[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Markiewicza Krosno 24 56 18 2 4 91-39 10 0 2 48-18 8 2 2 43-21
2.  Przełęcz II Dukla 24 47 15 2 7 69-32 9 2 1 44-12 6 0 6 25-20
3.  JKS Jasionów 24 43 13 4 7 60-41 8 2 2 35-16 5 2 5 25-25
4.  Huragan Jasionka 24 38 11 5 8 50-47 6 2 4 25-24 5 3 4 25-23 2 2 0 2 0 3-3
5.  LKS Lubatówka 24 38 11 5 8 57-48 6 4 2 36-18 5 1 6 21-30 2 2 0 2 0 3-3
6.  Sokół Domaradz 24 35 10 5 9 49-44 7 3 2 31-14 3 2 7 18-30
7.  Jasiołka Jaśliska 24 34 10 4 10 44-48 7 2 3 25-16 3 2 7 19-32
8.  Florian Rymanów Zdrój 24 31 9 4 11 43-47 4 3 5 21-23 5 1 6 22-24
9.  Beskid Równe 24 30 8 6 10 41-53 4 2 6 19-24 4 4 4 22-29
10.  Guzikówka Krosno 24 29 9 2 13 49-68 7 1 4 31-23 2 1 9 18-45
11.  Nafta Chorkówka 24 28 8 4 12 43-54 5 0 7 25-26 3 4 5 18-28
12.  LKS Głębokie 24 23 6 5 13 45-67 5 2 5 32-33 1 3 8 13-34
13.  LKS Górki 24 11 3 2 19 33-86 3 2 7 23-32 0 0 12 10-54
Piast Miejsce Piastowe wycofał się po 3. kolejce. Jego wynik został anulowany.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Markiewicza Krosno    1-0 2-1 5-1 6-1 2-0 7-0 3-4 8-2 4-3 3-5 3-1 4-0 
 2 Przełęcz II Dukla2-4     5-1 0-0 6-1 6-1 3-1 3-0 1-1 5-0 5-0 4-1 4-2 
 3 JKS Jasionów4-2 3-1     3-3 2-3 4-1 6-2 1-0 1-3 5-1 0-0 2-0 4-0 
 4 Huragan Jasionka3-2 3-2 2-5     1-1 1-2 3-2 3-4 0-3 2-2 3-1 1-0 3-0 
 5 LKS Lubatówka2-4 2-1 1-1 2-2     3-0 1-1 0-3* 1-1 4-1 5-1 8-3 7-0 
 6 Sokół Domaradz2-2 3-1 4-2 2-1 0-1     2-1 1-1 1-2 5-0 2-2 2-0 7-1 
 7 Jasiołka Jaśliska0-4 0-4 3-4 2-0 4-0 1-1     2-0 2-0 3-2 0-0 2-0 6-1 
 8 Florian Rymanów Zdrój0-4 4-2 1-1 1-3 2-3 2-2 1-2     3-2* 1-2 2-1 1-1 3-0 
 9 Beskid Równe2-3 1-2 0-2 4-3 3-1 3-2 0-0 0-3     1-2 0-2 2-2 3-2 
 10 Guzikówka Krosno2-3 1-3 1-0 0-3 1-0 4-1 5-2 2-5 6-1     4-1 2-2 3-2 
 11 Nafta Chorkówka0-4 0-3 2-3 1-2 2-3 1-0 3-2 4-0 2-3 3-2     0-3 7-1 
 12 LKS Głębokie1-8 2-3 3-2 2-4 2-1 1-3 0-2 2-0 4-4 9-2 3-3     3-1 
 13 LKS Górki3-3 0-3* 1-3 1-3 1-6 2-5 1-4 3-2 0-0 3-1 1-2 7-0     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Sokół Domaradz 2-1 Jasiołka Jaśliska 12 sierpnia, 11:00
Guzikówka Krosno 3-2 LKS Górki 12 sierpnia, 14:00
JKS Jasionów 2-0 LKS Głębokie 12 sierpnia, 16:30
Beskid Równe 4-3 Huragan Jasionka 12 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 1-0 Przełęcz II Dukla 12 sierpnia, 11:00
Piast Miejsce Piastowe - Nafta Chorkówka 12 sierpnia, 11:00
było 1-2, anulowany
Florian Rymanów Zdrój 2-3 LKS Lubatówka 12 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Przełęcz II Dukla - Piast Miejsce Piastowe 15 sierpnia, 13:00
nie odbył się
Huragan Jasionka 3-2 Markiewicza Krosno 15 sierpnia, 13:00
LKS Głębokie 4-4 Beskid Równe 15 sierpnia, 16:30
LKS Górki 1-3 JKS Jasionów 15 sierpnia, 13:00
Jasiołka Jaśliska 3-2 Guzikówka Krosno 15 sierpnia, 13:00
LKS Lubatówka 3-0 Sokół Domaradz 15 sierpnia, 16:30
Nafta Chorkówka 4-0 Florian Rymanów Zdrój 15 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Guzikówka Krosno 1-0 LKS Lubatówka 19 sierpnia, 14:00
na stadionie MOSiR
Beskid Równe 3-2 LKS Górki 19 sierpnia, 11:00
Markiewicza Krosno 3-1 LKS Głębokie 19 sierpnia, 11:00
na stadionie MOSiR
Piast Miejsce Piastowe - Huragan Jasionka
nie odbył się - gospodarze nie ustalili terminu meczu
Nafta Chorkówka 0-3 Przełęcz II Dukla 19 sierpnia, 11:00
Florian Rymanów Zdrój 2-2 Sokół Domaradz 19 sierpnia, 13:00
Jasiołka Jaśliska 3-4 JKS Jasionów 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

Pauza: LKS Głębokie.
 
Huragan Jasionka 3-1 Nafta Chorkówka 26 sierpnia, 13:00
LKS Górki 3-3 Markiewicza Krosno 26 sierpnia, 13:00
Jasiołka Jaśliska 2-0 Beskid Równe 26 sierpnia, 16:30
LKS Lubatówka 1-1 JKS Jasionów 26 sierpnia, 16:30
Sokół Domaradz 5-0 Guzikówka Krosno 26 sierpnia, 11:00
Przełęcz II Dukla 3-0 Florian Rymanów Zdrój 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: LKS Górki.
 
JKS Jasionów 4-1 Sokół Domaradz 2 września, 16:30
Beskid Równe 3-1 LKS Lubatówka 2 września, 11:00
Markiewicza Krosno 7-0 Jasiołka Jaśliska 2 września, 11:00
na stadionie MOSiR
Nafta Chorkówka 0-3 LKS Głębokie 2 września, 11:00
Przełęcz II Dukla 0-0 Huragan Jasionka 2 września, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 1-2 Guzikówka Krosno 2 września, 13:00
w Desznie

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
LKS Głębokie 2-3 Przełęcz II Dukla 9 września, 16:30
LKS Górki 1-2 Nafta Chorkówka 9 września, 13:00
LKS Lubatówka 2-4 Markiewicza Krosno 9 września, 16:30
Sokół Domaradz 1-2 Beskid Równe 9 września, 11:00
Guzikówka Krosno 1-0 JKS Jasionów 9 września, 11:00
na stadionie MOSiR
Huragan Jasionka 3-4 Florian Rymanów Zdrój 9 września, 13:00

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: LKS Lubatówka.
 
Beskid Równe 1-2 Guzikówka Krosno 16 września, 11:00
Markiewicza Krosno 2-0 Sokół Domaradz 16 września, 11:00
na stadionie MOSiR
Nafta Chorkówka 3-2 Jasiołka Jaśliska 16 września, 11:00
Przełęcz II Dukla 4-2 LKS Górki 16 września, 13:00
Huragan Jasionka 1-0 LKS Głębokie 16 września, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 1-1 JKS Jasionów 16 września, 13:00
w Desznie

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Sokół Domaradz.
 
LKS Górki 1-3 Huragan Jasionka 23 września, 13:00
Jasiołka Jaśliska 0-4 Przełęcz II Dukla 23 września, 13:00
LKS Lubatówka 5-1 Nafta Chorkówka 23 września, 15:30
Guzikówka Krosno 2-3 Markiewicza Krosno 23 września, 11:00
na stadionie MOSiR
JKS Jasionów 1-3 Beskid Równe 23 września, 15:30
LKS Głębokie 2-0 Florian Rymanów Zdrój 23 września, 15:30

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: Guzikówka Krosno.
 
Markiewicza Krosno 2-1 JKS Jasionów 30 września, 11:00
na stadionie MOSiR
Nafta Chorkówka 1-0 Sokół Domaradz 30 września, 11:00
Przełęcz II Dukla 6-1 LKS Lubatówka 30 września, 13:00
Huragan Jasionka 3-2 Jasiołka Jaśliska 30 września, 13:00
LKS Głębokie 3-1 LKS Górki 30 września, 15:30
Florian Rymanów Zdrój 3-2 Beskid Równe 30 września, 13:00
(wo)
w Desznie

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: JKS Jasionów.
 
Jasiołka Jaśliska 2-0 LKS Głębokie 7 października, 13:00
LKS Lubatówka 2-2 Huragan Jasionka 7 października, 15:30
Sokół Domaradz 3-1 Przełęcz II Dukla 7 października, 11:00
Guzikówka Krosno 4-1 Nafta Chorkówka 7 października, 11:00
na stadionie MOSiR
Beskid Równe 2-3 Markiewicza Krosno 7 października, 11:00
LKS Górki 3-2 Florian Rymanów Zdrój 7 października, 13:00

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Beskid Równe.
 
Nafta Chorkówka 2-3 JKS Jasionów 14 października, 11:00
Przełęcz II Dukla 5-0 Guzikówka Krosno 14 października, 13:00
Huragan Jasionka 1-2 Sokół Domaradz 14 października, 13:00
LKS Głębokie 2-1 LKS Lubatówka 14 października, 14:00
LKS Górki 1-4 Jasiołka Jaśliska 14 października, 13:00
Florian Rymanów Zdrój 0-4 Markiewicza Krosno 14 października, 13:00
w Desznie

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: Markiewicza Krosno.
 
Florian Rymanów Zdrój 1-2 Jasiołka Jaśliska 21 października, 13:00
LKS Lubatówka 7-0 LKS Górki 21 października, 14:00
Sokół Domaradz 2-0 LKS Głębokie 21 października, 11:00
Guzikówka Krosno 0-3 Huragan Jasionka 21 października, 14:00
JKS Jasionów 3-1 Przełęcz II Dukla 21 października, 14:00
Beskid Równe 0-2 Nafta Chorkówka 21 października, 11:00

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: Florian Rymanów Zdrój.
 
Nafta Chorkówka 0-4 Markiewicza Krosno 28 października, 11:00
Przełęcz II Dukla 1-1 Beskid Równe 28 października, 11:00
Huragan Jasionka 2-5 JKS Jasionów 28 października, 13:00
LKS Głębokie 9-2 Guzikówka Krosno 28 października, 14:00
LKS Górki 2-5 Sokół Domaradz 28 października, 13:00
Jasiołka Jaśliska 4-0 LKS Lubatówka 28 października, 13:00

Kolejka 14 - 24 marca

Pauza: Nafta Chorkówka.
 
LKS Lubatówka 0-3 Florian Rymanów Zdrój 1 maja, 13:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / w pierwotnym terminie (24 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jasiołka Jaśliska 1-1 Sokół Domaradz 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Górki 3-1 Guzikówka Krosno 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Głębokie 3-2 JKS Jasionów 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huragan Jasionka 0-3 Beskid Równe 1 maja, 13:00
w Równem; Huragan gospodarzem / w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Przełęcz II Dukla 2-4 Markiewicza Krosno 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pauza: Przełęcz II Dukla.
 
Florian Rymanów Zdrój 2-1 Nafta Chorkówka 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia,13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Markiewicza Krosno 5-1 Huragan Jasionka 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Beskid Równe 2-2 LKS Głębokie 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
JKS Jasionów 4-0 LKS Górki 16 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Guzikówka Krosno 5-2 Jasiołka Jaśliska 16 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Domaradz 0-1 LKS Lubatówka 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Pauza: Huragan Jasionka.
 
Sokół Domaradz 1-1 Florian Rymanów Zdrój 14 kwietnia, 11:00
JKS Jasionów 6-2 Jasiołka Jaśliska 14 kwietnia, 16:30
LKS Lubatówka 4-1 Guzikówka Krosno 14 kwietnia, 13:00
LKS Górki 0-0 Beskid Równe 14 kwietnia, 13:00
LKS Głębokie 1-8 Markiewicza Krosno 14 kwietnia, 16:30
Przełęcz II Dukla 5-0 Nafta Chorkówka 14 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Pauza: LKS Głębokie.
 
Florian Rymanów Zdrój 4-2 Przełęcz II Dukla 21 kwietnia, 13:00
w Desznie
Nafta Chorkówka 1-2 Huragan Jasionka 21 kwietnia, 11:00
Markiewicza Krosno 4-0 LKS Górki 21 kwietnia, 11:00
na stadionie MOSiR
Beskid Równe 0-0 Jasiołka Jaśliska 21 kwietnia, 11:00
JKS Jasionów 2-3 LKS Lubatówka 21 kwietnia, 16:30
Guzikówka Krosno 4-1 Sokół Domaradz 21 kwietnia, 14:00
na stadionie MOSiR

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Pauza: LKS Górki.
 
Guzikówka Krosno 2-5 Florian Rymanów Zdrój 28 kwietnia, 11:00
na stadionie MOSiR
Sokół Domaradz 4-2 JKS Jasionów 28 kwietnia, 11:00
LKS Lubatówka 1-1 Beskid Równe 28 kwietnia, 13:00
Jasiołka Jaśliska 0-4 Markiewicza Krosno 28 kwietnia, 11:00
LKS Głębokie 3-3 Nafta Chorkówka 28 kwietnia, 16:30
Huragan Jasionka 3-2 Przełęcz II Dukla 28 kwietnia, 13:00
w Równem

Kolejka 19 - 5 maja

Pauza: Jasiołka Jaśliska.
 
Florian Rymanów Zdrój 1-3 Huragan Jasionka 5 maja, 13:00
w Desznie
Przełęcz II Dukla 4-1 LKS Głębokie 5 maja, 13:00
Nafta Chorkówka 7-1 LKS Górki 5 maja, 11:00
Markiewicza Krosno 6-1 LKS Lubatówka 5 maja, 11:00
na stadionie MOSiR
Beskid Równe 3-2 Sokół Domaradz 5 maja, 13:00
JKS Jasionów 5-1 Guzikówka Krosno 5 maja, 16:30

Kolejka 20 - 12 maja

Pauza: LKS Lubatówka.
 
JKS Jasionów 1-0 Florian Rymanów Zdrój 12 maja, 16:30
Guzikówka Krosno 6-1 Beskid Równe 12 maja, 11:00
na stadionie MOSiR
Sokół Domaradz 2-2 Markiewicza Krosno 12 maja, 11:00
Jasiołka Jaśliska 0-0 Nafta Chorkówka 12 maja, 16:30
LKS Górki 0-3 Przełęcz II Dukla 12 maja, 13:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
LKS Głębokie 2-4 Huragan Jasionka 12 maja, 16:30

Kolejka 21 - 19 maja

Pauza: Sokół Domaradz.
 
Florian Rymanów Zdrój 1-1 LKS Głębokie 19 maja, 13:00
w Desznie
Huragan Jasionka 3-0 LKS Górki 19 maja, 13:00
na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Przełęcz II Dukla 3-1 Jasiołka Jaśliska 19 maja, 13:00
Nafta Chorkówka 2-3 LKS Lubatówka 19 maja, 11:00
Markiewicza Krosno 4-3 Guzikówka Krosno 19 maja, 11:00
na stadionie MOSiR
Beskid Równe 0-2 JKS Jasionów 19 maja, 13:00

Kolejka 22 - 26 maja

Pauza: Guzikówka Krosno.
 
Beskid Równe 0-3 Florian Rymanów Zdrój 26 maja, 13:00
JKS Jasionów 4-2 Markiewicza Krosno 26 maja, 16:30
Sokół Domaradz 2-2 Nafta Chorkówka 26 maja, 11:00
LKS Lubatówka 2-1 Przełęcz II Dukla 26 maja, 13:00
Jasiołka Jaśliska 2-0 Huragan Jasionka 25 maja, 16:30
LKS Górki 7-0 LKS Głębokie 26 maja, 13:00

Kolejka 23 - 2 czerwca

Pauza: JKS Jasionów.
 
Florian Rymanów Zdrój 3-0 LKS Górki 2 czerwca, 13:00
w Desznie
LKS Głębokie 0-2 Jasiołka Jaśliska 2 czerwca, 16:30
Huragan Jasionka 1-1 LKS Lubatówka 2 czerwca, 13:00
Przełęcz II Dukla 6-1 Sokół Domaradz 2 czerwca, 13:00
Nafta Chorkówka 3-2 Guzikówka Krosno 2 czerwca, 11:00
Markiewicza Krosno 8-2 Beskid Równe 2 czerwca, 11:00
na stadionie MOSiR

Kolejka 24 - 9 czerwca

Pauza: Beskid Równe.
 
Markiewicza Krosno 3-4 Florian Rymanów Zdrój 9 czerwca, 11:00
JKS Jasionów 0-0 Nafta Chorkówka 9 czerwca, 16:30
Guzikówka Krosno 1-3 Przełęcz II Dukla 9 czerwca, 14:00
Sokół Domaradz 2-1 Huragan Jasionka 9 czerwca, 11:00
LKS Lubatówka 8-3 LKS Głębokie 9 czerwca, 13:00
Jasiołka Jaśliska 6-1 LKS Górki 9 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

Pauza: Markiewicza Krosno.
 
Jasiołka Jaśliska 2-0 Florian Rymanów Zdrój 23 czerwca, 13:00
LKS Górki 1-6 LKS Lubatówka 23 czerwca, 13:00
LKS Głębokie 1-3 Sokół Domaradz 23 czerwca, 13:00
Huragan Jasionka 2-2 Guzikówka Krosno 23 czerwca, 13:00
Przełęcz II Dukla 5-1 JKS Jasionów 23 czerwca, 13:00
Nafta Chorkówka 2-3 Beskid Równe 23 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 30 czerwca

Pauza: Florian Rymanów Zdrój.
 
Markiewicza Krosno 3-5 Nafta Chorkówka 29 czerwca, 17:30
Beskid Równe 1-2 Przełęcz II Dukla 30 czerwca, 13:00
JKS Jasionów 3-3 Huragan Jasionka 30 czerwca, 13:00
Guzikówka Krosno 2-2 LKS Głębokie 30 czerwca, 16:00
Sokół Domaradz 7-1 LKS Górki 30 czerwca, 13:00
LKS Lubatówka 1-1 Jasiołka Jaśliska 30 czerwca, 13:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Krosno)
Baraż o ustalenie kolejności w klasie A (Krosno II)
Baraże o utrzymanie w klasie B (Krosno)

Klasa A 2012/2013 (Krosno I)
Klasa A 2012/2013 (Krosno II)

Klasa B 2012/2013 (Krosno I)
Klasa B 2012/2013 (Krosno III)

Klasa C 2012/2013 (Krosno I)
Klasa C 2012/2013 (Krosno II)
Klasa C 2012/2013 (Krosno III)
Klasa C 2012/2013 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas