[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2003/2004, grupa: Szczecin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Świt Skolwin (Szczecin) 26 73 24 1 1 129-29 13 0 0 78-10 11 1 1 51-19
2.  Ogniwo Babinek 26 56 17 5 4 75-38 9 2 2 44-21 8 3 2 31-17
3.  Błyskawica Kluki 26 46 14 4 8 73-57 8 3 2 47-26 6 1 6 26-31
4.  Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 26 42 12 6 8 77-47 7 5 1 42-16 5 1 7 35-31
5.  Czarni Lubanowo 26 39 10 9 7 60-43 7 2 4 33-20 3 7 3 27-23
6.  Gryf Nowielin 26 37 10 7 9 53-57 7 2 4 36-26 3 5 5 17-31 2 4 1 1 0 4-0
7.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 26 37 11 4 11 45-51 8 1 4 28-19 3 3 7 17-32 2 1 0 1 1 0-4
8.  Bryza Reńsko 26 34 10 4 12 52-66 7 1 5 31-27 3 3 7 21-39 2 3 1 0 1 6-5
9.  Strzelcy Pucice 26 34 10 4 12 54-57 6 2 5 32-28 4 2 7 22-29 2 3 1 0 1 5-6
10.  Znicz Niedźwiedź 26 33 10 3 13 37-46 6 1 6 20-19 4 2 7 17-27
11.  Unia Swochowo 26 26 7 5 14 52-81 4 3 6 30-35 3 2 8 22-46
12.  Gryf Kobylanka 26 23 6 5 15 38-71 4 3 6 24-25 2 2 9 14-46
13.  Czarni Czarnówko 26 22 6 4 16 46-82 6 4 3 31-26 0 0 13 15-56
14.  Leśnik Kliniska 26 11 2 5 19 20-86 2 4 7 11-26 0 1 12 9-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Świt Skolwin (Szczecin)    4-0 5-0 4-2 2-1 3-0 5-1 17-1 4-0 4-1 4-1 7-1 8-2 11-0 
 2 Ogniwo Babinek4-4     5-1 5-2 0-1 0-0 5-1 4-1 2-1 3-1 6-7 3-0 4-1 3-1 
 3 Błyskawica Kluki2-3 2-4     4-3 2-1 7-1 4-1 1-1 4-1 2-2 5-3 6-3 5-0 3-3 
 4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)2-3 0-0 4-0     2-2 2-2 1-1 1-1 4-3 2-1 5-1 9-1 5-0 5-1 
 5 Czarni Lubanowo2-5 3-1 2-1 0-3     5-0 3-0 1-2 1-1 0-2 7-1 1-1 5-3 3-0 
 6 Gryf Nowielin1-5 2-2 3-4 3-1 2-2     4-0 2-1 3-5 3-2 5-0 1-2 3-1 4-1 
 7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)2-5 0-1 0-1 1-0 5-3 0-0     1-4 2-0 1-0 4-2 3-1 4-1 5-1 
 8 Bryza Reńsko1-5 1-3 3-2 1-3 0-4 2-0 2-2     4-2 5-2 0-3 5-0 6-1 1-0 
 9 Strzelcy Pucice1-5 3-3 2-4 4-0 2-5 1-2 4-3 3-2     0-0 0-1 4-0 2-1 6-2 
 10 Znicz Niedźwiedź0-1 0-3 0-2 1-4 2-2 3-1 0-2 1-0 0-1     4-2 2-0 3-1 4-0 
 11 Unia Swochowo1-6 1-3 1-4 4-2 2-2 5-7 1-2 1-1 2-3 5-1     1-1 5-3 1-0 
 12 Gryf Kobylanka2-4 1-5 1-4 1-5 2-2 0-0 0-2 1-0 1-0 0-1 1-1     3-1 11-0 
 13 Czarni Czarnówko0-5 0-4 4-2 2-2 1-1 3-3 2-1 5-3 2-2 1-2 5-0 3-1     3-0 
 14 Leśnik Kliniska1-0 0-2 1-1 1-8 1-1 0-1 1-1 1-4 0-3 1-2 0-0 1-3 3-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Czarni Lubanowo 5-0 Gryf Nowielin
Bryza Reńsko 3-2 Błyskawica Kluki
Leśnik Kliniska 3-0 Czarni Czarnówko
Świt Skolwin (Szczecin) 5-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Ogniwo Babinek 2-1 Strzelcy Pucice
Znicz Niedźwiedź 2-0 Gryf Kobylanka
Unia Swochowo 4-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Gryf Nowielin 3-1 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Gryf Kobylanka 1-1 Unia Swochowo
Strzelcy Pucice 0-0 Znicz Niedźwiedź
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Ogniwo Babinek
Czarni Czarnówko 0-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Błyskawica Kluki 3-3 Leśnik Kliniska
Czarni Lubanowo 1-2 Bryza Reńsko

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Bryza Reńsko 2-0 Gryf Nowielin
Leśnik Kliniska 1-1 Czarni Lubanowo
Świt Skolwin (Szczecin) 5-0 Błyskawica Kluki
Ogniwo Babinek 4-1 Czarni Czarnówko
Znicz Niedźwiedź 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Unia Swochowo 2-3 Strzelcy Pucice
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 9-1 Gryf Kobylanka

Kolejka 4 - 6-7 września

Gryf Nowielin 1-2 Gryf Kobylanka
Strzelcy Pucice 4-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-2 Unia Swochowo
Czarni Czarnówko 1-2 Znicz Niedźwiedź
Błyskawica Kluki 2-4 Ogniwo Babinek
Czarni Lubanowo 2-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Bryza Reńsko 1-0 Leśnik Kliniska

Kolejka 5 - 13-14 września

Leśnik Kliniska 0-1 Gryf Nowielin
Świt Skolwin (Szczecin) 17-1 Bryza Reńsko
lub 6-1
Ogniwo Babinek 0-1 Czarni Lubanowo
Znicz Niedźwiedź 0-2 Błyskawica Kluki
Unia Swochowo 5-3 Czarni Czarnówko
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Gryf Kobylanka 1-0 Strzelcy Pucice

Kolejka 6 - 20-21 września

Gryf Nowielin 3-5 Strzelcy Pucice
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Gryf Kobylanka
Czarni Czarnówko 2-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Błyskawica Kluki 5-3 Unia Swochowo
Czarni Lubanowo 0-2 Znicz Niedźwiedź
Bryza Reńsko 1-3 Ogniwo Babinek
Leśnik Kliniska 1-0 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 7 - 27-28 września

Świt Skolwin (Szczecin) 3-0 Gryf Nowielin
Ogniwo Babinek 3-1 Leśnik Kliniska
Znicz Niedźwiedź 1-0 Bryza Reńsko
Unia Swochowo 2-2 Czarni Lubanowo
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-0 Błyskawica Kluki
Gryf Kobylanka 3-1 Czarni Czarnówko
Strzelcy Pucice 4-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)

Kolejka 8 - 4-5 października

Gryf Nowielin 4-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Czarni Czarnówko 2-2 Strzelcy Pucice
Błyskawica Kluki 6-3 Gryf Kobylanka
Czarni Lubanowo 0-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Bryza Reńsko 0-3 Unia Swochowo
Leśnik Kliniska 1-2 Znicz Niedźwiedź
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Ogniwo Babinek

Kolejka 9 - 11-12 października

Ogniwo Babinek 0-0 Gryf Nowielin
Znicz Niedźwiedź 0-1 Świt Skolwin (Szczecin)
Unia Swochowo 1-0 Leśnik Kliniska
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 1-1 Bryza Reńsko
Gryf Kobylanka 2-2 Czarni Lubanowo
Strzelcy Pucice 2-4 Błyskawica Kluki
lub 3-4
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-1 Czarni Czarnówko

Kolejka 10 - 18-19 października

Gryf Nowielin 3-1 Czarni Czarnówko
Błyskawica Kluki 4-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Czarni Lubanowo 1-1 Strzelcy Pucice
Bryza Reńsko 5-0 Gryf Kobylanka
Leśnik Kliniska 1-8 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Świt Skolwin (Szczecin) 4-1 Unia Swochowo
Ogniwo Babinek 3-1 Znicz Niedźwiedź
lub 3-0

Kolejka 11 - 25-26 października

Znicz Niedźwiedź 3-1 Gryf Nowielin
Unia Swochowo 1-3 Ogniwo Babinek
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Gryf Kobylanka 11-0 Leśnik Kliniska
Strzelcy Pucice 3-2 Bryza Reńsko
lub 2-2
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-3 Czarni Lubanowo
Czarni Czarnówko 4-2 Błyskawica Kluki

Kolejka 12 - 8-9 listopada

Gryf Nowielin 3-4 Błyskawica Kluki
Czarni Lubanowo 5-3 Czarni Czarnówko
Bryza Reńsko 2-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Leśnik Kliniska 0-3 Strzelcy Pucice
Świt Skolwin (Szczecin) 7-1 Gryf Kobylanka
Ogniwo Babinek 5-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Znicz Niedźwiedź 4-2 Unia Swochowo

Kolejka 13 - 15-16 listopada

Unia Swochowo 5-7 Gryf Nowielin
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-1 Znicz Niedźwiedź
Gryf Kobylanka 1-5 Ogniwo Babinek
lub 1-3
Strzelcy Pucice 1-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-1 Leśnik Kliniska
Czarni Czarnówko 5-3 Bryza Reńsko
Błyskawica Kluki 2-1 Czarni Lubanowo
lub 5-1

Kolejka 14 - 13-14 marca

Gryf Nowielin 2-2 Czarni Lubanowo
Błyskawica Kluki 1-1 Bryza Reńsko
Czarni Czarnówko 3-0 Leśnik Kliniska
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Strzelcy Pucice 3-3 Ogniwo Babinek
Gryf Kobylanka 0-1 Znicz Niedźwiedź
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 5-1 Unia Swochowo

Kolejka 15 - 20-21 marca

Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-2 Gryf Nowielin
Unia Swochowo 1-1 Gryf Kobylanka
Znicz Niedźwiedź 0-1 Strzelcy Pucice
Ogniwo Babinek 5-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Świt Skolwin (Szczecin) 8-2 Czarni Czarnówko
Leśnik Kliniska 1-1 Błyskawica Kluki
Bryza Reńsko 0-4 Czarni Lubanowo

Kolejka 16 - 27-28 marca

Gryf Nowielin 2-1 Bryza Reńsko
Czarni Lubanowo 3-0 Leśnik Kliniska
Błyskawica Kluki 2-3 Świt Skolwin (Szczecin)
Czarni Czarnówko 0-4 Ogniwo Babinek
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 Znicz Niedźwiedź
Strzelcy Pucice 0-1 Unia Swochowo
Gryf Kobylanka 1-5 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)

Kolejka 17 - 3-4 kwietnia

Gryf Kobylanka 0-0 Gryf Nowielin
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 4-3 Strzelcy Pucice
Unia Swochowo 1-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Znicz Niedźwiedź 3-1 Czarni Czarnówko
Ogniwo Babinek 5-1 Błyskawica Kluki
Świt Skolwin (Szczecin) 2-1 Czarni Lubanowo
Leśnik Kliniska 1-4 Bryza Reńsko

Kolejka 18 - 17-18 kwietnia

Gryf Nowielin 4-1 Leśnik Kliniska
Bryza Reńsko 1-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Czarni Lubanowo 3-1 Ogniwo Babinek
Błyskawica Kluki 2-2 Znicz Niedźwiedź
Czarni Czarnówko 5-0 Unia Swochowo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-0 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Strzelcy Pucice 4-0 Gryf Kobylanka

Kolejka 19 - 24-25 kwietnia

Strzelcy Pucice 1-2 Gryf Nowielin
Gryf Kobylanka 0-2 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 5-0 Czarni Czarnówko
Unia Swochowo 1-4 Błyskawica Kluki
Znicz Niedźwiedź 2-2 Czarni Lubanowo
Ogniwo Babinek 4-1 Bryza Reńsko
Świt Skolwin (Szczecin) 11-0 Leśnik Kliniska

Kolejka 20 - 1-2 maja

Gryf Nowielin 1-5 Świt Skolwin (Szczecin)
Leśnik Kliniska 0-2 Ogniwo Babinek
Bryza Reńsko 5-2 Znicz Niedźwiedź
Czarni Lubanowo 7-1 Unia Swochowo
Błyskawica Kluki 4-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Czarni Czarnówko 3-1 Gryf Kobylanka
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-0 Strzelcy Pucice

Kolejka 21 - 8-9 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-0 Gryf Nowielin
Strzelcy Pucice 2-1 Czarni Czarnówko
Gryf Kobylanka 1-4 Błyskawica Kluki
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-2 Czarni Lubanowo
Unia Swochowo 1-1 Bryza Reńsko
Znicz Niedźwiedź 4-0 Leśnik Kliniska
Ogniwo Babinek 4-4 Świt Skolwin (Szczecin)

Kolejka 22 - 15-16 maja

Gryf Nowielin 2-2 Ogniwo Babinek
Świt Skolwin (Szczecin) 4-1 Znicz Niedźwiedź
Leśnik Kliniska 0-0 Unia Swochowo
Bryza Reńsko 1-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Czarni Lubanowo 1-1 Gryf Kobylanka
Błyskawica Kluki 4-1 Strzelcy Pucice
Czarni Czarnówko 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)

Kolejka 23 - 22-23 maja

Czarni Czarnówko 3-3 Gryf Nowielin
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-1 Błyskawica Kluki
Strzelcy Pucice 2-5 Czarni Lubanowo
Gryf Kobylanka 1-0 Bryza Reńsko
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 5-1 Leśnik Kliniska
Unia Swochowo 1-6 Świt Skolwin (Szczecin)
Znicz Niedźwiedź 0-3 Ogniwo Babinek

Kolejka 24 - 29-30 maja

Gryf Nowielin 3-2 Znicz Niedźwiedź
Ogniwo Babinek 6-7 Unia Swochowo
Świt Skolwin (Szczecin) 4-2 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Leśnik Kliniska 1-3 Gryf Kobylanka
Bryza Reńsko 4-2 Strzelcy Pucice
Czarni Lubanowo 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Błyskawica Kluki 5-0 Czarni Czarnówko

Kolejka 25 - 6 czerwca

Błyskawica Kluki 7-1 Gryf Nowielin
Czarni Czarnówko 1-1 Czarni Lubanowo
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-4 Bryza Reńsko
Strzelcy Pucice 6-2 Leśnik Kliniska
Gryf Kobylanka 2-4 Świt Skolwin (Szczecin)
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 0-0 Ogniwo Babinek
Unia Swochowo 5-1 Znicz Niedźwiedź

Kolejka 26 - 13 czerwca

Gryf Nowielin 5-0 Unia Swochowo
Znicz Niedźwiedź 1-4 Vielgovia Wielgowo (Szczecin)
Ogniwo Babinek 3-0 Gryf Kobylanka
Świt Skolwin (Szczecin) 4-0 Strzelcy Pucice
Leśnik Kliniska 1-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)
Bryza Reńsko 6-1 Czarni Czarnówko
Czarni Lubanowo 2-1 Błyskawica Kluki

Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa okręgowa 2003/2004 (Szczecin II)

Klasa A 2003/2004 (Szczecin I)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin II)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin IV)
Klasa A 2003/2004 (Szczecin V)

Klasa B 2003/2004 (Szczecin III)

Autor: Dominik Kasprzak
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas