[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Śląski ZPN - Racibórz

I runda - 7 sierpnia

KS Kornowac 2-8 Silesia Lubomia
LKS Dzimierz 2-7 LKS Adamowice
LKS Buków (k. Raciborza) 1-5 Odra Nieboczowy
LKS Pawłów 3-7 Dąb Gaszowice
Czarni II Gorzyce 4-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)
LKS Brzezie (Racibórz) 1-6 Buk Rudy Wielkie
LKS Olza 1-9 Naprzód Syrynia
LKS Bieńkowice 2-1 Czarni Gorzyce
Naprzód II Syrynia 4-3 Strzelec Rzuchów
LKS Bogunice 2-4 LKS Górki Śląskie
Włókniarz Nędza 1-0 KS Kuźnia Raciborska
Płonia Racibórz 4-3 Czarni Nowa Wieś
LKS Zabełków 1-10 Rafako Racibórz
LKS Pstrążna 0-6 LKS Lyski
Ocice Racibórz 1-2 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Grzegorzowice 1-5 MKS 05 Krzanowice
Start Pietrowice Wielkie 1-7 Unia Racibórz
LKS Zawada Książęca 1-6 LKS Ruda Kozielska
Naprzód 37 Krzyżkowice 0-7 Górnik Pszów
LKS Gamów 2-3 LKS Samborowice
LKS Wojnowice 7-3 LKS II Chałupki (k. Raciborza)
Przyszłość II Rogów 3-0 Unia II Racibórz
(wo)
drużyna gości nie przyjechała
LKS Tworków 3-1 Płomień Kobyla
Naprzód Czyżowice 4-1 Unia Turza Śląska
LKS II Chałupki (k. Raciborza) 0-7 Przyszłość Rogów

II runda - 4 września
Unia Racibórz - wolny los

Odra Nieboczowy 0-7 LKS Studzienna (Racibórz)
Dąb Gaszowice 2-4 Buk Rudy Wielkie
LKS Bieńkowice 1-0 Włókniarz Nędza
Naprzód II Syrynia 0-2 Rafako Racibórz
LKS Górki Śląskie 1-2 LKS Lyski
Płonia Racibórz 3-6 LKS Adamowice
LKS Ruda Kozielska 2-6 Silesia Lubomia
Naprzód Czyżowice 0-1 Przyszłość Rogów
LKS Wojnowice 1-5 LKS Samborowice
Przyszłość II Rogów 0-2 Górnik Pszów
LKS Tworków 2-3 Naprzód Syrynia
Czarni II Gorzyce 5-4 MKS 05 Krzanowice

III runda - 24 listopada
LKS Samborowice, Górnik Pszów, Czarni II Gorzyce - wolny los

LKS Adamowice 4-4 Buk Rudy Wielkie
pd. k. 5-4
LKS Bieńkowice 3-2 Naprzód Syrynia
Rafako Racibórz 1-4 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Lyski 1-3 Unia Racibórz
Silesia Lubomia 3-2 Przyszłość Rogów

1/4 finału - 9 marca

LKS Adamowice 4-1 LKS Studzienna (Racibórz)
LKS Bieńkowice 1-4 Czarni II Gorzyce
Silesia Lubomia 2-1 Górnik Pszów
pd.
LKS Samborowice 0-7 Unia Racibórz

1/2 finału - 23 kwietnia

Czarni II Gorzyce 3-7 Unia Racibórz
LKS Adamowice 2-4 Silesia Lubomia

Finał - 1 maja

Unia Racibórz 4-2 Silesia Lubomia
mecz na stadionie Naprzodu Syrynia

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN)

Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bielsko-Biała)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Bytom)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Częstochowa i Lubliniec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Katowice)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Rybnik)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Skoczów)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Sosnowiec)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Tychy)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Zabrze)
Puchar Polski 2002/2003 (Śląski ZPN - Żywiec)

Autor: Łukasz Mizera
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas