[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Victoria Pakoszówka 26 54 16 6 4 48-25 8 3 2 23-11 8 3 2 25-14
2.  Juventus Poraż 26 52 15 7 4 71-36 10 2 1 46-19 5 5 3 25-17
3.  LKS Golcowa 26 46 14 4 8 61-56 10 1 2 36-20 4 3 6 25-36 2 4 1 1 0 4-2
4.  Jawornik Czarna 26 46 14 4 8 74-50 8 3 2 39-20 6 1 6 35-30 2 1 0 1 1 2-4
5.  Pogórze Srogów Górny 26 41 12 5 9 50-41 6 3 4 24-18 6 2 5 26-23
6.  Lotniarz Bezmiechowa 26 39 11 6 9 47-42 7 3 3 31-22 4 3 6 16-20
7.  Cosmos II Nowotaniec 26 37 9 10 7 63-49 6 4 3 40-25 3 6 4 23-24
8.  LKS Płowce/Stróże Małe 26 36 9 9 8 41-44 5 6 2 25-17 4 3 6 16-27
9.  LKS Tarnawa 26 32 8 8 10 50-53 6 2 5 33-22 2 6 5 17-31
10.  Remix Niebieszczany 26 31 8 7 11 34-49 5 6 2 16-13 3 1 9 18-36
11.  LKS Czaszyn 26 27 8 3 15 36-67 5 1 7 20-28 3 2 8 16-39
12.  ULKS Czerteż 26 24 7 3 16 56-66 3 2 8 29-31 4 1 8 27-35
13.  Górnik Grabownica Starzeńska 26 22 6 4 16 34-68 5 2 6 22-27 1 2 10 12-41
14.  Otryt Lutowiska 26 21 7 0 19 58-77 4 0 9 31-35 3 0 10 27-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Victoria Pakoszówka    0-0 1-1 3-0 1-0 0-2 1-3 0-0 4-1 1-0 4-0 3-1 1-0 4-3 
 2 Juventus Poraż1-3     8-0 2-1 3-3 4-1 3-1 2-2 7-2 3-2 2-0 4-3 2-0 5-1 
 3 LKS Golcowa0-2 3-1     2-0 3-2 3-2 2-1 1-0 3-3 4-0 4-3 3-4 6-1 2-1 
 4 Jawornik Czarna3-1 1-1 2-2     0-3 2-4 1-1 3-2 6-1 5-1 6-0 4-2 3-0 3-2 
 5 Pogórze Srogów Górny0-2 1-0 3-2 4-3     2-0 1-3 3-0 1-1 1-1 4-0 3-3 0-1 1-2 
 6 Lotniarz Bezmiechowa1-0 2-5 2-1 3-1 4-1     1-1 2-3 2-2 3-1 4-1 2-3 2-2 3-1 
 7 Cosmos II Nowotaniec2-2 0-3 7-2 2-2 1-2 1-1     2-3 0-0 5-3 9-3 3-1 3-0 5-3 
 8 LKS Płowce/Stróże Małe2-2 3-3 1-1 1-2 5-1 1-1 1-0     1-1 4-0 0-0 1-3 2-1 3-2 
 9 LKS Tarnawa1-1 0-1 1-2 2-1 1-3 2-0 3-3 1-2     3-1 1-2 4-1 8-3 6-2 
 10 Remix Niebieszczany0-1 0-0 2-1 2-5 0-0 0-0 1-1 0-0 2-0     2-1 2-1 1-1 4-2 
 11 LKS Czaszyn1-2 0-4 2-1 1-5 0-1 2-0 2-3 3-1 1-1 1-3     3-2 2-1 2-4 
 12 ULKS Czerteż0-3* 1-4 1-2 2-5 1-3 1-0 3-3 5-0 1-2 1-2 1-1     10-2 2-4 
 13 Górnik Grabownica Starzeńska1-3 2-2 3-6 2-3 0-4 1-3 1-1 3-0* 1-0 3-1 1-3 2-1     2-0 
 14 Otryt Lutowiska2-3 4-1 3-4 4-7 4-3 1-2 4-2 2-3 2-3 2-3 1-2 1-2 1-0     

Kolejka 1 - 12 sierpnia

Juventus Poraż 2-0 LKS Czaszyn 12 sierpnia, 14:00
LKS Tarnawa 1-2 LKS Płowce/Stróże Małe 12 sierpnia, 13:00
w Zagórzu
Lotniarz Bezmiechowa 1-0 Victoria Pakoszówka 12 sierpnia, 13:00
Jawornik Czarna 2-2 LKS Golcowa 12 sierpnia, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 3-1 ULKS Czerteż 12 sierpnia, 16:30
w Pobiednie
Pogórze Srogów Górny 0-1 Górnik Grabownica Starzeńska 12 sierpnia, 16:30
Remix Niebieszczany 4-2 Otryt Lutowiska 12 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Górnik Grabownica Starzeńska 1-1 Cosmos II Nowotaniec 15 sierpnia, 16:30
ULKS Czerteż 2-5 Jawornik Czarna 15 sierpnia, 14:00
LKS Golcowa 2-1 Otryt Lutowiska 15 sierpnia, 16:30
Remix Niebieszczany 0-0 Lotniarz Bezmiechowa 15 sierpnia, 16:30
LKS Płowce/Stróże Małe 0-0 LKS Czaszyn 15 sierpnia, 13:00
Juventus Poraż 3-3 Pogórze Srogów Górny 15 sierpnia, 13:00
LKS Tarnawa 1-1 Victoria Pakoszówka 15 sierpnia, 13:00
w Zagórzu

Kolejka 3 - 19 sierpnia

LKS Czaszyn 1-2 Victoria Pakoszówka 19 sierpnia, 16:30
w Łukowem
LKS Tarnawa 3-1 Remix Niebieszczany 19 sierpnia, 13:00
w Zagórzu
Lotniarz Bezmiechowa 2-1 LKS Golcowa 19 sierpnia, 16:30
Otryt Lutowiska 1-2 ULKS Czerteż 19 sierpnia, 16:30
Jawornik Czarna 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 19 sierpnia, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 1-2 Pogórze Srogów Górny 19 sierpnia, 16:30
w Dudyńcach
LKS Płowce/Stróże Małe 3-3 Juventus Poraż 19 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 26 sierpnia

Pogórze Srogów Górny 4-3 Jawornik Czarna 26 sierpnia, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 2-0 Otryt Lutowiska 26 sierpnia, 16:30
ULKS Czerteż 1-0 Lotniarz Bezmiechowa 25 sierpnia, 17:00
LKS Golcowa 3-3 LKS Tarnawa 26 sierpnia, 16:30
Remix Niebieszczany 2-1 LKS Czaszyn 26 sierpnia, 16:30
Victoria Pakoszówka 0-0 LKS Płowce/Stróże Małe 26 sierpnia, 14:00
Juventus Poraż 3-1 Cosmos II Nowotaniec 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 2 września

LKS Płowce/Stróże Małe 4-0 Remix Niebieszczany 2 września, 13:00
LKS Czaszyn 2-1 LKS Golcowa 2 września, 16:30
w Łukowem
LKS Tarnawa 4-1 ULKS Czerteż 2 września, 13:00
w Zagórzu
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 Górnik Grabownica Starzeńska 2 września, 16:30
Otryt Lutowiska 4-3 Pogórze Srogów Górny 2 września, 16:30
Jawornik Czarna 1-1 Cosmos II Nowotaniec 2 września, 13:00
Victoria Pakoszówka 0-0 Juventus Poraż 2 września, 14:00

Kolejka 6 - 9 września

Cosmos II Nowotaniec 5-3 Otryt Lutowiska 9 września, 16:30
w Dudyńcach
Pogórze Srogów Górny 2-0 Lotniarz Bezmiechowa 9 września, 16:30
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 LKS Tarnawa 9 września, 16:30
ULKS Czerteż 1-1 LKS Czaszyn 9 września, 14:00
LKS Golcowa 1-0 LKS Płowce/Stróże Małe 9 września, 16:30
Remix Niebieszczany 0-1 Victoria Pakoszówka 9 września, 16:30
Juventus Poraż 2-1 Jawornik Czarna 9 września, 13:00

Kolejka 7 - 16 września

Victoria Pakoszówka 1-1 LKS Golcowa 16 września, 14:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-3 ULKS Czerteż 16 września, 13:00
LKS Czaszyn 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska 16 września, 16:30
w Łukowem
LKS Tarnawa 1-3 Pogórze Srogów Górny 16 września, 13:00
w Zagórzu
Lotniarz Bezmiechowa 1-1 Cosmos II Nowotaniec 16 września, 16:30
Otryt Lutowiska 4-7 Jawornik Czarna 16 września, 16:30
Remix Niebieszczany 0-0 Juventus Poraż 16 września, 16:30

Kolejka 8 - 23 września

Jawornik Czarna 2-4 Lotniarz Bezmiechowa 23 września, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 0-0 LKS Tarnawa 23 września, 16:30
w Dudyńcach
Pogórze Srogów Górny 4-0 LKS Czaszyn 23 września, 15:30
Górnik Grabownica Starzeńska 3-0 LKS Płowce/Stróże Małe 23 września, 15:30
(wo)
przerwany w 85. minucie przy stanie 2-0
ULKS Czerteż 0-3 Victoria Pakoszówka 23 września, 14:00
(wo)
przerwany w 26. minucie
LKS Golcowa 4-0 Remix Niebieszczany 23 września, 15:30
Juventus Poraż 5-1 Otryt Lutowiska 23 września, 13:00

Kolejka 9 - 30 września

Remix Niebieszczany 2-1 ULKS Czerteż 30 września, 15:30
Victoria Pakoszówka 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska 30 września, 14:00
LKS Płowce/Stróże Małe 5-1 Pogórze Srogów Górny 30 września, 13:00
LKS Czaszyn 2-3 Cosmos II Nowotaniec 30 września, 15:30
w Łukowem
LKS Tarnawa 2-1 Jawornik Czarna 30 września, 13:00
w Zagórzu
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Otryt Lutowiska 30 września, 15:30
LKS Golcowa 3-1 Juventus Poraż 30 września, 15:30

Kolejka 10 - 7 października

Otryt Lutowiska 2-3 LKS Tarnawa 7 października, 15:30
Jawornik Czarna 6-0 LKS Czaszyn 7 października, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 2-3 LKS Płowce/Stróże Małe 7 października, 15:30
w Dudyńcach
Pogórze Srogów Górny 0-2 Victoria Pakoszówka 7 października, 15:30
Górnik Grabownica Starzeńska 3-1 Remix Niebieszczany 7 października, 15:30
ULKS Czerteż 1-2 LKS Golcowa 7 października, 14:00
Juventus Poraż 4-1 Lotniarz Bezmiechowa 7 października, 13:00

Kolejka 11 - 14 października

LKS Golcowa 6-1 Górnik Grabownica Starzeńska 14 października, 14:00
Remix Niebieszczany 0-0 Pogórze Srogów Górny 14 października, 14:00
Victoria Pakoszówka 1-3 Cosmos II Nowotaniec 14 października, 14:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-2 Jawornik Czarna 14 października, 13:00
LKS Czaszyn 2-4 Otryt Lutowiska 14 października, 14:00
w Łukowem
LKS Tarnawa 2-0 Lotniarz Bezmiechowa 14 października, 13:00
w Zagórzu
ULKS Czerteż 1-4 Juventus Poraż 14 października, 14:00

Kolejka 12 - 21 października

LKS Tarnawa 0-1 Juventus Poraż 21 października, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 4-1 LKS Czaszyn 21 października, 14:00
Otryt Lutowiska 2-3 LKS Płowce/Stróże Małe 21 października, 14:00
Jawornik Czarna 3-1 Victoria Pakoszówka 21 października, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 5-3 Remix Niebieszczany 21 października, 10:30
w Dudyńcach
Pogórze Srogów Górny 3-2 LKS Golcowa 21 października, 14:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 ULKS Czerteż 21 października, 14:00

Kolejka 13 - 28 października

Juventus Poraż 2-0 Górnik Grabownica Starzeńska 28 października, 13:00
ULKS Czerteż 1-3 Pogórze Srogów Górny 28 października, 14:00
LKS Golcowa 2-1 Cosmos II Nowotaniec 28 października, 14:00
Remix Niebieszczany 2-5 Jawornik Czarna 28 października, 14:00
Victoria Pakoszówka 4-3 Otryt Lutowiska 27 października, 15:00
LKS Płowce/Stróże Małe 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 28 października, 13:00
LKS Czaszyn 1-1 LKS Tarnawa 28 października, 13:00
w Łukowem

Kolejka 14 - 24 marca

Otryt Lutowiska 2-3 Remix Niebieszczany 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Czaszyn 0-4 Juventus Poraż 1 maja, 13:00
w Łukowem / w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Płowce/Stróże Małe 1-1 LKS Tarnawa 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Pakoszówka 0-2 Lotniarz Bezmiechowa 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Golcowa 2-0 Jawornik Czarna 1 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Czerteż 3-3 Cosmos II Nowotaniec 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Grabownica Starzeńska 0-4 Pogórze Srogów Górny 1 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 7 kwietnia

Pogórze Srogów Górny 1-0 Juventus Poraż 16 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Pakoszówka 4-1 LKS Tarnawa 7 kwietnia, 14:00
na Euroboisku
Cosmos II Nowotaniec 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 16 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Jawornik Czarna 4-2 ULKS Czerteż 16 czerwca, 13:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Otryt Lutowiska 3-4 LKS Golcowa 16 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Remix Niebieszczany 7 kwietnia, 11:00
w Lesku; na Euroboisku
LKS Czaszyn 3-1 LKS Płowce/Stróże Małe 16 czerwca, 16:30
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 14 kwietnia

Juventus Poraż 2-2 LKS Płowce/Stróże Małe 14 kwietnia, 13:00
Victoria Pakoszówka 4-0 LKS Czaszyn 14 kwietnia, 14:00
Remix Niebieszczany 2-0 LKS Tarnawa 14 kwietnia, 16:30
LKS Golcowa 3-2 Lotniarz Bezmiechowa 14 kwietnia, 16:30
ULKS Czerteż 2-4 Otryt Lutowiska 14 kwietnia, 14:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-3 Jawornik Czarna 14 kwietnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 1-3 Cosmos II Nowotaniec 14 kwietnia, 16:30
w Pakoszówce

Kolejka 17 - 21 kwietnia

Cosmos II Nowotaniec 0-3 Juventus Poraż 21 kwietnia, 16:30
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 0-3 Pogórze Srogów Górny 21 kwietnia, 13:00
Otryt Lutowiska 1-0 Górnik Grabownica Starzeńska 21 kwietnia, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 2-3 ULKS Czerteż 21 kwietnia, 13:00
LKS Tarnawa 1-2 LKS Golcowa 21 kwietnia, 16:30
w Zagórzu
LKS Czaszyn 1-3 Remix Niebieszczany 21 kwietnia, 16:30
w Łukowem
LKS Płowce/Stróże Małe 2-2 Victoria Pakoszówka 21 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 28 kwietnia

Juventus Poraż 1-3 Victoria Pakoszówka 28 kwietnia, 13:00
Remix Niebieszczany 0-0 LKS Płowce/Stróże Małe 28 kwietnia, 16:30
LKS Golcowa 4-3 LKS Czaszyn 28 kwietnia, 16:30
ULKS Czerteż 1-2 LKS Tarnawa 28 kwietnia, 14:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Lotniarz Bezmiechowa 28 kwietnia, 13:00
Pogórze Srogów Górny 1-2 Otryt Lutowiska 28 kwietnia, 16:30
Cosmos II Nowotaniec 2-2 Jawornik Czarna 28 kwietnia, 16:30
w Dudyńcach

Kolejka 19 - 5 maja

Jawornik Czarna 1-1 Juventus Poraż 5 maja, 13:00
Otryt Lutowiska 4-2 Cosmos II Nowotaniec 5 maja, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 4-1 Pogórze Srogów Górny 5 maja, 13:00
LKS Tarnawa 8-3 Górnik Grabownica Starzeńska 5 maja, 16:30
w Zagórzu
LKS Czaszyn 3-2 ULKS Czerteż 5 maja, 16:30
w Łukowem
LKS Płowce/Stróże Małe 1-1 LKS Golcowa 5 maja, 13:00
Victoria Pakoszówka 1-0 Remix Niebieszczany 5 maja, 14:00

Kolejka 20 - 12 maja

Juventus Poraż 3-2 Remix Niebieszczany 12 maja, 13:00
LKS Golcowa 0-2 Victoria Pakoszówka 12 maja, 16:30
ULKS Czerteż 5-0 LKS Płowce/Stróże Małe 12 maja, 14:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 LKS Czaszyn 12 maja, 13:00
Pogórze Srogów Górny 1-1 LKS Tarnawa 12 maja, 16:30
Cosmos II Nowotaniec 1-1 Lotniarz Bezmiechowa 12 maja, 16:30
w Dudyńcach
Jawornik Czarna 3-2 Otryt Lutowiska 12 maja, 13:00

Kolejka 21 - 19 maja

Otryt Lutowiska 4-1 Juventus Poraż 19 maja, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 3-1 Jawornik Czarna 19 maja, 13:00
LKS Tarnawa 3-3 Cosmos II Nowotaniec 19 maja, 16:30
w Zagórzu
LKS Czaszyn 0-1 Pogórze Srogów Górny 19 maja, 16:30
w Łukowem
LKS Płowce/Stróże Małe 2-1 Górnik Grabownica Starzeńska 19 maja, 13:00
Victoria Pakoszówka 3-1 ULKS Czerteż 19 maja, 14:00
Remix Niebieszczany 2-1 LKS Golcowa 19 maja, 16:30

Kolejka 22 - 26 maja

Juventus Poraż 8-0 LKS Golcowa 26 maja, 13:00
ULKS Czerteż 1-2 Remix Niebieszczany 26 maja, 14:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-3 Victoria Pakoszówka 26 maja, 13:00
Pogórze Srogów Górny 3-0 LKS Płowce/Stróże Małe 26 maja, 16:30
Cosmos II Nowotaniec 9-3 LKS Czaszyn 26 maja, 13:00
Jawornik Czarna 6-1 LKS Tarnawa 26 maja, 13:00
Otryt Lutowiska 1-2 Lotniarz Bezmiechowa 26 maja, 16:30

Kolejka 23 - 2 czerwca

Lotniarz Bezmiechowa 2-5 Juventus Poraż 2 czerwca, 13:00
LKS Tarnawa 6-2 Otryt Lutowiska 2 czerwca, 16:30
w Zagórzu
LKS Czaszyn 1-5 Jawornik Czarna 2 czerwca, 16:30
w Łukowem
LKS Płowce/Stróże Małe 1-0 Cosmos II Nowotaniec 2 czerwca, 13:00
Victoria Pakoszówka 1-0 Pogórze Srogów Górny 2 czerwca, 14:00
Remix Niebieszczany 1-1 Górnik Grabownica Starzeńska 2 czerwca, 16:30
LKS Golcowa 3-4 ULKS Czerteż 2 czerwca, 16:30

Kolejka 24 - 9 czerwca

Juventus Poraż 4-3 ULKS Czerteż 9 czerwca, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-6 LKS Golcowa 9 czerwca, 13:00
Pogórze Srogów Górny 1-1 Remix Niebieszczany 9 czerwca, 16:30
Cosmos II Nowotaniec 2-2 Victoria Pakoszówka 9 czerwca, 13:00
Jawornik Czarna 3-2 LKS Płowce/Stróże Małe 9 czerwca, 13:00
Otryt Lutowiska 1-2 LKS Czaszyn 9 czerwca, 16:30
Lotniarz Bezmiechowa 2-2 LKS Tarnawa 9 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 23 czerwca

Juventus Poraż 7-2 LKS Tarnawa 23 czerwca, 13:00
LKS Czaszyn 2-0 Lotniarz Bezmiechowa 23 czerwca, 13:00
w Łukowem
LKS Płowce/Stróże Małe 3-2 Otryt Lutowiska 23 czerwca, 13:00
Victoria Pakoszówka 3-0 Jawornik Czarna 23 czerwca, 13:00
Remix Niebieszczany 1-1 Cosmos II Nowotaniec 23 czerwca, 13:00
LKS Golcowa 3-2 Pogórze Srogów Górny 23 czerwca, 13:00
ULKS Czerteż 10-2 Górnik Grabownica Starzeńska 23 czerwca, 13:00

Kolejka 26 - 30 czerwca

Górnik Grabownica Starzeńska 2-2 Juventus Poraż 30 czerwca, 13:00
Pogórze Srogów Górny 3-3 ULKS Czerteż 30 czerwca, 13:00
Cosmos II Nowotaniec 7-2 LKS Golcowa 30 czerwca, 13:00
Jawornik Czarna 5-1 Remix Niebieszczany 30 czerwca, 13:00
Otryt Lutowiska 2-3 Victoria Pakoszówka 30 czerwca, 13:00
Lotniarz Bezmiechowa 2-3 LKS Płowce/Stróże Małe 30 czerwca, 13:00
LKS Tarnawa 1-2 LKS Czaszyn 30 czerwca, 13:00
w Zagórzu

Baraże o utrzymanie w klasie A (Krosno)
Baraż o ustalenie kolejności w klasie A (Krosno II)
Baraże o utrzymanie w klasie B (Krosno)

Klasa A 2012/2013 (Krosno I)
Klasa A 2012/2013 (Krosno II)

Klasa B 2012/2013 (Krosno II)
Klasa B 2012/2013 (Krosno III)

Klasa C 2012/2013 (Krosno I)
Klasa C 2012/2013 (Krosno II)
Klasa C 2012/2013 (Krosno III)
Klasa C 2012/2013 (Krosno IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas