[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni 1910 II Jasło 28 57 18 3 7 90-38 12 0 2 66-15 6 3 5 24-23
2.  Sparta Osobnica 28 55 17 4 7 69-43 11 1 2 37-15 6 3 5 32-28
3.  Dragon Nowy Glinik 28 53 14 11 3 59-34 10 3 1 36-19 4 8 2 23-15
4.  Zorza Łęki Dukielskie 28 48 15 3 10 68-62 8 2 4 36-26 7 1 6 32-36
5.  Zamczysko Mrukowa 28 47 13 8 7 84-52 9 3 2 55-21 4 5 5 29-31
6.  Rędzinianka Wojaszówka 28 46 13 7 8 54-46 7 3 4 29-17 6 4 4 25-29
7.  Sparta Draganowa 28 45 14 3 11 75-57 9 1 4 43-26 5 2 7 32-31
8.  Liwocz Brzyska 28 41 12 5 11 53-57 8 3 3 34-22 4 2 8 19-35
9.  Dębowczanka Dębowiec 28 37 10 7 11 43-43 5 4 5 22-19 5 3 6 21-24
10.  LKS Moderówka 28 35 10 5 13 48-75 5 4 5 25-33 5 1 8 23-42
11.  Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 28 32 9 5 14 35-59 4 4 6 20-30 5 1 8 15-29
12.  LKS Osiek Jasielski 28 30 8 6 14 53-66 4 3 7 29-31 4 3 7 24-35
13.  Zorza 03 Łubienko 28 29 8 5 15 35-61 5 3 6 18-22 3 2 9 17-39
14.  LKS Czeluśnica 28 20 4 8 16 42-82 3 5 6 21-25 1 3 10 21-57
15.  LKS Lubatowa 28 13 3 4 21 41-74 2 3 9 26-31 1 1 12 15-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Czarni 1910 II Jasło    8-1 0-3* 0-3* 6-3 8-0 1-0 5-0 3-0 10-2 6-1 4-2 4-0 8-0 3-0* 
 2 Sparta Osobnica3-0*     1-1 6-1 2-1 3-0 3-0 1-4 2-0 1-2 2-1 6-3 2-0 3-1 2-1 
 3 Dragon Nowy Glinik1-2 3-2     3-1 2-2 2-2 3-1 2-1 0-0 2-1 2-0 3-1 6-4 5-2 2-0 
 4 Zorza Łęki Dukielskie0-4 2-2 2-3     3-0 4-3 5-3 1-2 3-0 1-4 1-0 2-2 5-1 3-1 4-1 
 5 Zamczysko Mrukowa5-2 3-2 2-2 5-1     2-2 3-2 6-1 0-2 3-0 6-0 2-2 0-2 13-2 5-1 
 6 Rędzinianka Wojaszówka3-0* 0-4 1-1 3-0* 3-2     3-3 5-0 2-2 0-1 0-1 0-1 4-1 1-0 4-1 
 7 Sparta Draganowa0-5 3-1 3-2 3-4 7-2 2-0     2-1 5-1 3-4 2-0 1-2 3-1 3-3 6-0 
 8 Liwocz Brzyska3-0* 1-0 0-0 4-3 1-1 0-1 4-3     1-5 6-2 0-1 4-2 5-1 2-2 3-1 
 9 Dębowczanka Dębowiec1-4 0-1 1-1 2-4 0-0 0-1 0-2 2-1     0-0 3-2 2-2 4-0 3-0 4-1 
 10 LKS Moderówka3-0* 2-6 2-1 2-6 0-3* 1-1 3-3 1-1 0-4     2-1 1-2 4-2 2-2 2-1 
 11 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki3-3 1-1 0-5 1-1 1-4 1-3 1-5 3-0 0-2 3-0     1-0 0-0 3-2 2-4 
 12 LKS Osiek Jasielski0-0 1-2 1-1 2-4 1-2 2-4 2-4 4-2 3-0 5-2 2-2     0-1 4-6 2-1 
 13 Zorza 03 Łubienko0-1 1-3 0-0 1-2 1-1 0-3 0-3 1-1 1-0 4-2 1-2 3-2     2-0 3-2 
 14 LKS Czeluśnica0-2 1-1 0-1 0-2 1-5 3-3 2-1 1-2 2-2 3-1 1-2 5-1 1-1     1-1 
 15 LKS Lubatowa1-1 2-6 2-2 4-0 3-3 1-2 1-2 1-3 2-3 1-2 1-2 1-2 1-3 5-0     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Czarni 1910 II Jasło.
 
Dębowczanka Dębowiec 0-1 Sparta Osobnica 12 sierpnia, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 0-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 12 sierpnia, 11:00
w Odrzykoniu
Zorza Łęki Dukielskie 2-2 LKS Osiek Jasielski 12 sierpnia, 13:00
Liwocz Brzyska 5-1 Zorza 03 Łubienko 12 sierpnia, 13:00
Dragon Nowy Glinik 3-1 Sparta Draganowa 12 sierpnia, 11:00
LKS Moderówka 0-3 Zamczysko Mrukowa 12 sierpnia, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 70. minucie przy stanie 0-1 z powodu pobicia piłkarza gości przez kibica
LKS Czeluśnica 1-1 LKS Lubatowa 12 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: LKS Moderówka.
 
Sparta Osobnica 3-1 LKS Czeluśnica 15 sierpnia, 13:00
LKS Lubatowa 1-1 Czarni 1910 II Jasło 15 sierpnia, 13:00
w Lubatówce
Zamczysko Mrukowa 2-2 Dragon Nowy Glinik 15 sierpnia, 16:30
w Pielgrzymce
Sparta Draganowa 2-1 Liwocz Brzyska 15 sierpnia, 16:30
Zorza 03 Łubienko 1-2 Zorza Łęki Dukielskie 15 sierpnia, 11:00
LKS Osiek Jasielski 2-4 Rędzinianka Wojaszówka 15 sierpnia, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-2 Dębowczanka Dębowiec 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: Dragon Nowy Glinik.
 
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-1 Sparta Osobnica 19 sierpnia, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 2-2 LKS Osiek Jasielski 19 sierpnia, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 4-1 Zorza 03 Łubienko 19 sierpnia, 11:00
w Odrzykoniu
Zorza Łęki Dukielskie 5-3 Sparta Draganowa 19 sierpnia, 13:00
Liwocz Brzyska 1-1 Zamczysko Mrukowa 19 sierpnia, 13:00
LKS Moderówka 2-1 LKS Lubatowa 19 sierpnia, 11:00
Czarni 1910 II Jasło 8-0 LKS Czeluśnica 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: Liwocz Brzyska.
 
Sparta Osobnica 3-0 Czarni 1910 II Jasło 26 sierpnia, 13:00
(wo)
na boisku 0-3; udział nieuprawnionych do gry zawodników
LKS Czeluśnica 3-1 LKS Moderówka 26 sierpnia, 13:00
LKS Lubatowa 2-2 Dragon Nowy Glinik 26 sierpnia, 13:00
Zamczysko Mrukowa 5-1 Zorza Łęki Dukielskie 26 sierpnia, 16:30
w Pielgrzymce
Sparta Draganowa 2-0 Rędzinianka Wojaszówka 26 sierpnia, 16:30
Zorza 03 Łubienko 1-0 Dębowczanka Dębowiec 26 sierpnia, 11:00
LKS Osiek Jasielski 2-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Zorza Łęki Dukielskie.
 
LKS Osiek Jasielski 1-2 Sparta Osobnica 2 września, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-0 Zorza 03 Łubienko 2 września, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 0-2 Sparta Draganowa 2 września, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 3-2 Zamczysko Mrukowa 2 września, 11:00
w Odrzykoniu
Liwocz Brzyska 3-1 LKS Lubatowa 2 września, 13:00
Dragon Nowy Glinik 5-2 LKS Czeluśnica 2 września, 11:00
LKS Moderówka 3-0 Czarni 1910 II Jasło 2 września, 11:00
(wo)

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: Rędzinianka Wojaszówka.
 
Sparta Osobnica 1-2 LKS Moderówka 9 września, 13:00
Czarni 1910 II Jasło 0-3 Dragon Nowy Glinik 9 września, 13:00
(wo)
na boisku 5-0; udział nieuprawnionych do gry zawodników
LKS Czeluśnica 1-2 Liwocz Brzyska 9 września, 13:00
LKS Lubatowa 4-0 Zorza Łęki Dukielskie 9 września, 13:00
Zamczysko Mrukowa 0-2 Dębowczanka Dębowiec 9 września, 16:30
w Pielgrzymce
Sparta Draganowa 2-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 9 września, 16:30
Zorza 03 Łubienko 3-2 LKS Osiek Jasielski 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Dębowczanka Dębowiec.
 
Zorza 03 Łubienko 1-3 Sparta Osobnica 16 września, 11:00
LKS Osiek Jasielski 2-4 Sparta Draganowa 16 września, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-4 Zamczysko Mrukowa 16 września, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 4-1 LKS Lubatowa 16 września, 11:00
w Odrzykoniu
Zorza Łęki Dukielskie 3-1 LKS Czeluśnica 16 września, 13:00
Liwocz Brzyska 3-0 Czarni 1910 II Jasło 16 września, 13:00
(wo)
na boisku 0-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dragon Nowy Glinik 2-1 LKS Moderówka 16 września, 11:00

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Jasiołka Hankówka-Brzyszczki.
 
Sparta Osobnica 1-1 Dragon Nowy Glinik 23 września, 13:00
LKS Moderówka 1-1 Liwocz Brzyska 23 września, 11:00
Czarni 1910 II Jasło 0-3 Zorza Łęki Dukielskie 23 września, 13:00
(wo)
na boisku 14-0; udział nieuprawnionych do gry zawodników
LKS Czeluśnica 3-3 Rędzinianka Wojaszówka 23 września, 13:00
LKS Lubatowa 2-3 Dębowczanka Dębowiec 23 września, 13:00
Zamczysko Mrukowa 2-2 LKS Osiek Jasielski 23 września, 15:30
w Pielgrzymce
Sparta Draganowa 3-1 Zorza 03 Łubienko 23 września, 13:00

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: LKS Osiek Jasielski.
 
Sparta Draganowa 3-1 Sparta Osobnica 30 września, 15:30
Zorza 03 Łubienko 1-1 Zamczysko Mrukowa 30 września, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 2-4 LKS Lubatowa 30 września, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 3-0 LKS Czeluśnica 30 września, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 3-0 Czarni 1910 II Jasło 30 września, 11:00
(wo)
w Odrzykoniu / na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Zorza Łęki Dukielskie 1-4 LKS Moderówka 30 września, 13:00
Liwocz Brzyska 0-0 Dragon Nowy Glinik 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: Zorza 03 Łubienko.
 
Sparta Osobnica 1-4 Liwocz Brzyska 7 października, 13:00
Dragon Nowy Glinik 3-1 Zorza Łęki Dukielskie 7 października, 11:00
LKS Moderówka 1-1 Rędzinianka Wojaszówka 7 października, 11:00
Czarni 1910 II Jasło 3-0 Dębowczanka Dębowiec 7 października, 13:00
LKS Czeluśnica 1-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 7 października, 13:00
LKS Lubatowa 1-2 LKS Osiek Jasielski 7 października, 13:00
Zamczysko Mrukowa 3-2 Sparta Draganowa 7 października, 15:30
w Pielgrzymce

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Sparta Draganowa.
 
Zamczysko Mrukowa 3-2 Sparta Osobnica 14 października, 14:00
w Pielgrzymce
Zorza 03 Łubienko 3-2 LKS Lubatowa 14 października, 11:00
LKS Osiek Jasielski 4-6 LKS Czeluśnica 14 października, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-3 Czarni 1910 II Jasło 14 października, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 0-0 LKS Moderówka 14 października, 11:00
Rędzinianka Wojaszówka 1-1 Dragon Nowy Glinik 14 października, 11:00
w Odrzykoniu
Zorza Łęki Dukielskie 1-2 Liwocz Brzyska 14 października, 13:00

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: Zamczysko Mrukowa.
 
Sparta Osobnica 6-1 Zorza Łęki Dukielskie 21 października, 13:00
Liwocz Brzyska 0-1 Rędzinianka Wojaszówka 21 października, 13:00
Dragon Nowy Glinik 0-0 Dębowczanka Dębowiec 21 października, 11:00
LKS Moderówka 2-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 21 października, 11:00
Czarni 1910 II Jasło 4-2 LKS Osiek Jasielski 21 października, 13:00
LKS Czeluśnica 1-1 Zorza 03 Łubienko 21 października, 13:00
LKS Lubatowa 1-2 Sparta Draganowa 21 października, 13:00

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: Sparta Osobnica.
 
Zamczysko Mrukowa 5-1 LKS Lubatowa 28 października, 14:00
w Pielgrzymce
Sparta Draganowa 3-3 LKS Czeluśnica 28 października, 11:00
Zorza 03 Łubienko 0-1 Czarni 1910 II Jasło 28 października, 13:00
LKS Osiek Jasielski 5-2 LKS Moderówka 28 października, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 0-5 Dragon Nowy Glinik 28 października, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 2-1 Liwocz Brzyska 28 października, 13:30
Rędzinianka Wojaszówka 3-0 Zorza Łęki Dukielskie 28 października, 11:00
(wo)
w Odrzykoniu / goście nie dojechali

Kolejka 14 - 4 listopada

Pauza: LKS Lubatowa.
 
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Dębowczanka Dębowiec 4 listopada, 12:00
Liwocz Brzyska 0-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 4 listopada, 12:00
Dragon Nowy Glinik 3-1 LKS Osiek Jasielski 4 listopada, 11:00
LKS Moderówka 4-2 Zorza 03 Łubienko 4 listopada, 11:00
Czarni 1910 II Jasło 1-0 Sparta Draganowa 4 listopada, 12:00
LKS Czeluśnica 1-5 Zamczysko Mrukowa 4 listopada, 12:00
Rędzinianka Wojaszówka 0-4 Sparta Osobnica 4 listopada, 11:00
w Odrzykoniu

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: LKS Czeluśnica.
 
Zamczysko Mrukowa 5-2 Czarni 1910 II Jasło 11 listopada, 12:00
w Pielgrzymce
Sparta Draganowa 3-4 LKS Moderówka 11 listopada, 12:00
Zorza 03 Łubienko 0-0 Dragon Nowy Glinik 11 listopada, 11:00
LKS Osiek Jasielski 4-2 Liwocz Brzyska 11 listopada, 12:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-1 Zorza Łęki Dukielskie 11 listopada, 12:00
Dębowczanka Dębowiec 0-1 Rędzinianka Wojaszówka 11 listopada, 11:00
Sparta Osobnica 2-1 LKS Lubatowa 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 24 marca

Pauza: Czarni 1910 II Jasło.
 
Sparta Osobnica 2-0 Dębowczanka Dębowiec 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-3 Rędzinianka Wojaszówka 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Osiek Jasielski 2-4 Zorza Łęki Dukielskie 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza 03 Łubienko 1-1 Liwocz Brzyska 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Draganowa 3-2 Dragon Nowy Glinik 16 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamczysko Mrukowa 3-0 LKS Moderówka 16 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Lubatowa 5-0 LKS Czeluśnica 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Pauza: LKS Moderówka.
 
LKS Czeluśnica 1-1 Sparta Osobnica 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni 1910 II Jasło 3-0 LKS Lubatowa 15 maja, 17:00
(wo)
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie goście nie dojechali
Dragon Nowy Glinik 2-2 Zamczysko Mrukowa 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Liwocz Brzyska 4-3 Sparta Draganowa 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Łęki Dukielskie 5-1 Zorza 03 Łubienko 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rędzinianka Wojaszówka 0-1 LKS Osiek Jasielski 15 maja, 17:00
w Odrzykoniu / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dębowczanka Dębowiec 3-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 15 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 14 kwietnia

Pauza: Dragon Nowy Glinik.
 
Sparta Osobnica 2-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 14 kwietnia, 13:00
LKS Osiek Jasielski 3-0 Dębowczanka Dębowiec 14 kwietnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 0-3 Rędzinianka Wojaszówka 14 kwietnia, 11:00
Sparta Draganowa 3-4 Zorza Łęki Dukielskie 14 kwietnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 6-1 Liwocz Brzyska 14 kwietnia, 16:30
w Pielgrzymce
LKS Lubatowa 1-2 LKS Moderówka 14 kwietnia, 13:00
w Rogach
LKS Czeluśnica 0-2 Czarni 1910 II Jasło 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Pauza: Liwocz Brzyska.
 
Czarni 1910 II Jasło 8-1 Sparta Osobnica 21 kwietnia, 11:00
LKS Moderówka 2-2 LKS Czeluśnica 21 kwietnia, 11:00
Dragon Nowy Glinik 2-0 LKS Lubatowa 21 kwietnia, 16:00
Zorza Łęki Dukielskie 3-0 Zamczysko Mrukowa 21 kwietnia, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 3-3 Sparta Draganowa 21 kwietnia, 11:00
w Odrzykoniu
Dębowczanka Dębowiec 4-0 Zorza 03 Łubienko 21 kwietnia, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-0 LKS Osiek Jasielski 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Pauza: Zorza Łęki Dukielskie.
 
Sparta Osobnica 6-3 LKS Osiek Jasielski 28 kwietnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 1-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 28 kwietnia, 11:00
Sparta Draganowa 5-1 Dębowczanka Dębowiec 28 kwietnia, 16:30
Zamczysko Mrukowa 2-2 Rędzinianka Wojaszówka 28 kwietnia, 16:30
w Pielgrzymce
LKS Lubatowa 1-3 Liwocz Brzyska 28 kwietnia, 13:00
LKS Czeluśnica 0-1 Dragon Nowy Glinik 28 kwietnia, 13:00
Czarni 1910 II Jasło 10-2 LKS Moderówka 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 1 maja

Pauza: Rędzinianka Wojaszówka.
 
LKS Moderówka 2-6 Sparta Osobnica 1 maja, 11:00
Dragon Nowy Glinik 1-2 Czarni 1910 II Jasło 1 maja, 11:00
Liwocz Brzyska 2-2 LKS Czeluśnica 1 maja, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 4-1 LKS Lubatowa 1 maja, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 0-0 Zamczysko Mrukowa 1 maja, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 1-5 Sparta Draganowa 1 maja, 13:00
LKS Osiek Jasielski 0-1 Zorza 03 Łubienko 1 maja, 13:00

Kolejka 22 - 5 maja

Pauza: Dębowczanka Dębowiec.
 
Sparta Osobnica 2-0 Zorza 03 Łubienko 5 maja, 13:00
Sparta Draganowa 1-2 LKS Osiek Jasielski 5 maja, 16:30
Zamczysko Mrukowa 6-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 5 maja, 16:30
w Pielgrzymce
LKS Lubatowa 1-2 Rędzinianka Wojaszówka 5 maja, 13:00
LKS Czeluśnica 0-2 Zorza Łęki Dukielskie 5 maja, 16:30
Czarni 1910 II Jasło 5-0 Liwocz Brzyska 5 maja, 11:00
LKS Moderówka 2-1 Dragon Nowy Glinik 5 maja, 11:00

Kolejka 23 - 12 maja

Pauza: Jasiołka Hankówka-Brzyszczki.
 
Dragon Nowy Glinik 3-2 Sparta Osobnica 12 maja, 11:00
Liwocz Brzyska 6-2 LKS Moderówka 12 maja, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 0-4 Czarni 1910 II Jasło 12 maja, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 1-0 LKS Czeluśnica 12 maja, 15:00
w Odrzykoniu
Dębowczanka Dębowiec 4-1 LKS Lubatowa 12 maja, 11:00
LKS Osiek Jasielski 1-2 Zamczysko Mrukowa 12 maja, 13:00
Zorza 03 Łubienko 0-3 Sparta Draganowa 12 maja, 11:00

Kolejka 24 - 19 maja

Pauza: LKS Osiek Jasielski.
 
Sparta Osobnica 3-0 Sparta Draganowa 19 maja, 13:00
Zamczysko Mrukowa 0-2 Zorza 03 Łubienko 19 maja, 16:30
w Pielgrzymce
LKS Lubatowa 1-2 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 19 maja, 13:00
LKS Czeluśnica 2-2 Dębowczanka Dębowiec 19 maja, 13:00
Czarni 1910 II Jasło 8-0 Rędzinianka Wojaszówka 19 maja, 11:00
LKS Moderówka 2-6 Zorza Łęki Dukielskie 19 maja, 11:00
Dragon Nowy Glinik 2-1 Liwocz Brzyska 19 maja, 11:00

Kolejka 25 - 26 maja

Pauza: Zorza 03 Łubienko.
 
Liwocz Brzyska 1-0 Sparta Osobnica 26 maja, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 2-3 Dragon Nowy Glinik 26 maja, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 0-1 LKS Moderówka 26 maja, 15:00
w Odrzykoniu
Dębowczanka Dębowiec 1-4 Czarni 1910 II Jasło 26 maja, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-2 LKS Czeluśnica 26 maja, 13:00
LKS Osiek Jasielski 2-1 LKS Lubatowa 26 maja, 13:00
Sparta Draganowa 7-2 Zamczysko Mrukowa 26 maja, 16:30

Kolejka 26 - 30 maja

Pauza: Sparta Draganowa.
 
Sparta Osobnica 2-1 Zamczysko Mrukowa 30 maja, 16:30
LKS Lubatowa 1-3 Zorza 03 Łubienko 30 maja, 16:30
LKS Czeluśnica 5-1 LKS Osiek Jasielski 30 maja, 16:30
Czarni 1910 II Jasło 6-1 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 30 maja, 13:00
LKS Moderówka 0-4 Dębowczanka Dębowiec 30 maja, 16:30
Dragon Nowy Glinik 2-2 Rędzinianka Wojaszówka 30 maja, 16:30
Liwocz Brzyska 4-3 Zorza Łęki Dukielskie 30 maja, 16:30

Kolejka 27 - 2 czerwca

Pauza: Zamczysko Mrukowa.
 
Zorza Łęki Dukielskie 2-2 Sparta Osobnica 2 czerwca, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 5-0 Liwocz Brzyska 2 czerwca, 11:00
w Odrzykoniu
Dębowczanka Dębowiec 1-1 Dragon Nowy Glinik 2 czerwca, 11:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-0 LKS Moderówka 2 czerwca, 13:00
LKS Osiek Jasielski 0-0 Czarni 1910 II Jasło 2 czerwca, 13:00
Zorza 03 Łubienko 2-0 LKS Czeluśnica 2 czerwca, 11:00
Sparta Draganowa 6-0 LKS Lubatowa 2 czerwca, 16:30

Kolejka 28 - 9 czerwca

Pauza: Sparta Osobnica.
 
LKS Lubatowa 3-3 Zamczysko Mrukowa 9 czerwca, 13:00
LKS Czeluśnica 2-1 Sparta Draganowa 9 czerwca, 13:00
Czarni 1910 II Jasło 4-0 Zorza 03 Łubienko 9 czerwca, 11:00
LKS Moderówka 1-2 LKS Osiek Jasielski 9 czerwca, 11:00
Dragon Nowy Glinik 2-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 9 czerwca, 11:00
Liwocz Brzyska 1-5 Dębowczanka Dębowiec 9 czerwca, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 4-3 Rędzinianka Wojaszówka 9 czerwca, 13:00

Kolejka 29 - 23 czerwca

Pauza: LKS Lubatowa.
 
Sparta Osobnica 3-0 Rędzinianka Wojaszówka 23 czerwca, 13:00
Dębowczanka Dębowiec 2-4 Zorza Łęki Dukielskie 23 czerwca, 13:00
Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 3-0 Liwocz Brzyska 23 czerwca, 13:00
LKS Osiek Jasielski 1-1 Dragon Nowy Glinik 23 czerwca, 13:00
Zorza 03 Łubienko 4-2 LKS Moderówka 23 czerwca, 13:00
Sparta Draganowa 0-5 Czarni 1910 II Jasło 23 czerwca, 13:00
Zamczysko Mrukowa 13-2 LKS Czeluśnica 23 czerwca, 13:00
w Pielgrzymce

Kolejka 30 - 30 czerwca

Pauza: LKS Czeluśnica.
 
LKS Lubatowa 2-6 Sparta Osobnica 30 czerwca, 13:00
Czarni 1910 II Jasło 6-3 Zamczysko Mrukowa 30 czerwca, 13:00
LKS Moderówka 3-3 Sparta Draganowa 30 czerwca, 13:00
Dragon Nowy Glinik 6-4 Zorza 03 Łubienko 30 czerwca, 13:00
Liwocz Brzyska 4-2 LKS Osiek Jasielski 30 czerwca, 13:00
Zorza Łęki Dukielskie 1-0 Jasiołka Hankówka-Brzyszczki 30 czerwca, 13:00
Rędzinianka Wojaszówka 2-2 Dębowczanka Dębowiec 30 czerwca, 13:00
w Odrzykoniu

Baraże o utrzymanie w klasie A (Krosno)
Baraż o ustalenie kolejności w klasie A (Krosno II)
Baraże o utrzymanie w klasie B (Krosno)

Klasa A 2012/2013 (Krosno I)
Klasa A 2012/2013 (Krosno II)

Klasa B 2012/2013 (Krosno I)
Klasa B 2012/2013 (Krosno II)

Klasa C 2012/2013 (Krosno I)
Klasa C 2012/2013 (Krosno II)
Klasa C 2012/2013 (Krosno III)
Klasa C 2012/2013 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas