[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2012/2013, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zamczysko Odrzykoń 22 53 17 2 3 65-17 9 1 1 40-8 8 1 2 25-9
2.  Nowy Dwór Makowiska 22 45 15 0 7 53-23 10 0 1 35-12 5 0 6 18-11
3.  Jasiołka Świerzowa 22 43 14 1 7 49-29 7 1 3 27-15 7 0 4 22-14
4.  KS Szczepańcowa 22 35 10 5 7 43-35 6 1 4 28-24 4 4 3 15-11
5.  Orlew Suchodół (Krosno) 22 32 10 2 10 48-50 3 1 7 15-24 7 1 3 33-26
6.  Nafciarz Bóbrka 22 31 10 1 11 33-42 6 0 5 20-18 4 1 6 13-24 6 10 3 1 2 14-9
7.  Grodzisko Wietrzno 22 31 9 4 9 43-48 8 2 1 29-16 1 2 8 14-32 6 10 3 1 2 12-10
8.  Nurt Potok 22 31 9 4 9 47-35 6 2 3 23-14 3 2 6 24-21 6 7 2 1 3 10-13
9.  Błękitni Żeglce 22 31 9 4 9 34-39 5 3 3 18-13 4 1 6 16-26 6 7 2 1 3 7-11
10.  Iwełka Iwla 22 24 7 3 12 30-48 5 2 4 18-13 2 1 8 12-35
11.  Rotar Węglówka 22 19 5 4 13 40-50 4 1 6 20-17 1 3 7 20-33
12.  Tornado Wrocanka 22 5 1 2 19 25-94 0 2 9 12-51 1 0 10 13-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zamczysko Odrzykoń    1-0 1-2 1-1 9-1 1-0 6-0 3-2 5-0 6-0 4-2 3-0 
 2 Nowy Dwór Makowiska1-2     2-0 3-1 5-1 5-2 3-1 3-2 3-0 4-2 2-0 4-1 
 3 Jasiołka Świerzowa2-0 2-1     0-3* 0-4 1-2 5-1 2-2 3-0* 8-0 3-2 1-0 
 4 KS Szczepańcowa0-3 0-6 0-3     3-6 6-0 2-1 2-1 1-1 4-1 6-1 4-1 
 5 Orlew Suchodół (Krosno)1-3 0-3 0-2 0-2     1-2 3-2 3-2 1-3 0-1 3-3 3-1 
 6 Nafciarz Bóbrka0-1 1-0 0-1 3-1 1-3     3-1 3-4 5-1 1-0 3-1 0-5 
 7 Grodzisko Wietrzno0-4 2-1 3-1 1-1 3-3 3-1     3-2 2-0 5-0 2-1 5-2 
 8 Nurt Potok2-3 2-0 3-0* 2-1 1-2 0-0 3-2     1-4 2-1 1-1 6-0 
 9 Błękitni Żeglce0-0 2-0 2-3 0-0 0-2 0-2 1-1 1-0     4-2 3-2 5-1 
 10 Iwełka Iwla1-0 0-1 1-2 1-1 3-2 3-2 3-0* 1-1 1-2     1-2 3-0 
 11 Rotar Węglówka1-2 1-3 2-0 0-1 1-4 3-0 0-2 0-2 2-0 1-1     9-2 
 12 Tornado Wrocanka1-7 0-3 0-8 0-3 0-5 1-2 3-3 0-6 2-5 0-4 5-5     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

KS Szczepańcowa 6-1 Rotar Węglówka 12 sierpnia, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 2-0 Jasiołka Świerzowa 12 sierpnia, 13:00
Tornado Wrocanka 3-3 Grodzisko Wietrzno 12 sierpnia, 11:00
Iwełka Iwla 1-2 Błękitni Żeglce 12 sierpnia, 13:00
Nafciarz Bóbrka 0-1 Zamczysko Odrzykoń 12 sierpnia, 13:00
Nurt Potok 1-2 Orlew Suchodół (Krosno) 12 sierpnia, 13:00
w Odrzykoniu

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Zamczysko Odrzykoń 6-0 Iwełka Iwla 15 sierpnia, 11:00
Błękitni Żeglce 5-1 Tornado Wrocanka 15 sierpnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 2-1 Nowy Dwór Makowiska 15 sierpnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 0-3 KS Szczepańcowa 15 sierpnia, 16:30
(wo)
na boisku 1-3; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Rotar Węglówka 0-2 Nurt Potok 15 sierpnia, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 1-2 Nafciarz Bóbrka 15 sierpnia, 11:00
na stadionie MOSiR

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Nurt Potok 3-0 Jasiołka Świerzowa 19 sierpnia, 13:00
(wo)
w Odrzykoniu / na boisku 1-2
KS Szczepańcowa 2-1 Grodzisko Wietrzno 19 sierpnia, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 3-0 Błękitni Żeglce 19 sierpnia, 13:00
Tornado Wrocanka 1-7 Zamczysko Odrzykoń 19 sierpnia, 11:00
Iwełka Iwla 3-2 Nafciarz Bóbrka 19 sierpnia, 13:00
Rotar Węglówka 1-4 Orlew Suchodół (Krosno) 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Nafciarz Bóbrka 0-5 Tornado Wrocanka 26 sierpnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Nowy Dwór Makowiska 26 sierpnia, 11:00
Błękitni Żeglce 0-0 KS Szczepańcowa 26 sierpnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-2 Nurt Potok 26 sierpnia, 13:00
Jasiołka Świerzowa 3-2 Rotar Węglówka 26 sierpnia, 16:30
Orlew Suchodół (Krosno) 0-1 Iwełka Iwla 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 5 - 2 września

Rotar Węglówka 0-2 Grodzisko Wietrzno 2 września, 12:00
Nurt Potok 1-4 Błękitni Żeglce 2 września, 13:00
KS Szczepańcowa 0-3 Zamczysko Odrzykoń 2 września, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 5-2 Nafciarz Bóbrka 2 września, 13:00
Tornado Wrocanka 0-4 Iwełka Iwla 2 września, 11:00
Jasiołka Świerzowa 0-4 Orlew Suchodół (Krosno) 2 września, 16:30

Kolejka 6 - 9 września

Iwełka Iwla 0-1 Nowy Dwór Makowiska 9 września, 13:00
Nafciarz Bóbrka 3-1 KS Szczepańcowa 9 września, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 3-2 Nurt Potok 9 września, 11:00
Błękitni Żeglce 3-2 Rotar Węglówka 9 września, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-1 Jasiołka Świerzowa 9 września, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 3-1 Tornado Wrocanka 9 września, 14:00
na stadionie MOSiR

Kolejka 7 - 16 września

Jasiołka Świerzowa 3-0 Błękitni Żeglce 16 września, 16:30
(wo)
goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Rotar Węglówka 1-2 Zamczysko Odrzykoń 16 września, 13:00
Nurt Potok 0-0 Nafciarz Bóbrka 16 września, 13:00
KS Szczepańcowa 4-1 Iwełka Iwla 16 września, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 4-1 Tornado Wrocanka 16 września, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-3 Orlew Suchodół (Krosno) 16 września, 13:00

Kolejka 8 - 23 września

Tornado Wrocanka 0-3 KS Szczepańcowa 23 września, 11:00
Iwełka Iwla 1-1 Nurt Potok 23 września, 13:00
Nafciarz Bóbrka 3-1 Rotar Węglówka 23 września, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 1-2 Jasiołka Świerzowa 23 września, 11:00
Błękitni Żeglce 1-1 Grodzisko Wietrzno 23 września, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 0-3 Nowy Dwór Makowiska 23 września, 14:00
na stadionie MOSiR

Kolejka 9 - 30 września

Grodzisko Wietrzno 0-4 Zamczysko Odrzykoń 30 września, 13:00
Jasiołka Świerzowa 1-2 Nafciarz Bóbrka 30 września, 15:30
Rotar Węglówka 1-1 Iwełka Iwla 30 września, 13:00
Nurt Potok 6-0 Tornado Wrocanka 30 września, 11:00
KS Szczepańcowa 0-6 Nowy Dwór Makowiska 30 września, 11:00
Błękitni Żeglce 0-2 Orlew Suchodół (Krosno) 30 września, 13:00

Kolejka 10 - 7 października

KS Szczepańcowa 3-6 Orlew Suchodół (Krosno) 7 października, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 3-2 Nurt Potok 7 października, 13:00
Tornado Wrocanka 5-5 Rotar Węglówka 7 października, 11:00
Iwełka Iwla 1-2 Jasiołka Świerzowa 7 października, 13:00
Nafciarz Bóbrka 3-1 Grodzisko Wietrzno 7 października, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 5-0 Błękitni Żeglce 7 października, 11:00

Kolejka 11 - 14 października

Orlew Suchodół (Krosno) 1-3 Zamczysko Odrzykoń 14 października, 11:00
na stadionie MOSiR
Błękitni Żeglce 0-2 Nafciarz Bóbrka 14 października, 13:00
Grodzisko Wietrzno 5-0 Iwełka Iwla 14 października, 13:00
Jasiołka Świerzowa 1-0 Tornado Wrocanka 14 października, 14:00
Rotar Węglówka 1-3 Nowy Dwór Makowiska 14 października, 13:00
Nurt Potok 2-1 KS Szczepańcowa 14 października, 13:00

Kolejka 12 - 24 marca

Orlew Suchodół (Krosno) 3-2 Nurt Potok 3 maja, 16:00
na stadionie MOSiR / w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rotar Węglówka 0-1 KS Szczepańcowa 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jasiołka Świerzowa 2-1 Nowy Dwór Makowiska 3 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grodzisko Wietrzno 5-2 Tornado Wrocanka 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Żeglce 4-2 Iwełka Iwla 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zamczysko Odrzykoń 1-0 Nafciarz Bóbrka 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 7 kwietnia

Nafciarz Bóbrka 1-3 Orlew Suchodół (Krosno) 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iwełka Iwla 1-0 Zamczysko Odrzykoń 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tornado Wrocanka 2-5 Błękitni Żeglce 2 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nowy Dwór Makowiska 3-1 Grodzisko Wietrzno 2 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Szczepańcowa 0-3 Jasiołka Świerzowa 2 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nurt Potok 1-1 Rotar Węglówka 2 czerwca, 13:00
w Odrzykoniu / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 14 kwietnia

Orlew Suchodół (Krosno) 3-3 Rotar Węglówka 14 kwietnia, 15:00
na stadionie MOSiR
Jasiołka Świerzowa 2-2 Nurt Potok 14 kwietnia, 16:30
Grodzisko Wietrzno 1-1 KS Szczepańcowa 14 kwietnia, 13:00
Błękitni Żeglce 2-0 Nowy Dwór Makowiska 14 kwietnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 3-0 Tornado Wrocanka 14 kwietnia, 11:00
Nafciarz Bóbrka 1-0 Iwełka Iwla 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 21 kwietnia

Iwełka Iwla 3-2 Orlew Suchodół (Krosno) 21 kwietnia, 13:00
Tornado Wrocanka 1-2 Nafciarz Bóbrka 21 kwietnia, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 1-2 Zamczysko Odrzykoń 21 kwietnia, 13:00
KS Szczepańcowa 1-1 Błękitni Żeglce 21 kwietnia, 11:00
Nurt Potok 3-2 Grodzisko Wietrzno 21 kwietnia, 13:00
Rotar Węglówka 2-0 Jasiołka Świerzowa 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 28 kwietnia

Orlew Suchodół (Krosno) 0-2 Jasiołka Świerzowa 28 kwietnia, 11:00
Grodzisko Wietrzno 2-1 Rotar Węglówka 28 kwietnia, 13:00
Błękitni Żeglce 1-0 Nurt Potok 28 kwietnia, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 1-1 KS Szczepańcowa 28 kwietnia, 11:00
Nafciarz Bóbrka 1-0 Nowy Dwór Makowiska 28 kwietnia, 13:00
Iwełka Iwla 3-0 Tornado Wrocanka 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 5 maja

Tornado Wrocanka 0-5 Orlew Suchodół (Krosno) 5 maja, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 4-2 Iwełka Iwla 5 maja, 13:00
KS Szczepańcowa 6-0 Nafciarz Bóbrka 5 maja, 11:00
Nurt Potok 2-3 Zamczysko Odrzykoń 5 maja, 13:00
Rotar Węglówka 2-0 Błękitni Żeglce 5 maja, 13:00
Jasiołka Świerzowa 5-1 Grodzisko Wietrzno 5 maja, 16:30

Kolejka 18 - 12 maja

Orlew Suchodół (Krosno) 3-2 Grodzisko Wietrzno 12 maja, 11:00
na stadionie MOSiR
Błękitni Żeglce 2-3 Jasiołka Świerzowa 12 maja, 13:00
Zamczysko Odrzykoń 4-2 Rotar Węglówka 12 maja, 11:00
Nafciarz Bóbrka 3-4 Nurt Potok 12 maja, 13:00
Iwełka Iwla 1-1 KS Szczepańcowa 12 maja, 13:00
Tornado Wrocanka 0-3 Nowy Dwór Makowiska 12 maja, 11:00

Kolejka 19 - 19 maja

Nowy Dwór Makowiska 5-1 Orlew Suchodół (Krosno) 19 maja, 13:00
KS Szczepańcowa 4-1 Tornado Wrocanka 19 maja, 11:00
Nurt Potok 2-1 Iwełka Iwla 19 maja, 13:00
Rotar Węglówka 3-0 Nafciarz Bóbrka 19 maja, 13:00
Jasiołka Świerzowa 2-0 Zamczysko Odrzykoń 19 maja, 16:30
Grodzisko Wietrzno 2-0 Błękitni Żeglce 19 maja, 13:00

Kolejka 20 - 26 maja

Orlew Suchodół (Krosno) 1-3 Błękitni Żeglce 26 maja, 11:00
Zamczysko Odrzykoń 6-0 Grodzisko Wietrzno 26 maja, 11:00
Nafciarz Bóbrka 0-1 Jasiołka Świerzowa 26 maja, 13:00
Iwełka Iwla 1-2 Rotar Węglówka 26 maja, 13:00
Tornado Wrocanka 0-6 Nurt Potok 26 maja, 11:00
Nowy Dwór Makowiska 3-1 KS Szczepańcowa 26 maja, 13:00

Kolejka 21 - 9 czerwca

Orlew Suchodół (Krosno) 0-2 KS Szczepańcowa 9 czerwca, 13:00
Nurt Potok 2-0 Nowy Dwór Makowiska 9 czerwca, 13:00
w Odrzykoniu
Rotar Węglówka 9-2 Tornado Wrocanka 9 czerwca, 13:00
Jasiołka Świerzowa 8-0 Iwełka Iwla 9 czerwca, 13:00
Grodzisko Wietrzno 3-1 Nafciarz Bóbrka 9 czerwca, 13:00
Błękitni Żeglce 0-0 Zamczysko Odrzykoń 9 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 16 czerwca

Zamczysko Odrzykoń 9-1 Orlew Suchodół (Krosno) 16 czerwca, 13:00
Nafciarz Bóbrka 5-1 Błękitni Żeglce 16 czerwca, 13:00
Iwełka Iwla 3-0 Grodzisko Wietrzno 16 czerwca, 13:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Tornado Wrocanka 0-8 Jasiołka Świerzowa 16 czerwca, 13:00
Nowy Dwór Makowiska 2-0 Rotar Węglówka 16 czerwca, 13:00
KS Szczepańcowa 2-1 Nurt Potok 16 czerwca, 13:00

Baraże o utrzymanie w klasie B (Krosno)

Klasa B 2012/2013 (Krosno I)
Klasa B 2012/2013 (Krosno II)
Klasa B 2012/2013 (Krosno III)

Klasa C 2012/2013 (Krosno I)
Klasa C 2012/2013 (Krosno II)
Klasa C 2012/2013 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas