[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Katowice

I runda - 18 sierpnia
Do gry przystąpili V-ligowcy: (grupa I) AKS Mikołów, Orzeł Mokre (Mikołów), Piast Bieruń Nowy, Wawel Wirek, (grupa II) GKS II Katowice, Górnik 09 Mysłowice, Górnik Wesoła, MKS Siemianowice Śląskie, Podlesianka Katowice, Ruch II Chorzów, (grupa IV) Slavia Ruda (Ruda Śląska), zespoły z Klasy A: AKS II Mikołów, Grunwald II Halemba (Ruda Śląska), Hetman Katowice, Jastrząb Bielszowice, Kolejarz Katowice, MK Górnik II Katowice, Naprzód Lipiny, Podlesianka II Katowice, Pogoń Imielin, Rozwój II Katowice, Sparta Katowice, Stal Brzezinka, Strażak Mikołów, Wawel II Wirek, zespoły z Klasy B: HKS Szopienice, Kamionka Mikołów, Na Wzgórzu Świętochłowice, Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska), Silesia 2000 Katowice.
Podlesianka II Katowice - wolny los, gdyż Lechia Mysłowice nie wystartowała
Piast Bieruń Nowy - wolny los

Grunwald II Ruda Śląska 0-3 AKS Mikołów
Strażak Mikołów 4-1 Podlesianka Katowice
Naprzód Lipiny (Świętochłowice) 2-3 Ruch II Chorzów
Pogoń Nowy Bytom (Ruda Śląska) 0-1 MKS Siemianowice Śląskie
AKS II Mikołów 3-0 Orzeł Mokre (Mikołów)
Stal 1919 Brzezinka (Mysłowice) 2-4 Górnik 09 Mysłowice
Rozwój II Katowice 4-2 Górnik Wesoła (Mysłowice)
MK Górnik II Katowice 0-6 GKS II Katowice
Jastrząb Bielszowice (Ruda Śląska) 3-6 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
Kolejarz 24 Katowice 2-1 Sparta Katowice
Kamionka Mikołów 0-3 Pogoń Imielin
HKS Szopienice (Katowice) 0-2 Hetman 22 Katowice
OTKKF Na Wzgórzu Świętochłowice 3-2 Silesia 2000 Piotrowice (Katowice)
pd.
Wawel II Wirek (Ruda Śląska) 1-2 Slavia Ruda Śląska

II runda - 3 września

Pogoń Imielin 2-1 Podlesianka II Katowice
Rozwój II Katowice 3-1 GKS II Katowice
Strażak Mikołów 1-4 MKS Siemianowice Śląskie
AKS II Mikołów 8-0 Górnik 09 Mysłowice
Slavia Ruda Śląska 3-3 AKS Mikołów
pd. k. 5-6
Kolejarz 24 Katowice 1-0 Ruch II Chorzów
Hetman 22 Katowice 4-3 Piast Bieruń Nowy (Bieruń)
OTKKF Na Wzgórzu Świętochłowice 1-3 Wawel Wirek (Ruda Śląska)

III runda - 1 października

Kolejarz 24 Katowice 1-3 Rozwój II Katowice
Pogoń Imielin 5-2 AKS Mikołów
AKS II Mikołów 3-2 MKS Siemianowice Śląskie
Hetman 22 Katowice 1-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska)
pd.

IV runda - 23 października
W tej rundzie odbył się tylko 1 mecz !!!

Pogoń Imielin 2-5 Wawel Wirek (Ruda Śląska)

1/4 finału - 23 listopada
Od tej rundy do rozgrywek przystąpiły zespoły z III i IV ligi.

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-4 Grunwald Ruda Śląska 19 listopada
Urania Ruda Śląska 0-2 MK Górnik Katowice 20 listopada
AKS II Mikołów 1-0 Śląsk Świętochłowice
Rozwój II Katowice 0-4 Rozwój Katowice

1/2 finału - 25 marca
Pierwotnie miała się odbyć 8 marca (przełożona z powodu złych warunków atmosferycznych)

AKS II Mikołów 0-2 Rozwój Katowice
MK Górnik Katowice 1-2 Grunwald Ruda Śląska

Finał - 22 kwietnia

Grunwald Ruda Śląska 1-0 Rozwój Katowice (300)
T.Szpoton 15
mecz na stadionie Grunwaldu

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas