[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Zmiennica 28 61 18 7 3 67-31 11 3 0 47-14 7 4 3 20-17
2.  Sanovia Lesko 28 57 18 3 7 67-36 14 0 0 42-17 4 3 7 25-19
3.  Zgoda Zarszyn 28 46 13 7 8 40-28 6 5 3 19-10 7 2 5 21-18
4.  Bukowianka Bukowsko 28 42 12 6 10 48-40 7 2 5 26-17 5 4 5 22-23 2 4 1 1 0 4-3
5.  Brzozovia Brzozów 28 42 12 6 10 60-51 7 3 4 38-25 5 3 6 22-26 2 1 0 1 1 3-4
6.  LKS Izdebki 28 41 12 5 11 41-39 8 0 6 27-17 4 5 5 14-22
7.  LKS Haczów 28 40 11 7 10 49-34 8 3 3 30-14 3 4 7 19-20
8.  Wisłok Sieniawa 28 38 11 5 12 45-42 6 4 4 26-17 5 1 8 19-25
9.  Orzeł Bażanówka 28 35 10 5 13 45-49 5 2 7 20-25 5 3 6 25-24 4 7 2 1 1 10-7
10.  Błękitni Jasienica Rosielna 28 35 10 5 13 36-49 6 3 5 20-23 4 2 8 16-26 4 6 2 0 2 7-8
11.  LKS Długie 28 35 10 5 13 49-66 5 4 5 26-25 5 1 8 23-41 4 4 1 1 2 4-6
12.  Nelson Polańczyk 28 32 8 8 12 42-50 4 5 5 19-18 4 3 7 23-32
13.  Karpaty Klimkówka 28 29 6 11 11 35-55 2 6 6 15-27 4 5 5 20-28 2 4 1 1 0 5-2
14.  Orion Pielnia 28 29 8 5 15 43-62 5 2 7 26-31 3 3 8 17-31 2 1 0 1 1 2-5
15.  Szarotka Nowosielce 28 23 6 5 17 39-74 5 3 6 21-24 1 2 11 18-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Płomień Zmiennica    2-1 3-0 2-2 2-1 0-0 0-0 6-2 2-1 2-0 5-1 8-2 6-1 5-0 4-3 
 2 Sanovia Lesko2-0     2-1 3-0* 4-2 5-0 2-1 2-1 3-2 2-1 6-4 4-3 3-1 1-0 3-1 
 3 Zgoda Zarszyn1-2 2-0     0-1 0-1 1-0 0-0 3-1 2-1 4-0 2-2 0-0 0-0 3-1 1-1 
 4 Bukowianka Bukowsko0-2 2-1 1-2     3-2 1-1 2-0 2-1 0-2 0-1 6-0 2-2 3-0 1-2 3-1 
 5 Brzozovia Brzozów2-3 4-1 1-1 1-1     0-1 3-6 3-2 3-1 3-1 3-1 2-4 4-0 2-2 7-1 
 6 LKS Izdebki0-1 1-0 3-0 1-3 3-1     2-0 0-1 0-2 3-1 3-0 4-1 0-3 1-2 6-2 
 7 LKS Haczów2-2 0-0 1-0 2-1 2-3 2-2     0-2 1-2 4-0 4-0 3-1 3-1 2-0 4-0 
 8 Wisłok Sieniawa2-2 3-2 0-2 3-0 4-0 3-4 2-1     1-1 1-1 0-1 0-1 1-1 2-0 4-1 
 9 Orzeł Bażanówka0-1 1-0 1-3 1-4 2-2 1-3 2-1 0-2     3-1 3-1 2-0 1-3 1-1 2-3 
 10 Błękitni Jasienica Rosielna1-0 0-5 1-1 1-3 0-0 2-0 1-0 1-3 4-3     1-2 2-0 1-3 2-2 3-1 
 11 LKS Długie2-2 1-4 3-1 3-1 1-2 1-1 0-2 2-0 1-1 0-1     2-5 2-2 3-2 5-1 
 12 Nelson Polańczyk0-2 0-0 0-4 1-1 3-2 4-0 1-1 2-0 1-2 1-1 3-0     1-2 1-2 1-1 
 13 Karpaty Klimkówka0-0 1-7 0-2 0-1 1-1 1-1 0-3 1-1 2-2 0-5 1-3 0-0     4-1 4-0 
 14 Orion Pielnia4-1 1-1 1-2 4-3 0-2 0-1 3-2 3-2 1-3 2-3 2-4 1-4 1-1     3-2 
 15 Szarotka Nowosielce1-2 1-3 1-2 1-1 1-3 1-0 2-2 0-1 3-2 1-0 2-4 2-0 2-2 3-2     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Sanovia Lesko.
 
Karpaty Klimkówka 0-1 Bukowianka Bukowsko 12 sierpnia, 12:30
Szarotka Nowosielce 2-2 LKS Haczów 12 sierpnia, 16:30
Orzeł Bażanówka 2-2 Brzozovia Brzozów 11 sierpnia, 17:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-2 LKS Długie 12 sierpnia, 15:00
Płomień Zmiennica 6-2 Wisłok Sieniawa 12 sierpnia, 16:30
Nelson Polańczyk 1-2 Orion Pielnia 12 sierpnia, 16:30
Zgoda Zarszyn 1-0 LKS Izdebki 12 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Bukowianka Bukowsko 1-2 Zgoda Zarszyn 15 sierpnia, 15:00
LKS Izdebki 4-1 Nelson Polańczyk 15 sierpnia, 14:00
Orion Pielnia 4-1 Płomień Zmiennica 15 sierpnia, 13:00
w Dudyńcach
Wisłok Sieniawa 3-2 Sanovia Lesko 15 sierpnia, 15:00
LKS Długie 1-1 Orzeł Bażanówka 15 sierpnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 7-1 Szarotka Nowosielce 15 sierpnia, 15:00
LKS Haczów 3-1 Karpaty Klimkówka 15 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: Orzeł Bażanówka.
 
LKS Haczów 2-1 Bukowianka Bukowsko 19 sierpnia, 14:00
Karpaty Klimkówka 1-1 Brzozovia Brzozów 19 sierpnia, 13:00
Szarotka Nowosielce 2-4 LKS Długie 19 sierpnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Wisłok Sieniawa 19 sierpnia, 15:00
Płomień Zmiennica 0-0 LKS Izdebki 19 sierpnia, 17:00
Nelson Polańczyk 0-4 Zgoda Zarszyn 19 sierpnia, 12:30
Orion Pielnia 1-1 Sanovia Lesko 19 sierpnia, 13:00
w Dudyńcach

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: Szarotka Nowosielce.
 
Bukowianka Bukowsko 2-2 Nelson Polańczyk 26 sierpnia, 15:00
Zgoda Zarszyn 1-2 Płomień Zmiennica 26 sierpnia, 16:30
LKS Izdebki 1-0 Sanovia Lesko 26 sierpnia, 14:00
Orion Pielnia 2-3 Błękitni Jasienica Rosielna 26 sierpnia, 13:00
w Dudyńcach
Wisłok Sieniawa 1-1 Orzeł Bażanówka 26 sierpnia, 15:00
LKS Długie 2-2 Karpaty Klimkówka 26 sierpnia, 16:30
Brzozovia Brzozów 3-6 LKS Haczów 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Brzozovia Brzozów 1-1 Bukowianka Bukowsko 2 września, 11:00
LKS Haczów 4-0 LKS Długie 2 września, 14:00
Szarotka Nowosielce 0-1 Wisłok Sieniawa 2 września, 16:30
Orzeł Bażanówka 1-1 Orion Pielnia 2 września, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 LKS Izdebki 2 września, 15:00
Sanovia Lesko 2-1 Zgoda Zarszyn 2 września, 16:30
Płomień Zmiennica 8-2 Nelson Polańczyk 2 września, 16:30

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: LKS Haczów.
 
Bukowianka Bukowsko 0-2 Płomień Zmiennica 9 września, 15:00
Nelson Polańczyk 0-0 Sanovia Lesko 9 września, 16:30
Zgoda Zarszyn 4-0 Błękitni Jasienica Rosielna 9 września, 14:00
LKS Izdebki 0-2 Orzeł Bażanówka 9 września, 14:00
Orion Pielnia 3-2 Szarotka Nowosielce 9 września, 13:00
w Dudyńcach
Wisłok Sieniawa 1-1 Karpaty Klimkówka 9 września, 15:00
LKS Długie 1-2 Brzozovia Brzozów 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
LKS Długie 3-1 Bukowianka Bukowsko 16 września, 16:30
LKS Haczów 0-2 Wisłok Sieniawa 16 września, 14:00
Karpaty Klimkówka 4-1 Orion Pielnia 16 września, 13:00
Szarotka Nowosielce 1-0 LKS Izdebki 16 września, 16:30
Orzeł Bażanówka 1-3 Zgoda Zarszyn 16 września, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-0 Nelson Polańczyk 16 września, 15:00
Sanovia Lesko 2-0 Płomień Zmiennica 16 września, 16:30

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: LKS Długie.
 
Bukowianka Bukowsko 2-1 Sanovia Lesko 23 września, 15:00
Płomień Zmiennica 2-0 Błękitni Jasienica Rosielna 23 września, 15:00
Nelson Polańczyk 1-2 Orzeł Bażanówka 23 września, 15:30
Zgoda Zarszyn 1-1 Szarotka Nowosielce 23 września, 15:30
LKS Izdebki 0-3 Karpaty Klimkówka 23 września, 14:00
Orion Pielnia 3-2 LKS Haczów 23 września, 13:00
w Dudyńcach
Wisłok Sieniawa 4-0 Brzozovia Brzozów 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: Bukowianka Bukowsko.
 
LKS Długie 2-0 Wisłok Sieniawa 30 września, 15:30
Brzozovia Brzozów 2-2 Orion Pielnia 30 września, 15:30
LKS Haczów 2-2 LKS Izdebki 30 września, 14:00
Karpaty Klimkówka 0-2 Zgoda Zarszyn 30 września, 13:00
Szarotka Nowosielce 2-0 Nelson Polańczyk 30 września, 15:30
Orzeł Bażanówka 0-1 Płomień Zmiennica 30 września, 15:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-5 Sanovia Lesko 30 września, 15:00

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Bukowianka Bukowsko 0-1 Błękitni Jasienica Rosielna 7 października, 15:00
w Markowcach
Sanovia Lesko 3-2 Orzeł Bażanówka 7 października, 15:30
Płomień Zmiennica 4-3 Szarotka Nowosielce 7 października, 15:00
Nelson Polańczyk 1-2 Karpaty Klimkówka 7 października, 15:30
Zgoda Zarszyn 0-0 LKS Haczów 7 października, 13:00
LKS Izdebki 3-1 Brzozovia Brzozów 7 października, 14:00
Orion Pielnia 2-4 LKS Długie 7 października, 13:00
w Dudyńcach

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Orion Pielnia.
 
Wisłok Sieniawa 3-0 Bukowianka Bukowsko 14 października, 12:00
LKS Długie 1-1 LKS Izdebki 14 października, 14:00
Brzozovia Brzozów 1-1 Zgoda Zarszyn 14 października, 11:00
LKS Haczów 3-1 Nelson Polańczyk 14 października, 14:00
Karpaty Klimkówka 0-0 Płomień Zmiennica 14 października, 11:00
Szarotka Nowosielce 1-3 Sanovia Lesko 14 października, 14:00
Orzeł Bażanówka 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: LKS Izdebki.
 
Bukowianka Bukowsko 0-2 Orzeł Bażanówka 21 października, 14:00
w Markowcach
Błękitni Jasienica Rosielna 3-1 Szarotka Nowosielce 21 października, 14:00
Sanovia Lesko 3-1 Karpaty Klimkówka 21 października, 14:00
Płomień Zmiennica 0-0 LKS Haczów 21 października, 14:00
Nelson Polańczyk 3-2 Brzozovia Brzozów 21 października, 14:00
Zgoda Zarszyn 2-2 LKS Długie 21 października, 14:00
Orion Pielnia 3-2 Wisłok Sieniawa 21 października, 13:00
w Dudyńcach

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: Zgoda Zarszyn.
 
Orion Pielnia 4-3 Bukowianka Bukowsko 28 października, 13:00
w Dudyńcach
Wisłok Sieniawa 3-4 LKS Izdebki 28 października, 14:00
LKS Długie 2-5 Nelson Polańczyk 28 października, 14:00
Brzozovia Brzozów 2-3 Płomień Zmiennica 28 października, 11:00
LKS Haczów 0-0 Sanovia Lesko 28 października, 14:00
Karpaty Klimkówka 0-5 Błękitni Jasienica Rosielna 28 października, 11:00
Szarotka Nowosielce 3-2 Orzeł Bażanówka 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 4 listopada

Pauza: Nelson Polańczyk.
 
Orzeł Bażanówka 1-3 Karpaty Klimkówka 4 listopada, 12:00
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 LKS Haczów 4 listopada, 12:00
Sanovia Lesko 4-2 Brzozovia Brzozów 4 listopada, 12:00
Płomień Zmiennica 5-1 LKS Długie 4 listopada, 12:00
Zgoda Zarszyn 3-1 Wisłok Sieniawa 4 listopada, 12:00
LKS Izdebki 1-2 Orion Pielnia 4 listopada, 12:00
Szarotka Nowosielce 1-1 Bukowianka Bukowsko 4 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
Orion Pielnia 1-2 Zgoda Zarszyn 11 listopada, 13:00
w Dudyńcach
Wisłok Sieniawa 0-1 Nelson Polańczyk 11 listopada, 12:00
LKS Długie 1-4 Sanovia Lesko 11 listopada, 12:00
Brzozovia Brzozów 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 11 listopada, 11:00
LKS Haczów 1-2 Orzeł Bażanówka 11 listopada, 12:00
Karpaty Klimkówka 4-0 Szarotka Nowosielce 11 listopada, 13:00
Bukowianka Bukowsko 1-1 LKS Izdebki 11 listopada, 12:00
w Markowcach

Kolejka 16 - 24 marca

Pauza: Sanovia Lesko.
 
Bukowianka Bukowsko 3-0 Karpaty Klimkówka 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Haczów 4-0 Szarotka Nowosielce 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Brzozovia Brzozów 3-1 Orzeł Bażanówka 16 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Długie 0-1 Błękitni Jasienica Rosielna 16 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłok Sieniawa 2-2 Płomień Zmiennica 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orion Pielnia 1-4 Nelson Polańczyk 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Izdebki 3-0 Zgoda Zarszyn 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Pauza: Błękitni Jasienica Rosielna.
 
Zgoda Zarszyn 0-1 Bukowianka Bukowsko 7 kwietnia, 11:00
w Pakoszówce; na Euroboisku
Nelson Polańczyk 4-0 LKS Izdebki 7 kwietnia, 13:30
w Lesku; na Euroboisku / mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Płomień Zmiennica 5-0 Orion Pielnia 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sanovia Lesko 2-1 Wisłok Sieniawa 7 kwietnia, 16:30
na Euroboisku
Orzeł Bażanówka 3-1 LKS Długie 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szarotka Nowosielce 1-3 Brzozovia Brzozów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00 odwołany z powodu złego stanu boiska
Karpaty Klimkówka 0-3 LKS Haczów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 14 kwietnia

Pauza: Orzeł Bażanówka.
 
Sanovia Lesko 1-0 Orion Pielnia 14 kwietnia, 16:30
Bukowianka Bukowsko 2-0 LKS Haczów 14 kwietnia, 11:00
w Pakoszówce
Brzozovia Brzozów 4-0 Karpaty Klimkówka 14 kwietnia, 16:30
LKS Długie 5-1 Szarotka Nowosielce 14 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna 14 kwietnia, 15:00
LKS Izdebki 0-1 Płomień Zmiennica 14 kwietnia, 14:00
Zgoda Zarszyn 0-0 Nelson Polańczyk 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Pauza: Szarotka Nowosielce.
 
Nelson Polańczyk 1-1 Bukowianka Bukowsko 21 kwietnia, 13:00
w Lesku
Płomień Zmiennica 3-0 Zgoda Zarszyn 21 kwietnia, 16:30
Sanovia Lesko 5-0 LKS Izdebki 21 kwietnia, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 2-2 Orion Pielnia 21 kwietnia, 13:00
Orzeł Bażanówka 0-2 Wisłok Sieniawa 21 kwietnia, 16:30
Karpaty Klimkówka 1-3 LKS Długie 21 kwietnia, 13:00
LKS Haczów 2-3 Brzozovia Brzozów 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Pauza: Karpaty Klimkówka.
 
Bukowianka Bukowsko 3-2 Brzozovia Brzozów 28 kwietnia, 15:00
w Pobiednie
LKS Długie 0-2 LKS Haczów 28 kwietnia, 16:30
Wisłok Sieniawa 4-1 Szarotka Nowosielce 28 kwietnia, 15:00
Orion Pielnia 1-3 Orzeł Bażanówka 28 kwietnia, 13:00
w Dudyńcach
LKS Izdebki 3-1 Błękitni Jasienica Rosielna 28 kwietnia, 14:00
Zgoda Zarszyn 2-0 Sanovia Lesko 28 kwietnia, 16:30
Nelson Polańczyk 0-2 Płomień Zmiennica 28 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 1 maja

Pauza: LKS Haczów.
 
Płomień Zmiennica 2-2 Bukowianka Bukowsko 1 maja, 16:30
Sanovia Lesko 4-3 Nelson Polańczyk 1 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-1 Zgoda Zarszyn 1 maja, 13:00
Orzeł Bażanówka 1-3 LKS Izdebki 1 maja, 16:30
Szarotka Nowosielce 3-2 Orion Pielnia 1 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 1-1 Wisłok Sieniawa 1 maja, 17:00
Brzozovia Brzozów 3-1 LKS Długie 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 5 maja

Pauza: Brzozovia Brzozów.
 
Bukowianka Bukowsko 6-0 LKS Długie 5 maja, 15:00
w Pobiednie
Wisłok Sieniawa 2-1 LKS Haczów 5 maja, 14:00
Orion Pielnia 1-1 Karpaty Klimkówka 5 maja, 13:00
LKS Izdebki 6-2 Szarotka Nowosielce 5 maja, 14:00
Zgoda Zarszyn 2-1 Orzeł Bażanówka 5 maja, 16:30
Nelson Polańczyk 1-1 Błękitni Jasienica Rosielna 5 maja, 16:30
Płomień Zmiennica 2-1 Sanovia Lesko 5 maja, 16:30

Kolejka 23 - 12 maja

Pauza: LKS Długie.
 
Sanovia Lesko 3-0 Bukowianka Bukowsko 12 maja, 16:30
(wo)
na boisku 1-0; od 74. minuty drużyna gości grała bez młodzieżowca
Błękitni Jasienica Rosielna 1-0 Płomień Zmiennica 11 maja, 10:00
Orzeł Bażanówka 2-0 Nelson Polańczyk 12 maja, 16:30
Szarotka Nowosielce 1-2 Zgoda Zarszyn 12 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 1-1 LKS Izdebki 12 maja, 13:00
LKS Haczów 2-0 Orion Pielnia 12 maja, 14:00
Brzozovia Brzozów 3-2 Wisłok Sieniawa 12 maja, 16:30

Kolejka 24 - 19 maja

Pauza: Bukowianka Bukowsko.
 
Wisłok Sieniawa 0-1 LKS Długie 19 maja, 14:00
Orion Pielnia 0-2 Brzozovia Brzozów 19 maja, 13:00
w Dudyńcach
LKS Izdebki 2-0 LKS Haczów 19 maja, 14:00
Zgoda Zarszyn 0-0 Karpaty Klimkówka 19 maja, 16:30
Nelson Polańczyk 1-1 Szarotka Nowosielce 19 maja, 16:30
Płomień Zmiennica 2-1 Orzeł Bażanówka 19 maja, 16:30
Sanovia Lesko 2-1 Błękitni Jasienica Rosielna 19 maja, 16:30

Kolejka 25 - 26 maja

Pauza: Wisłok Sieniawa.
 
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Bukowianka Bukowsko 26 maja, 13:00
Orzeł Bażanówka 1-0 Sanovia Lesko 26 maja, 16:30
Szarotka Nowosielce 1-2 Płomień Zmiennica 26 maja, 16:30
Karpaty Klimkówka 0-0 Nelson Polańczyk 26 maja, 13:00
LKS Haczów 1-0 Zgoda Zarszyn 26 maja, 14:00
Brzozovia Brzozów 0-1 LKS Izdebki 26 maja, 16:30
LKS Długie 3-2 Orion Pielnia 26 maja, 16:30

Kolejka 26 - 30 maja

Pauza: Orion Pielnia.
 
Bukowianka Bukowsko 2-1 Wisłok Sieniawa 30 maja, 15:00
w Pobiednie
LKS Izdebki 3-0 LKS Długie 30 maja, 16:30
Zgoda Zarszyn 0-1 Brzozovia Brzozów 30 maja, 16:30
Nelson Polańczyk 1-1 LKS Haczów 30 maja, 16:30
Płomień Zmiennica 6-1 Karpaty Klimkówka 30 maja, 16:30
Sanovia Lesko 3-1 Szarotka Nowosielce 30 maja, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 4-3 Orzeł Bażanówka 30 maja, 16:30

Kolejka 27 - 2 czerwca

Pauza: LKS Izdebki.
 
Orzeł Bażanówka 1-4 Bukowianka Bukowsko 2 czerwca, 16:30
Szarotka Nowosielce 1-0 Błękitni Jasienica Rosielna 2 czerwca, 16:30
Karpaty Klimkówka 1-7 Sanovia Lesko 2 czerwca, 13:00
LKS Haczów 2-2 Płomień Zmiennica 2 czerwca, 12:00
Brzozovia Brzozów 2-4 Nelson Polańczyk 2 czerwca, 16:30
LKS Długie 3-1 Zgoda Zarszyn 2 czerwca, 16:30
Wisłok Sieniawa 2-0 Orion Pielnia 2 czerwca, 14:00

Kolejka 28 - 9 czerwca

Pauza: Zgoda Zarszyn.
 
Bukowianka Bukowsko 1-2 Orion Pielnia 9 czerwca, 15:00
w Pobiednie
LKS Izdebki 0-1 Wisłok Sieniawa 9 czerwca, 14:00
Nelson Polańczyk 3-0 LKS Długie 9 czerwca, 16:30
Płomień Zmiennica 2-1 Brzozovia Brzozów 9 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 2-1 LKS Haczów 9 czerwca, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 1-3 Karpaty Klimkówka 9 czerwca, 13:00
Orzeł Bażanówka 2-3 Szarotka Nowosielce 9 czerwca, 16:30

Kolejka 29 - 23 czerwca

Pauza: Nelson Polańczyk.
 
Bukowianka Bukowsko 3-1 Szarotka Nowosielce 23 czerwca, 16:30
Karpaty Klimkówka 2-2 Orzeł Bażanówka 23 czerwca, 16:30
LKS Haczów 4-0 Błękitni Jasienica Rosielna 23 czerwca, 16:30
Brzozovia Brzozów 4-1 Sanovia Lesko 23 czerwca, 16:30
LKS Długie 2-2 Płomień Zmiennica 23 czerwca, 16:30
Wisłok Sieniawa 0-2 Zgoda Zarszyn 23 czerwca, 16:30
Orion Pielnia 0-1 LKS Izdebki 23 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 30 czerwca

Pauza: Płomień Zmiennica.
 
LKS Izdebki 1-3 Bukowianka Bukowsko 30 czerwca, 16:30
Zgoda Zarszyn 3-1 Orion Pielnia 30 czerwca, 16:30
Nelson Polańczyk 2-0 Wisłok Sieniawa 30 czerwca, 16:30
Sanovia Lesko 6-4 LKS Długie 30 czerwca, 16:30
Błękitni Jasienica Rosielna 0-0 Brzozovia Brzozów 30 czerwca, 16:30
Orzeł Bażanówka 2-1 LKS Haczów 30 czerwca, 16:30
Szarotka Nowosielce 2-2 Karpaty Klimkówka 30 czerwca, 16:30

Baraże o utrzymanie w klasie A (Krosno)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Krosno)

Klasa A 2012/2013 (Krosno II)

Klasa B 2012/2013 (Krosno I)
Klasa B 2012/2013 (Krosno II)
Klasa B 2012/2013 (Krosno III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas