[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Szczecin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Myśla Dargomyśl 26 65 21 2 3 97-30 11 0 2 49-11 10 2 1 48-19
2.  Odra II Chojna 26 57 17 6 3 81-27 10 2 1 45-11 7 4 2 36-16
3.  Witniczanka Witnica 26 50 15 5 6 58-48 6 4 3 27-22 9 1 3 31-26
4.  Olimpia Troszyn 26 41 13 2 11 60-48 9 0 4 39-20 4 2 7 21-28
5.  Kłos Kamienny Jaz 26 40 13 1 12 61-67 8 0 5 39-33 5 1 7 22-34
6.  Sekwoja Brwice 26 37 10 7 9 53-57 4 4 5 24-30 6 3 4 29-27
7.  Pomorzanin Cychry 26 35 9 8 9 49-44 4 5 4 25-20 5 3 5 24-24
8.  Czcibor Cedynia 26 34 10 4 12 60-67 7 2 4 37-32 3 2 8 23-35
9.  GKS Golenice 26 33 10 3 13 45-59 5 1 7 17-26 5 2 6 28-33
10.  Rurzyca Nawodna 26 31 9 4 13 44-63 4 3 6 20-31 5 1 7 24-32
11.  Orły Lubiechów Górny 26 30 8 6 12 48-65 5 4 4 27-24 3 2 8 21-41
12.  Sokół Przyjezierze 26 29 9 2 15 54-69 3 1 9 26-40 6 1 6 28-29
13.  Zryw Góralice 26 20 5 5 16 39-76 4 1 8 25-33 1 4 8 14-43
14.  Hetman Grzybno 26 16 5 1 20 42-71 2 1 10 24-34 3 0 10 18-37

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Myśla Dargomyśl    2-1 5-0 5-1 1-2 0-1 2-0 3-2 5-1 4-1 8-1 2-1 8-0 4-0 
 2 Odra II Chojna2-2     8-1 5-0 4-2 3-0 1-2 1-1 5-1 3-0 6-2 1-0 3-0 3-0 
 3 Witniczanka Witnica2-2 1-4     2-1 7-1 1-3 1-1 1-0 0-0 2-0 2-0 3-3 1-4 4-3 
 4 Olimpia Troszyn2-1 1-3 1-2     6-2 3-1 4-2 1-2 3-1 4-1 3-1 1-2 3-0 7-2 
 5 Kłos Kamienny Jaz2-3 0-3 2-5 2-1     7-5 3-2 2-1 3-7 6-2 6-2 4-0 2-1 0-1 
 6 Sekwoja Brwice2-6 2-2 0-4 4-1 1-1     0-1 2-2 4-3 2-1 2-3 0-3 2-2 3-1 
 7 Pomorzanin Cychry2-3 2-2 2-3 0-1 2-1 0-0     5-2 4-0 2-2 2-2 1-2 0-0 3-2 
 8 Czcibor Cedynia4-7 2-2 2-3 3-2 7-1 4-1 1-0     2-2 0-3 3-1 4-9 4-1 1-0 
 9 GKS Golenice1-5 0-0 0-3 1-4 1-3 0-2 2-4 3-0     1-3 2-0 2-1 2-0 2-1 
 10 Rurzyca Nawodna0-6 3-0 2-1 0-2 0-4 3-3 3-3 2-6 0-3     2-0 1-2 1-1 3-0 
 11 Orły Lubiechów Górny0-3 2-5 0-0 2-2 2-1 2-2 0-2 5-0 2-1 2-3     6-2 1-1 3-2 
 12 Sokół Przyjezierze1-4 1-5 2-5 1-6 1-2 1-4 1-1 2-1 1-2 4-3 1-2     8-2 2-3 
 13 Zryw Góralice1-3 0-7 0-1 3-0 1-0 2-3 4-3 4-5 1-2 1-2 3-3 3-1     2-3 
 14 Hetman Grzybno0-3 0-2 2-3 0-0 1-2 1-4 2-3 4-1 3-5 1-3 1-4 1-2 8-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pomorzanin Cychry 2-2 Orły Lubiechów Górny
Sokół Przyjezierze 1-4 Myśla Dargomyśl
Kłos Kamienny Jaz 0-3 Odra II Chojna
Rurzyca Nawodna 0-3 GKS Golenice
Hetman Grzybno 4-1 Czcibor Cedynia
Olimpia Troszyn 3-1 Sekwoja Brwice
Zryw Góralice 0-1 Witniczanka Witnica

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Orły Lubiechów Górny 0-0 Witniczanka Witnica
Sekwoja Brwice 2-2 Zryw Góralice
Czcibor Cedynia 3-2 Olimpia Troszyn
GKS Golenice 2-1 Hetman Grzybno
Odra II Chojna 3-0 Rurzyca Nawodna
Myśla Dargomyśl 1-2 Kłos Kamienny Jaz
Pomorzanin Cychry 1-2 Sokół Przyjezierze

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Sokół Przyjezierze 1-2 Orły Lubiechów Górny
Kłos Kamienny Jaz 3-2 Pomorzanin Cychry
Rurzyca Nawodna 0-6 Myśla Dargomyśl
Hetman Grzybno 0-2 Odra II Chojna
Olimpia Troszyn 3-1 GKS Golenice
Zryw Góralice 4-5 Czcibor Cedynia
Witniczanka Witnica 1-3 Sekwoja Brwice

Kolejka 4 - 6-7 września

Orły Lubiechów Górny 2-2 Sekwoja Brwice
Czcibor Cedynia 2-3 Witniczanka Witnica
GKS Golenice 2-0 Zryw Góralice
Odra II Chojna 5-0 Olimpia Troszyn
Myśla Dargomyśl 4-0 Hetman Grzybno
Pomorzanin Cychry 2-2 Rurzyca Nawodna
Sokół Przyjezierze 1-2 Kłos Kamienny Jaz

Kolejka 5 - 13-14 września

Kłos Kamienny Jaz 6-2 Orły Lubiechów Górny
Rurzyca Nawodna 1-2 Sokół Przyjezierze
Hetman Grzybno 2-3 Pomorzanin Cychry
Olimpia Troszyn 2-1 Myśla Dargomyśl
Zryw Góralice 0-7 Odra II Chojna
Witniczanka Witnica 0-0 GKS Golenice
Sekwoja Brwice 2-2 Czcibor Cedynia

Kolejka 6 - 20-21 września

Orły Lubiechów Górny 5-0 Czcibor Cedynia
GKS Golenice 0-2 Sekwoja Brwice
Odra II Chojna 8-1 Witniczanka Witnica
Myśla Dargomyśl 8-0 Zryw Góralice
Pomorzanin Cychry 0-1 Olimpia Troszyn
Sokół Przyjezierze 2-3 Hetman Grzybno
Kłos Kamienny Jaz 6-2 Rurzyca Nawodna

Kolejka 7 - 27-28 września

Rurzyca Nawodna 2-0 Orły Lubiechów Górny
Hetman Grzybno 1-2 Kłos Kamienny Jaz
Olimpia Troszyn 1-2 Sokół Przyjezierze
Zryw Góralice 4-3 Pomorzanin Cychry
Witniczanka Witnica 2-2 Myśla Dargomyśl
Sekwoja Brwice 2-2 Odra II Chojna
Czcibor Cedynia 2-2 GKS Golenice

Kolejka 8 - 4-5 października

Orły Lubiechów Górny 2-1 GKS Golenice
Odra II Chojna 1-1 Czcibor Cedynia
Myśla Dargomyśl 0-1 Sekwoja Brwice
Pomorzanin Cychry 2-3 Witniczanka Witnica
Sokół Przyjezierze 8-2 Zryw Góralice
Kłos Kamienny Jaz 2-1 Olimpia Troszyn
Rurzyca Nawodna 3-0 Hetman Grzybno
lub 3-0 (wo)

Kolejka 9 - 11-12 października

Hetman Grzybno 1-4 Orły Lubiechów Górny
Olimpia Troszyn 4-1 Rurzyca Nawodna
Zryw Góralice 1-0 Kłos Kamienny Jaz
Witniczanka Witnica 3-3 Sokół Przyjezierze
Sekwoja Brwice 0-1 Pomorzanin Cychry
Czcibor Cedynia 4-7 Myśla Dargomyśl
GKS Golenice 0-0 Odra II Chojna

Kolejka 10 - 18-19 października

Orły Lubiechów Górny 2-5 Odra II Chojna
lub 1-5
Myśla Dargomyśl 5-1 GKS Golenice
Pomorzanin Cychry 5-2 Czcibor Cedynia
Sokół Przyjezierze 1-4 Sekwoja Brwice
lub 1-3
Kłos Kamienny Jaz 2-5 Witniczanka Witnica
Rurzyca Nawodna 1-1 Zryw Góralice
Hetman Grzybno 0-0 Olimpia Troszyn

Kolejka 11 - 25-26 października

Olimpia Troszyn 3-1 Orły Lubiechów Górny
Zryw Góralice 2-3 Hetman Grzybno
Witniczanka Witnica 2-0 Rurzyca Nawodna
Sekwoja Brwice 1-1 Kłos Kamienny Jaz
Czcibor Cedynia 4-9 Sokół Przyjezierze
GKS Golenice 2-4 Pomorzanin Cychry
Odra II Chojna 2-2 Myśla Dargomyśl

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Orły Lubiechów Górny 0-3 Myśla Dargomyśl
Pomorzanin Cychry 2-2 Odra II Chojna
Sokół Przyjezierze 1-2 GKS Golenice
Kłos Kamienny Jaz 2-1 Czcibor Cedynia
Rurzyca Nawodna 3-3 Sekwoja Brwice
Hetman Grzybno 2-3 Witniczanka Witnica
Olimpia Troszyn 3-0 Zryw Góralice

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Zryw Góralice 3-3 Orły Lubiechów Górny
Witniczanka Witnica 2-1 Olimpia Troszyn
przerwany w 44. minucie z powodu chuligańskich wybryków piłkarzy
Sekwoja Brwice 3-1 Hetman Grzybno
Czcibor Cedynia 0-3 Rurzyca Nawodna
GKS Golenice 1-3 Kłos Kamienny Jaz
Odra II Chojna 1-0 Sokół Przyjezierze
Myśla Dargomyśl 2-0 Pomorzanin Cychry

Kolejka 14 - 13-14 marca

Orły Lubiechów Górny 0-2 Pomorzanin Cychry
Myśla Dargomyśl 2-1 Sokół Przyjezierze
Odra II Chojna 4-2 Kłos Kamienny Jaz
GKS Golenice 1-3 Rurzyca Nawodna
Czcibor Cedynia 1-0 Hetman Grzybno
Sekwoja Brwice 4-1 Olimpia Troszyn
Witniczanka Witnica 1-4 Zryw Góralice

Kolejka 15 - 20-21 marca

Witniczanka Witnica 2-0 Orły Lubiechów Górny
Zryw Góralice 2-3 Sekwoja Brwice
Olimpia Troszyn 1-2 Czcibor Cedynia
Hetman Grzybno 3-5 GKS Golenice
Rurzyca Nawodna 3-0 Odra II Chojna
Kłos Kamienny Jaz 2-3 Myśla Dargomyśl
Sokół Przyjezierze 1-1 Pomorzanin Cychry

Kolejka 16 - 27-28 marca

Orły Lubiechów Górny 6-2 Sokół Przyjezierze
Pomorzanin Cychry 2-1 Kłos Kamienny Jaz
Myśla Dargomyśl 4-1 Rurzyca Nawodna
Odra II Chojna 3-0 Hetman Grzybno
GKS Golenice 1-4 Olimpia Troszyn
Czcibor Cedynia 4-1 Zryw Góralice
Sekwoja Brwice 0-4 Witniczanka Witnica

Kolejka 17 - 3-4 kwietnia

Sekwoja Brwice 2-3 Orły Lubiechów Górny
Witniczanka Witnica 1-0 Czcibor Cedynia
Zryw Góralice 1-2 GKS Golenice
Olimpia Troszyn 1-3 Odra II Chojna
Hetman Grzybno 0-3 Myśla Dargomyśl
Rurzyca Nawodna 3-3 Pomorzanin Cychry
Kłos Kamienny Jaz 4-0 Sokół Przyjezierze

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Orły Lubiechów Górny 2-1 Kłos Kamienny Jaz
Sokół Przyjezierze 4-3 Rurzyca Nawodna
Pomorzanin Cychry 3-2 Hetman Grzybno
Myśla Dargomyśl 5-1 Olimpia Troszyn
Odra II Chojna 3-0 Zryw Góralice
GKS Golenice 0-3 Witniczanka Witnica
Czcibor Cedynia 4-1 Sekwoja Brwice

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Czcibor Cedynia 3-1 Orły Lubiechów Górny
Sekwoja Brwice 4-3 GKS Golenice
Witniczanka Witnica 1-4 Odra II Chojna
Zryw Góralice 1-3 Myśla Dargomyśl
Olimpia Troszyn 4-2 Pomorzanin Cychry
Hetman Grzybno 1-2 Sokół Przyjezierze
Rurzyca Nawodna 0-4 Kłos Kamienny Jaz

Kolejka 20 - 1-2 maja

Orły Lubiechów Górny 2-3 Rurzyca Nawodna
Kłos Kamienny Jaz 0-1 Hetman Grzybno
Sokół Przyjezierze 1-6 Olimpia Troszyn
Pomorzanin Cychry 0-0 Zryw Góralice
Myśla Dargomyśl 5-0 Witniczanka Witnica
Odra II Chojna 3-0 Sekwoja Brwice
GKS Golenice 3-0 Czcibor Cedynia

Kolejka 21 - 8-9 maja

GKS Golenice 2-0 Orły Lubiechów Górny
Czcibor Cedynia 2-2 Odra II Chojna
Sekwoja Brwice 2-6 Myśla Dargomyśl
Witniczanka Witnica 1-1 Pomorzanin Cychry
Zryw Góralice 3-1 Sokół Przyjezierze
Olimpia Troszyn 6-2 Kłos Kamienny Jaz
Hetman Grzybno 1-3 Rurzyca Nawodna

Kolejka 22 - 15-16 maja

Orły Lubiechów Górny 3-2 Hetman Grzybno
Rurzyca Nawodna 0-2 Olimpia Troszyn
Kłos Kamienny Jaz 2-1 Zryw Góralice
Sokół Przyjezierze 2-5 Witniczanka Witnica
Pomorzanin Cychry 0-0 Sekwoja Brwice
Myśla Dargomyśl 3-2 Czcibor Cedynia
Odra II Chojna 5-1 GKS Golenice

Kolejka 23 - 22-23 maja

Odra II Chojna 6-2 Orły Lubiechów Górny
GKS Golenice 1-5 Myśla Dargomyśl
Czcibor Cedynia 1-0 Pomorzanin Cychry
Sekwoja Brwice 0-3 Sokół Przyjezierze
Witniczanka Witnica 7-1 Kłos Kamienny Jaz
Zryw Góralice 1-2 Rurzyca Nawodna
Olimpia Troszyn 7-2 Hetman Grzybno

Kolejka 24 - 29-30 maja

Orły Lubiechów Górny 2-2 Olimpia Troszyn
Hetman Grzybno 8-2 Zryw Góralice
Rurzyca Nawodna 2-1 Witniczanka Witnica
Kłos Kamienny Jaz 7-5 Sekwoja Brwice
Sokół Przyjezierze 2-1 Czcibor Cedynia
Pomorzanin Cychry 4-0 GKS Golenice
Myśla Dargomyśl 2-1 Odra II Chojna

Kolejka 25 - 6 czerwca

Myśla Dargomyśl 8-1 Orły Lubiechów Górny
Odra II Chojna 1-2 Pomorzanin Cychry
GKS Golenice 2-1 Sokół Przyjezierze
Czcibor Cedynia 7-1 Kłos Kamienny Jaz
Sekwoja Brwice 2-1 Rurzyca Nawodna
Witniczanka Witnica 4-3 Hetman Grzybno
Zryw Góralice 3-0 Olimpia Troszyn

Kolejka 26 - 13 czerwca

Orły Lubiechów Górny 1-1 Zryw Góralice
Olimpia Troszyn 1-2 Witniczanka Witnica
Hetman Grzybno 1-4 Sekwoja Brwice
Rurzyca Nawodna 2-6 Czcibor Cedynia
Kłos Kamienny Jaz 3-7 GKS Golenice
Sokół Przyjezierze 1-5 Odra II Chojna
Pomorzanin Cychry 2-3 Myśla Dargomyśl

Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin II)

Klasa A 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin II)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin III)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin V)

Klasa B 2003/2004 (Szczecin IV)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas