[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Rybnik

I runda - 4 sierpnia

KS 27 Gołkowice 3-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)
FC Bobtrans Rybnik 4-3 Górnik Czerwionka (Czerwionka-Leszczyny)
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 2-1 Polonia Łaziska Rybnickie
LKS Łuków Śląski 0-7 Odra II Wodzisław Śląski
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 3-1 LKS Baranowice (Żory)
Górnik II Jastrzębie Zdrój 7-0 Górnik Radlin
Polonia Niewiadom (Rybnik) 1-3 LKS Bełk
Dąb Dębieńsko (Czerwionka-Leszczyny) 2-5 Energetyk Rybnik
Start II Mszana 2-5 Forteca Świerklany
Orzeł Jankowice 2-3 Polonia Marklowice
Ruch Stanowice 3-0 Jedność Jejkowice
(wo)
na boisku 3-4
Iskra Rowień (Żory) 1-7 Płomień Połomia
Wilki Wilcza 1-3 Płomień Ochojec (Rybnik)
Unia Książenice 0-5 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-2 Orzeł Palowice
Polonia II Marklowice 0-5 Górnik Boguszowice (Rybnik)
Borowik Szczejkowice 2-3 MKS 32 Radziejów (Rybnik)
Czarni Przegędza 3-4 Start Mszana
KS Wielopole (Rybnik) 5-3 LKS Skrbeńsko
LKS Rój (Żory) 1-2 Gwiazda Skrzyszów
Polaris Żory 4-1 Żar Szeroka
Płomień Czuchów (Czerwionka-Leszczyny) 2-7 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Olza Godów 0-6 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)
TKKF Sokół Chwałęcice (Rybnik) 2-5 Naprzód Rydułtowy
LKS Zwonowice 1-6 MOSiR Żory
KS Gotartowice (Rybnik) 1-5 Rymer Rybnik
Parys Niedobczyce (Rybnik) 4-2 Górnik Jastrzębie Zdrój

II runda - 18 sierpnia
Parys Niedobczyce - wolny los

KS 27 Gołkowice 4-0 FC Bobtrans Rybnik
Naprzód Kokoszyce (Wodzisław Śląski) 1-13 Odra II Wodzisław Śląski
TKKF Jedność Grabownia (Rybnik) 1-4 Górnik II Jastrzębie Zdrój
LKS Bełk 6-1 Energetyk Rybnik
Forteca Świerklany 1-5 Polonia Marklowice
Ruch Stanowice 3-4 Płomień Połomia
Płomień Ochojec (Rybnik) 1-4 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-3 Górnik Boguszowice (Rybnik)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-0 Start Mszana
KS Wielopole (Rybnik) 6-3 Gwiazda Skrzyszów
Polaris Żory 1-7 Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny)
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Naprzód Rydułtowy
pd. k. 1-4
MOSiR Żory 2-4 Rymer Rybnik

III runda - 11 września

KS 27 Gołkowice 1-10 Odra II Wodzisław Śląski
Górnik II Jastrzębie Zdrój 3-1 LKS Bełk
Polonia Marklowice 3-0 Płomień Połomia
Pierwszy Chwałowice (Rybnik) 4-2 Górnik Boguszowice (Rybnik)
MKS 32 Radziejów (Rybnik) 1-2 KS Wielopole (Rybnik)
Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 3-1 Naprzód Rydułtowy
Rymer Rybnik 2-1 Parys Niedobczyce (Rybnik)

1/4 finału - 25 września
Piast Leszczyny - wolny los

KS Wielopole (Rybnik) 1-5 Górnik II Jastrzębie Zdrój
Rymer Rybnik 3-2 Pierwszy Chwałowice (Rybnik)
Polonia Marklowice 0-12 Odra II Wodzisław Śląski

1/2 finału - 24 listopada

Piast Leszczyny (Czerwionka-Leszczyny) 0-7 Odra II Wodzisław Śląski
Rymer Rybnik 3-0 Górnik II Jastrzębie Zdrój 9 kwietnia

Finał - 30 kwietnia

Odra II Wodzisław Śląski 1-0 Rymer Rybnik
mecz w Rydułtowach

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas