[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Świdnica II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Makowice 30 78 26 0 4 135-46 13 0 2 60-20 13 0 2 75-26
2.  Zryw Gola Świdnicka 30 77 25 2 3 121-16 12 2 1 70-8 13 0 2 51-8
3.  Klubokawiarnia Roztocznik 30 76 25 1 4 108-38 14 0 1 63-13 11 1 3 45-25
4.  Victoria Tuszyn 30 74 24 2 4 117-28 13 0 2 64-14 11 2 2 53-14
5.  Orzeł Piława Dolna 30 63 21 0 9 119-54 12 0 3 68-19 9 0 6 51-35
6.  LKS II Bystrzyca Górna 30 52 16 4 10 81-58 9 1 5 48-25 7 3 5 33-33
7.  Dąb Mościsko 30 41 13 2 15 76-94 7 1 7 43-46 6 1 8 33-48
8.  Sparta Oleszna 30 38 11 5 14 72-65 5 2 8 36-34 6 3 6 36-31
9.  Piast Jaźwina 30 34 10 4 16 56-93 6 2 7 36-52 4 2 9 20-41
10.  Orzeł Przerzeczyn Zdrój 30 30 9 3 18 55-110 5 2 8 31-44 4 1 10 24-66
11.  Gryf Burkatów 30 27 8 3 19 62-97 7 2 6 41-43 1 1 13 21-54 2 3 1 0 1 5-4
12.  Ślężanka Tąpadła 30 27 8 3 19 54-108 5 1 9 26-45 3 2 10 28-63 2 3 1 0 1 4-5
13.  LKS Dobrocin 30 26 7 5 18 44-91 6 3 6 29-34 1 2 12 15-57
14.  LKS Gilów 30 22 6 4 20 45-87 4 3 8 26-31 2 1 12 19-56
15.  Kłos Lutomia 30 10 2 4 24 30-131 1 2 12 12-58 1 2 12 18-73
16.  Sparta Ostroszowice 30 23 7 2 21 28-87 4 1 10 21-43 3 1 11 7-44
Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Płomień Makowice    0-4 1-3 3-1 6-1 3-1 4-1 2-1 3-0 9-0 3-2 6-1 3-2 4-0 5-2 8-1 
 2 Zryw Gola Świdnicka1-2     2-2 1-1 2-0 2-0 4-0 3-1 10-0 4-1 4-0 8-0 10-0 11-1 3-0 5-0* 
 3 Klubokawiarnia Roztocznik6-1 1-0     1-4 1-0 4-1 3-2 6-3 4-0 7-0 5-1 8-0 2-0 2-1 10-0 3-0* 
 4 Victoria Tuszyn4-0 3-1 2-3     1-2 5-0 5-2 2-0 3-1 10-2 3-1 5-1 2-0 6-1 8-0 5-0 
 5 Orzeł Piława Dolna1-5 2-3 3-1 4-2     1-2 7-0 3-1 3-0* 6-0 5-1 10-0 6-1 3-1 11-2 3-0* 
 6 LKS II Bystrzyca Górna2-5 0-2 4-1 0-4 2-1     5-0 3-3 0-2 6-1 3-1 3-2 7-0 2-3 8-0 3-0* 
 7 Dąb Mościsko2-5 0-9 0-4 0-2 4-2 4-5     1-3 4-1 1-5 3-3 3-2 7-2 7-2 4-1 3-0* 
 8 Sparta Oleszna3-5 0-2 0-1 1-4 3-5 1-1 4-5     3-0 9-0 4-2 0-4 0-1 3-2 4-1 1-1 
 9 Piast Jaźwina2-7 0-9 4-3 1-3 1-7 1-5 3-4 1-1     3-1 5-4 3-3 3-1 4-0 4-2 1-2 
 10 Orzeł Przerzeczyn Zdrój0-2 0-3 0-7 0-4 2-8 2-3 3-7 2-2 3-3     5-1 5-2 2-0 4-1 3-0* 0-1 
 11 Gryf Burkatów0-10 1-5 1-4 1-1 4-5 1-1 3-1 3-7 5-2 1-3     4-0 6-2 2-1 6-1 3-0* 
 12 Ślężanka Tąpadła1-9 1-2 0-1 0-3 2-5 1-3 1-4 2-5 0-5 3-1 4-1     3-2 3-3 2-1 3-0* 
 13 LKS Dobrocin1-5 0-4 1-2 1-7 3-2 1-1 1-2 2-1 2-1 1-1 3-0* 5-2     2-3 3-3 3-0* 
 14 LKS Gilów2-7 0-3 1-2 1-3 1-3 1-2 1-1 1-3 0-1 6-0 3-2 1-1 3-1     2-2 3-0* 
 15 Kłos Lutomia1-9 0-1 4-6 0-11 0-4 3-6 0-2 0-2 1-1 0-6 1-2 0-5 1-1 1-0     0-2 
 16 Sparta Ostroszowice0-3* 0-3* 2-5 0-3* 3-6 3-2 4-2 0-3* 0-3* 0-3* 3-0* 2-5 2-2 2-0 0-3*     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Ślężanka Tąpadła 3-3 LKS Gilów 6 września, 17:00
w Wirach / w pierwotnym terminie (15 sierpnia, 14:00) odwołany
Zryw Gola Świdnicka 1-1 Victoria Tuszyn 15 sierpnia, 11:00
LKS Dobrocin 1-2 Klubokawiarnia Roztocznik 15 sierpnia, 14:00
Płomień Makowice 5-2 Kłos Lutomia 15 sierpnia, 11:00
Dąb Mościsko 4-5 LKS II Bystrzyca Górna 15 sierpnia, 14:00
w Książnicy
Piast Jaźwina 1-2 Sparta Ostroszowice 15 sierpnia, 11:00
Gryf Burkatów 3-7 Sparta Oleszna 15 sierpnia, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-8 Orzeł Piława Dolna 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Orzeł Piława Dolna 10-0 Ślężanka Tąpadła 19 sierpnia, 12:00
Sparta Oleszna 9-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 19 sierpnia, 13:00
Sparta Ostroszowice 3-0 Gryf Burkatów 19 sierpnia, 11:00
(wo)
LKS II Bystrzyca Górna 0-2 Piast Jaźwina 19 sierpnia, 11:00
Kłos Lutomia 0-2 Dąb Mościsko 19 sierpnia, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik 6-1 Płomień Makowice 19 sierpnia, 14:00
Victoria Tuszyn 2-0 LKS Dobrocin 19 sierpnia, 16:00
LKS Gilów 0-3 Zryw Gola Świdnicka 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Ślężanka Tąpadła 1-2 Zryw Gola Świdnicka 26 sierpnia, 14:00
LKS Dobrocin 2-3 LKS Gilów 26 sierpnia, 14:00
Płomień Makowice 3-1 Victoria Tuszyn 26 sierpnia, 11:00
Dąb Mościsko 0-4 Klubokawiarnia Roztocznik 26 sierpnia, 14:00
w Książnicy
Piast Jaźwina 4-2 Kłos Lutomia 26 sierpnia, 11:00
Gryf Burkatów 1-1 LKS II Bystrzyca Górna 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-1 Sparta Ostroszowice 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Piława Dolna 3-1 Sparta Oleszna 26 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 2 września

Sparta Oleszna 0-4 Ślężanka Tąpadła 2 września, 13:00
Sparta Ostroszowice 3-6 Orzeł Piława Dolna 2 września, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 6-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2 września, 11:00
Kłos Lutomia 1-2 Gryf Burkatów 7 września, 17:00
Klubokawiarnia Roztocznik 4-0 Piast Jaźwina 2 września, 14:00
Victoria Tuszyn 5-2 Dąb Mościsko 2 września, 16:00
LKS Gilów 2-7 Płomień Makowice 2 września, 11:00
Zryw Gola Świdnicka 10-0 LKS Dobrocin 2 września, 11:00

Kolejka 5 - 9 września

Ślężanka Tąpadła 3-2 LKS Dobrocin 9 września, 14:00
w Wirach
Płomień Makowice 0-4 Zryw Gola Świdnicka 9 września, 11:00
Dąb Mościsko 7-2 LKS Gilów 9 września, 14:00
w Książnicy
Piast Jaźwina 1-3 Victoria Tuszyn 9 września, 11:00
Gryf Burkatów 1-4 Klubokawiarnia Roztocznik 9 września, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-0 Kłos Lutomia 9 września, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Piława Dolna 1-2 LKS II Bystrzyca Górna 9 września, 12:00
Sparta Oleszna 1-1 Sparta Ostroszowice 9 września, 13:00

Kolejka 6 - 16 września

Sparta Ostroszowice 2-5 Ślężanka Tąpadła 16 września, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 3-3 Sparta Oleszna 16 września, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Kłos Lutomia 0-4 Orzeł Piława Dolna 16 września, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik 7-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 16 września, 14:00
Victoria Tuszyn 3-1 Gryf Burkatów 16 września, 16:00
LKS Gilów 0-1 Piast Jaźwina 16 września, 11:00
Zryw Gola Świdnicka 4-0 Dąb Mościsko 16 września, 11:00
LKS Dobrocin 1-5 Płomień Makowice 16 września, 14:00

Kolejka 7 - 23 września

Ślężanka Tąpadła 1-9 Płomień Makowice 23 września, 14:00
w Wirach
Dąb Mościsko 7-2 LKS Dobrocin 23 września, 14:00
w Książnicy
Piast Jaźwina 0-9 Zryw Gola Świdnicka 23 września, 11:00
Gryf Burkatów 2-1 LKS Gilów 23 września, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-4 Victoria Tuszyn 23 września, 11:00
Orzeł Piława Dolna 3-1 Klubokawiarnia Roztocznik 23 września, 12:00
Sparta Oleszna 4-1 Kłos Lutomia 23 września, 13:00
Sparta Ostroszowice 3-2 LKS II Bystrzyca Górna 23 września, 11:00

Kolejka 8 - 30 września

LKS II Bystrzyca Górna 3-2 Ślężanka Tąpadła 30 września, 11:00
Kłos Lutomia 0-2 Sparta Ostroszowice 30 września, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik 6-3 Sparta Oleszna 30 września, 14:00
Victoria Tuszyn 1-2 Orzeł Piława Dolna 30 września, 16:00
LKS Gilów 6-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 30 września, 11:00
Zryw Gola Świdnicka 4-0 Gryf Burkatów 30 września, 11:00
LKS Dobrocin 2-1 Piast Jaźwina 30 września, 14:00
Płomień Makowice 4-1 Dąb Mościsko 30 września, 11:00

Kolejka 9 - 7 października

Ślężanka Tąpadła 1-4 Dąb Mościsko 7 października, 14:00
Piast Jaźwina 2-7 Płomień Makowice 7 października, 11:00
Gryf Burkatów 6-2 LKS Dobrocin 7 października, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-3 Zryw Gola Świdnicka 7 października, 11:00
Orzeł Piława Dolna 3-1 LKS Gilów 7 października, 12:00
Sparta Oleszna 1-4 Victoria Tuszyn 7 października, 13:00
Sparta Ostroszowice 2-5 Klubokawiarnia Roztocznik 7 października, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 8-0 Kłos Lutomia 7 października, 11:00

Kolejka 10 - 14 października

Kłos Lutomia 0-5 Ślężanka Tąpadła 14 października, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik 4-1 LKS II Bystrzyca Górna 14 października, 14:00
Victoria Tuszyn 5-0 Sparta Ostroszowice 14 października, 15:00
LKS Gilów 1-3 Sparta Oleszna 14 października, 11:00
Zryw Gola Świdnicka 2-0 Orzeł Piława Dolna 14 października, 11:00
LKS Dobrocin 1-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 14 października, 14:00
Płomień Makowice 3-2 Gryf Burkatów 14 października, 11:00
Dąb Mościsko 4-1 Piast Jaźwina 14 października, 14:00

Kolejka 11 - 21 października

Ślężanka Tąpadła 0-5 Piast Jaźwina 21 października, 14:00
Gryf Burkatów 3-1 Dąb Mościsko 21 października, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-2 Płomień Makowice 21 października, 11:00
Orzeł Piława Dolna 6-1 LKS Dobrocin 21 października, 12:00
Sparta Oleszna 0-2 Zryw Gola Świdnicka 21 października, 13:00
Sparta Ostroszowice 2-0 LKS Gilów 21 października, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 0-4 Victoria Tuszyn 21 października, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Kłos Lutomia 4-6 Klubokawiarnia Roztocznik 21 października, 11:00

Kolejka 12 - 28 października

Klubokawiarnia Roztocznik 8-0 Ślężanka Tąpadła 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Tuszyn 8-0 Kłos Lutomia 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gilów 1-2 LKS II Bystrzyca Górna 24 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Gola Świdnicka 5-0 Sparta Ostroszowice 25 listopada, 11:00
(wo)
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie mecz przerwany w 50. minucie przy stanie 5-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
LKS Dobrocin 2-1 Sparta Oleszna 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Makowice 6-1 Orzeł Piława Dolna 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Dąb Mościsko 1-5 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Książnicy
Piast Jaźwina 5-4 Gryf Burkatów 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 4 listopada

Ślężanka Tąpadła 4-1 Gryf Burkatów 4 listopada, 14:00
w Wirach
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-3 Piast Jaźwina 4 listopada, 11:00
Orzeł Piława Dolna 7-0 Dąb Mościsko 4 listopada, 12:00
Sparta Oleszna 3-5 Płomień Makowice 4 listopada, 13:00
Sparta Ostroszowice 2-2 LKS Dobrocin 4 listopada, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 0-2 Zryw Gola Świdnicka 4 listopada, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Kłos Lutomia 1-0 LKS Gilów 4 listopada, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik 1-4 Victoria Tuszyn 4 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 11 listopada

LKS Gilów 1-2 Klubokawiarnia Roztocznik 11 listopada, 11:00
Zryw Gola Świdnicka 3-0 Kłos Lutomia 11 listopada, 11:00
LKS Dobrocin 1-1 LKS II Bystrzyca Górna 11 listopada, 13:00
Płomień Makowice 8-1 Sparta Ostroszowice 11 listopada, 11:00
Dąb Mościsko 1-3 Sparta Oleszna 11 listopada, 13:00
Piast Jaźwina 1-7 Orzeł Piława Dolna 11 listopada, 11:00
Gryf Burkatów 1-3 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 11 listopada, 11:00
Ślężanka Tąpadła 0-3 Victoria Tuszyn 11 listopada, 14:00
w Wirach

Kolejka 15 - 18 listopada

Orzeł Piława Dolna 5-1 Gryf Burkatów 18 listopada, 12:00
Sparta Oleszna 3-0 Piast Jaźwina 18 listopada, 13:00
Sparta Ostroszowice 4-2 Dąb Mościsko 18 listopada, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 2-5 Płomień Makowice 18 listopada, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Kłos Lutomia 1-1 LKS Dobrocin 18 listopada, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik 1-0 Zryw Gola Świdnicka 18 listopada, 13:30
Victoria Tuszyn 6-1 LKS Gilów 18 listopada, 13:30
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5-2 Ślężanka Tąpadła 18 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17 marca

LKS Gilów 1-1 Ślężanka Tąpadła 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Victoria Tuszyn 3-1 Zryw Gola Świdnicka 3 maja, 15:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Klubokawiarnia Roztocznik 2-0 LKS Dobrocin 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Kłos Lutomia 1-9 Płomień Makowice 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS II Bystrzyca Górna 5-0 Dąb Mościsko 3 maja, 11:00
w Bystrzycy Dolnej / w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Sparta Ostroszowice 0-3 Piast Jaźwina
(wo)
Sparta Oleszna 4-2 Gryf Burkatów 3 maja, 13:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 13:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Piława Dolna 6-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3 maja, 12:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

Ślężanka Tąpadła 2-5 Orzeł Piława Dolna 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-2 Sparta Oleszna 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Gryf Burkatów 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)
Piast Jaźwina 1-5 LKS II Bystrzyca Górna 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Dąb Mościsko 4-1 Kłos Lutomia 29 maja, 18:00
w Książnicy / w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Makowice 1-3 Klubokawiarnia Roztocznik 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Dobrocin 1-7 Victoria Tuszyn 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zryw Gola Świdnicka 11-1 LKS Gilów 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Zryw Gola Świdnicka 8-0 Ślężanka Tąpadła 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gilów 3-1 LKS Dobrocin 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Tuszyn 4-0 Płomień Makowice 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Klubokawiarnia Roztocznik 3-2 Dąb Mościsko 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kłos Lutomia 1-1 Piast Jaźwina 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS II Bystrzyca Górna 3-1 Gryf Burkatów 24 kwietnia, 18:00
w Bystrzycy Dolnej / w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sparta Ostroszowice 0-3 Orzeł Przerzeczyn Zdrój
(wo)
Sparta Oleszna 3-5 Orzeł Piława Dolna 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

Ślężanka Tąpadła 2-5 Sparta Oleszna 14 kwietnia, 14:00
w Wirach
Orzeł Piława Dolna 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-3 LKS II Bystrzyca Górna 14 kwietnia, 11:00
Gryf Burkatów 6-1 Kłos Lutomia 14 kwietnia, 11:00
Piast Jaźwina 4-3 Klubokawiarnia Roztocznik 14 kwietnia, 14:00
Dąb Mościsko 0-2 Victoria Tuszyn 14 kwietnia, 14:00
w Książnicy
Płomień Makowice 4-0 LKS Gilów 14 kwietnia, 14:00
LKS Dobrocin 0-4 Zryw Gola Świdnicka 14 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

LKS Dobrocin 5-2 Ślężanka Tąpadła 21 kwietnia, 14:00
Zryw Gola Świdnicka 1-2 Płomień Makowice 21 kwietnia, 11:00
LKS Gilów 1-1 Dąb Mościsko 21 kwietnia, 11:00
Victoria Tuszyn 3-1 Piast Jaźwina 21 kwietnia, 16:00
Klubokawiarnia Roztocznik 5-1 Gryf Burkatów 21 kwietnia, 14:00
Kłos Lutomia 0-6 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 21 kwietnia, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 2-1 Orzeł Piława Dolna 21 kwietnia, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Sparta Ostroszowice 0-3 Sparta Oleszna
(wo)

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

Ślężanka Tąpadła 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)
Sparta Oleszna 1-1 LKS II Bystrzyca Górna 27 kwietnia, 18:00
Orzeł Piława Dolna 11-2 Kłos Lutomia 28 kwietnia, 12:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0-7 Klubokawiarnia Roztocznik 28 kwietnia, 11:00
Gryf Burkatów 1-1 Victoria Tuszyn 28 kwietnia, 11:00
Piast Jaźwina 4-0 LKS Gilów 28 kwietnia, 14:00
Dąb Mościsko 0-9 Zryw Gola Świdnicka 28 kwietnia, 14:00
w Książnicy
Płomień Makowice 3-2 LKS Dobrocin 28 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 1 maja

Płomień Makowice 6-1 Ślężanka Tąpadła 1 maja, 14:00
LKS Dobrocin 1-2 Dąb Mościsko 1 maja, 14:00
Zryw Gola Świdnicka 10-0 Piast Jaźwina 1 maja, 11:00
LKS Gilów 3-2 Gryf Burkatów 1 maja, 11:00
Victoria Tuszyn 10-2 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 1 maja, 16:00
Klubokawiarnia Roztocznik 1-0 Orzeł Piława Dolna 1 maja, 14:00
Kłos Lutomia 0-2 Sparta Oleszna 1 maja, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)

Kolejka 23 - 4-5 maja

Ślężanka Tąpadła 1-3 LKS II Bystrzyca Górna 5 maja, 14:00
w Wirach
Sparta Ostroszowice 0-3 Kłos Lutomia
(wo)
Sparta Oleszna 0-1 Klubokawiarnia Roztocznik 5 maja, 13:00
Orzeł Piława Dolna 4-2 Victoria Tuszyn 5 maja, 12:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 4-1 LKS Gilów 5 maja, 11:00
Gryf Burkatów 1-5 Zryw Gola Świdnicka 5 maja, 11:00
Piast Jaźwina 3-1 LKS Dobrocin 5 maja, 14:00
Dąb Mościsko 2-5 Płomień Makowice 5 maja, 14:00
w Książnicy

Kolejka 24 - 11-12 maja

Dąb Mościsko 3-2 Ślężanka Tąpadła 12 maja, 14:00
w Książnicy
Płomień Makowice 3-0 Piast Jaźwina 12 maja, 14:00
w Świdnicy
LKS Dobrocin 3-0 Gryf Burkatów 12 maja, 14:00
(wo)
nie odbył się
Zryw Gola Świdnicka 4-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 12 maja, 11:00
LKS Gilów 1-3 Orzeł Piława Dolna 22 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (12 maja, 11:00) odwołany
Victoria Tuszyn 2-0 Sparta Oleszna 12 maja, 16:00
Klubokawiarnia Roztocznik 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)
Kłos Lutomia 3-6 LKS II Bystrzyca Górna 12 maja, 11:00

Kolejka 25 - 18-19 maja

Ślężanka Tąpadła 2-1 Kłos Lutomia 19 maja, 14:00
w Wirach
LKS II Bystrzyca Górna 4-1 Klubokawiarnia Roztocznik 19 maja, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Sparta Ostroszowice 0-3 Victoria Tuszyn
(wo)
Sparta Oleszna 3-2 LKS Gilów 19 maja, 13:00
Orzeł Piława Dolna 2-3 Zryw Gola Świdnicka 19 maja, 12:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2-0 LKS Dobrocin 19 maja, 11:00
Gryf Burkatów 0-10 Płomień Makowice 19 maja, 11:00
Piast Jaźwina 3-4 Dąb Mościsko 19 maja, 14:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Piast Jaźwina 3-3 Ślężanka Tąpadła 26 maja, 14:00
Dąb Mościsko 3-3 Gryf Burkatów 26 maja, 14:00
w Książnicy
Płomień Makowice 9-0 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 26 maja, 14:00
LKS Dobrocin 3-2 Orzeł Piława Dolna 26 maja, 14:00
Zryw Gola Świdnicka 3-1 Sparta Oleszna 26 maja, 11:00
LKS Gilów 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)
Victoria Tuszyn 5-0 LKS II Bystrzyca Górna 26 maja, 16:00
Klubokawiarnia Roztocznik 10-0 Kłos Lutomia 26 maja, 14:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

Ślężanka Tąpadła 0-1 Klubokawiarnia Roztocznik 2 czerwca, 14:00
w Wirach
Kłos Lutomia 0-11 Victoria Tuszyn 2 czerwca, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 2-3 LKS Gilów 2 czerwca, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Sparta Ostroszowice 0-3 Zryw Gola Świdnicka
(wo)
Sparta Oleszna 0-1 LKS Dobrocin 2 czerwca, 13:00
Orzeł Piława Dolna 1-5 Płomień Makowice 2 czerwca, 12:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3-7 Dąb Mościsko 2 czerwca, 11:00
Gryf Burkatów 5-2 Piast Jaźwina 2 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

Gryf Burkatów 4-0 Ślężanka Tąpadła 8 czerwca, 18:00
Piast Jaźwina 3-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 9 czerwca, 14:00
Dąb Mościsko 4-2 Orzeł Piława Dolna 9 czerwca, 14:00
w Książnicy
Płomień Makowice 2-1 Sparta Oleszna 19 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (9 czerwca, 14:00) odwołany
LKS Dobrocin 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)
Zryw Gola Świdnicka 2-0 LKS II Bystrzyca Górna 9 czerwca, 11:00
LKS Gilów 2-2 Kłos Lutomia 9 czerwca, 11:00
Victoria Tuszyn 2-3 Klubokawiarnia Roztocznik 9 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Victoria Tuszyn 5-1 Ślężanka Tąpadła 16 czerwca, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik 2-1 LKS Gilów 16 czerwca, 11:00
Kłos Lutomia 0-1 Zryw Gola Świdnicka 16 czerwca, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna 7-0 LKS Dobrocin 16 czerwca, 11:00
w Bystrzycy Dolnej
Sparta Ostroszowice 0-3 Płomień Makowice
(wo)
Sparta Oleszna 4-5 Dąb Mościsko 16 czerwca, 11:00
Orzeł Piława Dolna 3-0 Piast Jaźwina 16 czerwca, 11:00
(wo)
Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5-1 Gryf Burkatów 16 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

Ślężanka Tąpadła 3-1 Orzeł Przerzeczyn Zdrój 23 czerwca, 11:00
w Wirach
Gryf Burkatów 4-5 Orzeł Piława Dolna 23 czerwca, 11:00
Piast Jaźwina 1-1 Sparta Oleszna 22 czerwca, 18:00
Dąb Mościsko 3-0 Sparta Ostroszowice
(wo)
Płomień Makowice 3-1 LKS II Bystrzyca Górna 23 czerwca, 14:00
LKS Dobrocin 3-3 Kłos Lutomia 23 czerwca, 11:00
Zryw Gola Świdnicka 2-2 Klubokawiarnia Roztocznik 23 czerwca, 11:00
LKS Gilów 1-3 Victoria Tuszyn 23 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych I)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych II)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych III)

Klasa B 2012/2013 (Kłodzko I)
Klasa B 2012/2013 (Kłodzko II)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica I)
Klasa B 2012/2013 (Wałbrzych)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas