[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Walim 20 49 15 4 1 68-23 9 1 0 41-12 6 3 1 27-11 2 4 1 1 0 6-3
2.  Iskra Witków Śląski 20 49 16 1 3 88-28 9 1 0 42-6 7 0 3 46-22 2 1 0 1 1 3-6
3.  Joker Jaczków 20 46 15 1 4 89-34 7 1 2 45-17 8 0 2 44-17
4.  Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 20 41 13 2 5 66-25 6 1 3 36-10 7 1 2 30-15
5.  Płomyk Borówno 20 30 9 3 8 45-38 5 2 3 23-14 4 1 5 22-24
6.  Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 20 29 9 2 9 59-43 5 1 4 41-24 4 1 5 18-19
7.  Podgórze Wałbrzych 20 26 7 5 8 62-37 4 2 4 38-15 3 3 4 24-22
8.  Berit Głuszyca 20 20 5 5 10 38-53 3 2 5 24-28 2 3 5 14-25
9.  Zieloni Mokrzeszów 20 15 4 3 13 31-83 3 1 6 16-28 1 2 7 15-55
10.  Grodno Zagórze Śląskie 20 11 3 2 15 39-105 2 2 6 25-47 1 0 9 14-58
11.  Husaria Grzędy 20 0 0 0 20 12-128 0 0 10 10-55 0 0 10 2-73
Płomyk Borówno rozgrywa swoje mecze w Jaczkowie.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 KS Walim    5-2 4-3 2-0 4-1 2-1 1-1 4-1 6-2 3-1 10-0 
 2 Iskra Witków Śląski1-1     2-0 2-0 3-1 3-1 2-1 5-0 6-0 9-1 9-1 
 3 Joker Jaczków0-4 2-0     4-4 3-4 2-1 2-1 6-1 7-2 7-0 12-0 
 4 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych0-0 4-2 0-2     0-1 1-3 5-1 2-1 6-0 5-0 13-0 
 5 Płomyk Borówno3-0 1-4 2-3 0-1     1-1 2-1 3-3 7-0 3-1 1-0 
 6 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)0-3 4-5 2-4 1-5 2-0     3-3 2-0 5-2 15-2 7-0 
 7 Podgórze Wałbrzych1-2 1-2 0-5 1-2 1-1 6-1     1-1 11-0 8-1 8-0 
 8 Berit Głuszyca3-3 0-4 2-8 0-2 5-1 1-3 1-3     2-2 5-2 5-0 
 9 Zieloni Mokrzeszów1-4 2-6 2-4 0-5 3-0 0-2 2-2 1-2     3-2 2-1 
 10 Grodno Zagórze Śląskie2-7 1-8 2-12 4-6 3-6 2-1 2-4 1-1 2-2     6-0 
 11 Husaria Grzędy0-3* 2-13 1-3 1-5 0-7 1-4 2-7 0-4 3-5 0-4     

Kolejka 1 - 1-2 września

Pauza: Grodno Zagórze Śląskie.
 
Podgórze Wałbrzych 1-1 Płomyk Borówno 2 września, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-4 Joker Jaczków 2 września, 11:00
KS Walim 5-2 Iskra Witków Śląski 2 września, 14:00
Husaria Grzędy 1-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2 września, 14:00
Zieloni Mokrzeszów 1-2 Berit Głuszyca 2 września, 12:00

Kolejka 2 - 9 września

Pauza: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych.
 
Płomyk Borówno 3-3 Berit Głuszyca 9 września, 12:00
Grodno Zagórze Śląskie 2-2 Zieloni Mokrzeszów 9 września, 14:00
Iskra Witków Śląski 9-1 Husaria Grzędy 9 września, 13:00
Joker Jaczków 0-4 KS Walim 9 września, 15:00
Podgórze Wałbrzych 6-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 9 września, 11:00

Kolejka 3 - 16 września

Pauza: Iskra Witków Śląski.
 
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-0 Płomyk Borówno 16 września, 11:00
KS Walim 1-1 Podgórze Wałbrzych 16 września, 14:00
Husaria Grzędy 1-3 Joker Jaczków 16 września, 14:00
Zieloni Mokrzeszów 0-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 16 września, 12:00
Berit Głuszyca 5-2 Grodno Zagórze Śląskie 16 września, 14:00

Kolejka 4 - 23 września

Pauza: Joker Jaczków.
 
Płomyk Borówno 3-1 Grodno Zagórze Śląskie 23 września, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2-1 Berit Głuszyca 23 września, 11:00
Iskra Witków Śląski 6-0 Zieloni Mokrzeszów 23 września, 13:00
Podgórze Wałbrzych 8-0 Husaria Grzędy 23 września, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-3 KS Walim 23 września, 11:00

Kolejka 5 - 30 września

Pauza: Podgórze Wałbrzych.
 
KS Walim 4-1 Płomyk Borówno 30 września, 14:00
Husaria Grzędy 1-4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 30 września, 15:00
Zieloni Mokrzeszów 2-4 Joker Jaczków 30 września, 12:00
Berit Głuszyca 0-4 Iskra Witków Śląski 30 września, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-0 Grodno Zagórze Śląskie 30 września, 11:00

Kolejka 6 - 6-7 października

Pauza: Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice).
 
Płomyk Borówno 0-1 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 7 października, 12:00
Iskra Witków Śląski 9-1 Grodno Zagórze Śląskie 7 października, 12:00
Joker Jaczków 6-1 Berit Głuszyca 7 października, 15:00
Podgórze Wałbrzych 11-0 Zieloni Mokrzeszów 7 października, 11:00
KS Walim 10-0 Husaria Grzędy 7 października, 14:00

Kolejka 7 - 13-14 października

Pauza: KS Walim.
 
Husaria Grzędy 0-7 Płomyk Borówno 14 października, 14:00
Zieloni Mokrzeszów 0-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 14 października, 12:00
Berit Głuszyca 1-3 Podgórze Wałbrzych 14 października, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie 2-12 Joker Jaczków 14 października, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4-2 Iskra Witków Śląski 14 października, 11:00

Kolejka 8 - 20-21 października

Pauza: Husaria Grzędy.
 
Płomyk Borówno 1-4 Iskra Witków Śląski 21 października, 12:00
Joker Jaczków 4-4 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 21 października, 15:00
Podgórze Wałbrzych 8-1 Grodno Zagórze Śląskie 21 października, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-0 Berit Głuszyca 21 października, 11:00
KS Walim 6-2 Zieloni Mokrzeszów 21 października, 14:00

Kolejka 9 - 27-28 października

Pauza: Płomyk Borówno.
 
Zieloni Mokrzeszów 2-1 Husaria Grzędy 18 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Berit Głuszyca 3-3 KS Walim 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grodno Zagórze Śląskie 2-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 18 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5-1 Podgórze Wałbrzych 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Witków Śląski 2-0 Joker Jaczków 18 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 10 - 3-4 listopada

Pauza: Zieloni Mokrzeszów.
 
Płomyk Borówno 2-3 Joker Jaczków 4 listopada, 12:00
Podgórze Wałbrzych 1-2 Iskra Witków Śląski 4 listopada, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-5 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 4 listopada, 11:00
KS Walim 3-1 Grodno Zagórze Śląskie 4 listopada, 14:00
Husaria Grzędy 0-4 Berit Głuszyca 4 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 10-11 listopada

Pauza: Berit Głuszyca.
 
Zieloni Mokrzeszów 3-0 Płomyk Borówno 11 listopada, 12:00
Grodno Zagórze Śląskie 6-0 Husaria Grzędy 11 listopada, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-0 KS Walim 11 listopada, 11:00
Iskra Witków Śląski 3-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 11 listopada, 11:00
Joker Jaczków 2-1 Podgórze Wałbrzych 11 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 6-7 kwietnia

Pauza: Grodno Zagórze Śląskie.
 
Płomyk Borówno 2-1 Podgórze Wałbrzych 7 kwietnia, 13:30
w Wałbrzychu; na boisku przy ul. Ratuszowej
Joker Jaczków 2-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Witków Śląski 1-1 KS Walim 1 maja
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 13-0 Husaria Grzędy 1 maja
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Berit Głuszyca 2-2 Zieloni Mokrzeszów 1 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 13-14 kwietnia

Pauza: Górnik Nowe Miasto Wałbrzych.
 
Berit Głuszyca 5-1 Płomyk Borówno 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieloni Mokrzeszów 3-2 Grodno Zagórze Śląskie 14 kwietnia, 12:00
Husaria Grzędy 2-13 Iskra Witków Śląski 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Walim 4-3 Joker Jaczków 30 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-3 Podgórze Wałbrzych 30 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (14 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 20-21 kwietnia

Pauza: Iskra Witków Śląski.
 
Płomyk Borówno 1-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 20 kwietnia, 17:00
Podgórze Wałbrzych 1-2 KS Walim 21 kwietnia, 13:30
Joker Jaczków 12-0 Husaria Grzędy 21 kwietnia, 12:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 6-0 Zieloni Mokrzeszów 21 kwietnia, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-1 Berit Głuszyca 21 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 kwietnia

Pauza: Joker Jaczków.
 
Grodno Zagórze Śląskie 3-6 Płomyk Borówno 28 kwietnia, 14:00
Berit Głuszyca 0-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 28 kwietnia, 14:00
Zieloni Mokrzeszów 2-6 Iskra Witków Śląski 28 kwietnia, 12:00
Husaria Grzędy 2-7 Podgórze Wałbrzych 28 kwietnia, 14:00
KS Walim 2-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 4-5 maja

Pauza: Podgórze Wałbrzych.
 
Grodno Zagórze Śląskie 4-6 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 5 maja, 14:00
Płomyk Borówno 3-0 KS Walim 5 maja, 14:30
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 7-0 Husaria Grzędy 5 maja, 16:00
Joker Jaczków 7-2 Zieloni Mokrzeszów 5 maja, 12:00
Iskra Witków Śląski 5-0 Berit Głuszyca 5 maja, 14:00

Kolejka 17 - 11-12 maja

Pauza: Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice).
 
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-1 Płomyk Borówno 12 maja, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-8 Iskra Witków Śląski 12 maja, 14:00
Berit Głuszyca 2-8 Joker Jaczków 12 maja, 14:00
Zieloni Mokrzeszów 2-2 Podgórze Wałbrzych 12 maja, 12:00
Husaria Grzędy 0-3 KS Walim 12 czerwca
(wo)
w pierwotnym terminie (12 maja, 14:00) odwołany / w drugim terminie w Walimiu; Husaria gospodarzem - nie odbył się

Kolejka 18 - 18-19 maja

Pauza: KS Walim.
 
Płomyk Borówno 1-0 Husaria Grzędy 19 maja, 14:30
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 5-2 Zieloni Mokrzeszów 19 maja, 16:00
Podgórze Wałbrzych 1-1 Berit Głuszyca 19 maja, 14:00
Joker Jaczków 7-0 Grodno Zagórze Śląskie 19 maja, 12:00
Iskra Witków Śląski 2-0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 19 maja, 14:00

Kolejka 19 - 25-26 maja

Pauza: Husaria Grzędy.
 
Iskra Witków Śląski 3-1 Płomyk Borówno 26 maja, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 0-2 Joker Jaczków 26 maja, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 2-4 Podgórze Wałbrzych 26 maja, 14:00
Berit Głuszyca 1-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 26 maja, 14:00
Zieloni Mokrzeszów 1-4 KS Walim 26 maja, 12:00

Kolejka 20 - 1-2 czerwca

Pauza: Płomyk Borówno.
 
Husaria Grzędy 3-5 Zieloni Mokrzeszów 2 czerwca, 14:00
KS Walim 4-1 Berit Głuszyca 2 czerwca, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 15-2 Grodno Zagórze Śląskie 2 czerwca, 16:00
Podgórze Wałbrzych 1-2 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2 czerwca, 14:00
Joker Jaczków 2-0 Iskra Witków Śląski 2 czerwca, 12:00

Kolejka 21 - 8-9 czerwca

Pauza: Zieloni Mokrzeszów.
 
Joker Jaczków 3-4 Płomyk Borówno 9 czerwca, 14:00
Iskra Witków Śląski 2-1 Podgórze Wałbrzych 9 czerwca, 14:00
Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 1-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 9 czerwca, 14:00
Grodno Zagórze Śląskie 2-7 KS Walim 9 czerwca, 14:00
Berit Głuszyca 5-0 Husaria Grzędy 9 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 15-16 czerwca

Pauza: Berit Głuszyca.
 
Płomyk Borówno 7-0 Zieloni Mokrzeszów 16 czerwca, 14:00
Husaria Grzędy 0-4 Grodno Zagórze Śląskie 16 czerwca, 14:00
KS Walim 2-0 Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 16 czerwca, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 4-5 Iskra Witków Śląski 16 czerwca, 14:00
Podgórze Wałbrzych 0-5 Joker Jaczków 16 czerwca, 14:00

Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych I)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych II)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych III)

Klasa B 2012/2013 (Kłodzko I)
Klasa B 2012/2013 (Kłodzko II)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica I)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas