[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2012/2013, grupa: Wałbrzych II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Ziębice 30 78 26 0 4 146-30 14 0 1 73-9 12 0 3 73-21 2 3 1 0 1 7-1
2.  Skałki Stolec 30 78 25 3 2 118-28 14 1 0 68-12 11 2 2 50-16 2 3 1 0 1 1-7
3.  Lechia II Dzierżoniów 30 63 20 3 7 120-64 12 1 2 85-33 8 2 5 35-31
4.  Niemczanka Niemcza 30 56 17 5 8 81-50 8 2 5 46-26 9 3 3 35-24
5.  Polonia Ząbkowice Śląskie 30 47 14 5 11 83-66 7 3 5 47-32 7 2 6 36-34
6.  Zieloni Łagiewniki 30 42 12 6 12 67-70 7 4 4 36-28 5 2 8 31-42 2 3 1 0 1 5-4
7.  Delta Słupice 30 42 13 3 14 77-87 7 2 6 43-39 6 1 8 34-48 2 3 1 0 1 4-5
8.  Czarni Sieniawka 30 40 12 4 14 54-54 8 2 5 37-20 4 2 9 17-34
9.  Boxmet Piskorzów 30 39 12 3 15 48-76 8 3 4 29-25 4 0 11 19-51
10.  Koliber Uciechów 30 37 10 7 13 57-67 6 2 7 27-31 4 5 6 30-36
11.  Zgoda Grodziszcze 30 34 9 7 14 54-63 7 3 5 30-24 2 4 9 24-39
12.  Orzeł Mąkolno 30 33 10 3 17 53-105 8 0 7 31-35 2 3 10 22-70 2 4 1 1 0 5-2
13.  Wieża Rudnica 30 33 9 6 15 60-97 5 3 7 34-49 4 3 8 26-48 2 1 0 1 1 2-5
14.  Ślęża Ciepłowody 30 30 8 6 16 49-86 6 4 5 30-31 2 2 11 19-55
15.  Błękitni Owiesno 30 23 6 5 19 42-86 3 3 9 24-43 3 2 10 18-43
16.  Błękitni Niedźwiedź 30 11 3 2 25 44-124 3 1 11 22-54 0 1 14 22-70

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Sparta Ziębice    7-0 4-2 3-0 2-1 5-0 9-0 3-0 9-0 2-4 3-0 5-0 7-0 3-1 7-1 4-0 
 2 Skałki Stolec1-0     5-0 6-0 6-2 4-2 5-3 6-0 5-0 7-1 2-1 7-0 5-2 1-1 2-0 6-0 
 3 Lechia II Dzierżoniów2-5 0-4*     4-3 3-2 9-2 7-1 6-0 6-2 3-1 3-1 9-1 5-5 12-4 6-0 10-2 
 4 Niemczanka Niemcza2-7 0-2 0-2     3-2 6-1 4-2 3-0 0-1 1-1 2-2 6-2 1-2 7-0 6-0 5-2 
 5 Polonia Ząbkowice Śląskie3-2 0-0 3-0* 2-4     4-2 2-3 1-1 5-1 3-4 3-3 4-1 3-4 2-4 4-1 8-2 
 6 Zieloni Łagiewniki0-4 2-1 1-1 1-1 1-3     3-1 0-3* 2-1 2-1 1-3 9-2 2-2 6-0 3-3 3-2 
 7 Delta Słupice4-6 0-2 2-4 1-5 1-5 3-2     1-0 2-3 3-3 2-2 8-3 4-1 5-0 2-1 5-2 
 8 Czarni Sieniawka0-4 1-5 0-1 1-3 5-1 1-2 1-1     3-1 1-1 6-0 7-0 3-0 2-0 3-0 3-1 
 9 Boxmet Piskorzów0-5 1-6 2-1 1-4 7-1 1-1 2-4 1-0     0-0 0-0 4-1 4-0* 2-1 2-1 2-0 
 10 Koliber Uciechów1-5 2-3 0-1 0-4 0-3 1-1 2-0 5-2 6-1     5-3 1-1 0-3 2-1 1-3 1-0 
 11 Zgoda Grodziszcze2-6 1-1 3-5 0-2 1-1 3-1 3-0 1-2 2-1 1-0     1-3 3-1 3-1 0-0 6-0 
 12 Orzeł Mąkolno3-2 0-3 1-2 1-2 1-3 1-5 4-3 2-1 1-2 3-2 3-2     3-0 5-3 0-3* 3-2 
 13 Wieża Rudnica1-4 0-6 1-6 1-3 1-3 1-4 2-5 1-1 4-2 7-5 2-1 2-2     3-0 2-1 6-6 
 14 Ślęża Ciepłowody0-8* 2-5 1-1 0-1 0-0 0-3 2-3 2-0 4-2 1-1 5-2 1-1 5-2     3-1 4-1 
 15 Błękitni Owiesno2-7 0-4 3-7 2-2 1-2 3-2 2-3 0-3 0-1 1-4 0-3 3-0 3-3 0-0     4-2 
 16 Błękitni Niedźwiedź0-8 0-8 5-2 1-1 2-7 0-3* 0-5* 2-4 2-1 1-2 2-1 3-5 0-1 2-3 2-3     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zgoda Grodziszcze 3-1 Ślęża Ciepłowody 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 1-2 Koliber Uciechów 15 sierpnia, 17:00
Boxmet Piskorzów 2-1 Lechia II Dzierżoniów 15 sierpnia, 17:00
Niemczanka Niemcza 1-2 Wieża Rudnica 15 sierpnia, 17:00
Błękitni Owiesno 3-0 Orzeł Mąkolno 15 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagiewniki 3-1 Delta Słupice 15 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 6-0 Czarni Sieniawka 15 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 2-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Ślęża Ciepłowody 0-0 Polonia Ząbkowice Śląskie 19 sierpnia, 17:00
Czarni Sieniawka 0-4 Sparta Ziębice 19 sierpnia, 17:00
Delta Słupice 0-2 Skałki Stolec 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Mąkolno 1-5 Zieloni Łagiewniki 19 sierpnia, 17:00
Wieża Rudnica 2-1 Błękitni Owiesno 19 sierpnia, 17:00
Lechia II Dzierżoniów 4-3 Niemczanka Niemcza 19 sierpnia, 11:00
Koliber Uciechów 6-1 Boxmet Piskorzów 19 sierpnia, 12:00
Zgoda Grodziszcze 6-0 Błękitni Niedźwiedź 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Błękitni Niedźwiedź 2-3 Ślęża Ciepłowody 26 sierpnia, 17:00
Boxmet Piskorzów 0-0 Zgoda Grodziszcze 26 sierpnia, 17:00
Niemczanka Niemcza 1-1 Koliber Uciechów 26 sierpnia, 17:00
Błękitni Owiesno 3-7 Lechia II Dzierżoniów 26 sierpnia, 17:00
Zieloni Łagiewniki 2-2 Wieża Rudnica 26 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec 7-0 Orzeł Mąkolno 26 sierpnia, 17:00
Sparta Ziębice 9-0 Delta Słupice 26 sierpnia, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 1-1 Czarni Sieniawka 26 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 1-2 września

Ślęża Ciepłowody 2-0 Czarni Sieniawka 2 września, 16:00
Delta Słupice 1-5 Polonia Ząbkowice Śląskie 2 września, 16:00
Orzeł Mąkolno 3-2 Sparta Ziębice 2 września, 16:00
Wieża Rudnica 0-6 Skałki Stolec 2 września, 16:00
Lechia II Dzierżoniów 9-2 Zieloni Łagiewniki 2 września, 11:00
Koliber Uciechów 1-3 Błękitni Owiesno 2 września, 12:00
Zgoda Grodziszcze 0-2 Niemczanka Niemcza 2 września, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 2-1 Boxmet Piskorzów 2 września, 16:00

Kolejka 5 - 8-9 września

Boxmet Piskorzów 2-1 Ślęża Ciepłowody 9 września, 16:00
Niemczanka Niemcza 5-2 Błękitni Niedźwiedź 9 września, 16:00
Błękitni Owiesno 0-3 Zgoda Grodziszcze 9 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 2-1 Koliber Uciechów 9 września, 16:00
Skałki Stolec 5-0 Lechia II Dzierżoniów 9 września, 16:00
Sparta Ziębice 7-0 Wieża Rudnica 9 września, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-1 Orzeł Mąkolno 9 września, 11:00
Czarni Sieniawka 1-1 Delta Słupice 9 września, 16:00

Kolejka 6 - 15-16 września

Ślęża Ciepłowody 2-3 Delta Słupice 16 września, 16:00
Orzeł Mąkolno 2-1 Czarni Sieniawka 16 września, 16:00
Wieża Rudnica 1-3 Polonia Ząbkowice Śląskie 16 września, 16:00
Lechia II Dzierżoniów 2-5 Sparta Ziębice 16 września, 11:00
Koliber Uciechów 2-3 Skałki Stolec 16 września, 12:00
Zgoda Grodziszcze 3-1 Zieloni Łagiewniki 16 września, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 2-3 Błękitni Owiesno 16 września, 16:00
Boxmet Piskorzów 1-4 Niemczanka Niemcza 16 września, 11:00

Kolejka 7 - 22-23 września

Niemczanka Niemcza 7-0 Ślęża Ciepłowody 23 września, 16:00
Błękitni Owiesno 0-1 Boxmet Piskorzów 23 września, 16:00
Zieloni Łagiewniki 3-2 Błękitni Niedźwiedź 23 września, 16:00
Skałki Stolec 2-1 Zgoda Grodziszcze 23 września, 16:00
Sparta Ziębice 2-4 Koliber Uciechów 23 września, 16:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-0 Lechia II Dzierżoniów 23 września, 11:00
(wo)
Czarni Sieniawka 3-0 Wieża Rudnica 23 września, 16:00
Delta Słupice 8-3 Orzeł Mąkolno 23 września, 16:00

Kolejka 8 - 29-30 września

Ślęża Ciepłowody 1-1 Orzeł Mąkolno 30 września, 16:00
Wieża Rudnica 2-5 Delta Słupice 30 września, 16:00
Lechia II Dzierżoniów 6-0 Czarni Sieniawka 30 września, 11:00
Koliber Uciechów 0-3 Polonia Ząbkowice Śląskie 30 września, 12:00
Zgoda Grodziszcze 2-6 Sparta Ziębice 30 września, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 0-8 Skałki Stolec 30 września, 16:00
Boxmet Piskorzów 1-1 Zieloni Łagiewniki 30 września, 16:00
Niemczanka Niemcza 6-0 Błękitni Owiesno 30 września, 16:00

Kolejka 9 - 6-7 października

Błękitni Owiesno 0-0 Ślęża Ciepłowody 7 października, 15:00
Zieloni Łagiewniki 1-1 Niemczanka Niemcza 7 października, 15:00
Skałki Stolec 5-0 Boxmet Piskorzów 7 października, 15:00
Sparta Ziębice 4-0 Błękitni Niedźwiedź 7 października, 15:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-3 Zgoda Grodziszcze 7 października, 11:00
Czarni Sieniawka 1-1 Koliber Uciechów 7 października, 15:00
Delta Słupice 2-4 Lechia II Dzierżoniów 6 października, 15:00
Orzeł Mąkolno 3-0 Wieża Rudnica 7 października, 15:00

Kolejka 10 - 13-14 października

Ślęża Ciepłowody 5-2 Wieża Rudnica 14 października, 15:00
Lechia II Dzierżoniów 9-1 Orzeł Mąkolno 14 października, 11:00
Koliber Uciechów 2-0 Delta Słupice 14 października, 12:00
Zgoda Grodziszcze 1-2 Czarni Sieniawka 14 października, 15:00
Błękitni Niedźwiedź 2-7 Polonia Ząbkowice Śląskie 14 października, 15:00
Boxmet Piskorzów 0-5 Sparta Ziębice 14 października, 15:00
Niemczanka Niemcza 0-2 Skałki Stolec 14 października, 15:00
Błękitni Owiesno 3-2 Zieloni Łagiewniki 14 października, 15:00

Kolejka 11 - 20-21 października

Zieloni Łagiewniki 6-0 Ślęża Ciepłowody 21 października, 15:00
Skałki Stolec 2-0 Błękitni Owiesno 21 października, 15:00
Sparta Ziębice 3-0 Niemczanka Niemcza 21 października, 15:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 5-1 Boxmet Piskorzów 21 października, 11:00
Czarni Sieniawka 3-1 Błękitni Niedźwiedź 21 października, 15:00
Delta Słupice 2-2 Zgoda Grodziszcze 21 października, 15:00
Orzeł Mąkolno 3-2 Koliber Uciechów 21 października, 15:00
Wieża Rudnica 1-6 Lechia II Dzierżoniów 21 października, 15:00

Kolejka 12 - 27-28 października

Ślęża Ciepłowody 1-1 Lechia II Dzierżoniów 24 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koliber Uciechów 0-3 Wieża Rudnica 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Grodziszcze 1-3 Orzeł Mąkolno 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Niedźwiedź 0-5 Delta Słupice 25 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 2-5 / w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Boxmet Piskorzów 1-0 Czarni Sieniawka 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Niemczanka Niemcza 3-2 Polonia Ząbkowice Śląskie 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Owiesno 2-7 Sparta Ziębice 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zieloni Łagiewniki 2-1 Skałki Stolec 25 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 3-4 listopada

Skałki Stolec 1-1 Ślęża Ciepłowody 4 listopada, 14:00
Sparta Ziębice 5-0 Zieloni Łagiewniki 4 listopada, 14:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-1 Błękitni Owiesno 4 listopada, 11:00
Czarni Sieniawka 1-3 Niemczanka Niemcza 4 listopada, 14:00
Delta Słupice 2-3 Boxmet Piskorzów 4 listopada, 14:00
Orzeł Mąkolno 3-2 Błękitni Niedźwiedź 4 listopada, 14:00
Wieża Rudnica 2-1 Zgoda Grodziszcze 4 listopada, 14:00
Lechia II Dzierżoniów 3-1 Koliber Uciechów 4 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 10-11 listopada

Ślęża Ciepłowody 1-1 Koliber Uciechów 11 listopada, 14:00
Zgoda Grodziszcze 3-5 Lechia II Dzierżoniów 11 listopada, 14:00
Błękitni Niedźwiedź 0-1 Wieża Rudnica 11 listopada, 14:00
Boxmet Piskorzów 4-1 Orzeł Mąkolno 11 listopada, 14:00
Niemczanka Niemcza 4-2 Delta Słupice 11 listopada, 14:00
Błękitni Owiesno 0-3 Czarni Sieniawka 11 listopada, 14:00
Zieloni Łagiewniki 1-3 Polonia Ząbkowice Śląskie 11 listopada, 14:00
Skałki Stolec 1-0 Sparta Ziębice 11 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 17-18 listopada

Sparta Ziębice 3-1 Ślęża Ciepłowody 18 listopada, 13:30
Polonia Ząbkowice Śląskie 0-0 Skałki Stolec 18 listopada, 11:00
Czarni Sieniawka 1-2 Zieloni Łagiewniki 18 listopada, 13:30
Delta Słupice 2-1 Błękitni Owiesno 18 listopada, 13:30
Orzeł Mąkolno 1-2 Niemczanka Niemcza 18 listopada, 13:30
Wieża Rudnica 4-2 Boxmet Piskorzów 18 listopada, 13:30
Lechia II Dzierżoniów 10-2 Błękitni Niedźwiedź 18 listopada, 11:00
Koliber Uciechów 5-3 Zgoda Grodziszcze 18 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 23-24 marca

Ślęża Ciepłowody 5-2 Zgoda Grodziszcze 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Koliber Uciechów 1-0 Błękitni Niedźwiedź 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Lechia II Dzierżoniów 6-2 Boxmet Piskorzów 12 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (30 maja, 17:00) odwołany z powodu zalania boiska
Wieża Rudnica 1-3 Niemczanka Niemcza 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Mąkolno 0-3 Błękitni Owiesno 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 6-3 / w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Delta Słupice 3-2 Zieloni Łagiewniki 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Czarni Sieniawka 1-5 Skałki Stolec 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-2 Sparta Ziębice 30 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 30 marca

Polonia Ząbkowice Śląskie 2-4 Ślęża Ciepłowody 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Ziębice 3-0 Czarni Sieniawka 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skałki Stolec 5-3 Delta Słupice 30 marca, 14:00
Zieloni Łagiewniki 9-2 Orzeł Mąkolno 30 marca, 15:00
Błękitni Owiesno 3-3 Wieża Rudnica 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Niemczanka Niemcza 0-2 Lechia II Dzierżoniów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Boxmet Piskorzów 0-0 Koliber Uciechów 22 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (30 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Niedźwiedź 2-1 Zgoda Grodziszcze 30 marca, 15:00

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Ślęża Ciepłowody 4-1 Błękitni Niedźwiedź 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zgoda Grodziszcze 2-1 Boxmet Piskorzów 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koliber Uciechów 0-4 Niemczanka Niemcza 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Lechia II Dzierżoniów 6-0 Błękitni Owiesno 7 kwietnia, 11:00
Wieża Rudnica 1-4 Zieloni Łagiewniki 7 kwietnia, 16:00
w Łagiewnikach; Wieża gospodarzem
Orzeł Mąkolno 0-3 Skałki Stolec 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Delta Słupice 4-6 Sparta Ziębice 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Sieniawka 5-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 5 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Czarni Sieniawka 2-0 Ślęża Ciepłowody 14 kwietnia, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-3 Delta Słupice 14 kwietnia, 11:00
Sparta Ziębice 5-0 Orzeł Mąkolno 14 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 5-2 Wieża Rudnica 14 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki 1-1 Lechia II Dzierżoniów 14 kwietnia, 16:00
Błękitni Owiesno 1-4 Koliber Uciechów 14 kwietnia, 16:00
Niemczanka Niemcza 2-2 Zgoda Grodziszcze 14 kwietnia, 16:00
Boxmet Piskorzów 2-0 Błękitni Niedźwiedź 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Ślęża Ciepłowody 4-2 Boxmet Piskorzów 21 kwietnia, 16:00
Błękitni Niedźwiedź 1-1 Niemczanka Niemcza 21 kwietnia, 16:00
Zgoda Grodziszcze 0-0 Błękitni Owiesno 21 kwietnia, 16:00
Koliber Uciechów 1-1 Zieloni Łagiewniki 21 kwietnia, 12:00
Lechia II Dzierżoniów 0-4 Skałki Stolec 21 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 3-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wieża Rudnica 1-4 Sparta Ziębice 21 kwietnia, 16:00
w Ziębicach; Wieża gospodarzem
Orzeł Mąkolno 1-3 Polonia Ząbkowice Śląskie 21 kwietnia, 16:00
Delta Słupice 1-0 Czarni Sieniawka 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Delta Słupice 5-0 Ślęża Ciepłowody 28 kwietnia, 16:00
Czarni Sieniawka 7-0 Orzeł Mąkolno 28 kwietnia, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-4 Wieża Rudnica 28 kwietnia, 11:00
Sparta Ziębice 4-2 Lechia II Dzierżoniów 28 kwietnia, 16:00
Skałki Stolec 7-1 Koliber Uciechów 28 kwietnia, 16:00
Zieloni Łagiewniki 1-3 Zgoda Grodziszcze 28 kwietnia, 16:00
Błękitni Owiesno 4-2 Błękitni Niedźwiedź 28 kwietnia, 16:00
Niemczanka Niemcza 0-1 Boxmet Piskorzów 28 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1 maja

Ślęża Ciepłowody 0-1 Niemczanka Niemcza 1 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów 2-1 Błękitni Owiesno 1 maja, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 0-3 Zieloni Łagiewniki 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 3-1
Zgoda Grodziszcze 1-1 Skałki Stolec 1 maja, 17:00
Koliber Uciechów 1-5 Sparta Ziębice 1 maja, 12:00
Lechia II Dzierżoniów 3-2 Polonia Ząbkowice Śląskie 1 maja, 11:00
Wieża Rudnica 1-1 Czarni Sieniawka 1 maja, 17:00
Orzeł Mąkolno 4-3 Delta Słupice 1 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4-5 maja

Orzeł Mąkolno 5-3 Ślęża Ciepłowody 5 maja, 17:00
Delta Słupice 4-1 Wieża Rudnica 5 maja, 17:00
Czarni Sieniawka 0-1 Lechia II Dzierżoniów 5 maja, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 3-4 Koliber Uciechów 5 maja, 11:00
Sparta Ziębice 3-0 Zgoda Grodziszcze 5 maja, 17:00
Skałki Stolec 6-0 Błękitni Niedźwiedź 5 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki 2-1 Boxmet Piskorzów 5 maja, 17:00
Błękitni Owiesno 2-2 Niemczanka Niemcza 5 maja, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Ślęża Ciepłowody 3-1 Błękitni Owiesno 12 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza 6-1 Zieloni Łagiewniki 12 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów 1-6 Skałki Stolec 12 maja, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 0-8 Sparta Ziębice 12 maja, 17:00
Zgoda Grodziszcze 1-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 12 maja, 17:00
Koliber Uciechów 5-2 Czarni Sieniawka 12 maja, 12:00
Lechia II Dzierżoniów 7-1 Delta Słupice 12 maja, 11:00
Wieża Rudnica 2-2 Orzeł Mąkolno 12 maja, 17:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Wieża Rudnica 3-0 Ślęża Ciepłowody 19 maja, 17:00
Orzeł Mąkolno 1-2 Lechia II Dzierżoniów 19 maja, 17:00
Delta Słupice 3-3 Koliber Uciechów 19 maja, 17:00
Czarni Sieniawka 6-0 Zgoda Grodziszcze 19 maja, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 8-2 Błękitni Niedźwiedź 19 maja, 11:00
Sparta Ziębice 9-0 Boxmet Piskorzów 19 maja, 17:00
Skałki Stolec 6-0 Niemczanka Niemcza 18 maja, 16:00
Zieloni Łagiewniki 3-3 Błękitni Owiesno 19 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Ślęża Ciepłowody 0-3 Zieloni Łagiewniki 26 maja, 17:00
Błękitni Owiesno 0-4 Skałki Stolec 26 maja, 17:00
Niemczanka Niemcza 2-7 Sparta Ziębice 26 maja, 17:00
Boxmet Piskorzów 7-1 Polonia Ząbkowice Śląskie 26 maja, 11:00
Błękitni Niedźwiedź 2-4 Czarni Sieniawka 26 maja, 17:00
Zgoda Grodziszcze 3-0 Delta Słupice 26 maja, 17:00
Koliber Uciechów 1-1 Orzeł Mąkolno 26 maja, 12:00
Lechia II Dzierżoniów 5-5 Wieża Rudnica 26 maja, 11:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Lechia II Dzierżoniów 12-4 Ślęża Ciepłowody 2 czerwca, 11:00
Wieża Rudnica 7-5 Koliber Uciechów 2 czerwca, 17:00
Orzeł Mąkolno 3-2 Zgoda Grodziszcze 2 czerwca, 17:00
Delta Słupice 5-2 Błękitni Niedźwiedź 2 czerwca, 17:00
Czarni Sieniawka 3-1 Boxmet Piskorzów 2 czerwca, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 2-4 Niemczanka Niemcza 2 czerwca, 11:00
Sparta Ziębice 7-1 Błękitni Owiesno 2 czerwca, 17:00
Skałki Stolec 4-2 Zieloni Łagiewniki 2 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Ślęża Ciepłowody 2-5 Skałki Stolec 9 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki 0-4 Sparta Ziębice 9 czerwca, 17:00
Błękitni Owiesno 1-2 Polonia Ząbkowice Śląskie 9 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza 3-0 Czarni Sieniawka 9 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów 2-4 Delta Słupice 9 czerwca, 17:00
Błękitni Niedźwiedź 3-5 Orzeł Mąkolno 9 czerwca, 17:00
Zgoda Grodziszcze 3-1 Wieża Rudnica 9 czerwca, 17:00
Koliber Uciechów 0-1 Lechia II Dzierżoniów 9 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Koliber Uciechów 2-1 Ślęża Ciepłowody 16 czerwca, 17:00
Lechia II Dzierżoniów 3-1 Zgoda Grodziszcze 16 czerwca, 17:00
Wieża Rudnica 6-6 Błękitni Niedźwiedź 16 czerwca, 17:00
Orzeł Mąkolno 1-2 Boxmet Piskorzów 16 czerwca, 17:00
Delta Słupice 1-5 Niemczanka Niemcza 16 czerwca, 17:00
Czarni Sieniawka 3-0 Błękitni Owiesno 16 czerwca, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie 4-2 Zieloni Łagiewniki 16 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice 7-0 Skałki Stolec 16 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Ślęża Ciepłowody 0-8 Sparta Ziębice 23 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 0-8
Skałki Stolec 6-2 Polonia Ząbkowice Śląskie 23 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki 0-3 Czarni Sieniawka 23 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 2-3
Błękitni Owiesno 2-3 Delta Słupice 23 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza 6-2 Orzeł Mąkolno 23 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów 4-0 Wieża Rudnica 23 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 4-0
Błękitni Niedźwiedź 5-2 Lechia II Dzierżoniów 23 czerwca, 17:00
Zgoda Grodziszcze 1-0 Koliber Uciechów 23 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2012/2013 (Wałbrzych)

Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych I)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych III)

Klasa B 2012/2013 (Kłodzko I)
Klasa B 2012/2013 (Kłodzko II)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica I)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica II)
Klasa B 2012/2013 (Wałbrzych)

Autor: Paweł Chruściel
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas