[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa C 2012/2013, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Drzewiarz Rzepedź 20 49 16 1 3 72-20 8 1 1 34-6 8 0 2 38-14
2.  Pionier Średnia Wieś 20 46 14 4 2 56-20 6 2 2 31-12 8 2 0 25-8
3.  Orkan Markowce 20 41 13 2 5 65-38 7 1 2 38-20 6 1 3 27-18
4.  Bieszczady Jankowce 20 39 12 3 5 64-34 6 1 3 35-17 6 2 2 29-17
5.  Osława Zagórz 20 36 11 3 6 54-38 6 2 2 28-16 5 1 4 26-22
6.  LKS Olszanica 20 23 7 2 11 39-44 4 1 5 17-17 3 1 6 22-27
7.  Krokus Ropienka 20 21 7 0 13 33-49 5 0 5 20-19 2 0 8 13-30
8.  Tyrawia Tyrawa Solna 20 19 5 4 11 32-54 3 1 6 16-28 2 3 5 16-26
9.  Grom Sanoczek 20 17 5 2 13 38-80 4 1 5 27-38 1 1 8 11-42
10.  Gabry Łukowe 20 13 4 1 15 29-77 3 1 6 16-33 1 0 9 13-44
11.  Grodzisko Trepcza 20 15 5 0 15 22-50 4 0 6 16-20 1 0 9 6-30
Grodzisko Trepcza wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Drzewiarz Rzepedź    0-0 4-1 1-2 4-1 2-0 3-0* 7-0 4-0 6-2 3-0* 
 2 Pionier Średnia Wieś1-2     0-3 2-0 2-2 2-2 2-1 6-2 7-0 6-0 3-0* 
 3 Orkan Markowce4-2 1-2     1-3 5-3 3-0 8-2 4-2 2-2 5-2 5-2 
 4 Bieszczady Jankowce0-2 3-3 5-1     7-2 7-2 0-1 0-3 7-2 4-0 2-1 
 5 Osława Zagórz1-4 0-3 4-1 3-3     2-0 5-2 1-1 4-1 4-1 4-0 
 6 LKS Olszanica2-4 0-5 0-2 3-0* 0-2     1-2 0-0 5-0 3-2 3-0* 
 7 Krokus Ropienka2-1 1-2 3-4 2-5 2-0 0-2     2-1 2-0 3-4 3-0* 
 8 Tyrawia Tyrawa Solna0-5 1-2 1-1 1-4 0-2 1-6 2-1     4-2 5-2 1-3 
 9 Grom Sanoczek1-11 0-2 1-4 3-3 1-5 3-7 5-4 4-2     6-0 3-0* 
 10 Gabry Łukowe1-3 1-4 0-7 1-6 1-6 2-1 3-0* 2-2 2-4     3-0* 
 11 Grodzisko Trepcza2-4 1-2 0-3* 0-3* 0-3* 5-2 1-0 0-3* 5-0 2-0     

REKLAMA

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Grom Sanoczek.
 
Orkan Markowce 4-2 Tyrawia Tyrawa Solna 12 sierpnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś 1-2 Drzewiarz Rzepedź 12 sierpnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 2-1 Grodzisko Trepcza 12 sierpnia, 13:00
Osława Zagórz 2-0 LKS Olszanica 12 sierpnia, 11:00
Krokus Ropienka 3-4 Gabry Łukowe 12 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Osława Zagórz.
 
Grodzisko Trepcza 5-0 Grom Sanoczek 15 sierpnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 1-2 Bieszczady Jankowce 15 sierpnia, 16:30
Tyrawia Tyrawa Solna 1-2 Pionier Średnia Wieś 15 sierpnia, 13:00
Gabry Łukowe 0-7 Orkan Markowce 15 sierpnia, 13:00
LKS Olszanica 1-2 Krokus Ropienka 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: LKS Olszanica.
 
Pionier Średnia Wieś 6-0 Gabry Łukowe 19 sierpnia, 13:00
Bieszczady Jankowce 0-3 Tyrawia Tyrawa Solna 19 sierpnia, 13:00
Grom Sanoczek 1-11 Drzewiarz Rzepedź 19 sierpnia, 16:30
Osława Zagórz 4-0 Grodzisko Trepcza 19 sierpnia, 11:00
Krokus Ropienka 3-4 Orkan Markowce 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: Krokus Ropienka.
 
Grodzisko Trepcza 5-2 LKS Olszanica 26 sierpnia, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 4-1 Osława Zagórz 26 sierpnia, 16:30
Tyrawia Tyrawa Solna 4-2 Grom Sanoczek 26 sierpnia, 13:00
Gabry Łukowe 1-6 Bieszczady Jankowce 26 sierpnia, 13:00
Orkan Markowce 1-2 Pionier Średnia Wieś 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: Grodzisko Trepcza.
 
Bieszczady Jankowce 5-1 Orkan Markowce 2 września, 13:00
Grom Sanoczek 6-0 Gabry Łukowe 2 września, 16:30
Osława Zagórz 1-1 Tyrawia Tyrawa Solna 2 września, 11:00
LKS Olszanica 2-4 Drzewiarz Rzepedź 2 września, 13:00
Krokus Ropienka 1-2 Pionier Średnia Wieś 2 września, 13:00

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
Tyrawia Tyrawa Solna 1-6 LKS Olszanica 9 września, 13:00
Gabry Łukowe 1-6 Osława Zagórz 9 września, 13:00
Orkan Markowce 2-2 Grom Sanoczek 9 września, 13:00
Pionier Średnia Wieś 2-0 Bieszczady Jankowce 9 września, 13:00
Grodzisko Trepcza 1-0 Krokus Ropienka 9 września, 13:00

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Tyrawia Tyrawa Solna.
 
Grom Sanoczek 0-2 Pionier Średnia Wieś 16 września, 16:30
Osława Zagórz 4-1 Orkan Markowce 16 września, 11:00
LKS Olszanica 3-2 Gabry Łukowe 16 września, 13:00
Grodzisko Trepcza 2-4 Drzewiarz Rzepedź 16 września, 13:00
Krokus Ropienka 2-5 Bieszczady Jankowce 16 września, 13:00

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Gabry Łukowe.
 
Tyrawia Tyrawa Solna 1-3 Grodzisko Trepcza 23 września, 13:00
Orkan Markowce 3-0 LKS Olszanica 23 września, 13:00
Pionier Średnia Wieś 2-2 Osława Zagórz 23 września, 13:00
Bieszczady Jankowce 7-2 Grom Sanoczek 23 września, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 3-0 Krokus Ropienka 23 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: Orkan Markowce.
 
Osława Zagórz 3-3 Bieszczady Jankowce 30 września, 11:00
LKS Olszanica 0-5 Pionier Średnia Wieś 30 września, 13:00
Grodzisko Trepcza 2-0 Gabry Łukowe 30 września, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 7-0 Tyrawia Tyrawa Solna 30 września, 15:30
Krokus Ropienka 2-0 Grom Sanoczek 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Krokus Ropienka 2-1 Tyrawia Tyrawa Solna 7 października, 13:00
Gabry Łukowe 1-3 Drzewiarz Rzepedź 7 października, 13:00
Orkan Markowce 5-2 Grodzisko Trepcza 7 października, 13:00
Bieszczady Jankowce 7-2 LKS Olszanica 7 października, 13:00
Grom Sanoczek 1-5 Osława Zagórz 7 października, 15:30

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Osława Zagórz 5-2 Krokus Ropienka 14 października, 11:00
LKS Olszanica 5-0 Grom Sanoczek 14 października, 13:00
Grodzisko Trepcza 1-2 Pionier Średnia Wieś 14 października, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 4-1 Orkan Markowce 14 października, 14:00
Tyrawia Tyrawa Solna 5-2 Gabry Łukowe 14 października, 13:00

Kolejka 12 - 24 marca

Pauza: Grom Sanoczek.
 
Gabry Łukowe 3-0 Krokus Ropienka 3 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik / w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tyrawia Tyrawa Solna 1-1 Orkan Markowce 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Rzepedź 0-0 Pionier Średnia Wieś 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grodzisko Trepcza 0-3 Bieszczady Jankowce
(wo)
LKS Olszanica 0-2 Osława Zagórz 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 7 kwietnia

Pauza: Osława Zagórz.
 
Krokus Ropienka 0-2 LKS Olszanica 21 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Sanoczek 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)
Bieszczady Jankowce 0-2 Drzewiarz Rzepedź 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pionier Średnia Wieś 6-2 Tyrawia Tyrawa Solna 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orkan Markowce 5-2 Gabry Łukowe 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 14 kwietnia

Pauza: LKS Olszanica.
 
Orkan Markowce 8-2 Krokus Ropienka 14 kwietnia, 13:00
Gabry Łukowe 1-4 Pionier Średnia Wieś 14 kwietnia, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 1-4 Bieszczady Jankowce 14 kwietnia, 13:00
w Tyrawie Wołoskiej
Drzewiarz Rzepedź 4-0 Grom Sanoczek 14 kwietnia, 13:00
Grodzisko Trepcza 0-3 Osława Zagórz
(wo)

Kolejka 15 - 21 kwietnia

Pauza: Krokus Ropienka.
 
LKS Olszanica 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)
Osława Zagórz 1-4 Drzewiarz Rzepedź 21 kwietnia, 13:00
Grom Sanoczek 4-2 Tyrawia Tyrawa Solna 21 kwietnia, 16:30
Bieszczady Jankowce 4-0 Gabry Łukowe 21 kwietnia, 13:00
Pionier Średnia Wieś 0-3 Orkan Markowce 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Pauza: Grodzisko Trepcza.
 
Pionier Średnia Wieś 2-1 Krokus Ropienka 28 kwietnia, 13:00
Orkan Markowce 1-3 Bieszczady Jankowce 28 kwietnia, 13:00
Gabry Łukowe 2-4 Grom Sanoczek 28 kwietnia, 13:00
Tyrawia Tyrawa Solna 0-2 Osława Zagórz 28 kwietnia, 13:00
w Tyrawie Wołoskiej
Drzewiarz Rzepedź 2-0 LKS Olszanica 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 5 maja

Pauza: Drzewiarz Rzepedź.
 
Krokus Ropienka 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)
LKS Olszanica 0-0 Tyrawia Tyrawa Solna 5 maja, 13:00
Osława Zagórz 4-1 Gabry Łukowe 5 maja, 13:00
Grom Sanoczek 1-4 Orkan Markowce 5 maja, 16:30
Bieszczady Jankowce 3-3 Pionier Średnia Wieś 5 maja, 13:00

Kolejka 18 - 12 maja

Pauza: Tyrawia Tyrawa Solna.
 
Bieszczady Jankowce 0-1 Krokus Ropienka 12 maja, 13:00
Pionier Średnia Wieś 7-0 Grom Sanoczek 12 maja, 13:00
Orkan Markowce 5-3 Osława Zagórz 30 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (12 maja, 13:00) odwołany
Gabry Łukowe 2-1 LKS Olszanica 12 maja, 13:00
Drzewiarz Rzepedź 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)

Kolejka 19 - 19 maja

Pauza: Gabry Łukowe.
 
Krokus Ropienka 2-1 Drzewiarz Rzepedź 19 maja, 13:00
Grodzisko Trepcza 0-3 Tyrawia Tyrawa Solna
(wo)
LKS Olszanica 0-2 Orkan Markowce 19 maja, 13:00
Osława Zagórz 0-3 Pionier Średnia Wieś 19 maja, 13:00
Grom Sanoczek 3-3 Bieszczady Jankowce 19 maja, 16:30

Kolejka 20 - 26 maja

Pauza: Orkan Markowce.
 
Grom Sanoczek 5-4 Krokus Ropienka 2 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (26 maja, 13:00) odwołany
Bieszczady Jankowce 7-2 Osława Zagórz 26 maja, 13:00
Pionier Średnia Wieś 2-2 LKS Olszanica 26 maja, 13:00
Gabry Łukowe 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)
Tyrawia Tyrawa Solna 0-5 Drzewiarz Rzepedź 26 maja, 13:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

Pauza: Pionier Średnia Wieś.
 
Tyrawia Tyrawa Solna 2-1 Krokus Ropienka 9 czerwca, 13:00
w Tyrawie Wołoskiej
Drzewiarz Rzepedź 6-2 Gabry Łukowe 9 czerwca, 13:00
Grodzisko Trepcza 0-3 Orkan Markowce
(wo)
LKS Olszanica 3-0 Bieszczady Jankowce 9 czerwca, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Osława Zagórz 4-1 Grom Sanoczek 9 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 16 czerwca

Pauza: Bieszczady Jankowce.
 
Krokus Ropienka 2-0 Osława Zagórz 16 czerwca, 13:00
Grom Sanoczek 3-7 LKS Olszanica 16 czerwca, 13:00
Pionier Średnia Wieś 3-0 Grodzisko Trepcza
(wo)
Orkan Markowce 4-2 Drzewiarz Rzepedź 16 czerwca, 13:00
Gabry Łukowe 2-2 Tyrawia Tyrawa Solna 16 czerwca, 13:00

Baraże o utrzymanie w klasie B (Krosno)

Klasa B 2012/2013 (Krosno I)
Klasa B 2012/2013 (Krosno II)
Klasa B 2012/2013 (Krosno III)

Klasa C 2012/2013 (Krosno II)
Klasa C 2012/2013 (Krosno III)
Klasa C 2012/2013 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas