[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Zabrze

I runda - 3-4 sierpnia

LKS 35 II Gierałtowice 1-3 Tempo Paniówki
Victoria Pilchowice 1-6 ŁTS Łabędy (Gliwice)
Drama Kamieniec 2-3 Gazobudowa Zabrze
Piast Pawłów (Zabrze) 1-3 Walka II Makoszowy (Zabrze)
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 4-0 Sokół Łany Wielkie
Start Przezchlebie 0-3 Społem Zabrze
(wo)
na boisku 0-2
Fortuna Gliwice 1-4 Gwiazda Chudów
Pogoń Ziemięcice 0-2 MOSiR Stal Zabrze
Sokół II Łany Wielkie 2-1 Gwarek Ornontowice
Leśnik Łącza 1-5 Młodość Rudno
Tęcza Wielowieś 3-4 Czarni Pyskowice
Naprzód Łubie 3-2 Zamkowiec Toszek
Zryw Radonia 0-5 Sośnica Gliwice
Olimpia Pławniowice 2-0 LKS 35 Gierałtowice
Orzeł Paczyna 0-6 Carbo II Gliwice
Gazobudowa II Zabrze 0-3 Jedność 32 Przyszowice
(wo)
na boisku 1-2
Korona Bargłówka 9-2 Amator Rudziniec
Piast II Gliwice 1-3 Przyszłość Ciochowice
Orzeł Stanica 1-7 MOSiR Sparta Zabrze
Kolejarz Gliwice - Naprzód Żernica
(wo)
mecz się nie odbył;obie strony ukarano obustronnym walkowerem 0-3, obie drużyny odpadły z rozgrywek

II runda - 11 września
Stal Zabrze - wolny los

Sokół II Łany Wielkie 2-2 Walka II Makoszowy (Zabrze)
pd. k. 0-3
Czarni Pyskowice 1-3 ŁTS Łabędy (Gliwice)
Naprzód Łubie 2-5 Carbo II Gliwice
Korona Bargłówka 4-3 Gwiazda Chudów
Młodość Rudno 3-2 Gazobudowa Zabrze
Olimpia Pławniowice 1-3 Społem Zabrze
Legion Wilcze Gardło (Gliwice) 2-4 Przyszłość Ciochowice
Tempo Paniówki 2-1 MOSiR Sparta Zabrze
Jedność 32 Przyszowice 2-5 Sośnica Gliwice

III runda - 23-24 listopada
Piast Gliwice - wolny los.
Od tej rundy do rywalizacji przystąpiły drużyny III i IV ligi.

Carbo II Gliwice 3-2 Walka Makoszowy (Zabrze)
Młodość Rudno 1-7 Carbo Gliwice
Tempo Paniówki 4-3 Przyszłość Ciochowice
MOSiR Stal Zabrze 1-2 Concordia Knurów
Walka II Makoszowy (Zabrze) 1-4 ŁTS Łabędy (Gliwice)
Społem Zabrze 4-3 Sośnica Gliwice
Korona Bargłówka 1-6 Górnik II Zabrze

1/4 finału - 8-9 marca

Carbo II Gliwice 3-0 Piast Gliwice
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Carbo Gliwice
Społem Zabrze 1-0 Concordia Knurów
Tempo Paniówki 0-4 Górnik II Zabrze

1/2 finału - 2 kwietnia

ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Górnik II Zabrze
Społem Zabrze 2-4 Carbo II Gliwice
pd.

Finał - 23 kwietnia

ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-0 Carbo II Gliwice
mecz w Wielowsi (na stadionie Tęczy)

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Racibórz)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas