziewicki 75
Górnik Zabrze 2-2 Pogoń Szczecin 12 września, 16:30 (5300)
Grzegorz Bonk 51, Adam Kompała 77 - Artur Bugaj 50, Dariusz Fornalak 59 (k)
Lech Poznań 1-2 Ruch Chorzów 12 września, 18:00 (6000)
Krzysztof Piskuła 28 (k) - Sławomir Paluch 18, Krzysztof Bizacki 68

Kolejka 9 - 18-19 września

Ruch Chorzów 1-1 Wisła Kraków 18 września, 14:00 (8336)
Krzysztof Bizacki 89 - Grzegorz Pater 65
W 89. minucie Rafał Szwed (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-0 Górnik Zabrze 18 września, 16:00 (8000)
Maciej Bykowski 17
Polonia Warszawa 1-0 Łódzki KS 18 września, 16:00 (1550)
Igor Gołaszewski 65
Pogoń Szczecin 1-0 Zagłębie Lubin 18 września, 17:00 (5000)
Bartosz Ława 86
Petro Płock 2-1 Lech Poznań 19 września, 16:00 (7000)
Mieczysław Agafon 39, Waldemar Adamczyk 86 - Maciej Żurawski 90 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-1 Amica Wronki 19 września, 16:00 (2500)
Piotr Bielak 4 - Piotr Dubiela 79
Widzew Łódź 1-1 Odra Wodzisław Śląski 19 września, 16:30 (1766)
Dariusz Gęsior 80 - Łukasz Sosin 9
Ruch Radzionków 1-1 Legia Warszawa 19 września, 16:30 (4000)
Tomasz Grozmani 43 - Bartosz Karwan 27

Kolejka 10 - 25-26 września

Zagłębie Lubin 2-0 Stomil Olsztyn 25 września, 16:00 (1800)
Maciej Nuckowski 3, Dariusz Żuraw 52
Amica Wronki 2-2 Pogoń Szczecin 25 września, 16:00 (2000)
Dmytro Koszakow 18, Dariusz Jackiewicz 54 - Robert Dymkowski 31, Ryszard Remień 90
Odra Wodzisław Śląski 0-0 Ruch Radzionków 25 września, 16:00 (3000)
W 50. minucie Piotr Jegor (Odra Wodzisław Śląski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Petro Płock 0-0 Widzew Łódź 25 września, 16:00 (6500)
Łódzki KS 2-2 Ruch Chorzów 25 września, 16:30 (4412)
Austin Hamlet 30, Robert Górski 58 - Bartłomiej Jamróz 41, Łukasz Surma 90
Górnik Zabrze 0-1 Polonia Warszawa 25 września, 18:30 (3700)
Emmanuel Ekwueme 76
Lech Poznań 4-1 Wisła Kraków 26 września, 16:30 (6000)
Maciej Żurawski 38, 45, Krzysztof Piskuła 54, Jacek Kubicki 78 - Tomasz Frankowski 20
Legia Warszawa 5-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 26 września, 19:00 (6000)
Sylwester Czereszewski 13, 16 (k), 50, Bartosz Karwan 84, Jacek Bednarz 90

Kolejka 11 - 2-3 października

Ruch Radzionków 2-1 Petro Płock 2 października, 14:00 (5000)
Wojciech Myszor 38, 47 - Mariusz Nosal 15
Polonia Warszawa 1-1 Zagłębie Lubin 2 października, 14:00 (2500)
Mariusz Lewandowski 4 (s) - Jacek Manuszewski 88
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 Odra Wodzisław Śląski 2 października, 15:00 (1000)
Łukasz Sosin 40
Wisła Kraków 1-0 Łódzki KS 2 października, 15:00 (5000)
Ryszard Czerwiec 43
Ruch Chorzów 2-1 Górnik Zabrze 2 października, 16:00 (6908)
Rafał Kwieciński 25, Piotr Włodarczyk 30 - Grzegorz Bonk 14
Stomil Olsztyn 1-1 Amica Wronki 3 października, 12:00 (8000)
Marcin Szulik 88 - Paweł Pęczak 68
Pogoń Szczecin 2-4 Legia Warszawa 3 października, 15:30 (8000)
Paweł Drumlak 31, Ferdinand Chi Fon 52 - Sylwester Czereszewski 36, 83 (k), Jacek Bednarz 51, Adam Majewski 67
Widzew Łódź 2-2 Lech Poznań 3 października, 17:00 (3500)
Sławomir Gula 15, Artur Wichniarek 51 - Jarosław Maćkiewicz 28, Krzysztof Piskuła 66
W 90. minucie Artur Wichniarek (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 12 - 16-17 października

Amica Wronki 5-0 Polonia Warszawa 16 października, 14:00 (1000)
Dariusz Jackiewicz 47, Paweł Kryszałowicz 74, Mariusz Kukiełka 77 (k), Grzegorz Król 90, Kostiantyn Panin 90
Odra Wodzisław Śląski 1-0 Pogoń Szczecin 16 października, 14:30 (2500)
Maciej Faltyński 28 (s)
Petro Płock 1-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 16 października, 15:00 (2300)
Justin Evans 10 - Bogdan Prusek 77
Górnik Zabrze 1-0 Wisła Kraków 16 października, 16:00 (2936)
Adam Kompała 51
Lech Poznań 1-1 Łódzki KS 16 października, 17:00 (4000)
Jacek Kubicki 34 - Jacek Paszulewicz 48
Legia Warszawa 4-0 Stomil Olsztyn 16 października, 18:05 (6500)
Cezary Kucharski 30 (s), Sylwester Czereszewski 42, Marcin Mięciel 64, Mariusz Śrutwa 90
Zagłębie Lubin 0-0 Ruch Chorzów 17 października, 14:00 (3500)
Widzew Łódź 2-1 Ruch Radzionków 17 października, 18:00 (2500)
Dariusz Gęsior 39, Artur Wichniarek 59 - Marian Janoszka 67
W 57. minucie Dariusz Gęsior (Widzew Łódź) nie wykorzystał rzutu karnego.

Kolejka 13 - 23-24 października

Pogoń Szczecin 2-1 Petro Płock 23 października, 12:00 (2000)
Dariusz Fornalak 13 (k), Paweł Drumlak 38 - Mariusz Nosal 58 (k)
Stomil Olsztyn 2-1 Odra Wodzisław Śląski 23 października, 13:00 (5000)
Tomas Ramelis 42, Artur Januszewski 52 - Łukasz Sosin 63 (k)
Ruch Radzionków 4-1 Lech Poznań 23 października, 14:00 (4000)
Marian Janoszka 43, Rafał Jarosz 55, Wojciech Grzyb 67, 69 - Sławomir Suchomski 65
Łódzki KS 2-2 Górnik Zabrze 23 października, 16:00 (3461)
Jacek Paszulewicz 16, Tomasz Wieszczycki 45 - Piotr Gierczak 52, 54
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Widzew Łódź 24 października, 14:00 (1500)
Grzegorz Motyka 90 (k)
Polonia Warszawa 1-1 Legia Warszawa 24 października, 14:30 (3500)
Arkadiusz Bąk 90 (k) - Marcin Mięciel 7
Wisła Kraków 4-0 Zagłębie Lubin 24 października, 14:30 (4500)
Brasília 5, Kazimierz Moskal 54, Tomasz Kulawik 88, Mariusz Jop 89
Ruch Chorzów 1-1 Amica Wronki 24 października, 16:00 (3200)
Piotr Włodarczyk 76 - Mariusz Kukiełka 56

Kolejka 14 - 30-31 października

Ruch Radzionków 2-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 30 października, 13:30 (3500)
Wojciech Myszor 65, Robert Sierka 86
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Polonia Warszawa 30 października, 14:00 (3500)
Piotr Jegor 40, Jan Woś 45, 74 - Piotr Dziewicki 88
Amica Wronki 0-0 Wisła Kraków 30 października, 16:00 (3000)
Petro Płock 1-1 Stomil Olsztyn 30 października, 16:00 (7000)
Mariusz Nosal 45 (k) - Bartosz Jurkowski 85 (k)
Lech Poznań 1-1 Górnik Zabrze 30 października, 17:00 (3500)
Jacek Kubicki 19 - Piotr Gierczak 86
Widzew Łódź 1-2 Pogoń Szczecin 30 października, 18:00 (2372)
Łukasz Masłowski 89 - Dariusz Szubert 33, 66
Legia Warszawa 3-1 Ruch Chorzów 30 października, 18:05 (8000)
Sylwester Czereszewski 27, Mariusz Śrutwa 49, 77 - Rafał Kwieciński 78
W 27. minucie Sylwester Czereszewski (Legia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Zagłębie Lubin 1-0 Łódzki KS 31 października, 14:00 (2000)
Jacek Manuszewski 30

Kolejka 15 - 6-7 listopada

Górnik Zabrze 0-0 Zagłębie Lubin 5 listopada, 18:00 (2308)
Polonia Warszawa 3-0 Petro Płock 6 listopada, 12:00 (1200)
(wo)
Arkadiusz Kaliszan 13, Jarosław Mazurkiewicz 46
na boisku 2-0, zbyt wielu (czterech) obcokrajowców w drużynie Petro
Pogoń Szczecin 4-0 Ruch Radzionków 6 listopada, 14:30 (9000)
Rafał Piotrowski 36, Dariusz Szubert 64, Leszek Pokładowski 73, Bartosz Ława 90
Ruch Chorzów 3-1 Odra Wodzisław Śląski 6 listopada, 16:00 (3976)
Krzysztof Bizacki 50 (k), 64 (k), Marcin Folga 75 - Łukasz Sosin 85
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-2 Lech Poznań 7 listopada, 13:00 (4000)
Jarosław Araszkiewicz 52 - Paweł Kaczorowski 65, Krzysztof Piskuła 88
Stomil Olsztyn 2-2 Widzew Łódź 7 listopada, 13:00 (8000)
Cezary Kucharski 8, 53 - Daniel Bogusz 5, Sławomir Gula 51
Wisła Kraków 1-1 Legia Warszawa 7 listopada, 13:30 (8000)
Radosław Kałużny 31 - Artur Sarnat 90 (s)
Łódzki KS 3-0 Amica Wronki 7 listopada, 17:30 (0)
Zbigniew Wyciszkiewicz 28, Tomasz Wieszczycki 45, Batata 90

Kolejka 16 - 4-5 marca

Łódzki KS 1-1 Legia Warszawa 4 marca, 12:00 (6725)
Zbigniew Wyciszkiewicz 29 - Tomasz Sokołowski I 18
Stomil Olsztyn 1-0 Ruch Radzionków 4 marca, 14:00 (3000)
Bartosz Jurkowski 31 (k)
Wisła Kraków 3-1 Odra Wodzisław Śląski 4 marca, 14:30 (6000)
Tomasz Frankowski 10, Maciej Żurawski 27, Grzegorz Pater 86 - Łukasz Sosin 43
Ruch Chorzów 3-1 Petro Płock 4 marca, 16:15 (4810)
Krzysztof Bizacki 15 (k), 50, Bartłomiej Jamróz 26 - Vahan Gevorgyan 89
W 83. minucie Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Górnik Zabrze 1-3 Amica Wronki 4 marca, 16:30 (2572)
Adam Kompała 43 (k) - Dariusz Jackiewicz 72, Grzegorz Król 86, 90
Lech Poznań 2-0 Zagłębie Lubin 5 marca, 12:00 (3000)
Sławomir Suchomski 45, 62
Polonia Warszawa 1-0 Widzew Łódź 5 marca, 14:00 (4000)
Tomasz Kiełbowicz 48
Pogoń Szczecin 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 5 marca, 15:00 (15 000)
Dariusz Szubert 3

Kolejka 17 - 11-12 marca

Ruch Radzionków 0-2 Polonia Warszawa 11 marca, 14:00 (2500)
Emmanuel Olisadebe 13, Tomasz Kiełbowicz 68
Pogoń Szczecin 4-3 Lech Poznań 11 marca, 15:00 (13 000)
Ferdinand Chi Fon 46, Bartosz Ława 56, Robert Dymkowski 70, Dariusz Fornalak 90 (k) - Jarosław Maćkiewicz 44, Bartosz Ślusarski 83, Sławomir Suchomski 89 (k)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-2 Stomil Olsztyn 11 marca, 15:00 (1000)
Rafał Witkowski 33, 72, Krzysztof Kłosiński 61 - Marcin Szulik 16, Cezary Kucharski 30
Legia Warszawa 0-0 Górnik Zabrze 11 marca, 18:10 (8000)
Petro Płock 1-1 Wisła Kraków 12 marca, 14:00 (6000)
Kamil Szarnecki 75 - Tomasz Frankowski 70
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Łódzki KS 12 marca, 14:00 (3100)
Paweł Sibik 48 (k), Michał Chałbiński 63
Widzew Łódź 1-0 Ruch Chorzów 12 marca, 15:00 (3000)
Rafał Pawlak 42
Amica Wronki 1-1 Zagłębie Lubin 12 marca, 16:00 (1000)
Dariusz Jackiewicz 12 - Jerzy Podbrożny 25 (k)

Kolejka 18 - 15 marca

Polonia Warszawa 1-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 15 marca, 15:00 (2000)
Arkadiusz Bąk 59
Zagłębie Lubin 2-3 Legia Warszawa 15 marca, 15:00 (1500)
Daniel Dubicki 17, Ireneusz Kowalski 39 - Marcin Mięciel 68, Rafał Majka 79 (s), Marek Citko 85
Łódzki KS 1-2 Petro Płock 15 marca, 15:00 (1500)
Austin Hamlet 5 - Radosław Sobolewski 16, Vahan Gevorgyan 21
Wisła Kraków 3-1 Widzew Łódź 15 marca, 15:15 (6000)
Tomasz Frankowski 3, Marek Zając 14, Maciej Żurawski 42 - Robertas Poškus 28
Stomil Olsztyn 1-1 Pogoń Szczecin 15 marca, 15:15 (2000)
Paweł Holc 2 - Dariusz Dźwigała 29
Ruch Chorzów 2-1 Ruch Radzionków 15 marca, 16:00 (2734)
Bartłomiej Jamróz 89, Mariusz Śrutwa 90 (k) - Rafał Jarosz 72
Górnik Zabrze 0-2 Odra Wodzisław Śląski 15 marca, 16:30 (2200)
Łukasz Sosin 47, Paweł Sibik 90
W 36. minucie Adam Kompała (Górnik Zabrze) nie wykorzystał rzutu karnego.
Lech Poznań 2-1 Amica Wronki 15 marca, 18:00 (2900)
Sławomir Suchomski 64 (k), Bartosz Ślusarski 85 - Paweł Kryszałowicz 25

Kolejka 19 - 18-19 marca

Stomil Olsztyn 1-1 Lech Poznań 18 marca, 14:00 (3500)
Paweł Holc 9 - Paweł Bocian 57
Petro Płock 1-0 Górnik Zabrze 18 marca, 14:00 (5500)
Mariusz Nosal 59
Ruch Radzionków 4-1 Wisła Kraków 18 marca, 14:30 (3500)
Piotr Nikodem 19, Wojciech Grzyb 53, Robert Sierka 62, Józef Żymańczyk 90 - Wojciech Grzyb 73 (s)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-3 Ruch Chorzów 18 marca, 15:00 (2000)
Krzysztof Bizacki 31, 82, Mariusz Śrutwa 52
Odra Wodzisław Śląski 1-1 Zagłębie Lubin 18 marca, 15:00 (2460)
Paweł Sibik 18 - Daniel Dubicki 64
Pogoń Szczecin 0-2 Polonia Warszawa 18 marca, 16:00 (19 300)
Gražvydas Mikulėnas 66, Arkadiusz Bąk 72
Legia Warszawa 2-0 Amica Wronki 18 marca, 18:10 (10 000)
Sylwester Czereszewski 70, 79
Widzew Łódź 2-0 Łódzki KS 19 marca, 15:00 (4000)
Robertas Poškus 21, 33

Kolejka 20 - 25-26 marca

Lech Poznań 1-2 Legia Warszawa 25 marca, 12:00 (14 000)
Sławomir Suchomski 82 (k) - Bartosz Karwan 83, Michał Goliński 88 (s)
Polonia Warszawa 2-0 Stomil Olsztyn 25 marca, 15:00 (4200)
Tomasz Wieszczycki 59 (k), 67
W 41. minucie Arkadiusz Bąk (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Wisła Kraków 3-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 25 marca, 15:00 (5000)
Kazimierz Węgrzyn 20, Brasília 29, Marek Zając 90
Łódzki KS 1-0 Ruch Radzionków 25 marca, 15:00 (1848)
Marek Saganowski 83
Ruch Chorzów 2-2 Pogoń Szczecin 25 marca, 16:00 (3604)
Piotr Włodarczyk 2, Bartłomiej Jamróz 85 - Rafał Piotrowski 21, Dariusz Szubert 24
Górnik Zabrze 0-1 Widzew Łódź 25 marca, 16:30 (2000)
Rafał Pawlak 83
Amica Wronki 1-0 Odra Wodzisław Śląski 25 marca, 16:30 (1500)
Paweł Kryszałowicz 36
Zagłębie Lubin 5-0 Petro Płock 26 marca, 14:00 (4500)
Rafał Majka 8, Jerzy Podbrożny 33, 54, Daniel Dubicki 36, Dariusz Żuraw 61

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

Pogoń Szczecin 3-3 Wisła Kraków 1 kwietnia, 13:30 (15 000)
Robert Dymkowski 17, Paweł Drumlak 56, Maciej Faltyński 63 - Olgierd Moskalewicz 15, Radosław Kałużny 49, Tomasz Frankowski 76
Polonia Warszawa 5-0 Lech Poznań 1 kwietnia, 14:00 (1200)
Emmanuel Olisadebe 28, 54, Tomasz Wieszczycki 32, 46, Tomasz Ciesielski 67
Stomil Olsztyn 0-0 Ruch Chorzów 1 kwietnia, 14:00 (4000)
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Legia Warszawa 1 kwietnia, 15:00 (4200)
Rafał Siadaczka 34, Jacek Bednarz 78
Petro Płock 0-0 Amica Wronki 1 kwietnia, 15:00 (3500)
Ruch Radzionków 1-0 Górnik Zabrze 1 kwietnia, 15:30 (4000)
Robert Sierka 83
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Łódzki KS 1 kwietnia, 16:00 (800)
Maciej Nuckowski 83, Krzysztof Kłosiński 90 - Cláudio Milar 37
Widzew Łódź 2-1 Zagłębie Lubin 1 kwietnia, 16:30 (1385)
Rafał Pawlak 2, 87 (k) - Daniel Dubicki 5

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Amica Wronki 2-0 Widzew Łódź 7 kwietnia, 20:00 (1500)
Remigiusz Sobociński 50, Grzegorz Król 64
Ruch Chorzów 2-2 Polonia Warszawa 8 kwietnia, 14:00 (6021)
Krzysztof Bizacki 24, 37 - Tomasz Szuflita 34 (s), Marcin Baszczyński 41 (s)
Wisła Kraków 4-2 Stomil Olsztyn 8 kwietnia, 14:30 (3500)
Olgierd Moskalewicz 40, Radosław Kałużny 55, Maciej Żurawski 77, 84 - Piotr Zajączkowski 70, Bartosz Jurkowski 75 (k)
Lech Poznań 0-1 Odra Wodzisław Śląski 8 kwietnia, 16:00 (4000)
Paweł Sibik 22
Górnik Zabrze 1-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 8 kwietnia, 16:30 (5202)
Adam Kompała 80 (k) - Bogdan Prusek 30, Krzysztof Kłosiński 52
Łódzki KS 4-3 Pogoń Szczecin 8 kwietnia, 16:30 (2359)
Łukasz Madej 5, Rafał Grzelak 7, Artur Kościuk 37, Marek Saganowski 67 - Dariusz Dźwigała 9, 26, Ferdinand Chi Fon 79
Legia Warszawa 1-0 Petro Płock 8 kwietnia, 18:10 (10 000)
Marcin Mięciel 45
Zagłębie Lubin 3-3 Ruch Radzionków 9 kwietnia, 14:00 (2500)
Jerzy Podbrożny 6, 90, Zbigniew Grzybowski 73 - Rafał Jarosz 3, 10, Krzysztof Markowski 36

Kolejka 23 - 15-16 kwietnia

Petro Płock 0-1 Odra Wodzisław Śląski 15 kwietnia, 15:00 (4200)
Mirosław Staniek 90
Ruch Chorzów 2-0 Lech Poznań 15 kwietnia, 16:00 (4909)
Piotr Włodarczyk 23, 85
Stomil Olsztyn 1-0 Łódzki KS 15 kwietnia, 16:00 (6000)
Paweł Holc 45
Ruch Radzionków 0-3 Amica Wronki 15 kwietnia, 16:00 (3500)
Rafał Andraszak 12, Paweł Kryszałowicz 25, 90
W 49. minucie Bartłomiej Wilk (Ruch Radzionków) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 0-1 Górnik Zabrze 15 kwietnia, 16:30 (15 000)
Rafał Szwed 34
W 87. minucie Dariusz Fornalak (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Widzew Łódź 3-2 Legia Warszawa 15 kwietnia, 20:00 (10 000)
Marcin Zając 16, 34, Dariusz Gęsior 90 - Sylwester Czereszewski 19, Marcin Mięciel 58
Polonia Warszawa 2-1 Wisła Kraków 16 kwietnia, 14:00 (6000)
Mateusz Bartczak 87, Tomasz Kiełbowicz 90 - Arkadiusz Bąk 36 (s)
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Zagłębie Lubin 16 kwietnia, 16:00 (2500)
Jacek Kacprzak 5

Kolejka 24 - 22 kwietnia

Zagłębie Lubin 3-1 Pogoń Szczecin 21 kwietnia, 16:00 (3000)
Daniel Dubicki 42, Dariusz Żuraw 54, 69 - Robert Dymkowski 26
Łódzki KS 0-2 Polonia Warszawa 22 kwietnia, 12:00 (2000)
Emmanuel Olisadebe 27, Igor Gołaszewski 90
Wisła Kraków 4-0 Ruch Chorzów 22 kwietnia, 14:30 (8000)
Kazimierz Węgrzyn 35, 49, Maciej Żurawski 56 (k), Tomasz Kulawik 89
Legia Warszawa 4-2 Ruch Radzionków 22 kwietnia, 15:10 (6000)
Tomasz Jarzębowski 6, Adam Majewski 24, Sylwester Czereszewski 36, Bartosz Karwan 66 - Rafał Jarosz 41, 43
Amica Wronki 0-1 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 22 kwietnia, 16:30 (3000)
Tomasz Rybarczyk 80
Górnik Zabrze 1-0 Stomil Olsztyn 22 kwietnia, 16:30 (2538)
Rafał Szwed 16
Odra Wodzisław Śląski 2-0 Widzew Łódź 22 kwietnia, 16:30 (3500)
Michał Chałbiński 28, Bartłomiej Socha 83
Lech Poznań 1-0 Petro Płock 10 maja, 20:15 (15 000)
Jarosław Maćkiewicz 71

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Wisła Kraków 2-0 Lech Poznań 29 kwietnia, 14:30 (5500)
Tomasz Kulawik 43, Marek Zając 48
Ruch Chorzów 3-0 Łódzki KS 29 kwietnia, 15:00 (2842)
Maciej Mizia 37, Krzysztof Bizacki 45, Marcin Baszczyński 77
Polonia Warszawa 1-0 Górnik Zabrze 29 kwietnia, 16:00 (4000)
Arkadiusz Bąk 44
Stomil Olsztyn 1-1 Zagłębie Lubin 29 kwietnia, 16:00 (4000)
Cezary Kucharski 87 - Jacek Manuszewski 17
Pogoń Szczecin 0-3 Amica Wronki 29 kwietnia, 16:00 (7000)
Paweł Kryszałowicz 26, 49, Remigiusz Sobociński 69
W 37. minucie Dariusz Fornalak (Pogoń Szczecin) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Radzionków 2-1 Odra Wodzisław Śląski 29 kwietnia, 16:00 (3000)
Józef Żymańczyk 47, 62 - Michał Chałbiński 46
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 Legia Warszawa 30 kwietnia, 14:00 (4000)
Jacek Kacprzak 79
Widzew Łódź 4-3 Petro Płock 17 maja, 17:15 (3000)
Jacek Magiera 41, Rafał Kaczmarczyk 54, Dariusz Gęsior 66, Artūras Steško 90 - Mariusz Nosal 60, 64 (k), Emeka Obidile 67

Kolejka 26 - 6-7 maja

Zagłębie Lubin 2-1 Polonia Warszawa 6 maja, 16:00 (3500)
Zbigniew Grzybowski 19, Paweł Pasik 73 - Tomasz Wieszczycki 90
Górnik Zabrze 1-2 Ruch Chorzów 6 maja, 16:00 (7536)
Adam Kompała 55 (k) - Mariusz Śrutwa 45, Sławomir Paluch 67
Łódzki KS 0-2 Wisła Kraków 6 maja, 16:30 (1200)
Kazimierz Moskal 7, Arkadiusz Głowacki 53
Odra Wodzisław Śląski 0-2 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 6 maja, 16:30 (2250)
Jacek Kacprzak 30, Krzysztof Kłosiński 55
Lech Poznań 3-5 Widzew Łódź 6 maja, 20:15 (8000)
Jarosław Maćkiewicz 12, Marek Szemoński 57, Sławomir Suchomski 68 (k) - Rafał Pawlak 25, 41, Daniel Bogusz 36, Sławomir Gula 52, 76
Petro Płock 1-3 Ruch Radzionków 7 maja, 16:00 (4000)
Mariusz Nosal 54 - Józef Żymańczyk 5, Jacek Popek 36 (s), Wojciech Grzyb 66
Amica Wronki 1-1 Stomil Olsztyn 7 maja, 17:30 (2000)
Grzegorz Król 19 - Cezary Kucharski 23
Legia Warszawa 5-1 Pogoń Szczecin 7 maja, 20:00 (6000)
Bartosz Karwan 10, Tomasz Sokołowski I 44, 77, Sylwester Czereszewski 82 (k), Mariusz Piekarski 86 - Paweł Drumlak 41

Kolejka 27 - 13-14 maja

Ruch Chorzów 0-2 Zagłębie Lubin 13 maja, 16:00 (2772)
Arkadiusz Klimek 40, Bogusław Lizak 88
W 32. minucie Krzysztof Bizacki (Ruch Chorzów) nie wykorzystał rzutu karnego.
Stomil Olsztyn 1-0 Legia Warszawa 13 maja, 16:00 (9000)
Piotr Matys 61
Ruch Radzionków 4-1 Widzew Łódź 13 maja, 16:00 (3000)
Wojciech Grzyb 9, Robert Sierka 43, 90, Rafał Jarosz 63 - Robertas Poškus 26
Łódzki KS 1-0 Lech Poznań 13 maja, 16:30 (15 000)
Marek Saganowski 14
Pogoń Szczecin 0-0 Odra Wodzisław Śląski 13 maja, 17:00 (6000)
Polonia Warszawa 4-0 Amica Wronki 14 maja, 14:00 (5000)
Igor Gołaszewski 35, Emmanuel Olisadebe 36, 77, Tomasz Kiełbowicz 89
Wisła Kraków 6-3 Górnik Zabrze 14 maja, 14:30 (5500)
Tomasz Frankowski 6, 25, 45, 52, Arkadiusz Głowacki 59, Maciej Żurawski 77 - Adam Kompała 44 (k), 69 (k), Piotr Gierczak 84
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 3-1 Petro Płock 14 maja, 16:30 (3000)
Jacek Kacprzak 4, Dmytro Koszakow 65, Piotr Piechniak 70 - Mirosław Budka 14

Kolejka 28 - 20-21 maja

Amica Wronki 1-4 Ruch Chorzów 19 maja, 20:00 (2000)
Maxwell Kalu 72 - Piotr Włodarczyk 21, 58, 75, Sławomir Paluch 28
Petro Płock 3-1 Pogoń Szczecin 20 maja, 11:00 (2500)
Kamil Szarnecki 9, Mariusz Nosal 16, 38 (k) - Rafał Andruszko 57
Zagłębie Lubin 3-2 Wisła Kraków 20 maja, 16:00 (3500)
Arkadiusz Klimek 39, Jerzy Podbrożny 71 (k), Zbigniew Grzybowski 77 - Tomasz Frankowski 18, Kamil Kosowski 58
Widzew Łódź 2-3 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 20 maja, 16:30 (1500)
Rafał Pawlak 45, 84 - Krzysztof Kłosiński 22, 39, Jarosław Araszkiewicz 52
Odra Wodzisław Śląski 3-1 Stomil Olsztyn 20 maja, 16:30 (1600)
Michał Chałbiński 5, 29, Łukasz Sosin 63 - Paweł Holc 54
Legia Warszawa 0-3 Polonia Warszawa 20 maja, 18:10 (12 000)
Emmanuel Olisadebe 67, Tomasz Wieszczycki 73, Maciej Bykowski 77
Górnik Zabrze 3-1 Łódzki KS 20 maja, 19:00 (1800)
Adam Kompała 13, 42, Piotr Gierczak 35 - Marcin Krysiński 72
Lech Poznań 3-1 Ruch Radzionków 20 maja, 20:15 (16 000)
Jarosław Maćkiewicz 12, 49, 53 - Tomasz Sobczak 30

Kolejka 29 - 24 maja

Polonia Warszawa 4-1 Odra Wodzisław Śląski 24 maja, 17:00 (5000)
Jacek Matyja 3 (s), Mariusz Pawlak 9, Tomasz Kiełbowicz 18, Gražvydas Mikulėnas 85 - Jan Woś 86
W 11. minucie Maciej Bykowski (Polonia Warszawa) nie wykorzystał rzutu karnego.
Ruch Chorzów 0-1 Legia Warszawa 24 maja, 17:00 (4500)
Sylwester Czereszewski 17
Wisła Kraków 1-1 Amica Wronki 24 maja, 17:00 (4500)
Radosław Kałużny 2 - Remigiusz Sobociński 69
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 2-1 Ruch Radzionków 24 maja, 17:00 (2000)
Dmytro Koszakow 16, Jacek Kacprzak 43 - Józef Żymańczyk 45
W 72. minucie Rafał Witkowski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski) nie wykorzystał rzutu karnego.
Pogoń Szczecin 2-3 Widzew Łódź 24 maja, 17:00 (4000)
Dariusz Dźwigała 30 (k), Rafał Andruszko 33 - Dariusz Gęsior 23, Robertas Poškus 27, Rafał Pawlak 42
Stomil Olsztyn 2-2 Petro Płock 24 maja, 17:00 (3000)
Marcin Szulik 60, Bartosz Jurkowski 71 (k) - Mariusz Nosal 30 (k), Kamil Szarnecki 50
Górnik Zabrze 4-0 Lech Poznań 24 maja, 17:00 (1978)
Robert Kolasa 29, Piotr Gierczak 55, Adam Kompała 75, 90 (k)
Łódzki KS 4-2 Zagłębie Lubin 24 maja, 17:00 (8000)
Marek Saganowski 15, 73, Łukasz Madej 48, Zbigniew Wyciszkiewicz 84 - Dariusz Żuraw 51, Rafał Majka 82

REKLAMA

Kolejka 30 - 28 maja

Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 28 maja, 17:00 (10 000)
Tomasz Frankowski 33, 38
Petro Płock 2-1 Polonia Warszawa 28 maja, 17:00 (6000)
Vahan Gevorgyan 38, Mariusz Nosal 80 - Igor Gołaszewski 86
Odra Wodzisław Śląski 2-2 Ruch Chorzów 28 maja, 17:00 (6000)
Marcin Malinowski 55, Paweł Sibik 81 - Łukasz Surma 39, Sławomir Paluch 84
Zagłębie Lubin 2-1 Górnik Zabrze 28 maja, 17:00 (3000)
Arkadiusz Klimek 22, Jerzy Podbrożny 31 - Dariusz Marzec 44
Amica Wronki 2-1 Łódzki KS 28 maja, 17:00 (1500)
Krzysztof Piskuła 14 (k), Remigiusz Sobociński 67 - Cláudio Milar 51
Widzew Łódź 2-2 Stomil Olsztyn 28 maja, 17:00 (3000)
Marcin Zając 54, Dariusz Gęsior 71 - Cezary Kucharski 7, 14
Lech Poznań 0-0 Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 28 maja, 17:00 (10 000)
Ruch Radzionków 1-0 Pogoń Szczecin 28 maja, 17:00 (3000)
Tomasz Fornalik 35

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas