[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Wałbrzych I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Skalnik Czarny Bór 30 70 22 4 4 81-31 15 0 0 55-12 7 4 4 26-19
2.  Gwarek Wałbrzych 30 68 21 5 4 87-36 11 2 2 41-10 10 3 2 46-26
3.  Cukrownik/Polonia Pszenno 30 67 21 4 5 92-38 14 1 0 60-14 7 3 5 32-24
4.  Sudety Dziećmorowice 30 59 17 8 5 91-55 7 6 2 48-32 10 2 3 43-23
5.  Granit Roztoka 30 56 18 2 10 83-54 10 1 4 43-21 8 1 6 40-33
6.  Biały Orzeł Mieroszów 30 44 13 5 12 79-60 6 2 7 39-26 7 3 5 40-34 2 6 2 0 0 6-2
7.  Górnik Boguszów-Gorce 30 44 13 5 12 46-43 7 5 3 24-15 6 0 9 22-28 2 0 0 0 2 2-6
8.  Zdrój Jedlina Zdrój 30 42 13 3 14 66-59 9 0 6 45-25 4 3 8 21-34
9.  Włókniarz Głuszyca 30 39 11 6 13 64-61 7 1 7 42-36 4 5 6 22-25
10.  Nysa Kłaczyna 30 32 10 2 18 46-96 6 1 8 23-37 4 1 10 23-59 2 6 2 0 0 4-2
11.  Czarni Wałbrzych 30 32 8 8 14 65-87 2 8 5 37-44 6 0 9 28-43 2 0 0 0 2 2-4
12.  Rawa Boleścin 30 31 9 4 17 65-87 5 1 9 36-39 4 3 8 29-48
13.  Wenus Nowice 30 26 6 8 16 62-94 4 5 6 28-32 2 3 10 34-62 2 4 1 1 0 4-1
14.  Zieloni Mrowiny 30 26 6 8 16 47-76 2 3 10 25-40 4 5 6 22-36 2 1 0 1 1 1-4
15.  Victoria II Świebodzice 30 23 6 5 19 46-98 3 2 10 29-45 3 3 9 17-53
16.  Zagłębie Wałbrzych 30 20 5 5 20 43-88 2 3 10 22-38 3 2 10 21-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Skalnik Czarny Bór    1-0 3-2 2-0 2-1 3-1 1-0 1-0 1-0 9-0 5-1 2-1 4-3 5-1 10-1 6-1 
 2 Gwarek Wałbrzych0-0     2-1 1-2 3-1 4-1 2-1 2-1 0-0 1-2 4-1 2-0 9-0 6-0 1-0 4-0 
 3 Cukrownik/Polonia Pszenno3-3 4-2     5-2 2-0 1-0 4-1 4-0 3-0 4-0 4-3 5-1 2-0 5-2 6-0 8-0 
 4 Sudety Dziećmorowice1-1 2-2 5-5     3-7 4-0 1-0 0-1 3-3 4-3 6-3 3-3 2-2 2-1 5-0 7-1 
 5 Granit Roztoka3-0 2-4 0-1 3-1     1-4 1-0 2-0 2-3 3-2 4-1 5-2 4-0 2-2 8-0 3-1 
 6 Biały Orzeł Mieroszów1-2 2-5 1-0 1-3 1-2     3-1 1-3 1-0 12-1 0-1 1-3 12-3 2-2 1-0 0-0 
 7 Górnik Boguszów-Gorce0-0 2-2 1-1 0-1 1-0 1-3     2-1 1-0 4-1 3-0 2-3 2-0 1-1 0-0 4-2 
 8 Zdrój Jedlina Zdrój1-0 2-3 1-3 1-3 2-3 0-2 2-0     0-1 7-1 4-1 7-0 5-3 4-2 4-0 5-3 
 9 Włókniarz Głuszyca1-2 2-4 2-1 1-5 5-1 2-5 4-1 1-1     5-3 2-3 3-4 3-1 1-3 7-1 3-1 
 10 Nysa Kłaczyna1-0 1-2 4-3 1-4 1-7 1-4 0-1 1-1 3-2     3-2 2-0 3-2 1-3 1-5 0-1 
 11 Czarni Wałbrzych1-5 4-6 3-3 1-1 5-3 4-4 1-2 3-3 1-3 0-1     4-4 3-3 3-3 2-2 2-1 
 12 Rawa Boleścin1-4 1-2 0-2 1-7 1-3 4-5 0-1 4-0 1-5 3-2 2-4     6-0 4-0 5-1 3-3 
 13 Wenus Nowice1-4 0-4 0-1 0-4 2-2 2-2 3-1 3-2 2-2 2-2 2-3 6-1     0-0 1-3 4-1 
 14 Zieloni Mrowiny2-3 1-1 1-3 2-3 2-4 3-2 3-5 1-3 2-2 3-1 1-3 2-4 1-4     0-0 1-2 
 15 Victoria II Świebodzice3-1 2-3 0-3* 2-5 2-4 2-2 3-6 6-1 4-0 1-2 0-2 2-2 2-9 0-1     0-4 
 16 Zagłębie Wałbrzych0-1 0-6 1-3 2-2 1-2 2-5 0-2 3-4 1-1 1-2 3-0* 2-1 4-4 0-1 2-4     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Nysa Kłaczyna 1-4 Biały Orzeł Mieroszów 15 sierpnia, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 15 sierpnia, 17:00
Victoria II Świebodzice 0-2 Czarni Wałbrzych 15 sierpnia, 11:00
Sudety Dziećmorowice 1-0 Górnik Boguszów-Gorce 15 sierpnia, 17:00
Gwarek Wałbrzych 4-0 Zagłębie Wałbrzych 15 sierpnia, 11:00
Skalnik Czarny Bór 2-1 Rawa Boleścin 15 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 2-2 Granit Roztoka 15 sierpnia, 11:00
Zieloni Mrowiny 2-2 Włókniarz Głuszyca 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Włókniarz Głuszyca 19 sierpnia, 17:00
Granit Roztoka 2-2 Zieloni Mrowiny 19 sierpnia, 17:00
Rawa Boleścin 6-0 Wenus Nowice 19 sierpnia, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Skalnik Czarny Bór 19 sierpnia, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-2 Gwarek Wałbrzych 19 sierpnia, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-1 Sudety Dziećmorowice 29 sierpnia, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 6-0 Victoria II Świebodzice 19 sierpnia, 17:00
Nysa Kłaczyna 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Zdrój Jedlina Zdrój 0-2 Biały Orzeł Mieroszów 26 sierpnia, 17:00
Victoria II Świebodzice 1-2 Nysa Kłaczyna 26 sierpnia, 17:00
Sudety Dziećmorowice 5-5 Cukrownik/Polonia Pszenno 26 sierpnia, 17:00
Gwarek Wałbrzych 4-1 Czarni Wałbrzych 26 sierpnia, 11:00
Skalnik Czarny Bór 1-0 Górnik Boguszów-Gorce 26 sierpnia, 17:00
Wenus Nowice 4-1 Zagłębie Wałbrzych 26 sierpnia, 11:00
Zieloni Mrowiny 2-4 Rawa Boleścin 26 sierpnia, 17:00
Włókniarz Głuszyca 5-1 Granit Roztoka 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Biały Orzeł Mieroszów 1-2 Granit Roztoka 2 września, 16:00
Rawa Boleścin 1-5 Włókniarz Głuszyca 2 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 0-1 Zieloni Mrowiny 2 września, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-0 Wenus Nowice 2 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 1-5 Skalnik Czarny Bór 2 września, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-2 Gwarek Wałbrzych 2 września, 16:00
Nysa Kłaczyna 1-4 Sudety Dziećmorowice 2 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-0 Victoria II Świebodzice 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Victoria II Świebodzice 2-2 Biały Orzeł Mieroszów 9 września, 11:00
Sudety Dziećmorowice 0-1 Zdrój Jedlina Zdrój 9 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych 1-2 Nysa Kłaczyna 9 września, 11:00
Skalnik Czarny Bór 3-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 9 września, 16:00
Wenus Nowice 2-3 Czarni Wałbrzych 9 września, 11:00
Zieloni Mrowiny 3-5 Górnik Boguszów-Gorce 9 września, 16:00
Włókniarz Głuszyca 3-1 Zagłębie Wałbrzych 9 września, 16:00
Granit Roztoka 5-2 Rawa Boleścin 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Biały Orzeł Mieroszów 1-3 Rawa Boleścin 16 września, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Granit Roztoka 16 września, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Włókniarz Głuszyca 16 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 3-3 Zieloni Mrowiny 16 września, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-0 Wenus Nowice 16 września, 16:00
Nysa Kłaczyna 1-0 Skalnik Czarny Bór 16 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-3 Gwarek Wałbrzych 16 września, 16:00
Victoria II Świebodzice 2-5 Sudety Dziećmorowice 16 września, 13:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Sudety Dziećmorowice 4-0 Biały Orzeł Mieroszów 23 września, 16:00
Gwarek Wałbrzych 1-0 Victoria II Świebodzice 23 września, 11:00
Skalnik Czarny Bór 1-0 Zdrój Jedlina Zdrój 23 września, 16:00
Wenus Nowice 2-2 Nysa Kłaczyna 23 września, 11:00
Zieloni Mrowiny 1-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 23 września, 16:00
Włókniarz Głuszyca 2-3 Czarni Wałbrzych 23 września, 16:00
Granit Roztoka 1-0 Górnik Boguszów-Gorce 23 września, 16:00
Rawa Boleścin 3-3 Zagłębie Wałbrzych 23 września, 11:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Biały Orzeł Mieroszów 0-0 Zagłębie Wałbrzych 29 września, 16:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-3 Rawa Boleścin 30 września, 16:00
Czarni Wałbrzych 5-3 Granit Roztoka 30 września, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-0 Włókniarz Głuszyca 30 września, 11:00
Nysa Kłaczyna 1-3 Zieloni Mrowiny 30 września, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 5-3 Wenus Nowice 30 września, 16:00
Victoria II Świebodzice 3-1 Skalnik Czarny Bór 30 września, 11:00
Sudety Dziećmorowice 2-2 Gwarek Wałbrzych 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Gwarek Wałbrzych 4-1 Biały Orzeł Mieroszów 7 października, 11:00
Skalnik Czarny Bór 2-0 Sudety Dziećmorowice 7 października, 15:00
Wenus Nowice 1-3 Victoria II Świebodzice 7 października, 11:00
Zieloni Mrowiny 1-3 Zdrój Jedlina Zdrój 7 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca 5-3 Nysa Kłaczyna 7 października, 15:00
Granit Roztoka 0-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 7 października, 15:00
Rawa Boleścin 2-4 Czarni Wałbrzych 7 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 0-2 Górnik Boguszów-Gorce 7 października, 11:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Biały Orzeł Mieroszów 3-1 Górnik Boguszów-Gorce 14 października, 15:00
Czarni Wałbrzych 2-1 Zagłębie Wałbrzych 14 października, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-1 Rawa Boleścin 14 października, 15:00
Nysa Kłaczyna 1-7 Granit Roztoka 14 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój 0-1 Włókniarz Głuszyca 14 października, 15:00
Victoria II Świebodzice 0-1 Zieloni Mrowiny 14 października, 11:00
Sudety Dziećmorowice 2-2 Wenus Nowice 14 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych 0-0 Skalnik Czarny Bór 14 października, 11:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Skalnik Czarny Bór 3-1 Biały Orzeł Mieroszów 21 października, 15:00
Wenus Nowice 0-4 Gwarek Wałbrzych 21 października, 11:00
Zieloni Mrowiny 2-3 Sudety Dziećmorowice 21 października, 15:00
Włókniarz Głuszyca 7-1 Victoria II Świebodzice 21 października, 15:00
Granit Roztoka 2-0 Zdrój Jedlina Zdrój 21 października, 15:00
Rawa Boleścin 3-2 Nysa Kłaczyna 21 października, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 21 października, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 3-0 Czarni Wałbrzych 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Biały Orzeł Mieroszów 0-1 Czarni Wałbrzych 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-1 Górnik Boguszów-Gorce 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Nysa Kłaczyna 0-1 Zagłębie Wałbrzych 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zdrój Jedlina Zdrój 7-0 Rawa Boleścin 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria II Świebodzice 2-4 Granit Roztoka 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sudety Dziećmorowice 3-3 Włókniarz Głuszyca 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwarek Wałbrzych 6-0 Zieloni Mrowiny 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skalnik Czarny Bór 4-3 Wenus Nowice 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Wenus Nowice 2-2 Biały Orzeł Mieroszów 4 listopada, 11:00
Zieloni Mrowiny 2-3 Skalnik Czarny Bór 4 listopada, 14:00
Włókniarz Głuszyca 2-4 Gwarek Wałbrzych 4 listopada, 14:00
Granit Roztoka 3-1 Sudety Dziećmorowice 4 listopada, 14:00
Rawa Boleścin 5-1 Victoria II Świebodzice 4 listopada, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 3-4 Zdrój Jedlina Zdrój 4 listopada, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 4-1 Nysa Kłaczyna 4 listopada, 14:00
Czarni Wałbrzych 3-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 4 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Cukrownik/Polonia Pszenno 11 listopada, 14:00
Nysa Kłaczyna 3-2 Czarni Wałbrzych 11 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-0 Górnik Boguszów-Gorce 11 listopada, 14:00
Victoria II Świebodzice 0-4 Zagłębie Wałbrzych 11 listopada, 11:00
Sudety Dziećmorowice 3-3 Rawa Boleścin 11 listopada, 14:00
Gwarek Wałbrzych 3-1 Granit Roztoka 11 listopada, 11:00
Skalnik Czarny Bór 1-0 Włókniarz Głuszyca 11 listopada, 14:00
Wenus Nowice 0-0 Zieloni Mrowiny 11 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Zieloni Mrowiny 3-2 Biały Orzeł Mieroszów 18 listopada, 13:30
Włókniarz Głuszyca 3-1 Wenus Nowice 18 listopada, 13:30
Granit Roztoka 3-0 Skalnik Czarny Bór 18 listopada, 13:30
Rawa Boleścin 1-2 Gwarek Wałbrzych 18 listopada, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 2-2 Sudety Dziećmorowice 18 listopada, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Victoria II Świebodzice 18 listopada, 13:30
Czarni Wałbrzych 3-3 Zdrój Jedlina Zdrój 18 listopada, 11:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Nysa Kłaczyna 18 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 23-24 marca

Biały Orzeł Mieroszów 12-1 Nysa Kłaczyna 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Wałbrzych 2-2 Victoria II Świebodzice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Górnik Boguszów-Gorce 0-1 Sudety Dziećmorowice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zagłębie Wałbrzych 0-6 Gwarek Wałbrzych 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Rawa Boleścin 1-4 Skalnik Czarny Bór 30 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Granit Roztoka 4-0 Wenus Nowice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Włókniarz Głuszyca 1-3 Zieloni Mrowiny 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 30 marca

Włókniarz Głuszyca 2-5 Biały Orzeł Mieroszów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieloni Mrowiny 2-4 Granit Roztoka 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wenus Nowice 6-1 Rawa Boleścin 30 marca, 11:00
Skalnik Czarny Bór 6-1 Zagłębie Wałbrzych 30 marca, 9:00
Gwarek Wałbrzych 2-1 Górnik Boguszów-Gorce 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sudety Dziećmorowice 6-3 Czarni Wałbrzych 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria II Świebodzice 0-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 30 marca, 11:00
(wo)
na boisku 3-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zdrój Jedlina Zdrój 7-1 Nysa Kłaczyna 22 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Biały Orzeł Mieroszów 1-3 Zdrój Jedlina Zdrój 6 kwietnia, 16:30
w Wałbrzychu; na boisku przy ul. Ratuszowej
Nysa Kłaczyna 1-5 Victoria II Świebodzice 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-2 Sudety Dziećmorowice 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Wałbrzych 4-6 Gwarek Wałbrzych 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Boguszów-Gorce 0-0 Skalnik Czarny Bór 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zagłębie Wałbrzych 4-4 Wenus Nowice 7 kwietnia, 11:00
Rawa Boleścin 4-0 Zieloni Mrowiny 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Roztoka 2-3 Włókniarz Głuszyca 7 kwietnia, 11:30
w Świebodzicach

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Granit Roztoka 1-4 Biały Orzeł Mieroszów 14 kwietnia, 16:00
Włókniarz Głuszyca 3-4 Rawa Boleścin 14 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny 1-2 Zagłębie Wałbrzych 14 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 3-1 Górnik Boguszów-Gorce 14 kwietnia, 11:00
Skalnik Czarny Bór 5-1 Czarni Wałbrzych 14 kwietnia, 13:30
w Wałbrzychu; na bocznym boisku przy ul. Ratuszowej
Gwarek Wałbrzych 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 24 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sudety Dziećmorowice 4-3 Nysa Kłaczyna 14 kwietnia, 16:00
Victoria II Świebodzice 6-1 Zdrój Jedlina Zdrój 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Biały Orzeł Mieroszów 1-0 Victoria II Świebodzice 21 kwietnia, 16:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-3 Sudety Dziećmorowice 21 kwietnia, 16:00
Nysa Kłaczyna 1-2 Gwarek Wałbrzych 21 kwietnia, 16:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 3-3 Skalnik Czarny Bór 21 kwietnia, 11:00
Czarni Wałbrzych 3-3 Wenus Nowice 21 kwietnia, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-1 Zieloni Mrowiny 21 kwietnia, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 1-1 Włókniarz Głuszyca 21 kwietnia, 11:00
Rawa Boleścin 1-3 Granit Roztoka 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Rawa Boleścin 4-5 Biały Orzeł Mieroszów 28 kwietnia, 11:00
Granit Roztoka 3-1 Zagłębie Wałbrzych 28 kwietnia, 16:00
Włókniarz Głuszyca 4-1 Górnik Boguszów-Gorce 28 kwietnia, 16:00
Zieloni Mrowiny 1-3 Czarni Wałbrzych 28 kwietnia, 16:00
Wenus Nowice 0-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 28 kwietnia, 11:00
Skalnik Czarny Bór 9-0 Nysa Kłaczyna 28 kwietnia, 16:00
w Witkowie Śląskim
Gwarek Wałbrzych 2-1 Zdrój Jedlina Zdrój 28 kwietnia, 11:00
Sudety Dziećmorowice 5-0 Victoria II Świebodzice 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Biały Orzeł Mieroszów 1-3 Sudety Dziećmorowice 1 maja, 17:00
Victoria II Świebodzice 2-3 Gwarek Wałbrzych 1 maja, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój 1-0 Skalnik Czarny Bór 1 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna 3-2 Wenus Nowice 1 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 5-2 Zieloni Mrowiny 1 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-3 Włókniarz Głuszyca 1 maja, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 1-0 Granit Roztoka 1 maja, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 2-1 Rawa Boleścin 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Zagłębie Wałbrzych 2-5 Biały Orzeł Mieroszów 5 maja, 11:00
Rawa Boleścin 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 5 maja, 11:00
Granit Roztoka 4-1 Czarni Wałbrzych 5 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca 2-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 5 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny 3-1 Nysa Kłaczyna 5 maja, 17:00
Wenus Nowice 3-2 Zdrój Jedlina Zdrój 5 maja, 11:00
Skalnik Czarny Bór 10-1 Victoria II Świebodzice 5 maja, 11:00
w Witkowie Śląskim
Gwarek Wałbrzych 1-2 Sudety Dziećmorowice 5 maja, 11:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Biały Orzeł Mieroszów 2-5 Gwarek Wałbrzych 12 maja, 17:00
Sudety Dziećmorowice 1-1 Skalnik Czarny Bór 12 maja, 17:00
Victoria II Świebodzice 2-9 Wenus Nowice 12 maja, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-2 Zieloni Mrowiny 12 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna 3-2 Włókniarz Głuszyca 12 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 2-0 Granit Roztoka 12 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 4-4 Rawa Boleścin 12 maja, 11:00
Górnik Boguszów-Gorce 4-2 Zagłębie Wałbrzych 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Górnik Boguszów-Gorce 1-3 Biały Orzeł Mieroszów 19 maja, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 3-0 Czarni Wałbrzych 19 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-4; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Rawa Boleścin 0-2 Cukrownik/Polonia Pszenno 19 maja, 11:00
Granit Roztoka 3-2 Nysa Kłaczyna 18 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca 1-1 Zdrój Jedlina Zdrój 19 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny 0-0 Victoria II Świebodzice 19 maja, 17:00
Wenus Nowice 0-4 Sudety Dziećmorowice 19 maja, 11:00
Skalnik Czarny Bór 1-0 Gwarek Wałbrzych 19 maja, 16:00
w Wałbrzychu; na boisku przy ul. Ratuszowej; Skalnik gospodarzem

Kolejka 26 - 25-26 maja

Biały Orzeł Mieroszów 1-2 Skalnik Czarny Bór 26 maja, 17:00
Gwarek Wałbrzych 9-0 Wenus Nowice 26 maja, 11:00
Sudety Dziećmorowice 2-1 Zieloni Mrowiny 26 maja, 17:00
Victoria II Świebodzice 4-0 Włókniarz Głuszyca 26 maja, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój 2-3 Granit Roztoka 26 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna 2-0 Rawa Boleścin 26 maja, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 8-0 Zagłębie Wałbrzych 26 maja, 17:00
Czarni Wałbrzych 1-2 Górnik Boguszów-Gorce 26 maja, 11:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Czarni Wałbrzych 4-4 Biały Orzeł Mieroszów 2 czerwca, 11:00
w Mieroszowie; Czarni gospodarzem
Górnik Boguszów-Gorce 1-1 Cukrownik/Polonia Pszenno 2 czerwca, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Nysa Kłaczyna 2 czerwca, 11:00
Rawa Boleścin 4-0 Zdrój Jedlina Zdrój 2 czerwca, 11:00
Granit Roztoka 8-0 Victoria II Świebodzice 2 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca 1-5 Sudety Dziećmorowice 2 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny 1-1 Gwarek Wałbrzych 2 czerwca, 17:00
Wenus Nowice 1-4 Skalnik Czarny Bór 2 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Biały Orzeł Mieroszów 12-3 Wenus Nowice 9 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór 5-1 Zieloni Mrowiny 9 czerwca, 11:00
Gwarek Wałbrzych 0-0 Włókniarz Głuszyca 9 czerwca, 11:00
Sudety Dziećmorowice 3-7 Granit Roztoka 9 czerwca, 17:00
Victoria II Świebodzice 2-2 Rawa Boleścin 9 czerwca, 11:00
Zdrój Jedlina Zdrój 5-3 Zagłębie Wałbrzych 9 czerwca, 17:00
Nysa Kłaczyna 0-1 Górnik Boguszów-Gorce 9 czerwca, 17:00
Cukrownik/Polonia Pszenno 4-3 Czarni Wałbrzych 9 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Cukrownik/Polonia Pszenno 1-0 Biały Orzeł Mieroszów 16 czerwca, 17:00
Czarni Wałbrzych 0-1 Nysa Kłaczyna 16 czerwca, 17:00
Górnik Boguszów-Gorce 2-1 Zdrój Jedlina Zdrój 16 czerwca, 17:00
Zagłębie Wałbrzych 2-4 Victoria II Świebodzice 16 czerwca, 17:00
Rawa Boleścin 1-7 Sudety Dziećmorowice 16 czerwca, 17:00
Granit Roztoka 2-4 Gwarek Wałbrzych 16 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca 1-2 Skalnik Czarny Bór 16 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny 1-4 Wenus Nowice 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Biały Orzeł Mieroszów 2-2 Zieloni Mrowiny 23 czerwca, 17:00
Wenus Nowice 2-2 Włókniarz Głuszyca 23 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór 2-1 Granit Roztoka 23 czerwca, 17:00
w Witkowie
Gwarek Wałbrzych 2-0 Rawa Boleścin 23 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice 7-1 Zagłębie Wałbrzych 23 czerwca, 17:00
Victoria II Świebodzice 3-6 Górnik Boguszów-Gorce 23 czerwca, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój 4-1 Czarni Wałbrzych 23 czerwca, 17:00
Nysa Kłaczyna 4-3 Cukrownik/Polonia Pszenno 23 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Wałbrzych)

Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych II)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych III)

Klasa B 2012/2013 (Kłodzko I)
Klasa B 2012/2013 (Kłodzko II)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica I)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica II)
Klasa B 2012/2013 (Wałbrzych)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas