[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2003/2004, grupa: Szczecin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPO¦REDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Radovia Radowo Małe 30 68 20 8 2 74-29 13 1 1 44-14 7 7 1 30-15
2.  Hutnik Szczecin 30 63 20 3 7 72-41 11 2 2 38-20 9 1 5 34-21
3.  Piast Chociwel 30 49 15 4 11 71-40 9 2 4 39-15 6 2 7 32-25
4.  Mewa Resko 30 48 13 9 8 56-37 9 3 3 42-22 4 6 5 14-15
5.  Wicher Brojce 30 47 11 14 5 49-28 7 7 1 27-8 4 7 4 22-20 2 4 1 1 0 3-1
6.  Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 30 47 13 8 9 46-36 8 3 4 24-13 5 5 5 22-23 2 1 0 1 1 1-3
7.  Sarmata Dobra 30 45 12 9 9 48-41 6 5 4 23-22 6 4 5 25-19 2 4 1 1 0 5-1
8.  Orkan Suchań 30 45 13 6 11 36-38 7 3 5 20-20 6 3 6 16-18 2 1 0 1 1 1-5
9.  Sparta Węgorzyno 30 41 11 8 11 43-36 6 4 5 21-15 5 4 6 22-21 2 6 2 0 0 4-1
10.  D±brovia Stara D±browa 30 41 11 8 11 45-36 8 3 4 28-13 3 5 7 17-23 2 0 0 0 2 1-4
11.  Masovia Maszewo 30 34 9 7 14 48-54 5 5 5 25-25 4 2 9 23-29
12.  Jeziorak Załom (Szczecin) 30 33 10 3 17 32-63 8 2 5 20-17 2 1 12 12-46
13.  KP II Police 30 32 9 5 16 48-71 6 3 6 32-30 3 2 10 16-41
14.  Iskra Golczewo 30 29 8 5 17 48-82 7 3 5 31-27 1 2 12 17-55
15.  Fedorowicz Dobra Szczecińska 30 26 6 8 16 36-60 3 6 6 19-24 3 2 10 17-36
16.  Fala/Flota II Międzyzdroje 30 17 4 5 21 25-85 4 3 8 18-41 0 2 13 7-44

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Radovia Radowo Małe    2-1 1-5 1-1 4-1 3-1 1-0 1-0 3-1 2-1 4-1 5-1 8-0 4-1 4-0 1-0 
 2 Hutnik Szczecin2-3     1-0 1-1 2-3 3-2 3-1 2-0 3-1 2-2 1-0 2-1 5-3 2-0 4-3 5-0 
 3 Piast Chociwel1-1 2-0     0-1 2-3 0-1 0-0 5-1 2-1 3-1 3-2 6-0 2-3 3-0 4-0 6-1 
 4 Mewa Resko1-4 1-4 3-0     1-1 5-2 2-0 2-2 0-3 1-1 5-1 4-1 1-0 9-1 3-2 4-0 
 5 Wicher Brojce1-1 1-1 1-0 0-0     2-0 2-1 0-2 1-1 2-0 0-0 0-0 2-0 6-0 1-1 8-1 
 6 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno0-0 1-3 3-0 0-0 1-1     0-3 1-2 1-0 1-2 1-0 2-0 4-2 3-0 3-0 3-0 
 7 Sarmata Dobra1-1 3-2 3-2 5-1 1-1 0-0     1-1 0-3 0-0 0-6 2-0 0-1 5-2 0-1 2-1 
 8 Orkan Suchań2-1 0-4 2-3 1-0 0-0 0-1 0-4     1-1 0-0 0-2 3-1 4-2 4-1 1-0 2-0 
 9 Sparta Węgorzyno2-3 0-1 2-0 0-3 1-1 1-1 0-1 0-1     3-1 3-0 3-0 0-0 2-1 2-2 2-0 
 10 D±brovia Stara D±browa1-1 2-0 1-2 0-1 2-0 3-1 4-0 1-0 0-1     1-1 3-1 2-0 5-1 2-3 1-1 
 11 Masovia Maszewo1-1 1-4 1-6 0-0 1-1 1-1 1-4 0-2 3-0 3-0     3-1 1-2 3-1 5-1 1-1 
 12 Jeziorak Załom (Szczecin)0-4 3-0 1-4 1-0 1-3 1-1 1-1 1-0 2-1 2-0 2-0     3-0 1-2 0-1 1-0 
 13 KP II Police1-2 3-6 2-7 2-2 1-0 2-2 0-2 1-3 1-4 2-0 3-1 10-0     0-0 3-1 1-0 
 14 Iskra Golczewo1-1 1-4 2-1 2-0 2-1 0-2 3-3 1-1 2-3 1-3 5-0 1-3 4-2     3-2 3-1 
 15 Fedorowicz Dobra Szczecińska1-5 1-2 1-1 2-1 0-0 2-3 1-4 0-1 2-2 0-0 1-2 2-0 0-0 2-2     4-1 
 16 Fala/Flota II Międzyzdroje0-2 0-2 1-1 0-3 1-6 0-4 1-1 2-0 0-0 1-6 0-7 0-3 5-1 6-5 1-0     

Kolejka 1 - 2-3 sierpnia

Fala/Flota II Międzyzdroje 0-2 Hutnik Szczecin
Sparta Węgorzyno 3-0 Masovia Maszewo
Mewa Resko 5-2 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Orkan Suchań 3-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Iskra Golczewo 1-3 D±brovia Stara D±browa
Piast Chociwel 4-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Radovia Radowo Małe 1-0 Sarmata Dobra
KP II Police 1-0 Wicher Brojce

Kolejka 2 - 9-10 sierpnia

Hutnik Szczecin 2-3 Wicher Brojce
Sarmata Dobra 0-1 KP II Police
Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-5 Radovia Radowo Małe
D±brovia Stara D±browa 1-2 Piast Chociwel
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-2 Iskra Golczewo
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-2 Orkan Suchań
Masovia Maszewo 0-0 Mewa Resko
Fala/Flota II Międzyzdroje 0-0 Sparta Węgorzyno

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Sparta Węgorzyno 0-1 Hutnik Szczecin
Orkan Suchań 0-2 Masovia Maszewo
Iskra Golczewo 0-2 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Piast Chociwel 6-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Radovia Radowo Małe 2-1 D±brovia Stara D±browa
KP II Police 3-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Wicher Brojce 2-1 Sarmata Dobra
Fala/Flota II Międzyzdroje 0-3 Mewa Resko

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Hutnik Szczecin 3-1 Sarmata Dobra
Fedorowicz Dobra Szczecińska 0-0 Wicher Brojce
D±brovia Stara D±browa 2-0 KP II Police
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-4 Radovia Radowo Małe
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 3-0 Piast Chociwel
Masovia Maszewo 3-1 Iskra Golczewo 26 sierpnia
Fala/Flota II Międzyzdroje 2-0 Orkan Suchań
Sparta Węgorzyno 0-3 Mewa Resko

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Mewa Resko 1-4 Hutnik Szczecin
Orkan Suchań 1-1 Sparta Węgorzyno
Piast Chociwel 3-2 Masovia Maszewo
Radovia Radowo Małe 3-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
KP II Police 10-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Wicher Brojce 2-0 D±brovia Stara D±browa
Sarmata Dobra 0-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Fala/Flota II Międzyzdroje 6-5 Iskra Golczewo

Kolejka 6 - 6-7 wrze¶nia

Hutnik Szczecin 4-3 Fedorowicz Dobra Szczecińska
D±brovia Stara D±browa 4-0 Sarmata Dobra
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-3 Wicher Brojce
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 4-2 KP II Police
Masovia Maszewo 1-1 Radovia Radowo Małe
Fala/Flota II Międzyzdroje 1-1 Piast Chociwel
Sparta Węgorzyno 2-1 Iskra Golczewo
Mewa Resko 2-2 Orkan Suchań

Kolejka 7 - 13-14 wrze¶nia

Orkan Suchań 0-4 Hutnik Szczecin
Iskra Golczewo 2-0 Mewa Resko
Piast Chociwel 2-1 Sparta Węgorzyno
Radovia Radowo Małe 1-0 Fala/Flota II Międzyzdroje
KP II Police 3-1 Masovia Maszewo
Wicher Brojce 2-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Sarmata Dobra 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Fedorowicz Dobra Szczecińska 0-0 D±brovia Stara D±browa

Kolejka 8 - 20-21 wrze¶nia

Hutnik Szczecin 2-2 D±brovia Stara D±browa
Jeziorak Załom (Szczecin) 0-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 0-3 Sarmata Dobra
Masovia Maszewo 1-1 Wicher Brojce
Fala/Flota II Międzyzdroje 5-1 KP II Police
Sparta Węgorzyno 2-3 Radovia Radowo Małe
Mewa Resko 3-0 Piast Chociwel
Orkan Suchań 4-1 Iskra Golczewo

Kolejka 9 - 27-28 wrze¶nia

Iskra Golczewo 1-4 Hutnik Szczecin
Piast Chociwel 5-1 Orkan Suchań
Radovia Radowo Małe 1-1 Mewa Resko
KP II Police 1-4 Sparta Węgorzyno
Wicher Brojce 8-1 Fala/Flota II Międzyzdroje
Sarmata Dobra 0-6 Masovia Maszewo
Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-3 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
D±brovia Stara D±browa 3-1 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 10 - 4-5 paĽdziernika

Hutnik Szczecin 2-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-2 D±brovia Stara D±browa
Masovia Maszewo 5-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Fala/Flota II Międzyzdroje 1-1 Sarmata Dobra
Sparta Węgorzyno 1-1 Wicher Brojce
Mewa Resko 1-0 KP II Police
Orkan Suchań 2-1 Radovia Radowo Małe
Iskra Golczewo 2-1 Piast Chociwel

Kolejka 11 - 11-12 paĽdziernika

Piast Chociwel 2-0 Hutnik Szczecin
Radovia Radowo Małe 4-1 Iskra Golczewo
KP II Police 1-3 Orkan Suchań
Wicher Brojce 0-0 Mewa Resko
Sarmata Dobra 0-3 Sparta Węgorzyno
Fedorowicz Dobra Szczecińska 4-1 Fala/Flota II Międzyzdroje
D±brovia Stara D±browa 1-1 Masovia Maszewo
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno

Kolejka 12 - 18-19 paĽdziernika

Hutnik Szczecin 3-2 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Masovia Maszewo 3-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Fala/Flota II Międzyzdroje 1-6 D±brovia Stara D±browa
Sparta Węgorzyno 2-2 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Mewa Resko 2-0 Sarmata Dobra
Orkan Suchań 0-0 Wicher Brojce
Iskra Golczewo 4-2 KP II Police
Piast Chociwel 1-1 Radovia Radowo Małe

Kolejka 13 - 25-26 paĽdziernika

Radovia Radowo Małe 2-1 Hutnik Szczecin
KP II Police 2-7 Piast Chociwel
Wicher Brojce 6-0 Iskra Golczewo
Sarmata Dobra 1-1 Orkan Suchań
Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-1 Mewa Resko
D±brovia Stara D±browa 0-1 Sparta Węgorzyno
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Fala/Flota II Międzyzdroje
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-0 Masovia Maszewo

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Hutnik Szczecin 1-0 Masovia Maszewo
Fala/Flota II Międzyzdroje 0-4 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Sparta Węgorzyno 3-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Mewa Resko 1-1 D±brovia Stara D±browa
Orkan Suchań 1-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Iskra Golczewo 3-3 Sarmata Dobra
Piast Chociwel 2-3 Wicher Brojce
Radovia Radowo Małe 8-0 KP II Police

Kolejka 15 - 15-16 listopada

KP II Police 3-6 Hutnik Szczecin
Wicher Brojce 1-1 Radovia Radowo Małe
Sarmata Dobra 3-2 Piast Chociwel
Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-2 Iskra Golczewo
D±brovia Stara D±browa 1-0 Orkan Suchań
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Mewa Resko
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-0 Sparta Węgorzyno
Masovia Maszewo 1-1 Fala/Flota II Międzyzdroje

Kolejka 16 - 23 listopada

Hutnik Szczecin 5-0 Fala/Flota II Międzyzdroje
Masovia Maszewo 3-0 Sparta Węgorzyno
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 0-0 Mewa Resko
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-0 Orkan Suchań
D±brovia Stara D±browa 5-1 Iskra Golczewo
Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-1 Piast Chociwel
Sarmata Dobra 1-1 Radovia Radowo Małe
Wicher Brojce 2-0 KP II Police

Kolejka 17 - 13-14 marca

Wicher Brojce 1-1 Hutnik Szczecin
KP II Police 0-2 Sarmata Dobra
Radovia Radowo Małe 4-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Piast Chociwel 3-1 D±brovia Stara D±browa
Iskra Golczewo 1-3 Jeziorak Załom (Szczecin)
Orkan Suchań 0-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Mewa Resko 5-1 Masovia Maszewo
Sparta Węgorzyno 2-0 Fala/Flota II Międzyzdroje

Kolejka 18 - 20-21 marca

Mewa Resko 4-0 Fala/Flota II Międzyzdroje
Hutnik Szczecin 3-1 Sparta Węgorzyno
Masovia Maszewo 0-2 Orkan Suchań
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 3-0 Iskra Golczewo
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-4 Piast Chociwel
D±brovia Stara D±browa 1-1 Radovia Radowo Małe
Fedorowicz Dobra Szczecińska 0-0 KP II Police
Sarmata Dobra 1-1 Wicher Brojce

Kolejka 19 - 27-28 marca

Sarmata Dobra 3-2 Hutnik Szczecin
Wicher Brojce 1-1 Fedorowicz Dobra Szczecińska
KP II Police 2-0 D±brovia Stara D±browa
Radovia Radowo Małe 5-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Piast Chociwel 0-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Iskra Golczewo 5-0 Masovia Maszewo
Orkan Suchań 2-0 Fala/Flota II Międzyzdroje
Mewa Resko 0-3 Sparta Węgorzyno

Kolejka 20 - 3-4 kwietnia

Iskra Golczewo 3-1 Fala/Flota II Międzyzdroje
Hutnik Szczecin 1-1 Mewa Resko
Sparta Węgorzyno 0-1 Orkan Suchań
Masovia Maszewo 1-6 Piast Chociwel
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 0-0 Radovia Radowo Małe
Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 KP II Police
D±brovia Stara D±browa 2-0 Wicher Brojce
Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-4 Sarmata Dobra

Kolejka 21 - 10-11 kwietnia

Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-2 Hutnik Szczecin
Sarmata Dobra 0-0 D±brovia Stara D±browa
Wicher Brojce 0-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
KP II Police 2-2 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Radovia Radowo Małe 4-1 Masovia Maszewo
Piast Chociwel 6-1 Fala/Flota II Międzyzdroje
Iskra Golczewo 2-3 Sparta Węgorzyno
Orkan Suchań 1-0 Mewa Resko

Kolejka 22 - 17-18 kwietnia

Hutnik Szczecin 2-0 Orkan Suchań
Mewa Resko 9-1 Iskra Golczewo
Sparta Węgorzyno 2-0 Piast Chociwel
Fala/Flota II Międzyzdroje 0-2 Radovia Radowo Małe
Masovia Maszewo 1-2 KP II Police
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-1 Wicher Brojce
Jeziorak Załom (Szczecin) 1-1 Sarmata Dobra
D±brovia Stara D±browa 2-3 Fedorowicz Dobra Szczecińska

Kolejka 23 - 24-25 kwietnia

D±brovia Stara D±browa 2-0 Hutnik Szczecin
Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sarmata Dobra 0-0 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Wicher Brojce 0-0 Masovia Maszewo
KP II Police 1-0 Fala/Flota II Międzyzdroje
w Międzyzdrojach?
Radovia Radowo Małe 3-1 Sparta Węgorzyno
Piast Chociwel 0-1 Mewa Resko
Iskra Golczewo 1-1 Orkan Suchań

Kolejka 24 - 1-2 maja

Hutnik Szczecin 2-0 Iskra Golczewo
Orkan Suchań 2-3 Piast Chociwel
Mewa Resko 1-4 Radovia Radowo Małe
Sparta Węgorzyno 0-0 KP II Police
Fala/Flota II Międzyzdroje 1-6 Wicher Brojce
Masovia Maszewo 1-4 Sarmata Dobra
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 3-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 D±brovia Stara D±browa

Kolejka 25 - 8-9 maja

Jeziorak Załom (Szczecin) 3-0 Hutnik Szczecin
D±brovia Stara D±browa 3-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Fedorowicz Dobra Szczecińska 1-2 Masovia Maszewo
Sarmata Dobra 2-1 Fala/Flota II Międzyzdroje
w Międzyzdrojach?
Wicher Brojce 1-1 Sparta Węgorzyno
KP II Police 2-2 Mewa Resko
Radovia Radowo Małe 1-0 Orkan Suchań
Piast Chociwel 3-0 Iskra Golczewo

Kolejka 26 - 15-16 maja

Hutnik Szczecin 1-0 Piast Chociwel
Iskra Golczewo 1-1 Radovia Radowo Małe
Orkan Suchań 4-2 KP II Police
Mewa Resko 1-1 Wicher Brojce
Sparta Węgorzyno 0-1 Sarmata Dobra
Fala/Flota II Międzyzdroje 1-0 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Masovia Maszewo 3-0 D±brovia Stara D±browa
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 2-0 Jeziorak Załom (Szczecin)

Kolejka 27 - 22-23 maja

Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 1-3 Hutnik Szczecin
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-0 Masovia Maszewo
D±brovia Stara D±browa 1-1 Fala/Flota II Międzyzdroje
w Międzyzdrojach?
Fedorowicz Dobra Szczecińska 2-2 Sparta Węgorzyno
Sarmata Dobra 5-1 Mewa Resko
Wicher Brojce 0-2 Orkan Suchań
KP II Police 0-0 Iskra Golczewo
Radovia Radowo Małe 1-5 Piast Chociwel

Kolejka 28 - 29-30 maja

Hutnik Szczecin 2-3 Radovia Radowo Małe
Piast Chociwel 2-3 KP II Police
Iskra Golczewo 2-1 Wicher Brojce
Orkan Suchań 0-4 Sarmata Dobra
Mewa Resko 3-2 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Sparta Węgorzyno 3-1 D±brovia Stara D±browa
Fala/Flota II Międzyzdroje 0-3 Jeziorak Załom (Szczecin)
Masovia Maszewo 1-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno

Kolejka 29 - 5-6 czerwca

Masovia Maszewo 1-4 Hutnik Szczecin
Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno 3-0 Fala/Flota II Międzyzdroje
w Międzyzdrojach?
Jeziorak Załom (Szczecin) 2-1 Sparta Węgorzyno
D±brovia Stara D±browa 0-1 Mewa Resko
Fedorowicz Dobra Szczecińska 0-1 Orkan Suchań
Sarmata Dobra 5-2 Iskra Golczewo
Wicher Brojce 1-0 Piast Chociwel
KP II Police 1-2 Radovia Radowo Małe

Kolejka 30 - 12-13 czerwca

Hutnik Szczecin 5-3 KP II Police
Radovia Radowo Małe 4-1 Wicher Brojce
Piast Chociwel 0-0 Sarmata Dobra
Iskra Golczewo 3-2 Fedorowicz Dobra Szczecińska
Orkan Suchań 0-0 D±brovia Stara D±browa
Mewa Resko 4-1 Jeziorak Załom (Szczecin)
Sparta Węgorzyno 1-1 Orzeł Rega-Merida II Mrzeżyno
Fala/Flota II Międzyzdroje 0-7 Masovia Maszewo

V liga 2003/2004 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin II)

Klasa A 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin II)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin III)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin IV)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin V)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas