[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2012/2013, grupa: Świdnica I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Jaroszów 30 77 25 2 3 122-30 13 1 1 62-11 12 1 2 60-19
2.  Tęcza Bolesławice 30 74 24 2 4 99-43 12 2 1 51-21 12 0 3 48-22
3.  Wierzbianka Wierzbna 30 69 22 3 5 94-46 11 1 3 50-27 11 2 2 44-19
4.  Herbapol Stanowice 30 57 18 3 9 91-55 11 1 3 45-26 7 2 6 46-29 2 2 0 2 0 4-4
5.  Błękitni Słotwina 30 57 17 6 7 64-49 9 3 3 34-20 8 3 4 30-29 2 2 0 2 0 4-4
6.  WKS Goczałków 30 49 15 4 11 79-54 7 1 7 44-29 8 3 4 35-25
7.  LKS Wiśniowa 30 45 14 3 13 73-57 5 2 8 42-42 9 1 5 31-15
8.  LKS Marcinowice 30 43 12 7 11 61-57 9 2 4 36-16 3 5 7 25-41 2 6 2 0 0 8-1
9.  Zryw Łażany 30 43 13 4 13 61-51 7 2 6 32-22 6 2 7 29-29 2 0 0 0 2 1-8
10.  Błyskawica Kalno 30 42 13 3 14 75-67 9 0 6 42-27 4 3 8 33-40
11.  Płomień Dobromierz 30 38 12 2 16 65-75 7 2 6 38-35 5 0 10 27-40
12.  Orzeł Witoszów 30 30 9 3 18 43-69 5 3 7 28-39 4 0 11 15-30
13.  Wodospad Zastruże 30 28 9 1 20 57-111 6 0 9 32-44 3 1 11 25-67
14.  LKS Piotrowice Świdnickie 30 22 7 1 22 47-108 4 1 10 27-43 3 0 12 20-65
15.  Grom Panków 30 16 5 1 24 35-112 4 1 10 23-46 1 0 14 12-66
16.  Granit Rogoźnica 30 7 2 1 27 34-116 1 1 13 11-55 1 0 14 23-61
Granit Rogoźnica wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Jaroszów    3-2 2-1 4-2 9-1 1-3 2-0 9-0 2-0 1-1 4-0 1-0 3-0* 8-0 10-1 3-0* 
 2 Tęcza Bolesławice2-3     1-1 4-3 3-2 4-0 1-0 1-0 2-2 5-1 4-3 5-0 5-1 7-2 3-1 4-2 
 3 Wierzbianka Wierzbna3-1 4-1     2-7 1-3 1-3 3-2 2-2 3-2 2-1 5-0 2-1 8-4 9-0* 2-0 3-0* 
 4 Herbapol Stanowice1-5 2-4 4-2     1-1 0-2 3-2 2-1 2-0 4-2 2-1 2-0 5-2 8-3 6-1 3-0* 
 5 Błękitni Słotwina1-3 3-1 1-1 3-3     2-5 1-0 2-2 2-1 1-2 1-0 1-0 5-0 2-0 2-0 7-2 
 6 WKS Goczałków1-3 1-2 0-3 1-1 3-0     0-3 6-3 0-2 3-2 3-4 1-3 7-2 9-0 6-1 3-0* 
 7 LKS Wiśniowa1-3 2-3 0-2 1-2 2-3 1-3     2-2 1-1 4-6 5-4 3-1 3-4 2-1 7-2 8-5 
 8 LKS Marcinowice1-1 0-4 0-1 0-2 0-1 2-1 1-1     5-0 3-2 3-0 5-0 5-0 5-2 3-1 3-0* 
 9 Zryw Łażany3-2 1-2 2-3 2-0 1-1 1-1 1-3 1-3     4-0 0-2 1-2 6-2 3-1 3-0 3-0* 
 10 Błyskawica Kalno0-1 3-7 2-4 0-3* 4-3 2-1 1-2 2-1 1-2     5-1 2-0 3-0 5-1 7-0 5-1 
 11 Płomień Dobromierz0-5 2-6 0-5 3-1 1-4 1-2 0-4 2-2 3-1 2-2     2-1 12-1 3-1 4-0 3-0* 
 12 Orzeł Witoszów0-4 0-2 1-3 1-9 1-1 1-1 0-3 4-2 0-1 3-1 3-1     2-2 1-3 6-2 5-4 
 13 Wodospad Zastruże1-9 0-3 1-5 1-0 1-3 6-0* 1-2 0-2 4-3 5-4 1-5 2-3     3-1 0-1 6-3 
 14 LKS Piotrowice Świdnickie2-7 1-3 1-4 5-2 0-1 2-2 0-3 4-0 2-4 1-4 1-2 1-0 0-3*     5-2 2-6 
 15 Grom Panków1-5 0-5 2-3 2-7 2-3 0-6 1-3 2-3 1-4 2-2 2-1 2-1 3-1 0-2     3-0* 
 16 Granit Rogoźnica2-8 0-3* 2-6 0-4 0-3* 1-5 0-3* 2-2 1-6 0-3* 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 2-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

LKS Marcinowice 0-4 Tęcza Bolesławice 15 sierpnia, 12:00
Płomień Dobromierz 0-5 Unia Jaroszów 15 sierpnia, 11:00
Wodospad Zastruże 1-3 Błękitni Słotwina 15 sierpnia, 11:00
Grom Panków 0-6 WKS Goczałków 15 sierpnia, 11:00
Błyskawica Kalno 5-1 Granit Rogoźnica 15 sierpnia, 11:00
Zryw Łażany 1-3 LKS Wiśniowa 15 sierpnia, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-4 Wierzbianka Wierzbna 15 sierpnia, 11:00
Herbapol Stanowice 2-0 Orzeł Witoszów 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Orzeł Witoszów 4-2 LKS Marcinowice 19 sierpnia, 14:00
Wierzbianka Wierzbna 2-7 Herbapol Stanowice 19 sierpnia, 12:00
LKS Wiśniowa 2-1 LKS Piotrowice Świdnickie 19 sierpnia, 11:00
Granit Rogoźnica 1-6 Zryw Łażany 19 sierpnia, 11:00
WKS Goczałków 3-2 Błyskawica Kalno 19 sierpnia, 14:00
Błękitni Słotwina 2-0 Grom Panków 19 sierpnia, 11:00
Unia Jaroszów 3-0 Wodospad Zastruże 19 sierpnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza Bolesławice 4-3 Płomień Dobromierz 19 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

LKS Marcinowice 3-0 Płomień Dobromierz 26 sierpnia, 12:00
Wodospad Zastruże 0-3 Tęcza Bolesławice 26 sierpnia, 11:00
Grom Panków 1-5 Unia Jaroszów 26 sierpnia, 11:00
Błyskawica Kalno 4-3 Błękitni Słotwina 26 sierpnia, 11:00
Zryw Łażany 1-1 WKS Goczałków 26 sierpnia, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-6 Granit Rogoźnica 26 sierpnia, 11:00
Herbapol Stanowice 3-2 LKS Wiśniowa 26 sierpnia, 11:00
Orzeł Witoszów 1-3 Wierzbianka Wierzbna 26 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 2 września

Wierzbianka Wierzbna 2-2 LKS Marcinowice 2 września, 12:00
LKS Wiśniowa 3-1 Orzeł Witoszów 2 września, 11:00
Granit Rogoźnica 0-4 Herbapol Stanowice 2 września, 11:00
WKS Goczałków 9-0 LKS Piotrowice Świdnickie 2 września, 14:00
Błękitni Słotwina 2-1 Zryw Łażany 2 września, 11:00
Unia Jaroszów 1-1 Błyskawica Kalno 2 września, 11:00
Tęcza Bolesławice 3-1 Grom Panków 2 września, 11:00
Płomień Dobromierz 12-1 Wodospad Zastruże 2 września, 11:00

Kolejka 5 - 9 września

LKS Marcinowice 5-0 Wodospad Zastruże 9 września, 12:00
Grom Panków 2-1 Płomień Dobromierz 9 września, 11:00
Błyskawica Kalno 3-7 Tęcza Bolesławice 9 września, 11:00
Zryw Łażany 3-2 Unia Jaroszów 9 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 0-1 Błękitni Słotwina 9 września, 11:00
Herbapol Stanowice 0-2 WKS Goczałków 9 września, 15:00
Orzeł Witoszów 5-4 Granit Rogoźnica 5 września, 17:30
Wierzbianka Wierzbna 3-2 LKS Wiśniowa 9 września, 12:00

Kolejka 6 - 16 września

LKS Wiśniowa 2-2 LKS Marcinowice 16 września, 11:00
Granit Rogoźnica 2-6 Wierzbianka Wierzbna 16 września, 11:00
WKS Goczałków 1-3 Orzeł Witoszów 16 września, 14:00
Błękitni Słotwina 3-3 Herbapol Stanowice 16 września, 11:00
Unia Jaroszów 8-0 LKS Piotrowice Świdnickie 16 września, 11:00
Tęcza Bolesławice 2-2 Zryw Łażany 16 września, 11:00
Płomień Dobromierz 2-2 Błyskawica Kalno 16 września, 11:00
Wodospad Zastruże 0-1 Grom Panków 16 września, 11:00

Kolejka 7 - 23 września

LKS Marcinowice 3-1 Grom Panków 23 września, 12:00
Błyskawica Kalno 3-0 Wodospad Zastruże 23 września, 11:00
Zryw Łażany 0-2 Płomień Dobromierz 23 września, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-3 Tęcza Bolesławice 23 września, 11:00
Herbapol Stanowice 1-5 Unia Jaroszów 23 września, 11:00
Orzeł Witoszów 1-1 Błękitni Słotwina 23 września, 14:00
Wierzbianka Wierzbna 1-3 WKS Goczałków 23 września, 12:00
LKS Wiśniowa 8-5 Granit Rogoźnica 23 września, 11:00

Kolejka 8 - 30 września

Granit Rogoźnica 2-2 LKS Marcinowice 30 września, 11:00
WKS Goczałków 0-3 LKS Wiśniowa 30 września, 14:00
Błękitni Słotwina 1-1 Wierzbianka Wierzbna 30 września, 11:00
Unia Jaroszów 1-0 Orzeł Witoszów 30 września, 11:00
Tęcza Bolesławice 4-3 Herbapol Stanowice 30 września, 11:00
Płomień Dobromierz 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie 30 września, 11:00
Wodospad Zastruże 4-3 Zryw Łażany 30 września, 11:00
Grom Panków 2-2 Błyskawica Kalno 30 września, 11:00

Kolejka 9 - 7 października

LKS Marcinowice 3-2 Błyskawica Kalno 7 października, 12:00
Zryw Łażany 3-0 Grom Panków 7 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 0-3 Wodospad Zastruże 7 października, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
Herbapol Stanowice 2-1 Płomień Dobromierz 7 października, 11:00
Orzeł Witoszów 0-2 Tęcza Bolesławice 7 października, 14:00
Wierzbianka Wierzbna 3-1 Unia Jaroszów 7 października, 12:00
LKS Wiśniowa 2-3 Błękitni Słotwina 7 października, 11:00
Granit Rogoźnica 1-5 WKS Goczałków 7 października, 11:00

Kolejka 10 - 14 października

WKS Goczałków 6-3 LKS Marcinowice 14 października, 14:00
Błękitni Słotwina 7-2 Granit Rogoźnica 14 października, 11:00
Unia Jaroszów 2-0 LKS Wiśniowa 14 października, 11:00
Tęcza Bolesławice 1-1 Wierzbianka Wierzbna 14 października, 11:00
Płomień Dobromierz 2-1 Orzeł Witoszów 14 października, 11:00
Wodospad Zastruże 1-0 Herbapol Stanowice 14 października, 11:00
Grom Panków 0-2 LKS Piotrowice Świdnickie 14 października, 11:00
Błyskawica Kalno 1-2 Zryw Łażany 14 października, 11:00

Kolejka 11 - 21 października

LKS Marcinowice 5-0 Zryw Łażany 21 października, 12:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-4 Błyskawica Kalno 21 października, 11:00
Herbapol Stanowice 6-1 Grom Panków 21 października, 11:00
Orzeł Witoszów 2-2 Wodospad Zastruże 21 października, 14:00
Wierzbianka Wierzbna 5-0 Płomień Dobromierz 20 października, 15:00
LKS Wiśniowa 2-3 Tęcza Bolesławice 21 października, 11:00
Granit Rogoźnica 2-8 Unia Jaroszów 21 października, 11:00
WKS Goczałków 3-0 Błękitni Słotwina 21 października, 14:00

Kolejka 12 - 28 października

Błękitni Słotwina 2-2 LKS Marcinowice 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Jaroszów 1-3 WKS Goczałków 25 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Bolesławice 4-2 Granit Rogoźnica 24 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Płomień Dobromierz 0-4 LKS Wiśniowa 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wodospad Zastruże 1-5 Wierzbianka Wierzbna 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grom Panków 2-1 Orzeł Witoszów 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Kalno 0-3 Herbapol Stanowice 25 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 3-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik / w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zryw Łażany 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie 25 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (28 października, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 13 - 4 listopada

LKS Marcinowice 5-2 LKS Piotrowice Świdnickie 4 listopada, 12:00
Herbapol Stanowice 2-0 Zryw Łażany 4 listopada, 11:00
Orzeł Witoszów 3-1 Błyskawica Kalno 4 listopada, 14:00
Wierzbianka Wierzbna 2-0 Grom Panków 4 listopada, 12:00
LKS Wiśniowa 3-4 Wodospad Zastruże 4 listopada, 11:00
Granit Rogoźnica 1-3 Płomień Dobromierz 4 listopada, 11:00
WKS Goczałków 1-2 Tęcza Bolesławice 4 listopada, 14:00
Błękitni Słotwina 1-3 Unia Jaroszów 4 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Tęcza Bolesławice 3-2 Błękitni Słotwina 11 listopada, 11:00
Płomień Dobromierz 1-2 WKS Goczałków 11 listopada, 11:00
Wodospad Zastruże 6-3 Granit Rogoźnica 11 listopada, 11:00
Grom Panków 1-3 LKS Wiśniowa 11 listopada, 11:00
Błyskawica Kalno 2-4 Wierzbianka Wierzbna 11 listopada, 11:00
Zryw Łażany 1-2 Orzeł Witoszów 11 listopada, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 5-2 Herbapol Stanowice 11 listopada, 11:00
LKS Marcinowice 1-1 Unia Jaroszów 11 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 18 listopada

Orzeł Witoszów 1-3 LKS Piotrowice Świdnickie 18 listopada, 13:30
Wierzbianka Wierzbna 3-2 Zryw Łażany 18 listopada, 12:00
LKS Wiśniowa 4-6 Błyskawica Kalno 18 listopada, 11:00
Granit Rogoźnica 2-0 Grom Panków 18 listopada, 11:00
WKS Goczałków 7-2 Wodospad Zastruże 18 listopada, 13:30
Błękitni Słotwina 1-0 Płomień Dobromierz 18 listopada, 11:00
Unia Jaroszów 3-2 Tęcza Bolesławice 18 listopada, 13:30
Herbapol Stanowice 2-1 LKS Marcinowice 18 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 17 marca

Tęcza Bolesławice 1-0 LKS Marcinowice 3 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Unia Jaroszów 4-0 Płomień Dobromierz 16 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 15:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (3 maja, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Słotwina 5-0 Wodospad Zastruże 17 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (3 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WKS Goczałków 6-1 Grom Panków 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Granit Rogoźnica 0-3 Błyskawica Kalno
(wo)
LKS Wiśniowa 1-1 Zryw Łażany 23 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie (3 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierzbianka Wierzbna 9-0 LKS Piotrowice Świdnickie 3 maja, 12:00
(wo)
na boisku 9-1 / w pierwotnym terminie (17 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Orzeł Witoszów 1-9 Herbapol Stanowice 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (17 marca, 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 17 - 23-24 marca

LKS Marcinowice 5-0 Orzeł Witoszów 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Herbapol Stanowice 4-2 Wierzbianka Wierzbna 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Piotrowice Świdnickie 0-3 LKS Wiśniowa 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Zryw Łażany 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)
Błyskawica Kalno 2-1 WKS Goczałków 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Grom Panków 2-3 Błękitni Słotwina 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Wodospad Zastruże 1-9 Unia Jaroszów 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
Płomień Dobromierz 2-6 Tęcza Bolesławice 29 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (24 marca, 11:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 18 - 6-7 kwietnia

Płomień Dobromierz 2-2 LKS Marcinowice 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza Bolesławice 5-1 Wodospad Zastruże 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Jaroszów 10-1 Grom Panków 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błękitni Słotwina 1-2 Błyskawica Kalno 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
WKS Goczałków 0-2 Zryw Łażany 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit Rogoźnica 0-3 LKS Piotrowice Świdnickie
(wo)
LKS Wiśniowa 1-2 Herbapol Stanowice 24 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wierzbianka Wierzbna 2-1 Orzeł Witoszów 25 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (7 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 13-14 kwietnia

LKS Marcinowice 0-1 Wierzbianka Wierzbna 14 kwietnia, 12:00
Orzeł Witoszów 0-3 LKS Wiśniowa 14 kwietnia, 14:00
Herbapol Stanowice 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)
LKS Piotrowice Świdnickie 2-2 WKS Goczałków 14 kwietnia, 11:00
Zryw Łażany 1-1 Błękitni Słotwina 14 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno 0-1 Unia Jaroszów 14 kwietnia, 11:00
Grom Panków 0-5 Tęcza Bolesławice 14 kwietnia, 11:00
Wodospad Zastruże 1-5 Płomień Dobromierz 14 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 20-21 kwietnia

Wodospad Zastruże 0-2 LKS Marcinowice 21 kwietnia, 11:00
Płomień Dobromierz 4-0 Grom Panków 21 kwietnia, 11:00
Tęcza Bolesławice 5-1 Błyskawica Kalno 21 kwietnia, 11:00
Unia Jaroszów 2-0 Zryw Łażany 21 kwietnia, 15:00
Błękitni Słotwina 2-0 LKS Piotrowice Świdnickie 21 kwietnia, 11:00
WKS Goczałków 1-1 Herbapol Stanowice 21 kwietnia, 14:00
Granit Rogoźnica 0-3 Orzeł Witoszów
(wo)
LKS Wiśniowa 0-2 Wierzbianka Wierzbna 21 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 27-28 kwietnia

LKS Marcinowice 1-1 LKS Wiśniowa 28 kwietnia, 12:00
Wierzbianka Wierzbna 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)
Orzeł Witoszów 1-1 WKS Goczałków 28 kwietnia, 14:00
Herbapol Stanowice 1-1 Błękitni Słotwina 28 kwietnia, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-7 Unia Jaroszów 28 kwietnia, 11:00
Zryw Łażany 1-2 Tęcza Bolesławice 28 kwietnia, 11:00
Błyskawica Kalno 5-1 Płomień Dobromierz 28 kwietnia, 11:00
Grom Panków 3-1 Wodospad Zastruże 28 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 1 maja

Grom Panków 2-3 LKS Marcinowice 1 maja, 11:00
Wodospad Zastruże 5-4 Błyskawica Kalno 1 maja, 11:00
Płomień Dobromierz 3-1 Zryw Łażany 1 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice 7-2 LKS Piotrowice Świdnickie 1 maja, 11:00
Unia Jaroszów 4-2 Herbapol Stanowice 1 maja, 15:00
Błękitni Słotwina 1-0 Orzeł Witoszów 1 maja, 11:00
WKS Goczałków 0-3 Wierzbianka Wierzbna 1 maja, 14:00
Granit Rogoźnica 0-3 LKS Wiśniowa
(wo)

Kolejka 23 - 4-5 maja

LKS Marcinowice 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)
LKS Wiśniowa 1-3 WKS Goczałków 5 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 1-3 Błękitni Słotwina 5 maja, 12:00
Orzeł Witoszów 0-4 Unia Jaroszów 5 maja, 14:00
Herbapol Stanowice 2-4 Tęcza Bolesławice 5 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-2 Płomień Dobromierz 5 maja, 11:00
Zryw Łażany 6-2 Wodospad Zastruże 5 maja, 11:00
Błyskawica Kalno 7-0 Grom Panków 5 maja, 11:00

Kolejka 24 - 11-12 maja

Błyskawica Kalno 2-1 LKS Marcinowice 12 maja, 11:00
Grom Panków 1-4 Zryw Łażany 12 maja, 11:00
Wodospad Zastruże 3-1 LKS Piotrowice Świdnickie 12 maja, 11:00
Płomień Dobromierz 3-1 Herbapol Stanowice 12 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice 5-0 Orzeł Witoszów 12 maja, 11:00
Unia Jaroszów 2-1 Wierzbianka Wierzbna 12 maja, 15:00
Błękitni Słotwina 1-0 LKS Wiśniowa 12 maja, 11:00
WKS Goczałków 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)

Kolejka 25 - 18-19 maja

LKS Marcinowice 2-1 WKS Goczałków 19 maja, 12:00
Granit Rogoźnica 0-3 Błękitni Słotwina
(wo)
LKS Wiśniowa 1-3 Unia Jaroszów 19 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 4-1 Tęcza Bolesławice 19 maja, 12:00
Orzeł Witoszów 3-1 Płomień Dobromierz 19 maja, 14:00
Herbapol Stanowice 5-2 Wodospad Zastruże 19 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 5-2 Grom Panków 19 maja, 11:00
Zryw Łażany 4-0 Błyskawica Kalno 19 maja, 11:00

Kolejka 26 - 25-26 maja

Zryw Łażany 1-3 LKS Marcinowice 26 maja, 11:00
Błyskawica Kalno 5-1 LKS Piotrowice Świdnickie 26 maja, 11:00
Grom Panków 2-7 Herbapol Stanowice 26 maja, 11:00
Wodospad Zastruże 2-3 Orzeł Witoszów 26 maja, 11:00
Płomień Dobromierz 0-5 Wierzbianka Wierzbna 26 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice 1-0 LKS Wiśniowa 26 maja, 11:00
Unia Jaroszów 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)
Błękitni Słotwina 2-5 WKS Goczałków 26 maja, 11:00

Kolejka 27 - 1-2 czerwca

LKS Marcinowice 0-1 Błękitni Słotwina 2 czerwca, 12:00
WKS Goczałków 1-3 Unia Jaroszów 2 czerwca, 14:00
Granit Rogoźnica 0-3 Tęcza Bolesławice
(wo)
LKS Wiśniowa 5-4 Płomień Dobromierz 2 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 8-4 Wodospad Zastruże 2 czerwca, 12:00
Orzeł Witoszów 6-2 Grom Panków 2 czerwca, 14:00
Herbapol Stanowice 4-2 Błyskawica Kalno 2 czerwca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 2-4 Zryw Łażany 2 czerwca, 11:00

Kolejka 28 - 8-9 czerwca

LKS Piotrowice Świdnickie 4-0 LKS Marcinowice 9 czerwca, 11:00
Zryw Łażany 2-0 Herbapol Stanowice 9 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno 2-0 Orzeł Witoszów 9 czerwca, 11:00
Grom Panków 2-3 Wierzbianka Wierzbna 9 czerwca, 11:00
Wodospad Zastruże 1-2 LKS Wiśniowa 9 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)
Tęcza Bolesławice 4-0 WKS Goczałków 9 czerwca, 11:00
Unia Jaroszów 9-1 Błękitni Słotwina 9 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 16 czerwca

Unia Jaroszów 9-0 LKS Marcinowice 16 czerwca, 11:00
Błękitni Słotwina 3-1 Tęcza Bolesławice 16 czerwca, 11:00
WKS Goczałków 3-4 Płomień Dobromierz 16 czerwca, 11:00
Granit Rogoźnica 0-3 Wodospad Zastruże
(wo)
LKS Wiśniowa 7-2 Grom Panków 16 czerwca, 11:00
Wierzbianka Wierzbna 2-1 Błyskawica Kalno 16 czerwca, 12:00
Orzeł Witoszów 0-1 Zryw Łażany 16 czerwca, 11:00
Herbapol Stanowice 8-3 LKS Piotrowice Świdnickie 16 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 23 czerwca

LKS Marcinowice 0-2 Herbapol Stanowice 23 czerwca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie 1-0 Orzeł Witoszów 23 czerwca, 11:00
Zryw Łażany 2-3 Wierzbianka Wierzbna 23 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno 1-2 LKS Wiśniowa 23 czerwca, 11:00
Grom Panków 3-0 Granit Rogoźnica
(wo)
Wodospad Zastruże 6-0 WKS Goczałków 23 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 6-1
Płomień Dobromierz 1-4 Błękitni Słotwina 23 czerwca, 11:00
Tęcza Bolesławice 2-3 Unia Jaroszów 23 czerwca, 11:00

Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych I)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych II)
Klasa A 2012/2013 (Wałbrzych III)

Klasa B 2012/2013 (Kłodzko I)
Klasa B 2012/2013 (Kłodzko II)
Klasa B 2012/2013 (Świdnica II)
Klasa B 2012/2013 (Wałbrzych)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas