[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2012/2013, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Milcza 24 54 17 3 4 73-35 8 2 2 38-15 9 1 2 35-20
2.  Cisy Jabłonica Polska 24 52 17 1 6 59-29 8 0 4 33-15 9 1 2 26-14
3.  Iskra Iskrzynia 24 48 15 3 6 47-25 9 1 2 27-8 6 2 4 20-17
4.  Orzeł Pustyny 24 44 13 5 6 68-40 8 1 3 36-15 5 4 3 32-25
5.  LKS Odrzechowa 24 41 12 5 7 56-35 10 0 2 39-16 2 5 5 17-19
6.  Beskid Posada Górna 24 37 11 4 9 55-55 6 2 4 26-19 5 2 5 29-36
7.  LKS Hłudno 24 34 10 4 10 52-40 5 2 5 30-22 5 2 5 22-18
8.  LKS Trześniów 24 33 9 6 9 44-42 5 3 4 27-18 4 3 5 17-24
9.  LKS Wesoła 24 22 6 4 14 44-64 4 2 6 26-32 2 2 8 18-32 2 6 2 0 0 8-3
10.  LKS Wzdów 24 22 6 4 14 42-76 4 3 5 27-32 2 1 9 15-44 2 0 0 0 2 3-8
11.  Zryw Dydnia 24 21 6 3 15 35-67 4 2 6 22-27 2 1 9 13-40
12.  San Nozdrzec 24 20 4 8 12 34-53 4 5 3 25-21 0 3 9 9-32
13.  Victoria Niebocko 24 13 3 4 17 30-78 1 4 7 14-29 2 0 10 16-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orzeł Milcza    1-2 2-0 1-1 1-1 1-3 3-0 3-0 6-2 4-2 5-1 4-1 7-2 
 2 Cisy Jabłonica Polska1-2     0-2 6-1 0-2 3-1 2-0 1-2 3-0* 4-3 3-0 5-1 5-1 
 3 Iskra Iskrzynia0-1 2-3     2-0 3-2 0-0 1-0 5-0 2-1 7-0 1-0 2-1 2-0 
 4 Orzeł Pustyny3-0* 1-4 2-3     3-1 9-2 2-1 1-1 1-0 2-0 5-0 5-0 2-3 
 5 LKS Odrzechowa4-1 1-0 3-2 1-4     3-4 3-2 2-1 4-0 8-1 3-0 3-0 4-1 
 6 Beskid Posada Górna0-2 4-0 0-1 1-4 4-2     1-5 0-0 4-2 5-2 4-0 1-1 2-0 
 7 LKS Hłudno2-5 1-3 4-0 1-2 0-0 2-4     2-0 5-2 5-0 0-3* 2-2 6-1 
 8 LKS Trześniów3-5 1-3 3-0 4-3 0-0 3-3 0-1     0-0 0-1 6-1 3-1 4-0 
 9 LKS Wesoła2-5 0-3 2-2 4-4 0-3 5-2 2-3 5-1     3-2 0-2 2-1 1-4 
 10 LKS Wzdów1-5 0-2 1-5 2-2 2-2 3-2 0-0 1-5 1-5     4-1 4-1 8-2 
 11 Zryw Dydnia2-4 1-2 0-2 0-7 2-1 2-3 1-4 2-2 3-1 4-0     0-0 5-1 
 12 San Nozdrzec0-3 2-2 0-3 2-2 1-0 5-1 2-2 1-2 1-1 1-1 7-3     3-1 
 13 Victoria Niebocko2-2 0-2 0-0 1-2 3-3 0-4 1-4 1-3 2-4 1-3 2-2 1-0     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: LKS Wzdów.
 
LKS Odrzechowa 3-2 Iskra Iskrzynia 12 sierpnia, 16:30
w Sieniawie
Orzeł Milcza 5-1 Zryw Dydnia 12 sierpnia, 13:00
LKS Hłudno 1-3 Cisy Jabłonica Polska 12 sierpnia, 13:00
San Nozdrzec 5-1 Beskid Posada Górna 12 sierpnia, 11:00
Orzeł Pustyny 1-1 LKS Trześniów 12 sierpnia, 11:00
LKS Wesoła 1-4 Victoria Niebocko 12 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Orzeł Milcza.
 
LKS Trześniów 3-1 San Nozdrzec 15 sierpnia, 11:00
Beskid Posada Górna 1-5 LKS Hłudno 15 sierpnia, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 4-3 LKS Wzdów 15 sierpnia, 11:00
Zryw Dydnia 2-1 LKS Odrzechowa 15 sierpnia, 16:30
Iskra Iskrzynia 2-1 LKS Wesoła 15 sierpnia, 13:00
Victoria Niebocko 1-2 Orzeł Pustyny 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
LKS Wesoła 0-2 Zryw Dydnia 19 sierpnia, 13:00
Orzeł Milcza 1-2 Cisy Jabłonica Polska 19 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 3-2 Beskid Posada Górna 19 sierpnia, 13:00
LKS Hłudno 2-0 LKS Trześniów 19 sierpnia, 13:00
San Nozdrzec 2-2 Orzeł Pustyny 19 sierpnia, 11:00
Iskra Iskrzynia 2-0 Victoria Niebocko 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: LKS Wesoła.
 
Orzeł Pustyny 2-1 LKS Hłudno 26 sierpnia, 11:00
LKS Trześniów 0-1 LKS Wzdów 26 sierpnia, 11:00
Beskid Posada Górna 0-2 Orzeł Milcza 26 sierpnia, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 0-2 LKS Odrzechowa 26 sierpnia, 11:00
Zryw Dydnia 0-2 Iskra Iskrzynia 26 sierpnia, 16:30
Victoria Niebocko 1-0 San Nozdrzec 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
LKS Wesoła 0-3 Cisy Jabłonica Polska 2 września, 13:00
LKS Odrzechowa 3-4 Beskid Posada Górna 2 września, 16:30
w Sieniawie
Orzeł Milcza 3-0 LKS Trześniów 2 września, 13:00
LKS Wzdów 2-2 Orzeł Pustyny 2 września, 13:00
LKS Hłudno 2-2 San Nozdrzec 2 września, 13:00
Zryw Dydnia 5-1 Victoria Niebocko 2 września, 16:30

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: Zryw Dydnia.
 
San Nozdrzec 1-1 LKS Wzdów 9 września, 11:00
Orzeł Pustyny 3-0 Orzeł Milcza 9 września, 11:00
(wo)
przerwany w 43. minucie przy stanie 0-0 - drużyna gości opuściła boisko
LKS Trześniów 0-0 LKS Odrzechowa 9 września, 11:00
Beskid Posada Górna 4-2 LKS Wesoła 9 września, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 0-2 Iskra Iskrzynia 9 września, 11:00
Victoria Niebocko 1-4 LKS Hłudno 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Zryw Dydnia 1-2 Cisy Jabłonica Polska 16 września, 16:30
Iskra Iskrzynia 0-0 Beskid Posada Górna 16 września, 13:00
LKS Wesoła 5-1 LKS Trześniów 16 września, 13:00
LKS Odrzechowa 1-4 Orzeł Pustyny 16 września, 16:30
w Sieniawie
Orzeł Milcza 4-1 San Nozdrzec 16 września, 13:00
LKS Wzdów 0-0 LKS Hłudno 16 września, 13:00

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
LKS Hłudno 2-5 Orzeł Milcza 23 września, 13:00
San Nozdrzec 1-0 LKS Odrzechowa 23 września, 11:00
Orzeł Pustyny 1-0 LKS Wesoła 23 września, 11:00
LKS Trześniów 3-0 Iskra Iskrzynia 23 września, 11:00
Beskid Posada Górna 4-0 Zryw Dydnia 23 września, 13:00
Victoria Niebocko 1-3 LKS Wzdów 23 września, 11:00

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
Zryw Dydnia 2-2 LKS Trześniów 30 września, 15:30
Iskra Iskrzynia 2-0 Orzeł Pustyny 30 września, 13:00
LKS Wesoła 2-1 San Nozdrzec 30 września, 13:00
LKS Odrzechowa 3-2 LKS Hłudno 30 września, 15:30
w Sieniawie
Orzeł Milcza 4-2 LKS Wzdów 30 września, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 5-1 Victoria Niebocko 30 września, 11:00

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: LKS Trześniów.
 
LKS Wzdów 2-2 LKS Odrzechowa 7 października, 13:00
LKS Hłudno 5-2 LKS Wesoła 7 października, 13:00
San Nozdrzec 0-3 Iskra Iskrzynia 7 października, 11:00
Orzeł Pustyny 5-0 Zryw Dydnia 7 października, 11:00
Beskid Posada Górna 4-0 Cisy Jabłonica Polska 7 października, 13:00
Victoria Niebocko 2-2 Orzeł Milcza 7 października, 11:00

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Orzeł Pustyny.
 
Cisy Jabłonica Polska 1-2 LKS Trześniów 14 października, 11:00
Zryw Dydnia 0-0 San Nozdrzec 14 października, 11:00
Iskra Iskrzynia 1-0 LKS Hłudno 14 października, 13:00
LKS Wesoła 3-2 LKS Wzdów 14 października, 13:00
LKS Odrzechowa 4-1 Orzeł Milcza 14 października, 14:30
w Sieniawie
Beskid Posada Górna 2-0 Victoria Niebocko 14 października, 13:00

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: San Nozdrzec.
 
LKS Odrzechowa 4-1 Victoria Niebocko 21 października, 13:00
w Sieniawie
Orzeł Milcza 6-2 LKS Wesoła 21 października, 13:00
LKS Wzdów 1-5 Iskra Iskrzynia 21 października, 13:00
LKS Hłudno 0-3 Zryw Dydnia 21 października, 13:00
(wo)
na boisku 1-1; zawodnik drużyny gospodarzy nie stawił się do konfrontacji
Orzeł Pustyny 1-4 Cisy Jabłonica Polska 21 października, 11:00
LKS Trześniów 3-3 Beskid Posada Górna 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: LKS Hłudno.
 
Victoria Niebocko 1-3 LKS Trześniów 28 października, 11:00
Beskid Posada Górna 1-4 Orzeł Pustyny 28 października, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 5-1 San Nozdrzec 28 października, 11:00
Zryw Dydnia 4-0 LKS Wzdów 28 października, 14:00
Iskra Iskrzynia 0-1 Orzeł Milcza 28 października, 13:00
LKS Wesoła 0-3 LKS Odrzechowa 28 października, 13:00

Kolejka 14 - 24 marca

Pauza: LKS Wzdów.
 
Victoria Niebocko 2-4 LKS Wesoła 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Iskrzynia 3-2 LKS Odrzechowa 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Dydnia 2-4 Orzeł Milcza 3 maja, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cisy Jabłonica Polska 2-0 LKS Hłudno 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Beskid Posada Górna 1-1 San Nozdrzec 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Trześniów 4-3 Orzeł Pustyny 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: Orzeł Milcza.
 
Orzeł Pustyny 2-3 Victoria Niebocko 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
San Nozdrzec 1-2 LKS Trześniów 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Hłudno 2-4 Beskid Posada Górna 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wzdów 0-2 Cisy Jabłonica Polska 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Odrzechowa 3-0 Zryw Dydnia 16 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Wesoła 2-2 Iskra Iskrzynia 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Pauza: LKS Odrzechowa.
 
Victoria Niebocko 0-0 Iskra Iskrzynia 14 kwietnia, 11:00
Zryw Dydnia 3-1 LKS Wesoła 14 kwietnia, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 1-2 Orzeł Milcza 14 kwietnia, 11:00
Beskid Posada Górna 5-2 LKS Wzdów 14 kwietnia, 13:00
LKS Trześniów 0-1 LKS Hłudno 14 kwietnia, 11:00
Orzeł Pustyny 5-0 San Nozdrzec 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Pauza: LKS Wesoła.
 
San Nozdrzec 3-1 Victoria Niebocko 21 kwietnia, 11:00
LKS Hłudno 1-2 Orzeł Pustyny 21 kwietnia, 13:00
LKS Wzdów 1-5 LKS Trześniów 21 kwietnia, 13:00
Orzeł Milcza 1-3 Beskid Posada Górna 21 kwietnia, 13:00
LKS Odrzechowa 1-0 Cisy Jabłonica Polska 21 kwietnia, 16:30
w Sieniawie
Iskra Iskrzynia 1-0 Zryw Dydnia 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Pauza: Iskra Iskrzynia.
 
Victoria Niebocko 2-2 Zryw Dydnia 28 kwietnia, 11:00
Cisy Jabłonica Polska 3-0 LKS Wesoła 28 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Beskid Posada Górna 4-2 LKS Odrzechowa 28 kwietnia, 13:00
LKS Trześniów 3-5 Orzeł Milcza 28 kwietnia, 11:00
Orzeł Pustyny 2-0 LKS Wzdów 28 kwietnia, 11:00
San Nozdrzec 2-2 LKS Hłudno 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 5 maja

Pauza: Zryw Dydnia.
 
LKS Hłudno 6-1 Victoria Niebocko 5 maja, 13:00
LKS Wzdów 4-1 San Nozdrzec 5 maja, 13:00
Orzeł Milcza 1-1 Orzeł Pustyny 5 maja, 13:00
LKS Odrzechowa 2-1 LKS Trześniów 5 maja, 16:30
w Sieniawie
LKS Wesoła 5-2 Beskid Posada Górna 5 maja, 13:00
Iskra Iskrzynia 2-3 Cisy Jabłonica Polska 5 maja, 16:30

Kolejka 20 - 12 maja

Pauza: Victoria Niebocko.
 
Cisy Jabłonica Polska 3-0 Zryw Dydnia 12 maja, 11:00
Beskid Posada Górna 0-1 Iskra Iskrzynia 12 maja, 13:00
LKS Trześniów 0-0 LKS Wesoła 12 maja, 11:00
Orzeł Pustyny 3-1 LKS Odrzechowa 12 maja, 11:00
San Nozdrzec 0-3 Orzeł Milcza 12 maja, 11:00
LKS Hłudno 5-0 LKS Wzdów 12 maja, 11:00

Kolejka 21 - 19 maja

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.
 
LKS Wzdów 8-2 Victoria Niebocko 19 maja, 13:00
Orzeł Milcza 3-0 LKS Hłudno 19 maja, 13:00
LKS Odrzechowa 3-0 San Nozdrzec 19 maja, 16:30
w Sieniawie
LKS Wesoła 4-4 Orzeł Pustyny 19 maja, 13:00
Iskra Iskrzynia 5-0 LKS Trześniów 19 maja, 13:00
Zryw Dydnia 2-3 Beskid Posada Górna 19 maja, 16:30

Kolejka 22 - 26 maja

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
Victoria Niebocko 0-2 Cisy Jabłonica Polska 26 maja, 11:00
LKS Trześniów 6-1 Zryw Dydnia 26 maja, 11:00
Orzeł Pustyny 2-3 Iskra Iskrzynia 26 maja, 16:30
San Nozdrzec 1-1 LKS Wesoła 26 maja, 11:00
LKS Hłudno 0-0 LKS Odrzechowa 26 maja, 13:00
LKS Wzdów 1-5 Orzeł Milcza 26 maja, 13:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

Pauza: LKS Trześniów.
 
Orzeł Milcza 7-2 Victoria Niebocko 2 czerwca, 13:00
LKS Odrzechowa 8-1 LKS Wzdów 2 czerwca, 16:30
w Sieniawie
LKS Wesoła 2-3 LKS Hłudno 2 czerwca, 13:00
Iskra Iskrzynia 2-1 San Nozdrzec 2 czerwca, 13:00
Zryw Dydnia 0-7 Orzeł Pustyny 2 czerwca, 16:30
Cisy Jabłonica Polska 3-1 Beskid Posada Górna 2 czerwca, 11:00

Kolejka 24 - 9 czerwca

Pauza: Orzeł Pustyny.
 
Victoria Niebocko 0-4 Beskid Posada Górna 9 czerwca, 16:30
LKS Trześniów 1-3 Cisy Jabłonica Polska 9 czerwca, 11:00
San Nozdrzec 7-3 Zryw Dydnia 9 czerwca, 11:00
LKS Hłudno 4-0 Iskra Iskrzynia 9 czerwca, 13:00
LKS Wzdów 1-5 LKS Wesoła 9 czerwca, 13:00
Orzeł Milcza 1-1 LKS Odrzechowa 9 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

Pauza: San Nozdrzec.
 
Victoria Niebocko 3-3 LKS Odrzechowa 23 czerwca, 13:00
LKS Wesoła 2-5 Orzeł Milcza 23 czerwca, 13:00
Iskra Iskrzynia 7-0 LKS Wzdów 23 czerwca, 13:00
Zryw Dydnia 1-4 LKS Hłudno 23 czerwca, 13:00
Cisy Jabłonica Polska 6-1 Orzeł Pustyny 23 czerwca, 13:00
Beskid Posada Górna 0-0 LKS Trześniów 23 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 30 czerwca

Pauza: LKS Hłudno.
 
LKS Trześniów 4-0 Victoria Niebocko 30 czerwca, 13:00
Orzeł Pustyny 9-2 Beskid Posada Górna 30 czerwca, 13:00
San Nozdrzec 2-2 Cisy Jabłonica Polska 30 czerwca, 13:00
LKS Wzdów 4-1 Zryw Dydnia 30 czerwca, 13:00
Orzeł Milcza 2-0 Iskra Iskrzynia 30 czerwca, 13:00
LKS Odrzechowa 4-0 LKS Wesoła 30 czerwca, 16:30

Baraże o utrzymanie w klasie B (Krosno)

Klasa B 2012/2013 (Krosno I)
Klasa B 2012/2013 (Krosno II)
Klasa B 2012/2013 (Krosno III)

Klasa C 2012/2013 (Krosno I)
Klasa C 2012/2013 (Krosno III)
Klasa C 2012/2013 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas