[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Bielsko-Biała

Runda wstępna - 4 sierpnia
Do gry przystąpiły zespoły Klasy A: BTS Rekord Lipnik Bielsko-Biała, Drzewiarz Jasienica, LKS Wilkowice, Pionier Pisarzowice, Przełom Kaniów, Sokół Buczkowice, Sokół Hecznarowice, Zapora Wapienica (Bielsko-Biała), Klasy B: Invest Godziszka, LKS II Czaniec, Żar Międzybrodzie Bialskie oraz bez przynależności ligowej: BKS Stal II Bielsko-Biała.

LKS II Czaniec 3-2 Żar Międzybrodzie Bialskie
GLKS Wilkowice 4-2 Przełom Kaniów
Sokół Hecznarowice 3-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)
Drzewiarz Jasienica 3-1 Invest Godziszka
Rekord Bielsko-Biała 3-1 BKS Stal II Bielsko-Biała
Pionier Pisarzowice 3-1 Sokół Buczkowice

I runda - 11 sierpnia
Do gry przystąpiły zespoły z Klasy A: Groń Bujaków, LKS Mazańcowice, Zamek Grodziec Śląski oraz Klasy B: LKS Bestwinka, Samarytanin Bielsko-Biała, Spójnia Landek.

Pionier Pisarzowice 1-0 Zamek Grodziec Śląski
Spójnia Landek 1-2 LKS II Czaniec
KS Bestwinka 1-2 GLKS Wilkowice
Groń Bujaków 2-1 Rekord Bielsko-Biała
LKS Mazańcowice 3-2 Drzewiarz Jasienica
Sokół Hecznarowice 8-0 Samarytanin Bielsko-Biała

II runda - 11 września
Do gry przystąpili IV-ligowcy: BKS Stal Bielsko-Biała, Pasjonat Dankowice, Sokół Zabrzeg oraz V-ligowcy: LKS Bestwina, LKS Czaniec, Orzeł Kozy, Soła Kobiernice, Walcownia Czechowice-Dziedzice, Wilamowiczanka Wilamowice, Zapora Porąbka.

LKS II Czaniec 4-3 Orzeł Kozy
Zapora Porąbka 4-0 Soła Kobiernice
Pionier Pisarzowice 8-0 LKS Mazańcowice
Walcownia Czechowice-Dziedzice 1-0 Wilamowiczanka Wilamowice
Groń Bujaków 0-3 Pasjonat Dankowice
Sokół Zabrzeg 3-1 BKS Stal Bielsko-Biała
pd.
Sokół Hecznarowice 1-2 LKS Czaniec
GLKS Wilkowice 1-2 LKS Bestwina

III runda - 23 października

LKS II Czaniec 3-1 Sokół Zabrzeg
LKS Bestwina 5-3 LKS Czaniec
Pionier Pisarzowice 6-6 Walcownia Czechowice-Dziedzice
k. 5-3
Pasjonat Dankowice 0-3 Zapora Porąbka
(wo)
Zespół z Dankowic nie przystąpił do gry.

1/2 finału - 23 marca

LKS II Czaniec 3-3 LKS Bestwina
k. 3-2
Pionier Pisarzowice 1-6 Zapora Porąbka

Finał - 16 kwietnia

LKS II Czaniec 1-2 Zapora Porąbka (100)
Rafał Błasiak 85 - Andrzej Jurczak 25, Janusz Targosz 70 (k)
mecz w Czańcu

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Marcin Kasprzak
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas