[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Bieździedza 28 57 18 3 7 57-42 11 1 2 33-14 7 2 5 24-28
2.  Orzeł Lubla 28 54 16 6 6 74-38 9 3 2 44-16 7 3 4 30-22 2 3 1 0 1 1-1
3.  Wisłoka Nowy Żmigród 28 54 17 3 8 64-36 8 3 3 32-16 9 0 5 32-20 2 3 1 0 1 1-1
4.  Tempo Nienaszów 28 48 14 6 8 63-43 8 2 4 36-22 6 4 4 27-21
5.  Gaudium Łężyny 28 46 13 7 8 49-40 8 3 3 29-18 5 4 5 20-22
6.  LKS Kombornia 28 45 14 3 11 80-56 8 0 6 42-25 6 3 5 38-31
7.  GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 28 43 12 7 9 58-50 9 4 1 36-17 3 3 8 22-33
8.  Orzeł Faliszówka 28 40 11 7 10 51-56 7 5 2 28-20 4 2 8 23-36
9.  Ostoja Kołaczyce 28 37 10 7 11 48-48 6 4 4 27-19 4 3 7 21-29
10.  Polonia Kopytowa 28 32 8 8 12 42-62 5 5 4 24-26 3 3 8 18-36
11.  KS Zarzecze 28 31 6 13 9 36-41 3 5 6 17-22 3 8 3 19-19
12.  Sobniów Jasło 28 29 7 8 13 46-59 4 4 6 24-28 3 4 7 22-31
13.  Victoria Kobylany 28 27 7 6 15 31-53 4 1 9 17-31 3 5 6 14-22
14.  Tęcza Zręcin 28 21 6 3 19 36-65 2 2 10 19-33 4 1 9 17-32
15.  Victoria Dobieszyn 28 20 5 5 18 36-82 2 4 8 18-38 3 1 10 18-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 Orzeł Bieździedza    0-1 2-1 5-1 1-0 3-1 1-2 6-3 1-0 3-2 1-0 1-1 3-0 2-1 4-1 
 2 Orzeł Lubla5-0     0-1 3-0 2-2 3-1 2-1 2-3 2-0 5-1 1-1 4-1 2-2 7-2 6-1 
 3 Wisłoka Nowy Żmigród0-0 0-1     0-2 0-2 5-3 4-0 4-2 3-2 7-1 1-1 2-1 1-0 1-1 4-0 
 4 Tempo Nienaszów1-2 4-3 2-6     7-1 3-3 2-0 3-1 5-1 2-0 3-0 1-3 1-1 0-1 2-0 
 5 Gaudium Łężyny2-1 1-2 1-0 1-1     2-2 4-2 3-1 1-2 2-1 2-2 2-1 3-0 1-2 4-1 
 6 LKS Kombornia8-4 3-1 0-3 2-1 5-2     5-1 3-0 2-3 2-3 0-2 3-1 1-2 7-0 1-2 
 7 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny1-1 2-1 0-1 4-2 3-0 3-2     1-0 1-1 5-0 2-2 4-1 2-2 4-2 4-2 
 8 Orzeł Faliszówka2-3 2-3 4-3 1-1 1-0 3-2 1-1     4-1 1-1 0-0 1-1 2-1 1-0 5-3 
 9 Ostoja Kołaczyce0-1 1-3 2-1 2-3 0-2 3-3 1-1 5-1     4-0 1-0 2-2 3-0 2-1 1-1 
 10 Polonia Kopytowa6-3 1-1 3-2 0-0 0-0 0-5 2-2 1-4 2-1     3-3 3-0 1-3 1-0 1-2 
 11 KS Zarzecze0-1 2-1 0-2 0-3 1-1 1-2 4-2 2-2 1-1 0-0     3-3 0-1 3-1 0-2 
 12 Sobniów Jasło2-1 2-4 3-4 1-4 1-1 2-5 2-1 0-1 1-2 2-2 1-1     0-0 2-1 5-1 
 13 Victoria Kobylany0-2 1-1 1-3 1-4 0-3 0-2 2-1 2-4 3-2 2-1 0-1 2-4     1-2 2-1 
 14 Tęcza Zręcin0-2 3-3 1-2 0-4 1-2 2-4 1-4 1-1 1-3 1-2 0-2 1-2 2-1     5-1 
 15 Victoria Dobieszyn1-3 0-5 1-3 1-1 0-4 1-3 2-4 3-0* 2-2 0-4 4-4 2-1 1-1 0-3     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Pauza: Ostoja Kołaczyce.
 
Tempo Nienaszów 2-0 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 12 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 0-0 Victoria Kobylany 12 sierpnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 4-2 Orzeł Faliszówka 12 sierpnia, 16:30
LKS Kombornia 8-4 Orzeł Bieździedza 12 sierpnia, 15:00
Polonia Kopytowa 1-1 Orzeł Lubla 12 sierpnia, 16:30
Victoria Dobieszyn 0-3 Tęcza Zręcin 12 sierpnia, 11:00
Gaudium Łężyny 2-2 KS Zarzecze 12 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Pauza: Sobniów Jasło.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-0 Gaudium Łężyny 15 sierpnia, 12:00
KS Zarzecze 0-2 Victoria Dobieszyn 15 sierpnia, 11:00
w Dębowcu
Tęcza Zręcin 1-2 Polonia Kopytowa 15 sierpnia, 15:00
Orzeł Lubla 3-1 LKS Kombornia 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Bieździedza 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 15 sierpnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 4-1 Ostoja Kołaczyce 15 sierpnia, 12:00
w Kopytowej
Tempo Nienaszów 1-1 Victoria Kobylany 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 19 sierpnia

Pauza: Tempo Nienaszów.
 
Victoria Kobylany 2-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 19 sierpnia, 16:30
Sobniów Jasło 0-1 Orzeł Faliszówka 19 sierpnia, 11:00
Ostoja Kołaczyce 0-1 Orzeł Bieździedza 19 sierpnia, 16:30
LKS Kombornia 7-0 Tęcza Zręcin 19 sierpnia, 15:00
Polonia Kopytowa 3-3 KS Zarzecze 19 sierpnia, 16:30
Victoria Dobieszyn 0-4 Gaudium Łężyny 19 sierpnia, 11:00
Orzeł Lubla 0-1 Wisłoka Nowy Żmigród 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pauza: Victoria Kobylany.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-2 Victoria Dobieszyn 26 sierpnia, 16:30
Gaudium Łężyny 2-1 Polonia Kopytowa 26 sierpnia, 16:30
Tęcza Zręcin 1-2 Wisłoka Nowy Żmigród 26 sierpnia, 15:00
Orzeł Lubla 2-0 Ostoja Kołaczyce 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Bieździedza 1-1 Sobniów Jasło 26 sierpnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-1 Tempo Nienaszów 26 sierpnia, 12:00
w Kopytowej
LKS Kombornia 0-2 KS Zarzecze 26 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 2 września

Pauza: GKS Krościenko Wyżne/Pustyny.
 
Victoria Kobylany 2-4 Orzeł Faliszówka 2 września, 16:30
Tempo Nienaszów 1-2 Orzeł Bieździedza 2 września, 16:30
Sobniów Jasło 2-4 Orzeł Lubla 2 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 2-1 Tęcza Zręcin 2 września, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 KS Zarzecze 2 września, 16:30
LKS Kombornia 5-2 Gaudium Łężyny 2 września, 15:00
Polonia Kopytowa 1-2 Victoria Dobieszyn 2 września, 16:30

Kolejka 6 - 9 września

Pauza: Orzeł Faliszówka.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 5-0 Polonia Kopytowa 9 września, 16:30
Gaudium Łężyny 1-0 Wisłoka Nowy Żmigród 9 września, 11:00
KS Zarzecze 1-1 Ostoja Kołaczyce 9 września, 11:00
w Dębowcu
Tęcza Zręcin 1-2 Sobniów Jasło 9 września, 11:00
Orzeł Lubla 3-0 Tempo Nienaszów 9 września, 11:00
Orzeł Bieździedza 3-0 Victoria Kobylany 9 września, 16:30
LKS Kombornia 1-2 Victoria Dobieszyn 9 września, 15:00

Kolejka 7 - 16 września

Pauza: Orzeł Bieździedza.
 
Orzeł Faliszówka 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 16 września, 12:00
w Kopytowej
Victoria Kobylany 1-1 Orzeł Lubla 16 września, 16:30
Tempo Nienaszów 0-1 Tęcza Zręcin 16 września, 16:30
Sobniów Jasło 1-1 KS Zarzecze 16 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 0-2 Gaudium Łężyny 16 września, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 4-0 Victoria Dobieszyn 16 września, 16:30
LKS Kombornia 2-3 Polonia Kopytowa 16 września, 15:00

Kolejka 8 - 23 września

Pauza: Orzeł Lubla.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 3-2 LKS Kombornia 23 września, 15:30
Polonia Kopytowa 3-2 Wisłoka Nowy Żmigród 23 września, 15:30
Victoria Dobieszyn 2-2 Ostoja Kołaczyce 23 września, 11:00
Gaudium Łężyny 2-1 Sobniów Jasło 23 września, 15:30
KS Zarzecze 0-3 Tempo Nienaszów 23 września, 11:00
w Dębowcu
Tęcza Zręcin 2-1 Victoria Kobylany 23 września, 15:00
Orzeł Bieździedza 6-3 Orzeł Faliszówka 23 września, 15:30

Kolejka 9 - 30 września

Pauza: Tęcza Zręcin.
 
Orzeł Bieździedza 1-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 września, 15:30
Orzeł Faliszówka 2-3 Orzeł Lubla 30 września, 12:00
w Kopytowej
Victoria Kobylany 0-1 KS Zarzecze 30 września, 15:30
Tempo Nienaszów 7-1 Gaudium Łężyny 30 września, 15:30
Sobniów Jasło 5-1 Victoria Dobieszyn 30 września, 11:00
Ostoja Kołaczyce 4-0 Polonia Kopytowa 30 września, 15:30
Wisłoka Nowy Żmigród 5-3 LKS Kombornia 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 7 października

Pauza: KS Zarzecze.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 0-1 Wisłoka Nowy Żmigród 7 października, 15:30
LKS Kombornia 2-3 Ostoja Kołaczyce 7 października, 15:00
Polonia Kopytowa 3-0 Sobniów Jasło 7 października, 15:30
Victoria Dobieszyn 1-1 Tempo Nienaszów 7 października, 11:00
Gaudium Łężyny 3-0 Victoria Kobylany 7 października, 15:30
Tęcza Zręcin 1-1 Orzeł Faliszówka 7 października, 15:00
Orzeł Lubla 5-0 Orzeł Bieździedza 7 października, 11:00

Kolejka 11 - 14 października

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
Orzeł Lubla 2-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 14 października, 11:00
Orzeł Bieździedza 2-1 Tęcza Zręcin 14 października, 14:00
Orzeł Faliszówka 0-0 KS Zarzecze 14 października, 12:00
w Kopytowej
Victoria Kobylany 2-1 Victoria Dobieszyn 14 października, 14:00
Tempo Nienaszów 2-0 Polonia Kopytowa 14 października, 14:00
Sobniów Jasło 2-5 LKS Kombornia 14 października, 14:00
Ostoja Kołaczyce 2-1 Wisłoka Nowy Żmigród 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 21 października

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-1 Ostoja Kołaczyce 21 października, 14:00
Wisłoka Nowy Żmigród 2-1 Sobniów Jasło 21 października, 14:00
LKS Kombornia 2-1 Tempo Nienaszów 21 października, 14:00
Polonia Kopytowa 1-3 Victoria Kobylany 21 października, 14:00
Gaudium Łężyny 3-1 Orzeł Faliszówka 21 października, 14:00
KS Zarzecze 0-1 Orzeł Bieździedza 21 października, 11:00
w Dębowcu
Tęcza Zręcin 3-3 Orzeł Lubla 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28 października

Pauza: Polonia Kopytowa.
 
Tęcza Zręcin 1-4 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 28 października, 14:00
Orzeł Lubla 1-1 KS Zarzecze 28 października, 14:00
Orzeł Bieździedza 1-0 Gaudium Łężyny 28 października, 14:00
Orzeł Faliszówka 5-3 Victoria Dobieszyn 28 października, 12:00
w Kopytowej
Victoria Kobylany 0-2 LKS Kombornia 28 października, 14:00
Tempo Nienaszów 2-6 Wisłoka Nowy Żmigród 28 października, 14:00
Sobniów Jasło 1-2 Ostoja Kołaczyce 28 października, 11:00

Kolejka 14 - 4 listopada

Pauza: LKS Kombornia.
 
Ostoja Kołaczyce 2-3 Tempo Nienaszów 4 listopada, 12:00
Wisłoka Nowy Żmigród 1-0 Victoria Kobylany 4 listopada, 12:00
Polonia Kopytowa 1-4 Orzeł Faliszówka 4 listopada, 12:00
Victoria Dobieszyn 1-3 Orzeł Bieździedza 4 listopada, 11:00
Gaudium Łężyny 1-2 Orzeł Lubla 4 listopada, 12:00
KS Zarzecze 3-1 Tęcza Zręcin 4 listopada, 11:00
w Dębowcu
Sobniów Jasło 2-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Pauza: Wisłoka Nowy Żmigród.
 
Tęcza Zręcin 1-2 Gaudium Łężyny 11 listopada, 12:00
Orzeł Lubla 6-1 Victoria Dobieszyn 11 listopada, 11:00
Orzeł Bieździedza 3-2 Polonia Kopytowa 10 listopada, 14:00
Orzeł Faliszówka 3-2 LKS Kombornia 11 listopada, 12:00
w Kopytowej
Victoria Kobylany 3-2 Ostoja Kołaczyce 10 listopada, 12:00
Tempo Nienaszów 1-3 Sobniów Jasło 11 listopada, 12:00
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-2 KS Zarzecze 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 24 marca

Pauza: Ostoja Kołaczyce.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-2 Tempo Nienaszów 16 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Kobylany 2-4 Sobniów Jasło 16 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Faliszówka 4-3 Wisłoka Nowy Żmigród 16 czerwca, 12:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Bieździedza 3-1 LKS Kombornia 16 czerwca, 15:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Lubla 5-1 Polonia Kopytowa 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Zręcin 5-1 Victoria Dobieszyn 16 czerwca, 15:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Zarzecze 1-1 Gaudium Łężyny 16 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 7 kwietnia

Pauza: Sobniów Jasło.
 
Victoria Kobylany 1-4 Tempo Nienaszów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gaudium Łężyny 4-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Dobieszyn 4-4 KS Zarzecze 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Polonia Kopytowa 1-0 Tęcza Zręcin 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kombornia 3-1 Orzeł Lubla 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisłoka Nowy Żmigród 0-0 Orzeł Bieździedza 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ostoja Kołaczyce 5-1 Orzeł Faliszówka 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 14 kwietnia

Pauza: Tempo Nienaszów.
 
Wisłoka Nowy Żmigród 0-1 Orzeł Lubla 14 kwietnia, 16:30
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-2 Victoria Kobylany 14 kwietnia, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-1 Sobniów Jasło 14 kwietnia, 12:00
w Kopytowej
Orzeł Bieździedza 1-0 Ostoja Kołaczyce 14 kwietnia, 16:30
Tęcza Zręcin 2-4 LKS Kombornia 14 kwietnia, 15:00
KS Zarzecze 0-0 Polonia Kopytowa 14 kwietnia, 11:00
w Dębowcu
Gaudium Łężyny 4-1 Victoria Dobieszyn 14 kwietnia, 16:30

Kolejka 19 - 21 kwietnia

Pauza: Victoria Kobylany.
 
KS Zarzecze 1-2 LKS Kombornia 21 kwietnia, 16:30
w Dębowcu
Victoria Dobieszyn 2-4 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 21 kwietnia, 11:00
Polonia Kopytowa 0-0 Gaudium Łężyny 21 kwietnia, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 1-1 Tęcza Zręcin 21 kwietnia, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-3 Orzeł Lubla 21 kwietnia, 16:30
Sobniów Jasło 2-1 Orzeł Bieździedza 21 kwietnia, 11:00
Tempo Nienaszów 3-1 Orzeł Faliszówka 21 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 28 kwietnia

Pauza: GKS Krościenko Wyżne/Pustyny.
 
Orzeł Faliszówka 2-1 Victoria Kobylany 28 kwietnia, 12:00
w Kopytowej
Orzeł Bieździedza 5-1 Tempo Nienaszów 28 kwietnia, 16:30
Orzeł Lubla 4-1 Sobniów Jasło 28 kwietnia, 11:00
Tęcza Zręcin 1-3 Ostoja Kołaczyce 28 kwietnia, 15:00
KS Zarzecze 0-2 Wisłoka Nowy Żmigród 28 kwietnia, 16:30
Gaudium Łężyny 2-2 LKS Kombornia 28 kwietnia, 16:30
Victoria Dobieszyn 0-4 Polonia Kopytowa 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 1 maja

Pauza: Orzeł Faliszówka.
 
Victoria Dobieszyn 1-3 LKS Kombornia 1 maja, 11:00
Polonia Kopytowa 2-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1 maja, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Gaudium Łężyny 1 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-0 KS Zarzecze 1 maja, 16:30
Sobniów Jasło 2-1 Tęcza Zręcin 1 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 4-3 Orzeł Lubla 1 maja, 16:30
Victoria Kobylany 0-2 Orzeł Bieździedza 1 maja, 16:30

Kolejka 22 - 5 maja

Pauza: Orzeł Bieździedza.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-0 Orzeł Faliszówka 5 maja, 12:00
Orzeł Lubla 2-2 Victoria Kobylany 5 maja, 11:00
Tęcza Zręcin 0-4 Tempo Nienaszów 5 maja, 15:00
KS Zarzecze 3-3 Sobniów Jasło 5 maja, 11:00
w Dębowcu
Gaudium Łężyny 1-2 Ostoja Kołaczyce 5 maja, 16:30
Victoria Dobieszyn 1-3 Wisłoka Nowy Żmigród 5 maja, 11:00
Polonia Kopytowa 0-5 LKS Kombornia 3 maja, 15:00

Kolejka 23 - 12 maja

Pauza: Orzeł Lubla.
 
LKS Kombornia 5-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 12 maja, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 7-1 Polonia Kopytowa 12 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 1-1 Victoria Dobieszyn 12 maja, 16:30
Sobniów Jasło 1-1 Gaudium Łężyny 12 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 3-0 KS Zarzecze 12 maja, 16:30
Victoria Kobylany 1-2 Tęcza Zręcin 11 maja, 17:00
Orzeł Faliszówka 2-3 Orzeł Bieździedza 12 maja, 12:00
w Kopytowej

Kolejka 24 - 19 maja

Pauza: Tęcza Zręcin.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 1-1 Orzeł Bieździedza 19 maja, 16:30
Orzeł Lubla 2-3 Orzeł Faliszówka 19 maja, 11:00
KS Zarzecze 0-1 Victoria Kobylany 19 maja, 11:00
w Dębowcu
Gaudium Łężyny 1-1 Tempo Nienaszów 19 maja, 16:30
Victoria Dobieszyn 2-1 Sobniów Jasło 19 maja, 11:00
Polonia Kopytowa 2-1 Ostoja Kołaczyce 19 maja, 16:30
LKS Kombornia 0-3 Wisłoka Nowy Żmigród 19 maja, 15:00

Kolejka 25 - 26 maja

Pauza: KS Zarzecze.
 
Wisłoka Nowy Żmigród 4-0 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 26 maja, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-3 LKS Kombornia 26 maja, 16:30
Sobniów Jasło 2-2 Polonia Kopytowa 26 maja, 11:00
Tempo Nienaszów 2-0 Victoria Dobieszyn 26 maja, 16:30
Victoria Kobylany 0-3 Gaudium Łężyny 26 maja, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-0 Tęcza Zręcin 26 maja, 12:00
w Kopytowej
Orzeł Bieździedza 0-1 Orzeł Lubla 26 maja, 16:30

Kolejka 26 - 30 maja

Pauza: Gaudium Łężyny.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2-1 Orzeł Lubla 30 maja, 12:00
Tęcza Zręcin 0-2 Orzeł Bieździedza 30 maja, 16:30
KS Zarzecze 2-2 Orzeł Faliszówka 30 maja, 16:30
w Dębowcu
Victoria Dobieszyn 1-1 Victoria Kobylany 30 maja, 16:30
Polonia Kopytowa 0-0 Tempo Nienaszów 30 maja, 16:30
LKS Kombornia 3-1 Sobniów Jasło 30 maja, 16:30
Wisłoka Nowy Żmigród 3-2 Ostoja Kołaczyce 30 maja, 16:30

Kolejka 27 - 2 czerwca

Pauza: Victoria Dobieszyn.
 
Ostoja Kołaczyce 1-1 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 2 czerwca, 16:30
Sobniów Jasło 3-4 Wisłoka Nowy Żmigród 2 czerwca, 11:00
Tempo Nienaszów 3-3 LKS Kombornia 2 czerwca, 16:30
Victoria Kobylany 2-1 Polonia Kopytowa 2 czerwca, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-0 Gaudium Łężyny 2 czerwca, 12:00
w Kopytowej
Orzeł Bieździedza 1-0 KS Zarzecze 2 czerwca, 16:30
Orzeł Lubla 7-2 Tęcza Zręcin 2 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 9 czerwca

Pauza: Polonia Kopytowa.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-2 Tęcza Zręcin 9 czerwca, 16:30
KS Zarzecze 2-1 Orzeł Lubla 9 czerwca, 11:00
w Dębowcu
Gaudium Łężyny 2-1 Orzeł Bieździedza 9 czerwca, 16:30
Victoria Dobieszyn 3-0 Orzeł Faliszówka 9 czerwca, 11:00
(wo)
przerwany w 50. minucie przy stanie 1-4 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości
LKS Kombornia 1-2 Victoria Kobylany 9 czerwca, 15:00
Wisłoka Nowy Żmigród 0-2 Tempo Nienaszów 9 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 2-2 Sobniów Jasło 9 czerwca, 16:30

Kolejka 29 - 23 czerwca

Pauza: LKS Kombornia.
 
GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 4-1 Sobniów Jasło 23 czerwca, 16:30
Tempo Nienaszów 5-1 Ostoja Kołaczyce 23 czerwca, 16:30
Victoria Kobylany 1-3 Wisłoka Nowy Żmigród 23 czerwca, 16:30
Orzeł Faliszówka 1-1 Polonia Kopytowa 23 czerwca, 16:30
Orzeł Bieździedza 4-1 Victoria Dobieszyn 23 czerwca, 16:30
Orzeł Lubla 2-2 Gaudium Łężyny 23 czerwca, 16:30
Tęcza Zręcin 0-2 KS Zarzecze 23 czerwca, 16:30

Kolejka 30 - 30 czerwca

Pauza: Wisłoka Nowy Żmigród.
 
KS Zarzecze 4-2 GKS Krościenko Wyżne/Pustyny 30 czerwca, 16:30
Gaudium Łężyny 1-2 Tęcza Zręcin 30 czerwca, 16:30
Victoria Dobieszyn 0-5 Orzeł Lubla 30 czerwca, 16:30
Polonia Kopytowa 6-3 Orzeł Bieździedza 30 czerwca, 16:30
LKS Kombornia 3-0 Orzeł Faliszówka 30 czerwca, 16:30
Ostoja Kołaczyce 3-0 Victoria Kobylany 30 czerwca, 16:30
Sobniów Jasło 1-4 Tempo Nienaszów 29 czerwca, 17:00

Baraże o utrzymanie w klasie A (Krosno)
Baraż o ustalenie kolejności w klasie A (Krosno II)

Klasa okręgowa 2012/2013 (Krosno)

Klasa A 2012/2013 (Krosno I)

Klasa B 2012/2013 (Krosno I)
Klasa B 2012/2013 (Krosno II)
Klasa B 2012/2013 (Krosno III)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas